Naujienos

Nustebsite, tačiau šie angliškai skambantys prekių ženklai - lietuviški

2017-08-22 18:05:10

Produktų etiketes peržvelgia ir panagrinėja toli gražu ne kiekvienas pirkėjas. Todėl dauguma jų nustebtų sužinoję, kad kai kurie itin kokybiški, ryškūs ir gerai pažįstami produktai yra pagaminti ne užsienio, tačiau Lietuvos gamintojų.

Ir jų produkcija ne tik kad nenusileidžia aukščiausia gaminio kokybe ir konkurencinga kaina, bet ir vilioja pirkėjus modernia, išskirtinio dizaino pakuote, puikiai atrodančia lentynose.

„Mūsų klientai kartais net neįtaria, kad žaismingai ir užsienietiškai skambantys prekių ženklai, tokie kaip „Veri Beri", „JuneJuly", „4CORNERS", „Sun 365", „Green Feel", „Shoo", „Balance" ar „Pro Biotic" yra lietuviški, neretai sukurti jaunų, bet visuomet energingų šalies verslininkų, puikiai pažįstančių mūsų pirkėjų poreikius", - teigia Vilma Drulienė, „Maximos" pirkimų departamento direktorė.

Anot V. Drulienės, lietuviškų gaminių tiekėjai itin vertina ir akcentuoja savo produktų natūralumą ir kokybę, o pirkėjų sprendimams nemažą įtaką turi žinojimas, kad lietuviška prekė - tai nauda šalies ekonomikai.

„Stengiamės vartotojams pateikti kuo daugiau lietuviškos produkcijos. Pastebime, kad atradę savo pirkėjus gamintojai drąsiai išplečia prekių pasirinkimą, suteikdami vartotojams dar didesnę pasirinkimų laisvę ir įvairovę. Kartu su veržliais, moderniais ir šiuolaikiškais lietuviškais prekių ženklais prisidedame ir prie pirkėjų gyvensenos pokyčių - galbūt kartais ir labai mažų, bet reikšmingų, tokių kaip „Sun 365" siūloma sveikos mitybos programa", - tikina už prekių įsigijimą „Maximoje" atsakinga V. Drulienė.

Šalto spaudimo sulčių „Sun 365" buteliukai yra vienas iš pavyzdžių, kad Lietuvoje sukurtas produktas galėtų ryžtingai konkuruoti dėl pirkėjų dėmesio bet kurioje pasaulio šalyje. Trijų vaikinų verslo idėja Lietuvoje pritraukia vis daugiau žmonių, kurie net ir būdami jauni rūpinasi savo sveikata. „Norime įkvėpti jaunąją lietuvių kartą atrasti mažas, bet svarbias smulkmenas, iš kurių susideda gera kasdienė savijauta. Turime įprasti mąstyti apie tai, ką kasdien valgome: ar tai stiprina mūsų sveikatą ir suteikia energijos? Negalavimai ir ligos nėra vien garbaus amžiaus žmonių rūpestis. Geros sveikatos pamatus kuriame nuo pat vaikystės, formuodami savo mitybos, poilsio ir judėjimo įpročius", - teigia vienas iš bendrovės, gaminančios sultis „Sun 365" įkūrėjų Gytautas Rimkus.

Prausimosi reikmenų linijai „Shoo" atstovaujanti Agota Jakutytė taip pat tiki, kad jos sukurtas prekės ženklas yra daugiau negu tiesioginė nauda vartotojui - švara ir higiena. „Pirmiausia „Shoo" yra meilė ir rūpestis silpnesniu bei mažesniu. Ir gyvūnui, ir savininkui tinkantis produktas iš natūralių medžiagų tarsi savaime skelbia: mes visi esame vienodi, visi norime meilės ir būti sveiki", - paaiškina A. Jakutytė. Pasak jos, labai džiugu, kad šis lietuviškas prekės ženklas savo kokybe užkariauja lentynas ir žmonių širdis ne tik Lietuvoje, bet ir Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir net Australijoje, Kanadoje, Honkonge.

