iliustracija iliustracija
iliustracija iliustracija iliustracija
Naujienos

Technologija negailestingai sumažino verslo klasės Flash saugyklų kainą

2015-08-19 16:48:18

„Dell“ tapo pirmuoju duomenų saugyklų gamintoju, siūlančiu naujausios technologijos Flash atminties diskus, kurie pasižymi didžiausia talpa ir itin maža kaina. Naujųjų diskų pritaikymas įmonėse ženkliai sumažina svarbios informacijos ir IT programų saugojimo bei valdymo kaštus.

foto

Dell SC serijos duomenų saugyklų vartotojai, pasitelkę „Dell“ modernią virtualizuotos duomenų saugyklos architektūrą ir unikalias duomenų išdėstymo technologijas, gali savo technikai pritaikyti naujuosius intensyvaus nuskaitymo (Mainstream Read-Intensive) SSD diskus, pagamintus naudojant „Triple Level Cell (TLC) 3D NAND“ atminties technologiją. Šių technologijų bei anksčiau pristatytų Flash ir kietųjų diskų derinys suteikia vartotojams galimybę pasinaudoti padidintu atminties tankiu visuose duomenų saugyklos segmentuose už ypač mažą kainą.

„Dell“ nuo šiol siūlo Dell Storage SC4020 verslo klasės duomenų saugyklų sprendimus už itin mažą kainą: €1.50 (EU) už vieną gigabaitą Flash konfigūracijoms ir tik 53 euro centus (EU) už vieną gigabaitą įprastoms hibridinėms konfigūracijoms. Kompanijos klientai gali pasiekti kritinio svarbumo duomenis mažiausiais kaštais3. „Dell“ Flash duomenų saugyklos turi mažesnę kainą už gigabaitą prieš taikant duomenų kiekio sumažinimo technologijas, negu konkuruojantys gamintojai siūlo jau po duomenų sumažinimo technologijų pritaikymo.4

„Kompanijos unikali duomenų išdėstymo technologija suteikia galimybę naudoti įvairius Flash duomenų laikmenos tipus — SLC, MLC ir TLC — taip, kad jie būtų išdėstyti kelių pakopų architektūrose, kurios yra taupesnės nei vienos pakopos Flash duomenų saugyklos“, – pabrėžia Eric Burgener, „IDC“ duomenų saugojimo sistemų tyrimų vadovas. – „Dell“ panaudota naujų Flash TLC 3D NAND diskų technologija „Dell“ padarė duomenų saugyklų lydere 45 TB talpos Flash duomenų saugyklų gamintojų segmente. Kompanija sumažino Flash talpos kainą iki maždaug tokios pat kainos kaip ir 15 RPM kietųjų diskų, nors Flash atminties diskai pasižymi gerokai didesniu našumu. Ilgą laiką kaina buvo pagrindinė kliūtis pereiti prie Flash saugyklų duomenų centruose, tad „Dell“ nuleido gigabaito kainą visoms Flash atmintimi paremtoms konfigūracijoms ir taip sudarė sąlygas naudoti Flash technologijas visoms įmonėms ir organizacijoms.“

„Dell“ pasiekė didelių laimėjimų naujų Flash diskų pritaikyme. „Dell“ duomenų saugyklos SC serijos – paremtų vien tik Flash atmintimi ir hibridinėmis laikmenomis – įrenginių pardavimo pajamos per pirmąjį 2015 ketvirtį išaugo 89 procentais. Remiantis 2015 m. sausio mėn. atlikta „SSG-NOW“ nepriklausoma apklausa, kurios metu buvo apklausta 580 pasaulinių IT lyderių, įmonė „Dell“ buvo išrinkta geriausia verslo klasės Flash/SSD diskų pardavėja.5

„Būdamas pirmasis duomenų saugyklų gamintojas, kuris pristatė naujausios Flash technologijos palaikymą, „Dell“ ir vėl radikaliai keičia verslo klasės duomenų saugojimo rinką ir griauna finansinius barjerus kelyje į visuotinį Flash atminties pritaikymą, – sako Alanas Atkinsonas, „Dell Storage“ viceprezidentas ir generalinis vadybininkas. – Mūsų kompanijos pasiekimai leidžia mums iš esmės sumažinti didelio našumo Flash atminčiai optimizuotų duomenų saugyklų kainas ir stipriai padidinti įperkamų, bendro panaudojimo duomenų saugyklų spartą. Klientai gali nusipirkti naujas ar atnaujinti senas duomenų saugyklas ir taip pasinaudoti naujųjų technologijų našumu bei talpa už nepalyginamai mažesnes kainas.“

