Naujienos

Nustebsite, tačiau šie angliškai skambantys prekių ženklai - lietuviški

2017-08-22 18:05:10

Produktų etiketes peržvelgia ir panagrinėja toli gražu ne kiekvienas pirkėjas. Todėl dauguma jų nustebtų sužinoję, kad kai kurie itin kokybiški, ryškūs ir gerai pažįstami produktai yra pagaminti ne užsienio, tačiau Lietuvos gamintojų.

Ir jų produkcija ne tik kad nenusileidžia aukščiausia gaminio kokybe ir konkurencinga kaina, bet ir vilioja pirkėjus modernia, išskirtinio dizaino pakuote, puikiai atrodančia lentynose.

„Mūsų klientai kartais net neįtaria, kad žaismingai ir užsienietiškai skambantys prekių ženklai, tokie kaip „Veri Beri", „JuneJuly", „4CORNERS", „Sun 365", „Green Feel", „Shoo", „Balance" ar „Pro Biotic" yra lietuviški, neretai sukurti jaunų, bet visuomet energingų šalies verslininkų, puikiai pažįstančių mūsų pirkėjų poreikius", - teigia Vilma Drulienė, „Maximos" pirkimų departamento direktorė.

Anot V. Drulienės, lietuviškų gaminių tiekėjai itin vertina ir akcentuoja savo produktų natūralumą ir kokybę, o pirkėjų sprendimams nemažą įtaką turi žinojimas, kad lietuviška prekė - tai nauda šalies ekonomikai.

„Stengiamės vartotojams pateikti kuo daugiau lietuviškos produkcijos. Pastebime, kad atradę savo pirkėjus gamintojai drąsiai išplečia prekių pasirinkimą, suteikdami vartotojams dar didesnę pasirinkimų laisvę ir įvairovę. Kartu su veržliais, moderniais ir šiuolaikiškais lietuviškais prekių ženklais prisidedame ir prie pirkėjų gyvensenos pokyčių - galbūt kartais ir labai mažų, bet reikšmingų, tokių kaip „Sun 365" siūloma sveikos mitybos programa", - tikina už prekių įsigijimą „Maximoje" atsakinga V. Drulienė.

Šalto spaudimo sulčių „Sun 365" buteliukai yra vienas iš pavyzdžių, kad Lietuvoje sukurtas produktas galėtų ryžtingai konkuruoti dėl pirkėjų dėmesio bet kurioje pasaulio šalyje. Trijų vaikinų verslo idėja Lietuvoje pritraukia vis daugiau žmonių, kurie net ir būdami jauni rūpinasi savo sveikata. „Norime įkvėpti jaunąją lietuvių kartą atrasti mažas, bet svarbias smulkmenas, iš kurių susideda gera kasdienė savijauta. Turime įprasti mąstyti apie tai, ką kasdien valgome: ar tai stiprina mūsų sveikatą ir suteikia energijos? Negalavimai ir ligos nėra vien garbaus amžiaus žmonių rūpestis. Geros sveikatos pamatus kuriame nuo pat vaikystės, formuodami savo mitybos, poilsio ir judėjimo įpročius", - teigia vienas iš bendrovės, gaminančios sultis „Sun 365" įkūrėjų Gytautas Rimkus.

Prausimosi reikmenų linijai „Shoo" atstovaujanti Agota Jakutytė taip pat tiki, kad jos sukurtas prekės ženklas yra daugiau negu tiesioginė nauda vartotojui - švara ir higiena. „Pirmiausia „Shoo" yra meilė ir rūpestis silpnesniu bei mažesniu. Ir gyvūnui, ir savininkui tinkantis produktas iš natūralių medžiagų tarsi savaime skelbia: mes visi esame vienodi, visi norime meilės ir būti sveiki", - paaiškina A. Jakutytė. Pasak jos, labai džiugu, kad šis lietuviškas prekės ženklas savo kokybe užkariauja lentynas ir žmonių širdis ne tik Lietuvoje, bet ir Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir net Australijoje, Kanadoje, Honkonge.