Lietuvišką natūralumą akcentuoja ir geriamojo vandens „JuneJuly" gamintojai, savo produkto pavadinimu tarsi užsimindami apie vasarą - metą, kai žmonės gali daug laiko praleisti gamtoje ir pasisemti jėgų. Anot „JuneJuly" tiekėjų, papildoma stiklinė vandens per dieną gali pastebimai pagerinti kiekvieno žmogaus savijautą.

O mėgstantys natūralius gardėsius iš „Maximos" parduotuvių pirkėjai išeina nešini pakeliu „Veri Beri" vaisių juostelių. Lietuvoje gyvenantys brolis ir sesuo sukūrė išskirtinį produktą, nes patys labai mėgsta smaližiauti, tačiau vengia cukraus ir saldiklių. „Veri Beri" gardėsiuose taip pat nėra jokių konservantų, dažiklių ir dirbtinių kvapiklių - malonaus skonio juostelės gaminamos tik iš vaisių produktų, be glitimo ar alergenų.

„Kasdien bendraujame su daugybe Lietuvos gamintojų ir stebimės jų išradingumu, kūrybiškumu ir įdomiais sprendimais. Jie mus įkvepia dirbti kartu ir stebėti, kaip pirkėjai priima lietuviškas naujoves. Neabejojame, kad „Maximoje" parduodami lietuviški produktai galėtų įsitvirtinti ir kitose Europos šalyse, nes pirkėjai visame pasaulyje šiandien vis labiau vertina natūralumą, kokybę ir gerą išvaizdą. Angliškai skambantys Lietuvos gamintojų produktai mūsų parduotuvėse dažnai patraukia pirkėjų iš užsienio dėmesį bei sukelia nemenką nuostabą. Bet, svarbiausia, matyt, yra tai, jog iš pradžių patekę į lietuviško prekybos tinklo lentynas, šie prekių ženklai gauna realią galimybę jauną prekės ženklą auginti, o sulaukus populiarumo Lietuvoje, vėliau sėkmingai užkariauti ir užsienio šalių rinkas. Juk „Maximos" ar susijusių įmonių prekybos tinklai veikia net penkiose šalyse", - pastebi V. Drulienė.

Lietuviškų prekių ženklų kūrėjai neretai pasitelkia užsienyje sukauptą patirtį, kad jų gaminys atitiktų aukštus tarptautinius standartus. Pavyzdžiui, Kaune gaminama „Green Feel" kosmetika sulaukė sėkmės Italijoje, lietuviški buitinės chemijos prekių ženklai „Balance" ar „Pro Biotic" patraukė dėmesį šalyse, kurių gyventojai itin vertina ekologiškas, aplinką tausojančias ir sveikas valymo ir indų plovimo priemones.

Suteikdama erdvę moderniems lietuviškiems prekių ženklams „Maxima" atveria vis didesnę pasirinkimo laisvę pirkėjams, o gamintojus skatina tobulėti ir siūlyti vis naujus produktus. Iš viso „Maximos" prekybos tinklas bendradarbiauja su maždaug 730 tiekėjų iš visos Lietuvos. Lietuviškų produktų pirkėjai gali rasti kiekvienoje prekių kategorijoje - tiesiog kai kurie gaminiai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi būtų pagaminti užsienyje.

„Lietuviškų produktų asortimentas visada buvo mūsų stiprybė - greta mažos kainos, platus pasirinkimas yra esminė „Maximos DNR" dalis. Gerai pažįstame savo pirkėjų skonį ir poreikius. Dauguma jų lietuviškai prekės kilmei teikia išskirtinę svarbą, gamybos ar prekės kilmės vieta neretai yra svarbiausias apsisprendimo pirkti vieną ar kitą prekę priežastis. Todėl ir parduotuvių lentynose didžioji dauguma prekių yra iš Lietuvos. Bendradarbiaudami su vietiniais tiekėjais užtikriname, kad maisto produktai yra švieži, puikaus skonio, natūralūs, o kitos prekės taip pat atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir išlaiko patrauklią kainą", - teigia V. Drulienė.

Pasak jos, vietos tiekėjų ir gamintojų produkcijos palaikymas ir pardavimų skatinimas - vienas lietuviško prekybos tinklo „Maxima" prioritetų. Taip šalyje veikiančios ir produktus kuriančios bendrovės kuria daugiau darbo vietų ir moka daugiau mokesčių, taip prisidėdamos prie Lietuvos ekonomikos augimo. Kartu tokiu būdu patenkinamas ir šalies pirkėjų poreikis lietuviškoms aukštos kokybės ir konkurencingos kainos prekėms.

Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-08-13 13:31:11

Pasirašyta sutartis dėl 112 naujų vidutinio greičio matuoklių įrengimo

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) pasirašė rangos darbų sutartį dėl 112 (56 ruožų) vidutinio greičio matavimo sistemų (VGMS) įrengimo valstybinės reikšmės keliuose.
       2020-08-13 13:13:54

NVSC ragina keliautojus anketas pildyti elektroniniu būdu

Nuo pirmadienio įsigaliojo prievolė, kai kiekvienas oro ar jūrų transportu į Lietuvą grįžtantis ar į ją atvykstantis keliautojas privalo pateikti savo asmens duomenis, užpildydamas anketą.
       2020-08-13 13:10:11

Praėjusią parą COVID-19 liga patvirtinta 21 žmogui

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtintas 21 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis. 8 iš jų registruoti Vilniaus, 7 – Klaipėdos, 5 – Kauno apskrityse. Dar 1 COVID-19 ligos atvejis patvirtintas Panevėžio apskrityje.
       2020-08-13 11:54:14

Prezidentas: Lietuvai reikalingas stiprus ir socialiai teisingas žemės ūkis

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, ketvirtadienį susitikęs su žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu, aptarė galimybes išnaudoti augančią ES paramą Lietuvos žemės ūkiui, siekiant tvarių ir ilgalaikių pokyčių šiame šalies regionams ir visai ekonomikai svarbiame sektoriuje.
       2020-08-13 08:23:25

Neišlaikiusiems matematikos egzamino – VGTU tiesia pagalbos ranką

Rugpjūčio 5 d. buvo paskelbti valstybinio matematikos brandos egzamino rezultatai. Deja, šiais metais skaičiai nedžiugina – egzamino neišlaikė kas trečias abiturientas. Moksleiviai, neišlaikę lietuvių kalbos, matematikos ar užsienio kalbos egzamino, negali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas Lietuvos aukštosiose mokyklose.
       2020-08-13 08:17:12

Mokyklinė matematika ir brandos egzamino rezultatai: ką turėtume keisti?

Šiais metais iš daugiau kaip 28 tūkstančių abiturientų matematikos valstybinį brandos egzaminą laikė 15 241 mokinys. Egzaminą išlaikė 10305 mokiniai – tai sudaro 67,61% laikiusiųjų. 2019 metais šį egzaminą išlaikė 82,09%, o 2018 metais – 87,21%.
       2020-08-13 08:10:24

Išmanūs senjorai: 3 būdai išmokti naudotis mobiliosiomis technologijomis

Koronaviruso situacija atrodo miglota, tad vis dar rūpi klausimas – kaip bendrausime toliau? Ypač tai aktualu senjorams, gyvenantiems vieniems, ar dėl viruso besiizoliuojantiems namuose, o ryšį su artimaisiais galintiems palaikyti tik nuotoliniu būdu.
       2020-08-13 08:07:35

Šuo automobilyje: kada vasaros kelionės augintiniui kelia pavojų

Didžioji dalis Lietuvos žmonių šią vasarą į atostogų keliones leidžiasi automobiliais, todėl kartu su šeimininkais šiemet dažniau keliauja ir jų augintiniai. Draudikai pastebi, kad prisisegti saugos diržus ir daugiau dėmesio skirti vaikų saugumui automobilyje žmonės jau įprato, tačiau į augintinių keliavimą vis žiūri aplaidžiai.
       2020-08-13 07:55:35

Mitai apie saulės elektrines: nuo žaibo pritraukimo iki būtinybės plauti

Pritraukia žaibą, kenkia gamtai, žiemą negamina elektros, po kelių metų pasieks NASA lygį – tokius ir panašius mitus tenka neigti apie saulės elektrines, kurių daugėja ir ant namų stogų, ir saulės elektrinių parkuose laukuose
       2020-08-12 09:21:03

