iliustracija iliustracija
iliustracija iliustracija iliustracija
Naujienos

Nustebsite, tačiau šie angliškai skambantys prekių ženklai - lietuviški

2017-08-22 18:05:10

Produktų etiketes peržvelgia ir panagrinėja toli gražu ne kiekvienas pirkėjas. Todėl dauguma jų nustebtų sužinoję, kad kai kurie itin kokybiški, ryškūs ir gerai pažįstami produktai yra pagaminti ne užsienio, tačiau Lietuvos gamintojų.

Ir jų produkcija ne tik kad nenusileidžia aukščiausia gaminio kokybe ir konkurencinga kaina, bet ir vilioja pirkėjus modernia, išskirtinio dizaino pakuote, puikiai atrodančia lentynose.

„Mūsų klientai kartais net neįtaria, kad žaismingai ir užsienietiškai skambantys prekių ženklai, tokie kaip „Veri Beri", „JuneJuly", „4CORNERS", „Sun 365", „Green Feel", „Shoo", „Balance" ar „Pro Biotic" yra lietuviški, neretai sukurti jaunų, bet visuomet energingų šalies verslininkų, puikiai pažįstančių mūsų pirkėjų poreikius", - teigia Vilma Drulienė, „Maximos" pirkimų departamento direktorė.

Anot V. Drulienės, lietuviškų gaminių tiekėjai itin vertina ir akcentuoja savo produktų natūralumą ir kokybę, o pirkėjų sprendimams nemažą įtaką turi žinojimas, kad lietuviška prekė - tai nauda šalies ekonomikai.

„Stengiamės vartotojams pateikti kuo daugiau lietuviškos produkcijos. Pastebime, kad atradę savo pirkėjus gamintojai drąsiai išplečia prekių pasirinkimą, suteikdami vartotojams dar didesnę pasirinkimų laisvę ir įvairovę. Kartu su veržliais, moderniais ir šiuolaikiškais lietuviškais prekių ženklais prisidedame ir prie pirkėjų gyvensenos pokyčių - galbūt kartais ir labai mažų, bet reikšmingų, tokių kaip „Sun 365" siūloma sveikos mitybos programa", - tikina už prekių įsigijimą „Maximoje" atsakinga V. Drulienė.

Šalto spaudimo sulčių „Sun 365" buteliukai yra vienas iš pavyzdžių, kad Lietuvoje sukurtas produktas galėtų ryžtingai konkuruoti dėl pirkėjų dėmesio bet kurioje pasaulio šalyje. Trijų vaikinų verslo idėja Lietuvoje pritraukia vis daugiau žmonių, kurie net ir būdami jauni rūpinasi savo sveikata. „Norime įkvėpti jaunąją lietuvių kartą atrasti mažas, bet svarbias smulkmenas, iš kurių susideda gera kasdienė savijauta. Turime įprasti mąstyti apie tai, ką kasdien valgome: ar tai stiprina mūsų sveikatą ir suteikia energijos? Negalavimai ir ligos nėra vien garbaus amžiaus žmonių rūpestis. Geros sveikatos pamatus kuriame nuo pat vaikystės, formuodami savo mitybos, poilsio ir judėjimo įpročius", - teigia vienas iš bendrovės, gaminančios sultis „Sun 365" įkūrėjų Gytautas Rimkus.

Prausimosi reikmenų linijai „Shoo" atstovaujanti Agota Jakutytė taip pat tiki, kad jos sukurtas prekės ženklas yra daugiau negu tiesioginė nauda vartotojui - švara ir higiena. „Pirmiausia „Shoo" yra meilė ir rūpestis silpnesniu bei mažesniu. Ir gyvūnui, ir savininkui tinkantis produktas iš natūralių medžiagų tarsi savaime skelbia: mes visi esame vienodi, visi norime meilės ir būti sveiki", - paaiškina A. Jakutytė. Pasak jos, labai džiugu, kad šis lietuviškas prekės ženklas savo kokybe užkariauja lentynas ir žmonių širdis ne tik Lietuvoje, bet ir Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje ir net Australijoje, Kanadoje, Honkonge.