„Dell“ moderni, virtualizuota duomenų saugyklų architektūra suteikia išradingą būdą protingai išdėstyti ir balansuoti įvairiais Flash diskų tipais vienoje saugykloje, atsižvelgiant į spartos poreikius. Toks inovatyvus požiūris paskatino sparčiųjų ir ekonomiškų „Dell Storage“ Flash optimizuotų duomenų saugyklų (ir Flash, ir hibridinės atminties konfigūracijų) atsiradimą. Kadangi kaina buvo pagrindinis barjeras, stabdantis Flash atminties platesnį pritaikymą, „Dell“ sutelkė dėmesį į efektyvią įvairaus tipo diskų utilizaciją ir galiausiai negailestingai sumažino verslo lygio Flash duomenų saugyklų kainą, pritaikius naujausias, įskaitant TLC, technologijas.

„Dell Storage“ išleidžia naujausias duomenų saugyklas, sumažina Flash kainas ir padidina talpą visose duomenų saugyklų kategorijose

Naudojant „Dell“ patentuotą Data Progression išmaniųjų duomenų išdėstymo technologiją ir Dell Storage Center 6.6 duomenų saugyklų operacinę sistemą, „Dell“ SC serijos duomenų saugyklos gali pritaikyti ir optimizuoti naujus intensyvaus nuskaitymo (RI) Flash diskus, paremtus TLC 3D NAND technologija. Šie intensyvaus nuskaitymo (RI) diskai yra pigiausi ir talpiausi verslo klasės Flash diskai rinkoje, leidžiantys „Dell“ pardavinėti SSD maždaug tokia pat kaina už gigabaitą kaip aukšto lygio 15K HDD. Skirtumas – SSD yra net iki 24 kartų našesni, iki 6 kartų tankesni, pasižymi mažesniu vėlavimu ir energijos panaudojimu.2

„Dell“ Flash optimizuotas Data Progression algoritmas leidžia „Dell“ ir įmonės klientams unikaliai panaudoti pažangiausias Flash technologijas įperkamų, aukšto našumo sprendimų kūrimui. Flash saugyklų optimizuotų sprendimų srityje „Dell“ dabar siūlo duomenų saugyklas, kurios sujungia naujuosius intensyvaus nuskaitymo (RI) Flash diskus ir didžiausio našumo intensyvaus įrašymo (angl. Write-Intensive) Flash diskus. Taip išmanioji duomenų saugyklų programa nukreipia visus įrašus į didesnės ištvermės Flash atmintį ir geba rašyti į pigesnius intensyvaus skaitymo (RI) diskus. Tai sumažina bendrą „Dell“ verslo lygio Flash duomenų saugyklos kainą, išlaikant didelį našumą ir talpą.

Visų naujųjų „Dell“ technologijų pasekmė: pašalintas aukštos kainos barjeras, iki šiol užkirsdavęs kelią Flash technologijų plačiam naudojimui Dell Storage SC8000, SC4020 ir SCv2000 serijų duomenų saugykloms su hibridinėmis arba pilnomis Flash konfigūracijomis. Toks žingsnis ženkliai pagerina įperkamų bendro naudojimo duomenų saugyklų našumą bei dramatiškai sumažina aukšto lygio Flash duomenų saugyklų kainas.

Rinkoje atsiradus naujiems diskams, gebantiems talpinti iki 3,8 TB, Flash atmintis visais atžvilgiais darosi praktiškesnė. Dell Storage SC4020 suteikiama 90 TB duomenų saugykla užima vos 2U serverinėje spintoje (angl. rack). Dell SC8000 duomenų saugykla dabar palaiko 62 proc. daugiau Flash atminties — iki 3 PB talpos vienoje duomenų saugykloje.

Reklama
Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-02-25 09:18:54

Koronavirusas: viskas, ką vilniečiai turi žinoti

Visų pirma, ką turime žinoti, kad virusas yra ne kažkur toli. Ir net nėra klausimo, ar jis pateks pas mus. Tai atsitiks, būkime pasiruošę. Ir galiu jus patikinti – kaip besielgtų nacionalinė valdžia – už sostinę atsakingi žmonės savo pareigas supranta deramai ir vilniečiais pasirūpins.
       2020-02-25 08:01:30

Ką daryti, kad sportas nepakenktų?