Lietuvoje praėjusią parą patvirtini 26 koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti 26 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 11 iš jų registruota Vilniaus, 9 – Kauno apskrityse. Dar 5 atvejai patvirtinti Klaipėdos ir 1 Šiaulių apskričių gyventojams.
       2020-08-12 09:02:42

Liepą Baltijos šalyse elektra atpigo, pirmąkart užfiksuota ir neigiama kaina

Liepos mėnesį vidutinė elektros energijos didmeninė kaina visose Baltijos šalyse sumažėjo penktadaliu: Estijoje elektra atpigo 20 proc. iki 30,10 EUR/MWh, Lietuvoje ir Latvijoje – 18 proc. atitinkamai iki 31,70 EUR/MWh ir 31,80 EUR/MWh.
       2020-08-12 07:29:32

Kelionė su kemperiu: 5 patarimai, ką būtina žinoti

Galimybė keliauti sau priimtinu tempu, po ranka turėti ne tik visus reikiamus daiktus, bet ir nakvynės vietą – tuo dažną patraukia atostogos su kemperiu. Pastarosios dar labiau išpopuliarėjo šiemet, kai atsirado daugiau neapibrėžtumo dėl kelionių lėktuvais, autobusais ar traukiniais.
       2020-08-12 07:20:00

Trys iš penkių tuno rūšių nyksta. Kaip padėti gali Lietuvos pirkėjai?

Viena populiariausių Lietuvoje žuvų – tunas – dėl intensyvios komercinės žvejybos ir jos aplinkai daromos žalos, išmetamo anglies dvideginio kiekio, šiuo metu yra toks pat taršus, kaip kiauliena. Kaip įmanoma, kad žuvis, laikyta aplinkai draugiška, dabar jai kelia pavojų?
       2020-08-12 06:54:07

Kaip pasirinkti ateities pokyčiams atsparią karjerą?

Galvojant apie ateities karjerą ir darbo vietas kyla daug neaiškumų: ką verta rinktis? kurioje srityje daugiausia galimybių? kaip išsikelti profesinius gyvenimo tikslus, jei dar net nežinome pavadinimų darbų, kurie vyraus po dešimtmečio? ar tada dar egzistuos mums įprastos pozicijos?
       2020-08-11 10:13:17

Pokyčiai elektros rinkoje suteiks naujas galimybes elektromobilių turėtojams

Pokyčiai elektros tiekimo rinkoje ir jų metu atsirasiantys įvairesni pasiūlymai klientams gali tapti papildomu stimulu pagalvoti apie elektromobilio įsigijimą.
       2020-08-11 10:08:10

Praėjusią parą koronavirusas patvirtintas aštuoniolikai žmonių

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinta aštuoniolika naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Dvylika iš jų registruoti Kauno, 5 – Vilniaus apskrityse. Dar vienas atvejis patvirtintas Klaipėdos apskrities gyventojui.
       2020-08-11 10:02:23

Gudrybės, padėsiančios greitai ir paprastai susmulkinti daržoves

Nuo svogūno perštinčios akys, išsibarsčiusios paprikos sėklytės, nelygiai supjaustyti pomidorai – ar ir jūs virtuvėje susiduriate su šiais iššūkiais? Prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertai dalijasi gudrybėmis, padėsiančiomis paprasčiau susmulkinti šviežias daržoves.
       2020-08-10 14:18:37

Ekspertas pataria: kaip paruošti įmonės IT ūkį antrajai COVID-19 bangai

Ne visoms pasaulio šalims pilnai atsigavus po pirmosios COVID-19 bangos, prasidėjusios dar 2020-ųjų pradžioje, ekspertai jau perspėja apie antrąją. Augantis susirgimų skaičius Lietuvos Vyriausybę jau pastūmėjo viešosiose uždarose erdvėse grąžinti reikalavimą dėvėti kaukes.
       2020-08-10 14:16:19

Miško gėrybės – grybai: kaip džiovinti ir kur laikyti?