Lietuvišką natūralumą akcentuoja ir geriamojo vandens „JuneJuly" gamintojai, savo produkto pavadinimu tarsi užsimindami apie vasarą - metą, kai žmonės gali daug laiko praleisti gamtoje ir pasisemti jėgų. Anot „JuneJuly" tiekėjų, papildoma stiklinė vandens per dieną gali pastebimai pagerinti kiekvieno žmogaus savijautą.

O mėgstantys natūralius gardėsius iš „Maximos" parduotuvių pirkėjai išeina nešini pakeliu „Veri Beri" vaisių juostelių. Lietuvoje gyvenantys brolis ir sesuo sukūrė išskirtinį produktą, nes patys labai mėgsta smaližiauti, tačiau vengia cukraus ir saldiklių. „Veri Beri" gardėsiuose taip pat nėra jokių konservantų, dažiklių ir dirbtinių kvapiklių - malonaus skonio juostelės gaminamos tik iš vaisių produktų, be glitimo ar alergenų.

„Kasdien bendraujame su daugybe Lietuvos gamintojų ir stebimės jų išradingumu, kūrybiškumu ir įdomiais sprendimais. Jie mus įkvepia dirbti kartu ir stebėti, kaip pirkėjai priima lietuviškas naujoves. Neabejojame, kad „Maximoje" parduodami lietuviški produktai galėtų įsitvirtinti ir kitose Europos šalyse, nes pirkėjai visame pasaulyje šiandien vis labiau vertina natūralumą, kokybę ir gerą išvaizdą. Angliškai skambantys Lietuvos gamintojų produktai mūsų parduotuvėse dažnai patraukia pirkėjų iš užsienio dėmesį bei sukelia nemenką nuostabą. Bet, svarbiausia, matyt, yra tai, jog iš pradžių patekę į lietuviško prekybos tinklo lentynas, šie prekių ženklai gauna realią galimybę jauną prekės ženklą auginti, o sulaukus populiarumo Lietuvoje, vėliau sėkmingai užkariauti ir užsienio šalių rinkas. Juk „Maximos" ar susijusių įmonių prekybos tinklai veikia net penkiose šalyse", - pastebi V. Drulienė.

Lietuviškų prekių ženklų kūrėjai neretai pasitelkia užsienyje sukauptą patirtį, kad jų gaminys atitiktų aukštus tarptautinius standartus. Pavyzdžiui, Kaune gaminama „Green Feel" kosmetika sulaukė sėkmės Italijoje, lietuviški buitinės chemijos prekių ženklai „Balance" ar „Pro Biotic" patraukė dėmesį šalyse, kurių gyventojai itin vertina ekologiškas, aplinką tausojančias ir sveikas valymo ir indų plovimo priemones.

Suteikdama erdvę moderniems lietuviškiems prekių ženklams „Maxima" atveria vis didesnę pasirinkimo laisvę pirkėjams, o gamintojus skatina tobulėti ir siūlyti vis naujus produktus. Iš viso „Maximos" prekybos tinklas bendradarbiauja su maždaug 730 tiekėjų iš visos Lietuvos. Lietuviškų produktų pirkėjai gali rasti kiekvienoje prekių kategorijoje - tiesiog kai kurie gaminiai iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi būtų pagaminti užsienyje.

„Lietuviškų produktų asortimentas visada buvo mūsų stiprybė - greta mažos kainos, platus pasirinkimas yra esminė „Maximos DNR" dalis. Gerai pažįstame savo pirkėjų skonį ir poreikius. Dauguma jų lietuviškai prekės kilmei teikia išskirtinę svarbą, gamybos ar prekės kilmės vieta neretai yra svarbiausias apsisprendimo pirkti vieną ar kitą prekę priežastis. Todėl ir parduotuvių lentynose didžioji dauguma prekių yra iš Lietuvos. Bendradarbiaudami su vietiniais tiekėjais užtikriname, kad maisto produktai yra švieži, puikaus skonio, natūralūs, o kitos prekės taip pat atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir išlaiko patrauklią kainą", - teigia V. Drulienė.