„Jaučiausi gerai, kol nepradėjau sportuoti. Niekada nemaniau, kad paprasčiausias bėgimas sugadins man sveikatą“, – su tokiais žodžiais kaunietė Joana pasirodė traumatologo kabinete. Moteris tikina, kad pradėjusi lankytis sporto salėje, jau po pirmųjų treniruočių nusprendė, kad teiginys, jog sportas – sveikata, yra mitas.
       2020-02-24 16:09:45

„Brexitas“ įvyko. O kas toliau laukia e. parduotuvių?

Su sausiu baigėsi ir 47-erius metus trukusi Jungtinės Karalystės (JK) narystės Europos Sąjungoje (ES). Klausimą „kas toliau“ sau uždavė daugybės sričių atstovai, o siuntų bendrovės ir jų paslaugomis besinaudojantys žmonės ir įmonės – ne išimtis.
       2020-02-24 16:06:23

Elektros rinkos barometras: vėjuoti orai sumažino elektros energijos kainas

Praėjusią savaitę didmeninė elektros energijos kaina sumažėjo visose Baltijos šalyse. Lietuvoje elektra pigo mažiausiai, bet kaina vis dar nepasiekė Latvijos ir Estijos lygio: Latvijos ir Estijos prekybos zonose vidutinė elektros energijos kaina krito 20 proc. iki 23,75 EUR/MWh, Lietuvoje – 19 proc. iki 23,52 EUR/MWh.
       2020-02-24 15:51:38

Papildomos priemonės dėl skrydžių iš Šiaurės Italijos keleivių patikros

Nuo vasario 24 dienos Lietuvos oro uostuose taikomos papildomos rizikos valdymo priemonės dėl koronaviruso užsikrėtimo atvejų Italijoje. Tikrinami ir konsultuojami visi iš Šiaurės Italijos oro uostų į Lietuvą atvykstantys keleiviai, oro uostuose tai atlieka Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai ir savanoriai.
       2020-02-24 14:29:43

Veiksmai dėl koronaviruso COVID-19: tik laukiame kol pasieks ir Lietuvą

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorius Vytautas Kasiulevičius pasidalijo įrašu, kuriuo skatina institucijas imtis veiksmų, kad koronaviruso atveju Lietuva būtų pasiruošusi.
       2020-02-22 17:15:21

Kaip Bendrojo pagalbos centro operatoriai pažeidėjus auklėjo

Auklėjimas – tai tinkamo elgesio formavimas. Paprastai auklėjami yra vaikai ir lemiamas vaidmuo tenka jų tėvams. Bet ką daryti, jei žmogus suaugęs, o jo elgesys vis tiek yra neatsakingas ir nebrandus? Tokiais atvejais auklėjimu gali tekti užsiimti ir Bendrojo pagalbos centro pareigūnams.
       2020-02-22 17:06:23

Istorinis pasiekimas – pirmą kartą Lietuvai suteiktas A+ kredito reitingas

Lietuva užkopė į istorines kredito reitingų aukštumas – pirmą kartą istorijoje mūsų šaliai buvo suteiktas A+ ilgalaikio skolinimosi reitingas. Tokį įvertinimą Lietuvai suteikusi tarptautinė kredito reitingų agentūra „Standard & Poor’s“ pažymi spartų ir subalansuotą šalies ekonomikos augimą bei tvirtą fiskalinę politiką.
       2020-02-22 11:54:59

Prezidentas: sutarimui dėl ES biudžeto reikia daugiau laiko

Pasibaigus Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui, lyderiai sutarė toliau tęsti diskusijas dėl Daugiametės finansinės programos 2021 – 2027 metams. Pasak Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos, derybos įvairiuose dvišaliuose ir daugiašaliuose formatuose buvo ilgos ir intensyvios.
       2020-02-22 11:51:16

Aštuoni Lietuvos objektai, nustebinsiantys net visko mačiusius

Dangaus krantu vadinamas miestas, supamas beveik 300 ežerų; neaprėpiami, visoje Europoje saugomų paukščių perimviečių horizontai; XVIII a. dvaro teritorijoje įkurta fizinio krūvio terapijos klinika – šių išskirtinių turistinių objektų toli ieškoti nereikia.
       2020-02-21 15:48:19

Koronavirusas – tai didelis smūgis Ukrainai

Pareigūnai mėgino išvaikyti protestuotojus nuo kelio, kad galėtų pravažiuoti autobusai, kuriuose yra žmonės, galimai užsikrėtę koronavirusu. Tai toli gražu buvo ne vienas autobusas, o šeši. Jiems miesto gyventojai trukdė važiuoti į gydymo įstaigą, o keli iš jų netgi pasipriešino ir susirėmė su policininkais.
       2020-02-21 14:44:58

Regionų virtuvė: iš kur atėjo patiekalai, neatsiejami nuo mūsų kasdienybės?