Lietuvišką natūralumą akcentuoja ir geriamojo vandens „JuneJuly" gamintojai, savo produkto pavadinimu tarsi užsimindami apie vasarą - metą, kai žmonės gali daug laiko praleisti gamtoje ir pasisemti jėgų. Anot „JuneJuly" tiekėjų, papildoma stiklinė vandens per dieną gali pastebimai pagerinti kiekvieno žmogaus savijautą.

O mėgstantys natūralius gardėsius iš „Maximos" parduotuvių pirkėjai išeina nešini pakeliu „Veri Beri" vaisių juostelių. Lietuvoje gyvenantys brolis ir sesuo sukūrė išskirtinį produktą, nes patys labai mėgsta smaližiauti, tačiau vengia cukraus ir saldiklių. „Veri Beri" gardėsiuose taip pat nėra jokių konservantų, dažiklių ir dirbtinių kvapiklių - malonaus skonio juostelės gaminamos tik iš vaisių produktų, be glitimo ar alergenų.

„Kasdien bendraujame su daugybe Lietuvos gamintojų ir stebimės jų išradingumu, kūrybiškumu ir įdomiais sprendimais. Jie mus įkvepia dirbti kartu ir stebėti, kaip pirkėjai priima lietuviškas naujoves. Neabejojame, kad „Maximoje" parduodami lietuviški produktai galėtų įsitvirtinti ir kitose Europos šalyse, nes pirkėjai visame pasaulyje šiandien vis labiau vertina natūralumą, kokybę ir gerą išvaizdą. Angliškai skambantys Lietuvos gamintojų produktai mūsų parduotuvėse dažnai patraukia pirkėjų iš užsienio dėmesį bei sukelia nemenką nuostabą. Bet, svarbiausia, matyt, yra tai, jog iš pradžių patekę į lietuviško prekybos tinklo lentynas, šie prekių ženklai gauna realią galimybę jauną prekės ženklą auginti, o sulaukus populiarumo Lietuvoje, vėliau sėkmingai užkariauti ir užsienio šalių rinkas. Juk „Maximos" ar susijusių įmonių prekybos tinklai veikia net penkiose šalyse", - pastebi V. Drulienė.

Lietuviškų prekių ženklų kūrėjai neretai pasitelkia užsienyje sukauptą patirtį, kad jų gaminys atitiktų aukštus tarptautinius standartus. Pavyzdžiui, Kaune gaminama „Green Feel" kosmetika sulaukė sėkmės Italijoje, lietuviški buitinės chemijos prekių ženklai „Balance" ar „Pro Biotic" patraukė dėmesį šalyse, kurių gyventojai itin vertina ekologiškas, aplinką tausojančias ir sveikas valymo ir indų plovimo priemones.

Suteikdama erdvę moderniems lietuviškiems prekių ženklams „Maxima" atveria vis didesnę pasirinkimo laisvę pirkėjams, o gamintojus skatina tobulėti ir siūlyti vis naujus produktus. Iš viso „Maximos" prekybos tinklas bendradarbiauja su maždaug 730 tiekėjų iš visos Lietuvos. Lietuviškų produktų pirkėjai gali rasti kiekvienoje prekių kategorijoje - tiesiog kai kurie gaminiai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi būtų pagaminti užsienyje.

„Lietuviškų produktų asortimentas visada buvo mūsų stiprybė - greta mažos kainos, platus pasirinkimas yra esminė „Maximos DNR" dalis. Gerai pažįstame savo pirkėjų skonį ir poreikius. Dauguma jų lietuviškai prekės kilmei teikia išskirtinę svarbą, gamybos ar prekės kilmės vieta neretai yra svarbiausias apsisprendimo pirkti vieną ar kitą prekę priežastis. Todėl ir parduotuvių lentynose didžioji dauguma prekių yra iš Lietuvos. Bendradarbiaudami su vietiniais tiekėjais užtikriname, kad maisto produktai yra švieži, puikaus skonio, natūralūs, o kitos prekės taip pat atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir išlaiko patrauklią kainą", - teigia V. Drulienė.