Pasak jos, vietos tiekėjų ir gamintojų produkcijos palaikymas ir pardavimų skatinimas - vienas lietuviško prekybos tinklo „Maxima" prioritetų. Taip šalyje veikiančios ir produktus kuriančios bendrovės kuria daugiau darbo vietų ir moka daugiau mokesčių, taip prisidėdamos prie Lietuvos ekonomikos augimo. Kartu tokiu būdu patenkinamas ir šalies pirkėjų poreikis lietuviškoms aukštos kokybės ir konkurencingos kainos prekėms.

Reklama
Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-01-25 09:03:38

Kainų ir atlyginimų lenktynėse ryški pastarųjų persvara, bet atotrūkis mažėja

Vartotojai šiemet galės įpirkti daugiau prekių ir paslaugų, kadangi prognozuojama, jog atlyginimų augimo tempas beveik triskart viršys infliaciją. Vis dėlto, lėtėjant ekonomikos apsukoms, gyventojų perkamoji galia taip pat didės lėčiau.
       2020-01-25 07:43:09

Lietuvos oro uostuose – laikinosios priemonės koronaviruso rizikai suvaldyti

Pasaulyje netylant kalboms apie koronaviruso grėsmę Kinijoje Lietuva imasi laikinųjų papildomų atsargos priemonių. Nuo šeštadienio visuose trijuose Lietuvos oro uostuose budi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai.
       2020-01-24 22:47:33

Efektyvios aplinkosaugos pagrindas – neišvengiama atsakomybė už taršą

Laikydamas aplinkos apsaugą ir jos išsaugojimą ateities kartoms vienu iš valstybės prioritetų, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda siekia efektyvios valstybinės kontrolės sistemos.
       2020-01-24 09:53:51

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems.
       2020-01-24 08:20:36

Praėjusiais metais lietuviai labiausiai pirko vyną – kodėl?

Valstybinei mokesčių inspekcijai paskelbus praėjusių metų alkoholio produktų realizavimo duomenis, akivaizdžiai matyti, kad galutinėje lentelėje karaliauja vynas. Jo pardavimai per 2019 m. išaugo net 18 proc.
       2020-01-24 08:16:37

Gali tekti susiveržti diržus: taupyti šiemet bus sunkiau

Pabrangusi elektra, degalų kainų šuolis ir iš paskos didėsiančios kitų prekių bei paslaugų kainos šiais metais sumažins Lietuvos gyventojų galimybes susitaupyti lėšų ilgesniam periodui. Juolab kad jau dabar šeimų biudžetą labiausiai tuština būtiniausios pragyvenimo išlaidos – šildymas, maistas ir paskolų grąžinimas.
       2020-01-23 17:34:28

Po „Brexit“ siuntas siųsti į Jungtinę Karalystę metus galėsime taip pat

Trečiadienį Jungtinės Karalystės Lordų Rūmams pritarus „Brexit“ sutarties įstatymo projektui ir, jeigu karalienė Elizabeth II jį patvirtins, iki šio mėnesio pabaigos ši šalis gali išstoti iš Europos Sąjungos.
       2020-01-23 17:30:14

Liudas Mažylis apie metų planus: „Bus intrigų“

Profesorius Liudas Mažylis jau daugiau nei pusmetį dirba Europos Parlamente (EP), kur jam pavyksta sėkmingai sujungti visas profesines patirtis: čia gelbsti ir chemiko, ir Europos Sąjungos politikos bei Europos integracijos dėstytojo žinios.
       2020-01-23 17:27:11

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai

Aiški 5G ryšio plėtros vizija ir koordinuoti veiksmai padės Lietuvai siekti lyderystės 5G ryšio technologijoje tarp kitų Europos Sąjungos valstybių. Lietuva, įdiegusi šią naujos kartos technologiją, gali tikėtis pokyčių visuose svarbiausiuose sektoriuose.
       2020-01-23 13:39:22

Paskaičiuota, kiek įmonėms kainuoja netinkamo IT specialisto įdarbinimas

Verslo sėkmė priklauso nuo darbuotojų ir jų turimų kompetencijų. Tačiau rasti tinkamą specialistą, ypač IT srityje, šiandien tampa tikru iššūkiu daugelyje pasaulio šalių.
       2020-01-23 13:35:01

Mitas, kad saulės energijai reikia elektrinės ant stogo

„Galimybė vartoti žaliąją energiją gyvenant daugiabutyje iš tiesų unikali, ypač įvertinus tai, jog galima net neturėti elektrinės ant stogo ar šalia daugiabučio“, – pasakoja vilnietė Renata Sagatauskė.
       2020-01-23 13:30:57

Ilgai lauktos slidinėjimo atostogos: kaip jomis džiaugtis be traumų?