Skanaudami cepelinus ar šaltibarščius esame tikri, kad tai nacionaliniai mūsų šalies patiekalai – jie pirmiausia šauna į galvą, pagalvojus apie lietuvišką virtuvę. Bet yra ir daugybė kitų lietuviškų valgių ar maisto produktų, kuriais mėgaujamės kasdien, tačiau net nesusimąstome, iš kur jie atsirado.
       2020-02-21 14:39:33

Priemonės koronaviruso prevencijai – konsultavimas ir kontaktų vengimas

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) jau beveik mėnesį visuose trijuose Lietuvos oro uostuose aktyviai vykdo Kinijoje keliavusių žmonių konsultavimą, informuoja visuomenę. Per visą laikotarpį iš viso registruoti 176 keliavusieji Kinijoje.
       2020-02-21 08:19:22

Ar sulankstomi telefonai pakeis telefonų rinką?

Pasaulinis sulankstomų telefonų krepšelis praėjusią savaitę pasipildė dar vienu, kompanijos „Samsung“ antruoju modeliu – „Galaxy Z Flip“. „Huawei“ ir „Motorola“ savo sulankstomus sprendimus pristatė jau anksčiau, todėl rinkoje šiuo metu turime jau keturis skirtingus sulankstomus telefonus, iš kurių vienas oficialiai parduodamas ir Lietuvoje.
       2020-02-21 08:17:23

Ar žinote, kam renkami jūsų asmeniniai duomenys?

Viešas socialinių tinklų profilis su laisvai prieinamomis asmeninėmis nuotraukomis, elektroniniu paštu ir įrašais, programėlėms suteikta prieiga prie buvimo vietos ir bankinių duomenų – visa tai būdinga tiek dažnam paaugliui, tiek ir suaugusiam.
       2020-02-21 08:13:39

Karpos – neestetiškas apie imuniteto problemas signalizuojantis negalavimas

Nors karpos estetiškai nepatrauklus, tačiau dažniausiai nepavojingas negalavimas, vis tik nereiktų į jų atsiradimą numoti ranka – dažnai jos signalizuoja apie suprastėjusią organizmo imuninę sistemą, o vyresnio amžiaus žmonėms derėtų jas parodyti gydytojui dėl vėžio prevencijos.
       2020-02-20 11:07:57

Legalaus turinio platformos – vaistai nuo piratavimo

Nors Lietuva priskiriama prie labiausiai technologijų srityje pažengusių pasaulio šalių, taip pat esame įtraukti ir į daugiausiai pirataujančių šalių dešimtuką. Autorių teisių gynėjų nuomone, augantis legalaus turinio platformų populiarumas rodo ir didėjantį visuomenės sąmoningumą.
       2020-02-19 15:25:21

Lietuvių įmonė – tarp geidžiamiausių JAV darbdavių

Lietuvių įkurta logistikos kompanija „GP Transco“ pripažinta viena geidžiamiausių darbdavių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Taip mano Kanados ir JAV vežėjus vertinantys „Smart-Trucking“ ekspertai.
       2020-02-19 15:18:42

Mitybos patarimai senjorams: į ką atkreipti dėmesį?

Rūpintis sveikata ir mityba reikia visiems, tačiau rekomenduojama atsižvelgti ir į savo amžių. Nors atrodo, kad esant vyresnio amžiaus mitybos principai neturėtų skirtis nuo anksčiau galiojusių, tačiau yra dalykų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį.
       2020-02-19 15:12:12

Kaip tvarka šaldytuve susijusi su maisto švaistymu?

Preliminariais Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) skaičiavimais, kiekvienas Europos Sąjungos gyventojas kasmet išmeta apie 173kg, o kiekvienas lietuvis – apie 60 kg maisto. Kodėl jo išmetama tiek daug?
       2020-02-18 18:07:22

Rekordiškai šilta žiema ir kenkėjai: ko tikėtis pavasarį?

