iliustracija iliustracija iliustracija
iliustracija iliustracija
Naujienos

Naujoji „Dell“ planšetė – darbui net ir itin ekstremaliomis sąlygomis

2015-08-07 09:35:59

Dulkės, vanduo, smūgiai, smarkiai svyruojanti temperatūra ar slėgis – naujasis „Dell“ planšetinis kompiuteris „Latitude 12 Rugged“ pajėgus ne tik atlaikyti, bet ir toliau efektyviai veikti tokiose ekstremaliose sąlygose.

foto

Naujausias, moderniu dizainu ir funkcionalumu pasižymintis, modelis papildė novatorišką „Dell Rugged“ seriją, kurioje iki šiol buvo tokie gaminiai kaip „Latitude 12 Rugged Extreme“ nešiojamasis kompiuteris su apverčiamu ekranu, „Latitude 14 Rugged Extreme“ bei „Latitude 14 Rugged“ nešiojamieji kompiuteriai.

Nauja, „neužmušama“ planšetė turi 11,6 colių įstrižainės didelės raiškos (HD) ekraną su „Direct View“ technologija, leidžiančia matyti aiškų vaizdą net ir prieš saulę. Ekranas taip pat jautrus ir rankų su pirštinėmis prisilietimams. Įrenginio veikimą net ir ekstremalios temperatūros sąlygomis užtikrina integruota ketvirtosios kartos QuadCoolTM temperatūros valdymo technologija bei galingi ir našūs penktosios kartos Intel® Core™ M procesoriai. Iki 12 valandų[i] darbo užtikrina dvi 2 celių baterijos, kurias pakeisti galima neišjungus paties įrenginio.

Lengvą ir patikimą „Rugged“ planšetinio kompiuterio naudojimą bei valdymą užtikrina iki 512 GB vidinė atmintis, Wi-Fi 802.11ac standarto belaidis ryšys, kartu su vartotojo pasirenkamu mobiliojo plačiajuosčio interneto ryšio modemu ir integruotu GPS imtuvu. Duomenų apsaugos funkcijas užtikrina „Dell Data Protection“ sprendimai, Intel® vPro™ bei Intel TPM 1.2. Esant poreikiui, vartotojai taip pat gali pasinaudoti rinkoje lyderiaujančiomis „Dell“ palaikymo[ii] paslaugomis, įskaitant ProSupport Plus paketą įprastiems bei planšetiniams kompiuteriams. Tai vienintelė visapusiška palaikymo paslauga, kuri vartotojams suteikia pirmenybę kreipiantis pagalbos į ekspertus, užtikrina remontą netyčinio sugadinimo atveju ir pasirūpina aktyvia bei nuspėjamąja stebėsena automatinei problemų prevencijai ir sprendimui.[iii]

Ši planšetė ne tik suteikia vartotojams daugiau mobilumo bet kokiomis sąlygomis, bet ir turi patvarią „pogo-pin“ prisijungimo sąsają, leidžiančią prijungti papildomus įrenginius, tokius kaip stalinį jungčių išplėtimo stovą, automobilinį stovą ir klaviatūrą. Papildoma viso dydžio klaviatūra-dėklas turi integruotą reguliuojamą RGB klavišų apšvietimą ir IP-65 apsaugos klasės lygį, kuris užtikrina apsaugą nuo vandens bei dulkių.

„Dell Rugged“ serijos modeliai yra gyvybiškai svarbūs daugeliui pramonės šakų, įskaitant kariuomenę, greitojo reagavimo būrius, gelbėtojus, įvairias industrines sferas, mokslininkus ar netgi ekstremalius keliautojus. „Dell“ siūlomi „Latitude Rugged“ įrenginiai užtikrina aukščiausios kokybės našumą ir mobilumą, kurie reikalingi šių vartotojų darbui atlikti, – sako „Dell Rugged Mobility Products“ kompiuterių serijos vykdomasis ir generalinis direktorius Drew‘as Moore‘as, pabrėždamas, kad nesvarbu, ar vartotojas yra asmuo, kurio darbas – nedelsiant reaguoti į pagalbos prašymą ar tai nenuilstantis nuotykių ieškotojas, bandantis įveikti dar vieną viršūnę, „Dell Latitude 12 Rugged“ planšetinis kompiuteris yra sukurtas taip, kad užtikrintų darbo našumą tada, kai jo reikia, nesijaudinant dėl galimų aplinkos išdaigų.