Pasak jos, vietos tiekėjų ir gamintojų produkcijos palaikymas ir pardavimų skatinimas - vienas lietuviško prekybos tinklo „Maxima" prioritetų. Taip šalyje veikiančios ir produktus kuriančios bendrovės kuria daugiau darbo vietų ir moka daugiau mokesčių, taip prisidėdamos prie Lietuvos ekonomikos augimo. Kartu tokiu būdu patenkinamas ir šalies pirkėjų poreikis lietuviškoms aukštos kokybės ir konkurencingos kainos prekėms.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2022-05-26 16:44:58

4 dažniausiai sutinkami kibernetiniai pavojai – taisyklės leis apsisaugoti

Kasdienybė vis labiau priklauso nuo skaitmeninių technologijų, o tai reiškia, kad kibernetiniai nusikaltimai kelia vis daugiau grėsmių vartotojams ir įmonėms.
       2022-05-25 12:56:15

Dar neragavote baltųjų smidrų? Ūkininkas pasidalijo patarimais ir receptais

Pavasarį visi būname pasiilgę Lietuvoje užaugintų šviežių daržovių, vaisių ir uogų. Šiltėjant orams, lengvėja ir patiekalai lėkštėse. Daržoves dietologai rekomenduoja valgyti visą dieną – pusryčiams, pietums ir vakarienei.
       2022-05-25 12:49:37

Vėsinimosi taisyklės vasarą: geriau mažiau nei daugiau

Tvyrant karščiams norisi atsivėsinti greitai, todėl automobiliuose ir namuose jungiame oro kondicionierius stipriai šaldančiu režimu ir... peršąlame. Bet ar tikrai dėl to kalti oro kondicionieriai ir ką daryti, kad vasarą netektų gydytis peršalimo ligų, atsako ekspertai.
       2022-05-25 12:43:14

Virusai gali taikytis ir į mobiliuosius: požymiai, kurie padės juos pastebėti

Privačios mobiliojo ryšio saugos įmonės „Zimperium“ užsakymu parengta atskaita rodo, kad daugiau nei penktadalis mobiliųjų įrenginių visame pasaulyje yra susidūrę su kenkėjiškomis programomis.
       2022-05-25 12:40:11

Riminio kurortas – itališka įvairovė, nepaliksianti abejingų

Italijos kurortas Riminis – vienas seniausių ir žinomiausių Europos kurortų, kasmet pritraukiantis milijonus lankytojų. Ilgi ir platūs smėlio paplūdimiai, daugybė pramogų ir patogus susisiekimas su kitais žymiausiais Italijos miestais – šis uostamiestis turi viską, kad atostogos paliktų neišdildomus įspūdžius.
       2022-05-21 15:47:44

Stato tiltus iš netradicinės medžiagos – ji geresnė nei betonas?

Didžiausi pasaulio tiltai sveria tūkstančius tonų. Tačiau tai nieko nestebina – juk jie privalo atlaikyti didžiulę apkrovą. Daugiau klausimų ir nuostabos kelia visame pasaulyje statomi tiltai iš makaronų – iki 1 kg sveriantys statiniai atlaiko du ar tris šimtus kartų už savo svorį didesnę apkrovą.
       2022-05-20 11:05:13

5 įdomūs faktai apie vilkžuvę

Vilkžuvė savo neįprasta išvaizda gali negundyti, tačiau nepaprastu skoniu nustebina net ir išrankiausius gurmanus. Ją pagaminti nesudėtinga, be to, ji patiks tiems, kurie šiltuoju metų sezonu maistą gaminti mėgsta kepsninėse.
       2022-05-20 10:42:26

Vadovas sporto sirgaliams, kaip mėgautis sporto renginiais namuose

Sportą mėgstantys žmonės dažnai skirstomi į dvi kategorijas: tie, kurie patys sportuoja, ir tie, kurie mieliau ilsisi ant sofos ir stebi, kaip geriausi pasaulio sportininkai kovoja dėl pergalės ir šlovės.
       2022-05-20 10:37:05

Panikos ataka – minučių reikalas

„Galvojau, kad išprotėjau“, – taip kalba susidūrusieji su panikos ataka, kuri dar yra vadinama šio amžiaus jaunų žmonių liga. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, net ketvirtadalis europiečių kenčia nuo nerimo sutrikimų, o kiek dar yra patiriančių vienkartinių panikos atakų. Tik daliai jų nustatomas panikos sutrikimas.
       2022-05-20 10:31:00