Socialiniuose tinkluose gyventojai dalijasi pirmųjų žibučių, snieguolių bei pumpurus kraunančių medžių fotografijomis. Meteorologai taip pat patvirtino: ši žiema pati šilčiausia per daugiau nei 200 metų, kai Lietuvoje atliekami meteorologiniai stebėjimai.
       2020-02-18 17:59:18

Antžeminės televizijos DVB-T eteryje - nauja programa Delfi.tv

Pasikeitimai DVB-T eteryje į TV programų skaičiaus didėjimo pusę. Iš vienos pusės - gerai, kad TV programų daugėja, o iš kitos pusės - liūdina, nes tai pasikeitimai ne į aukštesnės kokybės pusę.
       2020-02-18 06:42:43

Lietuviško medaus galia: gydo gerklės skausmą, gaivina odą ir stiprina organizmą

Senovės lietuviai sakydavo, kad medus – ne tik maistas, bet ir vaistas. Šiandien jo naudą sveikatai patvirtina ir mokslas. Visgi medus naudingas ne tik malšinant gerklės skausmą ar kovojant su peršalimo simptomais.
       2020-02-18 06:40:37

Vilkas ėriuko kailyje: kaip apsisaugoti nuo apgaulingų programėlių

Kompanija „Google“ šį mėnesį iš savo programėlių parduotuvės „Google Play“ ištrynė 382 milijonus parsisiuntimų turėjusias 24 programėles, kurios pripažintos apgaulingomis. Vartotojams nieko neįtariant jų duomenys galėjo būti naudojami be jų žinios.
       2020-02-15 06:37:41

„Microsoft“ tyrimas: 70 proc. interneto vartotojų patiria internetines grėsmes

Viso pasaulio interneto vartotojų elgesys šiandien vertinamas prasčiausiai per pastaruosius ketverius metus, rodo kompanijos „Microsoft“ kasmet sudaromas Skaitmeninio mandagumo indeksas (angl. Digital Civility Index, DCI).
       2020-02-14 11:15:01

Marius Liatukas: Ar koronavirusas gali pavirsti nenugalima jėga?

Pasaulio fabriku vadinama Kinija pastarosiomis savaitėmis sukaustyta koronaviruso baimės. Tą netruko pajusti ir verslas: nukeliamos kelionės pas šioje Azijos valstybėje veikiančius partnerius, atšaukiami skrydžiai, pristabdytas siuntų ir krovinių gabenimas iš kai kurių Kinijos regionų, neveikia dalis tenykščių fabrikų.
       2020-02-13 21:30:54

Vienas dūris išgelbės gyvybę

„Džiaugiuosi, kad mano vaikas nevakcinuotas. Pasiskaitykite apie skiepus, ten vieni nuodai. Autizmas garantuotas“, - savo įžvalgomis dalijasi vaikų neskiepijantys tėvai. Kai vaikas atsiduria intensyviosios terapijos skyriuje, nuomonę gimdytojai pakeičia. Tik kad nebūtų vėlu.
       2020-02-13 21:27:38

Ką pasirinkti: skalbyklę su džiovinimo funkcija ar atskirą džiovyklę?

Šiais laikais skalbyklių ir džiovyklių pasiūla tokia didelė, kad kartais sunku apsispręsti, kuris variantas būtų tinkamesnis. Kiekvienas prietaisas turi savo pliusų ir minusų, kuriuos pirkėjui verta apsvarstyti prieš įsigyjant naują prietaisą.
       2020-02-12 18:10:10

Dirbtinis intelektas atskleidė aiškiausiai kalbančius TV žinių vedėjus

Šneką paverčiantis tekstu dirbtinis intelektas nustatė, kurie šalies TV žinių vedėjai kalba aiškiausiai. Tyrimą antrąsyk inicijavusi bendrovė „Kantar“ išanalizavo robotų šifruotą žinių medžiagą ir sudarė aiškiausiai kalbančių TV vedėjų dešimtuką.
       2020-02-12 16:14:27

9 iš 10 lietuvių baiminasi dėl robotų keliamų grėsmių darbo rinkai

Daugelį rutininių darbų už mus jau daro robotai, tačiau jie vis labiau kėsinasi ir į profesijas, kurios tradiciškai priskiriamos žmogaus rankų darbui. Kaip parodė naujausias tyrimas*, ši robotizacija sėja nerimą: 88 proc. lietuvių mano, kad robotai kelia grėsmę darbo vietoms.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.
Reklama