Džiovinimas – vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių konservavimo būdų. Tačiau norint šiuo būdu išsaugoti miško grybų skonines ir maistines savybes, reikėtų nepamiršti kelių svarbių taisyklių.
       2020-08-10 14:13:57

Lietuvoje registruota trylika naujų koronaviruso atvejų

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinta trylika naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Devyni iš jų registruoti Kauno, keturi – Vilniaus apskrityse.
       2020-08-09 11:28:28

Per vakar patvirtintas dvidešimt vienas koronaviruso atvejis

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtintas dvidešimt vienas koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis. Didžioji dalis jų – 14 registruoti Kauno apskrityje, 5 – Vilniaus, 2 – Utenos.
       2020-08-08 17:38:49

Lietuvoje – trisdešimt septyni koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti trisdešimt septyni koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Dvidešimt devyni iš jų registruoti Kauno apskrityje, keturi – Vilniaus, trys – Klaipėdos, taip pat vienas atvejis registruotas Panevėžio apskrities gyventojui.
       2020-08-07 17:45:20

Kelionės į Nidą – ar tikrai pamatyti Negyvąsias kopas yra prabanga?

Nida – vienas populiariausių Lietuvos kurortų, kasmet sulaukianti kelis šimtus tūkstančių turistų iš Lietuvos bei užsienio. Nors nemažai šurmulio sukėlė šiais metais Neringoje smarkiai padidinta rinkliava už automobilį, žmonės toliau plūsta mėgautis nuostabiu šalies kampeliu.
       2020-08-07 17:12:17

Dirbtinis intelektas – sritis, kuri savo piko dar nepasiekė

„Daugeliui dirbtinis intelektas (DI) asocijuojasi su filmų brukamais protingais, tačiau pavojingais robotais-mašinomis, keliančiais grėsmę žmonių egzistencijai, tačiau oficiali sąvoka gana greitai nuleidžia ant žemės“, – teigia Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto prof. dr. Tomas Krilavičius.
       2020-08-07 17:09:54

Vairuotojų kultūra: užstatyti automobiliai ir atlenkti valytuvai

Vasaros karščiai ir mintys apie atostogas priverčia atsipalaiduoti bei prarasti budrumą ne vieną vairuotoją. Skubėdami ilsėtis ar pramogauti jie kartais neatkreipia dėmesio, ar laikosi kelių eismo taisyklių, rizikuodami išprovokuoti kitų vairuotojų nepasitenkinimą ar net sulaukti policijos dėmesio.
       2020-08-07 16:56:37

Tarptautinė alaus diena: 3 ypatingi patiekalai iš šio gėrimo

Alus – vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje. Tačiau maisto gurmanams jis žinomas ir kaip puikus ingredientas, suteikiantis patiekalams išskirtinį skonį. Rugpjūčio 7-ąją minima Tarptautinė alaus diena.
       2020-08-07 16:52:33

Laužo dūmo aromatu kvepiantys desertai: 3 idėjos vasaros iškylai

Vasaros iškylos neapsieina be ant laužo kepamų šašlykų ar dešrelių, tačiau ar bandėte ant kepimo grotelių ruošti desertus? Prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertė Brigita Baratinskaitė dalinasi idėjomis, kaip ant laužo ugnies pasigaminti desertą.
       2020-08-07 16:45:41

Praėjusią parą patvirtinti dvidešimt trys koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti dvidešimt trys nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Devyni iš jų registruoti Vilniaus apskrityje, septyni – Kauno, penki – Utenos ir du Panevėžio apskrityje.
       2020-08-06 17:42:04

Pristatyta kompiuteriui nenusileidžianti planšetė „Galaxy Tab S7“

Vakar vykusio virtualaus „Samsung“ produktų pristatymo metu bendrovė pristatė naujausią planšetinį kompiuterį „Galaxy Tab S7“ ir didesnę jo versiją „Tab S7+“. Abu įrenginiai turi didelį ekraną, galingą procesorių, patobulintą „S Pen“ rašiklį, klaviatūrą ir kitas funkcijas, kurios vartotojams leis planšetėmis naudotis kaip kompiuteriu.
       2020-08-06 15:37:29

Draugystės per atstumą: kaip išmaniai palaikyti ryšį ar susirasti naujų draugų

Pokalbiai ir susitikimai su draugais būtini draugystei išsaugoti, tačiau vis dažniau tai turime daryti nuotoliniu būdu. Bendravimas per atstumą bus smagesnis, jei pasitelksite keletą išmanių sprendimų.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.