Prieinamumas:

„Dell Latitude 12 Rugged“ planšetę nuo rugpjūčio pradžios galima įsigyti dell.com interneto svetainėje ir Lietuvoje.

Vaizdo įrašą apie „Dell Latitude 12 Rugged“ planšetės panaudojimą ekstremaliomis sąlygomis galite rasti čia.

Daugiau apie „Dell Rugged“ modelius galima rasti čia arba sekite @DellRugged ir #DellRugged naujienas „Twitter“ tinkle.

„Dell“ pasaulis:

Spalio 20-22 dienomis prisijunkite prie renginio Dell World 2015, kuriame technologijų ir verslo profesionalai dalinsis idėjomis ir padės kurta geresnę ateitį. Daugiau – www.dellworld.com arba socialiniame tinkle „Twitter“ pagal nuorodą #DellWorld.

Apie Dell:

Dell Inc. atsižvelgia į savo klientus ir suteikia jiems inovatyvias technologijas bei paslaugas, kurios leidžia jiems pasiekti daugiau. Daugiau informacijos rasite www.dell.com.

[i] Pridedama standartinė baterija. Papildomos baterijos parduodamos atskirai. Išbandyta sistema teikiama su 8 GB RAM, Intel M-5Y71 CPU, 256 GB SSD ir GPS. Remiantis tyrimu, atliktu naudojantis „Mobile Mark 2012“ baterijos gyvavimo laiko testu. Daugiau informacijos apie šį testą ieškokite www.bapco.com. Tyrimo rezultatai turėtų būti naudojami tik lyginant vieną produktą su kitu. Jie negarantuoja tokio paties baterijos gyvavimo laiko. Baterijos gyvavimo laikas gali būti daug mažesnis nei rodo tyrimų rezultatai ir gali skirtis, priklausomai nuo produkto konfigūracijos, programinės įrangos, naudojimo, eksploatavimo sąlygų, energijos valdymo nustatymų ir kitų veiksnių. Maksimalus baterijos gyvavimo laikas mažėja įrenginį naudojant ir didėjant jo nusidėvėjimo lygiui.

[ii] Remiantis 2014 m. lapkričio mėn. „Principled Technologies“ bandymų ataskaita, parengta „Dell“ užsakymu. Tikrieji rezultatai gali skirtis. Su visa ataskaita galima susipažinti http://facts.pt/14dh1gl.

[iii] Remiantis „Dell“ analize, atlikta 2014 m. spalio mėn. Kai kurios „ProSupport Plus“ funkcijos įdiegtos ne visuose įrenginiuose. Daugiau informacijos žr. www.dell.com/prosupportplus.

Fotografo paslaugos Jūsų šventei
paslauga
Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-02-19 15:25:21

Lietuvių įmonė – tarp geidžiamiausių JAV darbdavių

Lietuvių įkurta logistikos kompanija „GP Transco“ pripažinta viena geidžiamiausių darbdavių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Taip mano Kanados ir JAV vežėjus vertinantys „Smart-Trucking“ ekspertai.
       2020-02-19 15:18:42

Mitybos patarimai senjorams: į ką atkreipti dėmesį?

Rūpintis sveikata ir mityba reikia visiems, tačiau rekomenduojama atsižvelgti ir į savo amžių. Nors atrodo, kad esant vyresnio amžiaus mitybos principai neturėtų skirtis nuo anksčiau galiojusių, tačiau yra dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.
       2020-02-19 15:12:12

Kaip tvarka šaldytuve susijusi su maisto švaistymu?

Preliminariais Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) skaičiavimais, kiekvienas Europos Sąjungos gyventojas kasmet išmeta apie 173kg, o kiekvienas lietuvis – apie 60 kg maisto. Kodėl jo išmetama tiek daug?
       2020-02-18 18:07:22

Rekordiškai šilta žiema ir kenkėjai: ko tikėtis pavasarį?