7 marinatų receptai, puikiai tiksiantys vištienai

Kai svarstome, ką kepti ant žarijų, vienas pasirinkimų – vištiena. Šią mėsą mėgsta daugelis, ją nesudėtinga paruošti, be to, galima derinti su pačiais įvairiausiais priedais: prie vištienos puikiai dera ne tik pikantiški, bet ir saldūs pagardai, svarbiausia – teisingai pasirinkti skonių balansą.
       2022-05-20 10:28:44

Technologijos, kurios pakeis pasaulį, – ateinantį dešimtmetį bus pokyčių

Lietuvoje veikianti pasaulinė IT bendrovė „Accenture“ pirmą kartą mūsų šalyje pristatė tyrimą „Technology Vision 2022“, kurį šiemet apibendrina posakiu „Susitikime metavisatoje“.
       2022-05-20 10:21:24

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsaugoti save ir savo įrenginius?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Visgi turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui.
       2022-05-20 09:47:22

Pasaulinė bičių diena: patarė, kiek medaus vartoti per dieną ir kur jo nelaikyti

Bitės, besirūpinančios augalų apdulkinimu, yra gyvybiškai svarbios Žemės ekosistemos išlikimui. Deja, jų populiacija kasmet mažėja, todėl stengiamasi, kad bitininkystė įgautų naują kvėpavimą:
       2022-05-19 16:52:14

Šaknų kanalų gydymas – dar ne mirties nuosprendis dančiui

Nors pagal profilaktinių vizitų pas odontologą skaičių tikrai nepirmaujame, suskaudus dančiui neturime kitos išeities. Nežinia, kas skamba blogiau – kad dantį teks traukti, ar kad reikės gydyti dantų šaknų kanalus.
       2022-05-18 16:22:44

Svarbiausių atsiskaitymų metas studentams: kodėl geriau nesukčiauti?

Apie artėjančią vasaros pradžią praneša ne tik pražystanti gamta, bet ir studentų grupelės, besibūriuojančios šalia viešųjų bibliotekų ir kavinių. Šiuo metu studentai rašo savo kursinius ar baigiamuosius rašto darbus, kurie dažnam jų sukelia nemalonius jausmus, kelia stresą.
       2022-05-18 16:14:18

Darbas iš namų: kaip padaryti, kad ir vilkas būtų sotus, ir avis sveika

Nors pastaraisiais metais pandemijos pastūmėtas verslas į darbo laiko organizavimą ėmė žiūrėti gerokai lanksčiau, vienos nuomonės kur, kaip ir kada geriausia dirbti, nėra.
       2022-05-18 16:11:00

Žolės smulkinimas nerekomenduojamas nuolatinei pievų priežiūrai

Aplinkos ministerija kviečia susipažinti su rekomendacijomis, kurios apibendrina neigiamą žolės smulkinimo poveikį pievų buveinėms. Pagal šias rekomendacijas, biologinei įvairovei palankiausi pievų tvarkymo būdai yra šienavimas ir ganymas.
       2022-05-18 16:05:58

Kur kas įdomesni, nei galima pamanyti: 5 faktai apie bananus

Patogus užkandis, greita pagalba nuo alkio, įvairių desertų ar kepinių ingredientas – bananai, be kurių daugelis neįsivaizduoja savo pirkinių krepšelio. Mėgstami dėl skonio ir naudingų savybių, bananai seniai tapę neatsiejama raciono dalimi – ir visgi apie bananus dar yra ką atrasti.
       2022-05-18 15:57:15

Paspirtukininko etiketas: 3 auksinės taisyklės, šį sezoną virs įpročiais

Šylant orams Lietuvos miestuose prasideda elektrinių paspirtukų sezono įkarštis. Kasmet šios ekologiškos transporto priemonės tampa vis populiaresnės, todėl didėja ne tik kelionių, bet ir parkavimo vietų poreikis.
       2022-05-18 09:31:31

Naudingi patarimai, padėsiantys vaikams susidomėti maistu

Maistas – didžiulė gyvenimo dalis, todėl domėtis skirtingais produktais, sveika mityba ir valgymo kultūra svarbu pradėti nuo vaikystės: leisti vaikams patiems suktis virtuvėje, vežtis juos kartu apsipirkinėti.
       2022-05-18 09:25:11