Iki pat kovo mėnesio tęsiantis slidinėjimo sezonui, šio sporto mėgėjai traukia į populiarius kalnų kurortus užsienyje, o draudikai skaičiuoja išaugantį traumų skaičių. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, nusileidimas nuo kalno gali baigtis ne malonių įspūdžių aptarimu su draugais.
       2020-01-22 07:52:07

Nuotolinė ateities buitis: namams skirtos inovacijos, kurių norės daugelis

Praūžus metų laukiamiausiai „CES 2020“ technologijų parodai, žiniasklaida mirga nuo dar nematytų inovacijų ir neįtikėtiną pažangą rodančių prietaisų. Technologijų gamintojai pasistengė ir savo vartotojams pristatė daugybę buitį palengvinsiančių įrenginių.
       2020-01-22 07:35:31

Ligonių kasos pataria: kaip pasirinkti gydymo įstaigą?

Nors laisvai pasirinkti gydymo įstaigą, kurioje norima gauti pirminės asmens sveikatos priežiūros bei šeimos gydytojo paslaugas, privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti Lietuvos gyventojai gali jau gerą dešimtmetį, dėl tokio sprendimo žmonėms vis dar kyla vienokių ar kitokių klausimų.
       2020-01-22 07:29:31

Atlyginimas be lubų: kodėl gerai, kai darbuotojai uždirba daugiau nei vadovai

Didesnis atlygis turi labai menką ryšį su pasitenkinimu savo darbu, rodo per pastaruosius 120 metų atliktų tyrimų apžvalga. Kaip pastebi „Bitės“ pardavimo vadovas Giedrius Skliutas, situacija pasikeičia į priešingą pusę, kai bendrovėje įvedama atlygio be lubų sistema.
       2020-01-22 07:24:39

Saugantiems automobilius nuo vagių – veiksmingi patarimai

Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Draudikai skaičiuoja, kad taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus.
       2020-01-22 07:20:54

Per 2019 metus – 1000 pranešimų RRT apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

Per 2019 m. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija „Švarus internetas“ gavo 998 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto vartotojai siuntė pranešimus apie internete aptiktą informaciją.
       2020-01-22 07:15:32

5 priežastys, kurios įtikins valgyti daugiau avokadų

Nors greitas gyvenimo tempas apsunkina galimybę į savo racioną įtraukti maistingų produktų, prekybos tinklo „Iki“ ekspertai išskiria svarbiausias avokadų savybes, kurios įtikins rinktis šį vaisių net labiausiai neturinčius laiko sveikai mitybai.
       2020-01-22 07:05:17

Lietuva turi ambiciją tapti žaliosios ekonomikos ir skaitmenizacijos lydere

Viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davoso mieste, Šveicarijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo Europos lyderiams organizuotuose pietuose, kuriuose pasakė sveikinimo kalbą tema „Ekonominio augimo skatinimas Vidurio ir Rytų Europoje“.
       2020-01-18 11:14:36

Autonominis avarinis stabdymas: revoliucinė, bet ne visada veikianti sistema

2022 metais visi nauji Europos Sąjungoje parduodami automobiliai privalės stabdyti patys, t. y. turėti autonominio avarinio stabdymo (angl. Autonomous Emergency Braking, AEB) sistemas.
       2020-01-18 11:05:38

Apsipirkimas mobiliuoju telefonu: ko galime pasimokyti iš jauniausių?