Socialiniuose tinkluose gyventojai dalijasi pirmųjų žibučių, snieguolių bei pumpurus kraunančių medžių fotografijomis. Meteorologai taip pat patvirtino: ši žiema pati šilčiausia per daugiau nei 200 metų, kai Lietuvoje atliekami meteorologiniai stebėjimai.
       2020-02-18 17:59:18

Antžeminės televizijos DVB-T eteryje - nauja programa Delfi.tv

Pasikeitimai DVB-T eteryje į TV programų skaičiaus didėjimo pusę. Iš vienos pusės - gerai, kad TV programų daugėja, o iš kitos pusės - liūdina, nes tai pasikeitimai ne į aukštesnės kokybės pusę.
       2020-02-18 06:42:43

Lietuviško medaus galia: gydo gerklės skausmą, gaivina odą ir stiprina organizmą

Senovės lietuviai sakydavo, kad medus – ne tik maistas, bet ir vaistas. Šiandien jo naudą sveikatai patvirtina ir mokslas. Visgi medus naudingas ne tik malšinant gerklės skausmą ar kovojant su peršalimo simptomais.
       2020-02-18 06:40:37

Vilkas ėriuko kailyje: kaip apsisaugoti nuo apgaulingų programėlių

Kompanija „Google“ šį mėnesį iš savo programėlių parduotuvės „Google Play“ ištrynė 382 milijonus parsisiuntimų turėjusias 24 programėles, kurios pripažintos apgaulingomis. Vartotojams nieko neįtariant jų duomenys galėjo būti naudojami be jų žinios.
       2020-02-15 06:37:41

„Microsoft“ tyrimas: 70 proc. interneto vartotojų patiria internetines grėsmes

Viso pasaulio interneto vartotojų elgesys šiandien vertinamas prasčiausiai per pastaruosius ketverius metus, rodo kompanijos „Microsoft“ kasmet sudaromas Skaitmeninio mandagumo indeksas (angl. Digital Civility Index, DCI).
       2020-02-14 11:15:01

Marius Liatukas: Ar koronavirusas gali pavirsti nenugalima jėga?

Pasaulio fabriku vadinama Kinija pastarosiomis savaitėmis sukaustyta koronaviruso baimės. Tą netruko pajusti ir verslas: nukeliamos kelionės pas šioje Azijos valstybėje veikiančius partnerius, atšaukiami skrydžiai, pristabdytas siuntų ir krovinių gabenimas iš kai kurių Kinijos regionų, neveikia dalis tenykščių fabrikų.
       2020-02-13 21:30:54

Vienas dūris išgelbės gyvybę

„Džiaugiuosi, kad mano vaikas nevakcinuotas. Pasiskaitykite apie skiepus, ten vieni nuodai. Autizmas garantuotas“, - savo įžvalgomis dalijasi vaikų neskiepijantys tėvai. Kai vaikas atsiduria intensyviosios terapijos skyriuje, nuomonę gimdytojai pakeičia. Tik kad nebūtų vėlu.
       2020-02-13 21:27:38

Ką pasirinkti: skalbyklę su džiovinimo funkcija ar atskirą džiovyklę?

Šiais laikais skalbyklių ir džiovyklių pasiūla tokia didelė, kad kartais sunku apsispręsti, kuris variantas būtų tinkamesnis. Kiekvienas prietaisas turi savo pliusų ir minusų, kuriuos pirkėjui verta apsvarstyti prieš įsigyjant naują prietaisą.
       2020-02-12 18:10:10

Dirbtinis intelektas atskleidė aiškiausiai kalbančius TV žinių vedėjus

Šneką paverčiantis tekstu dirbtinis intelektas nustatė, kurie šalies TV žinių vedėjai kalba aiškiausiai. Tyrimą antrąsyk inicijavusi bendrovė „Kantar“ išanalizavo robotų šifruotą žinių medžiagą ir sudarė aiškiausiai kalbančių TV vedėjų dešimtuką.
       2020-02-12 16:14:27