Prezidentas paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį savo dekretu paskyrė naują Ryšių reguliavimo tarnybos tarybą, kuri pareigas pradės eiti gegužės 18 dieną.
       2022-05-18 09:20:43

Hipertenzija – liga, varginanti vis jaunesnio amžiaus žmones

Aukštas kraujospūdis – vienas dažniausių Lietuvos gyventojus varginančių sveikatos sutrikimų. Gegužės 17-ąją, minint Pasaulinę hipertenzijos dieną, siekiama atkreipti ne tik ja sergančių, bet ir sveikų žmonių dėmesį – laikantis kelių paprastų kasdienių taisyklių, šios ligos galima išvengti.
       2022-05-18 09:15:48

Mano artimasis ruošiasi operacijai – kaip jam padėti?

Operacija yra iššūkis organizmui, todėl jam reikia tinkamai pasiruošti. Dažnai šiuo sudėtingu laikotarpiu pacientą lydi jo artimieji, kurie rūpinasi jo sveikata. Chirurgas dalijasi patarimais, kaip padėti šeimos nariams pasiruošti laukiančiai operacijai ir kuo sparčiau atsigauti po jos.
       2022-05-18 09:12:48

Barzdą irgi reikia prižiūrėti: ką pravartu žinoti kiekvienam barzdočiui?

Skaitmeninėje erdvėje gausų moteriškas ir vyriškas grožio priemones lyginti bandančių nuotraukų: ji grožio priemonių turi daugiau nei galėtų suskaičiuoti, jam kasdien pakanka tik muilo ir vandens.
       2022-05-18 09:08:02

Seimas NPD padidino iki 540 eurų

Seimas priėmė Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo pakeitimus, kuriais nuspręsta neapmokestinamąjį pajamų dydį (NPD) padidinti 80 eurų – iki 540 eurų gyventojams, uždirbantiems iki 1 vidutinio darbo užmokesčio (VDU).
       2022-05-18 09:03:26

Diagnostiniai testai – tai ne žaidimai, o svarbi profilaktikos priemonė

Šiomis dienomis vaistinėje galima rasti testų, skirtų pačioms įvairiausioms reikmėms: nuo ŽIV ar storosios žarnos vėžio diagnostikos iki narkotikų ar gastritą sukeliančių bakterijų nustatymo.
       2022-05-14 16:01:45

Mėsos technologo rekomendacijos patyrusiems kepėjams ir grilio naujokams

Šylant orams sparčiai įsibėgėja ir maisto gamybos ant grilio sezonas. Anot prekybos tinklo „Rimi“ mėsos technologo Vido Nadzeikos, įprasta, kad ant kepsninės ar laužo atsiduria šašlykai, kiaulienos šonkauliukai, dešrelės ar vištienos kepsneliai, tačiau grilinti galima ir daug įdomesnius produktus.
       2022-05-14 08:42:47

VERT: vartotojo mokėtina prijungimo įmoka ESO turėtų būti perskaičiuota

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), išnagrinėjusi tarp vartotojo ir AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) kilusio ginčo aplinkybes, priėmė sprendimą tenkinti vartotojo reikalavimą įpareigoti bendrovę iš naujo apskaičiuoti prijungimo prie elektros tinklų įmoką.
       2022-05-14 08:27:49

Artėja Pasaulinė hipertenzijos diena: kodėl vis dar mažai dėmesio prevencijai?

Kitą savaitę, gegužės 17-ąją, minima Pasaulinė hipertenzijos diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į kraujotakos sistemos ligas. Lietuvos sergamumo širdies ir kraujagyslių ligomis bei mirštamumo nuo jų rodikliai beveik triskart didesni už Europos Sąjungos vidurkį, skelbia Lietuvos širdies asociacija.
       2022-05-14 08:15:32

Maistinga, greita ir gardu: receptai su špinatais, patiksiantys išrankiausiems

Sklidini įvairiausių vitaminų, mineralų bei kitų vertingųjų medžiagų – špinatai tokie maistingi, kad juos sunku kuo nors pakeisti gaminant mėgstamus pavasarinius valgius. Be to, špinatai puikiai tinka ne tik salotoms: iš jų kepami blynai, gaminami įvairiausi padažai, lazanijos, pyragai.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.