Pasaulinės elektroninės prekybos statistikos duomenys rodo, jog 2020-ieji bus tie metai, kai perkant internetu mobilieji įrenginiai nukonkuruos kompiuterius. Populiarėjantis apsipirkimo būdas yra daug patogesnis dėl galimybės įsigyti norimų prekių bet kur ir bet kada.
       2020-01-17 17:00:16

Programavime įgyvendinti sumanymą iš pirmo karto sunkiai pavyksta

Informacinės technologijos (IT) mūsų gyvenime jau apsigyveno seniai ir trauktis nežada. Su informatika susijusių specialybių populiarumas vis dar auga, nors galima išgirsti nuomonių, kad šioje srityje specialistų turime daug, bet šią sferą profesionaliai išmanančių – trūksta.
       2020-01-17 16:55:58

Slaptos „Google Chrome“ funkcijos: kaip iš naršyklės gauti dar daugiau?

Šiandien interneto naršyklė „Google Chrome“ vis dar yra populiariausia pasaulyje. Dėl jos funkcionalumo, greičio ir patogumo, naršykle naudojamasi įvairiose platformose nuo asmeninių kompiuterių iki „Android“, „iPhone“ ar „iPad“ įrenginių.
       2020-01-17 16:47:24

Pieno kaina išaugo – stambieji ūkiai gauna europinį vidurkį

Lietuvos pieno perdirbimo įmonės 2019 metų gruodį už natūralų pieną stambiesiems šalies pieno ūkiams mokėjo europinį vidurkį siekiančią supirkimo kainą – 338,5 eurus už toną, arba 0,8 proc. daugiau nei lapkritį.
       2020-01-17 16:44:38

Saugūs internete: virtualaus gyvenimo taisyklės jaunuoliui

Šiandien jaunuoliai yra aktyvūs technologijų vartotojai, tad niekur nepalikti skaitmeninių pėdsakų internete beveik neįmanoma. Dėl to, itin svarbu rūpintis savo skaitmenine tapatybe, virtualioje erdvėje elgtis atsakingai ir apgalvotai, taip, kaip realiame gyvenime.
       2020-01-17 16:40:53

Mokslininkas apie žiemą dygstančius grybus: šis reiškinys mums siunčia žinią

Viešojoje erdvėje šią žiemą netrūksta gyventojų keliamų nuotraukų, kuriose – miške rasti grybai. „Tai ne prasimanymas, o šių metų žiemos realybė.
       2020-01-17 16:37:26

Laikas, kai moterų akys nustoja blizgėti: kaip sau padėti?

Keičiantis amžiui, keičiasi ir moteriškų hormonų pusiausvyra, o tai turi įtakos ir savijautai. „Eurovaistinės“ sveikatos specialistai sako pastebintys, kad moterims, kurios nežino, kaip tinkamai pasirūpinti savimi, tai gali trukdyti netgi paprasčiausiai kasdienei veiklai.
       2020-01-17 08:11:18

Dakaro organizatoriai „Agrorodeo“ komandai įteikė medalius už pagalbą varžovui

Dakaro ralio organizatoriai Vaidotui Žalai ir Sauliui Jurgelėnui už pagalbą prancūzų R. Chabot ir G. Pillot ekipažui įteikė „Epic story“ atminimo medalius, kurie yra dalijami istorijų, labiausiai atspindinčių Dakaro ralio dvasią dalyviams.
       2020-01-16 12:15:31

Banko kortelės kodą bandė išgauti mirtinais smūgiais

Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Arvydas Gramba, surašęs kaltinamąjį aktą, teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje trys visaginiečiai kaltinami nužudymu. Jiems taip pat pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo nužudytojo mokėjimo kortele bei jos neteisėto panaudojimo.
       2020-01-16 12:08:03

ES suteikė Estijos pavėžėjimo paslaugų platformai „Bolt“ 50 mln. Eur kreditą

EIB suteikia įmonės „Bolt“ plėtrai bei tyrimams ir naujiems produktams kurti 50 mln. Eur vertės kvazikapitalo kreditą. „Bolt“ investuos šios paskolos lėšas į savo teikiamų pavėžėjimo paslaugų saugos, patikimumo ir tvarumo didinimą.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.
Reklama