9 iš 10 lietuvių baiminasi dėl robotų keliamų grėsmių darbo rinkai

Daugelį rutininių darbų už mus jau daro robotai, tačiau jie vis labiau kėsinasi ir į profesijas, kurios tradiciškai priskiriamos žmogaus rankų darbui. Kaip parodė naujausias tyrimas*, ši robotizacija sėja nerimą: 88 proc. lietuvių mano, kad robotai kelia grėsmę darbo vietoms.
       2020-02-12 16:11:18

Robotizacija neišvengiama, tačiau bijoti jos nereikia

Gamyba ir sandėliavimas, kaip ir dauguma kitų pramonės šakų, nestovi vietoje. Kuriamos naujos, žmonių darbą palengvinančios technologijos. Diegiami nauji, turimus resursus optimaliau išnaudoti leidžiantys sprendimai. Kaip neatsilikti nuo permainų?
       2020-02-12 15:19:21

Sekstingo ribos: nuo žaidimo iki psichologinių traumų

Sekstingą (angl. sexting – dviejų žodžių „sex“ ir „texting“ kombinacija) Oksfordo žodynas oficialiai įtraukė prieš penkmetį. Tai atviro seksualaus turinio žinučių, apnuoginto ar nuogo kūno nuotraukų, filmukų siuntimas ar gavimas, naudojantis bet kokia skaitmenine priemone.
       2020-02-11 14:08:00

Ką darote ne taip, kad vaikas domisi tik kompiuteriniais žaidimais?

Kompiuteriniai žaidimai ir buvimas virtualioje erdvėje šiandien ne tik užima didelę dalį žmonių laisvalaikio, bet ir kursto karštas diskusijas. Ypač tarp tėvų, kurių vaikai, pasak suaugusiųjų, per daug laiko praleidžia prie kompiuterio ar telefono.
       2020-02-11 14:01:06

Apie propagandos technikas ir kaip jas atpažinti

Parodoje „Studijos 2020“ būsimus studentus Vilniaus universiteto (VU) bendruomenė ne tik kvietė sužinoti aktualią informaciją apie stojimą ir gyvenimą VU, bet ir siūlė įdomių paskaitų ciklą įvairiomis aktualiomis temomis.
       2020-02-07 17:33:10

Įsigijote brangų pirkinį? Patarimai, kaip pasirūpinti, kad jis tarnautų ilgai

Prekybininkams skelbiant finalinius žiemos išpardavimus, gyventojai skuba pasinaudoti nuolaidomis ir įsigyti brangesnių pirkinių: buitinės technikos, elektronikos prietaisų ar išmaniųjų įrenginių. Išsvajotus pirkinius įsigiję gyventojai vis atidžiau jais rūpinasi, ir vis dažniau siekia užsitikrinti papildomą apsaugą nuo rizikų.
       2020-02-07 17:27:53

Pavilnionių gatvė sujungs trūkinėjantį gatvių tinklą

Vilnius vienu etapu priartėjo prie itin reikšmingos miesto susisiekimo sistemai magistralinės gatvės statybos – vyriausiasis miesto architektas Mindaugas Pakalnis pritarė Pavilnionių gatvės nuo Vakarinio aplinkkelio iki Ukmergės gatvės ir Ukmergės – L. Zamenhofo gatvių sankryžos rekonstravimo projektiniams pasiūlymams.
       2020-02-07 08:31:39

Koronavirusas kėsinasi užkrėsti pasaulio ekonomiką: galimi du scenarijai

Kinijoje sparčiai plintantis koronavirusas verčia susirūpinti ir ekonomistus, ir atskirų sektorių atstovus: jei infekcijos plitimas artimiausiomis savaitėmis nebus pažabotas, liūdnus padarinius pajaus žmonės visame pasaulyje.
       2020-02-07 08:27:44

Išmaniosios kartos mokinys: kas jis ir kokie jo iššūkiai?

Pasaulinė statistika rodo, kad iš beveik 5 mlrd. internetu besinaudojančių žmonių net 3,7 mlrd. aktyviai naudoja socialinius tinklus, įsijungdami į juos nuo ankstyvos paauglystės.
       2020-02-07 08:24:07

„Blackberry“ eros pabaiga: kodėl išnyko šis telefonas?

Pirmosiomis vasario dienomis elektronikos prekių gamintojas „TCL“ paskelbė nuo šiol nebeišleisiantis naujų „Blackberry“ telefonų modelių, o nuo rugpjūčio 31 d. sustabdantis prekybą esamais.
       2020-02-06 09:34:40

Su skrydžiais susiję mitai: tinginiaujantys pilotai ir turbulencija

Su komerciniais skrydžiais susiję ne tik gausybe įvairiausių taisyklių, bet ir klaidingų keleivių įsitikinimų, kurie kai kuriuos žmones atgraso lipti į lėktuvą. Tačiau aviakompanijos „GetJet Airlines“ pilotas Irmantas Lasys skuba juos raminti ir paneigia populiariausius mitus.
       2020-02-06 08:59:20

Smulkinta mėsa ar faršas: kaip pasirinkti ir ką pagaminti?

Šiandien parduotuvėse esantis šviežios mėsos pasirinkimas gali atitikti kiekvieno, net ir reikliausio, pirkėjo poreikius – siūloma nuo įvairiausių išpjovų iki smulkintos šviežios mėsos ar faršo. Tiesa, dažnam vis dar gali kilti klausimas, kuo skiriasi faršas ir smulkinta mėsa?
       2020-02-06 08:52:18

Sveikas maistas – kaip vaistas. Subalansuota mityba – ligų profilaktikai

Gydytoja dietologė Rūta Petereit pataria, kaip nesunkiai pereiti prie subalansuotos mitybos, užtikrina, kad pradėti gyventi sveikai niekada nevėlu. Aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė dalijasi mažomis gudrybėmis, kaip prie sveikos mitybos pratina septynmetį sūnų.
       2020-02-06 08:47:55

Seksologas – apie erekcijos sutrikimų priežastis ir būdus, kaip jų išvengti

Pasak Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ Urologijos centro seksualinės medicinos gydytojo, urologo dr. Roberto Adomaičio, seksualinė sveikata vis dar nėra prioritetinė sritis, nors lytinės funkcijos sutrikimai gali pranašauti apie kur kas rimtesnes ligas.
       2020-02-06 08:07:55

Po 10-ies metų emigracijoje: darbdavio požiūris skyrėsi kaip diena ir naktis

Jei jautiesi laukiamas, priimti sprendimą grįžti į Lietuvą nėra sunku net po svetur praleisto dešimtmečio, sako gyvenimą gimtinėje vėl pradėję kurti buvę emigrantai. Jų teigimu, norėdami susigrąžinti išvykusiuosius turėtume sudaryti patrauklias darbo sąlygas ir suteikti galimybę jiems pritaikyti jau įgytas žinias.
       2020-02-06 07:57:13

Vaistininkas atsako, kaip saugotis įvairių virusų

Koronaviruso žaibiškas plitimas paskui save sėja nerimą ir nežinomybę, kaip apsisaugoti nuo šio viruso. Kol gyventojai ginkluojasi medicininėmis kaukėmis, sveikatos specialistai primena ir kitus būdus saugotis virusų – dažnu atveju net efektyvesnius.
       2020-02-06 07:52:19

Ko šiandien ieško ir ko neranda Lietuvos darbdaviai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija keičia darbo specifiką, procesą bei žmogaus vietą ir savijautą darbo rinkoje. Robotai jau perėmė 29 proc. žmogaus atliekamų užduočių, o kelerių metų bėgyje šis skaičius turėtų pasiekti 42 proc., rodo Pasaulio ekonomikos forumo atliktas tyrimas „The Future of Jobs Report 2018“.
       2020-02-05 18:10:24

Uhano virusas 2019-nCoV: kaip išlikti saugiam?

Kinijos epidemijai plintant, viskas gali atrodyti baisu. Čia rasite 10 paprastų atsargumo priemonių, galinčių apsaugoti jus nuo užsikrėtimo koronavirusu. Kadangi naujasis Uhano koronavirusas išplito ne tik visoje žemyninėje Kinijoje, bet ir visame pasaulyje, kyla panika.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.
Reklama