Naujienos

„Samsung“ pristatė išmaniuosius telefonus „Galaxy S7” ir „Galaxy S7 edge”

2016-02-22 18:34:41

„Samsung Electronics Co. Ltd“ vakar pristatė naujausius „Galaxy“ linijos išmaniuosius telefonus: „Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 edge“.

foto

„Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 edge“ – jungia tokias savybes, kaip pažangi kamera, atsparumas vandeniui, išorinė atmintis bei elegantiškas dizainas.

Pritaikyti šiuolaikinio vartotojo gyvenimo būdo stiliui, „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ pasižymi stilingu dizainu, dar pažangesnėmis kameros galimybėmis, modernia programine įranga, patogia sąsaja su kitais įrenginiais bei papildomų paslaugų paketu.

„Mes tikime ryškesniu, aiškesniu pasauliu, kuriame gyventi patogiau ir smagiau. Tokią savo viziją diegiame telefonuose „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“. Juose dera elegantiškas dizainas bei funkcijos, užtikrinančios dar pažangesnes mobiliąsias galimybes, - sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Naujieji flagmanai pasižymi patobulinta kamera, leidžiančia kokybiškas nuotraukas išgauti net ir esant prastam apšvietimui, taip pat yra atsparūs vandeniui bei turi talpesnes baterijas, nei ankstesnieji modeliai. Be to, tie, kurie „Galaxy S7“ arba „Galaxy S7 edge“ užsisakys išankstinės prekybos metu (nuo vasario 22d. iki kovo 6 d.), nemokamai gaus virtualios realybės įrenginį „Gear VR“.“

Aukštos kokybės nuotraukos nepriklausomai nuo laiko ar vietos

„Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 edge“ – pirmieji išmanieji telefonai, kuriuose įdiegta „Dual Pixel“ kamera, užtikrinanti ypač ryškų ir aiškų vaizdą netgi esant prastam apšvietimui. „Dual Pixel“ technologija, ryškesnis objektyvas, platesnė diafragma, daugiau pikselių lemia ir tikslesnį automatinį fokusavimą, netgi esant prastam apšvietimui. Naujasis kameros režimas „Motion Panorama“ leidžia įprastose panoraminėse nuotraukose kokybiškai užfiksuoti net ir judančius objektus.

Elegantiškas dizainas ir pažangios funkcijos

5.1 colio (12.95 cm) „Samsung Galaxy S7“ ir 5.5 colio (13.97 cm) „Samsung Galaxy S7 edge“ pagaminti naudojant 3D stiklą ir metalą, korpusui suteikiant ergonomiškas linijas ir ilgaamžiškumą, be to tokius telefonus patogu laikyti rankoje. Tuo tarpu, tiek dirbant, tiek ir pramogaujant, naujasis „Always-On“ ekranas užtikrina, kad vartotojas nepraleis skambučio ar svarbaus pranešimo.

„Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ pritaikytas IP68 standartas, todėl įrenginiai yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Modelyje „Galaxy S7 edge“ įdiegta pažangi valdymo sistema „Edge UX“, kuri užtikrina ypač paprastą prieigą prie dažniausiai naudojamų funkcijų, įskaitant elektroninį paštą, asmenukių režimą, panoramos režimą bei įvairias programėles.

Patobulintos funkcijos – nuo baterijos krovimo iki žaidimų

„Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ įdiegtos spartaus laidinio ir belaidžio baterijos krovimo technologijos. Be to, hibridinis SIM kortelės lizdas leidžia įstatyti iki 200 GB „microSD“ kortelę ir praplėsti įrenginio atminties resursus.

„Samsung“ taip pat įdiegė techninės bei programinės įrangos atnaujinimus, kurie modeliuose „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ optimizuoja žaidimų galimybes. Galingas procesorius ir talpi baterija užtikrina ilgesnį žaidimo laiką, o vidinė aušinimo sistema apsaugo įrenginį nuo perkaitimo. Naujas žaidimams skirtas priedas „Game Launcher“ leidžia kontroliuoti baterijos būseną ir minimizuoti pranešimus. Be to, vartotojas žaidimų įrašus gali išsaugoti telefono atmintyje, o taip pat žaidimo metu dalintis tuo pačiu ekranu su kitais asmenimis. Išmaniuosius „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ papildanti programų valdymo sistema (API) „Vulkan“ leidžia žaisti ypač sudėtingus grafinius žaidimus ir taupyti energiją.

Naujos „Galaxy“ galimybės

Tobulindama techninę, programinę įrangą bei paslaugas, „Samsung“ ir toliau plečia savo įrenginių galimybes. Naujieji modeliai suderinami su dar daugiau prietaisų, leidžia paprasčiau dalintis ir sisteminti informaciją. Paprasta sąsaja tarp „Galaxy S7“ (arba „Galaxy S7 edge“) ir naujojo „Gear S2 Classic“ pasitarnaus kūno rengybai, o išmaniųjų telefonų naudojimas kartu su „Gear VR“ leis virtualiai keliauti po pasaulį. Be to, su naujaisiais flagmanais bus suderinama ir taip pat Barselonoje pristatyta „Samsung“ 360 laipsnių kamera, skirta virtualios realybės turiniui kurti „Gear 360”.

„Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ įdiegta mobiliųjų mokėjimų paslauga „Samsung Pay“. Tai saugi, nesudėtinga mokėjimo priemonė. Saugoma „Samsung KNOX“, pirštų atspaudų skanavimo ir duomenų apsaugos sistemos, „Samsung Pay“ funkcionuoja naudojant NFC (Near Field Communication), MST (Magnetic Secure Transmission) ir „Barcode“ technologijas.

Lietuvoje naujieji „Samsung Galaxy S7“ kainuos 719 Eur, o „Samsung Galaxy S7 edge“ 819 Eur. Rinktis bus galima iš juodos ir auksinės spalvos korpuso modelių. Oficiali naujųjų telefonų prekyba mūsų šalyje prasidės nuo 2016 m. kovo 11 d., tačiau jau nuo vasario 22 d. Lietuvoje telefonus bus galima užsisakyti iš anksto, o kartu „Samsung“ padovanos virtualios realybės įrenginį „Samsung Gear VR“. Išankstinė prekyba vyks iki kovo 6 d. vidurnakčio kompanijos partnerių interneto parduotuvėse.

Barselonoje vykstančioje technologijų parodoje „Mobile World Congress“ pristatė „Samsung Gear 360“ - 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą, kuri leidžia kurti 360 laipsnių vaizdo turinį, jį peržiūrėti ir juo dalintis. „Gear 360“ pritaikyta kelionėms, susitikimams bei kitai veiklai, kurią norisi įamžinti. Suderinama kartu su „Samsung Galaxy“ linijos įrenginiais, naujoji kamera leidžia vartotojui tapti asmeninio virtualios realybės turinio kūrėju bei jį peržiūrėti, naudojant „Gear VR“ virtualios realybės įrenginį.

„Samsung“, kartu su naujomis išmaniųjų telefonų galimybėmis, ir toliau plečia šiuolaikinių technologijų ribas, - sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas. – Įkandin praėjusiais metais pristatyto virtualios realybės įrenginio „Gear VR“, naujasis „Gear 360“ tikroviško turinio sukūrimą daro nesudėtingą ir leidžia juo patogiai dalintis su kitais.“

Kompaktiškas dizainas ir funkcijos visiems gyvenimo atvejams

„Samsung Gear 360“ įrengti du žuvies akies („fisheye“) tipo objektyvai, abu turintys 15 mln. taškų jutiklius, leidžiančius gauti aukštos raiškos (3840x1920), 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus bei 30 mln. taškų nuotraukas. Vartotojas taip pat gali filmuoti ir fotografuoti 180 laipsnių aprėptimi, naudodamas tik vieną kameros objektyvą. Pritaikyta kasdienei veiklai, naujoji „Gear 360“ kamera turi objektyvą „Bright F2.0“, kuris užtikrina aukštos raiškos vaizdą netgi esant prastam apšvietimui, o taip pat su kamera galima kurti ir panoraminius filmus.

Lengva ir kompaktiška, sferos formos „Gear 360“ yra mobili, todėl ja patogu filmuoti visur - ir judant, ir esant lauke. „Gear 360“ taip pat turi trikojį stovą, be to, kamerą galima naudoti kartu su daugeliu šiuo metu rinkoje esančių priedų bei įrenginių.

Išskirtinės „Galaxy“ galimybės

„Gear 360“ sinchronizavęs su „Samsung“ išmaniuoju telefonu, vartotojas gali realiu laiku atkurti fiksuojamą vaizdą. Be to, „Gear 360“ nufilmuotą turinį automatiškai atkuria ir išsaugo išmaniajame telefone arba leidžia turinį įkelti ir tiesiogiai dalintis socialiniuose tinkluose: „Facebook“, „YouTube“ bei „Google Street View“.

Siekiant tikroviškų trimačio vaizdo įspūdžių, vartotojas savo sukurtą turinį gali peržiūrėti naudodamas „Gear VR“. Visą tai galima daryti iš „Galaxy Apps“ arba „Google Play“ parsisiuntus specialią mobiliąją programėlę. O platesnėmis turinio redagavimo galimybėmis galima naudotis pasitelkus kompiuterį.

„Gear 360“ suderinama su daugeliu „Samsung“ išmaniųjų telefonų: naujaisiais „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“, taip pat ir „Galaxy S6+“, „Galaxy S6 edge“, „Galaxy S6“ bei „Note5”.

Fotografo paslaugos
Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-08-07 17:45:20

Kelionės į Nidą – ar tikrai pamatyti Negyvąsias kopas yra prabanga?

Nida – vienas populiariausių Lietuvos kurortų, kasmet sulaukianti kelis šimtus tūkstančių turistų iš Lietuvos bei užsienio. Nors nemažai šurmulio sukėlė šiais metais Neringoje smarkiai padidinta rinkliava už automobilį, žmonės toliau plūsta mėgautis nuostabiu šalies kampeliu.
       2020-08-07 17:12:17

Dirbtinis intelektas – sritis, kuri savo piko dar nepasiekė

„Daugeliui dirbtinis intelektas (DI) asocijuojasi su filmų brukamais protingais, tačiau pavojingais robotais-mašinomis, keliančiais grėsmę žmonių egzistencijai, tačiau oficiali sąvoka gana greitai nuleidžia ant žemės“, – teigia Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto prof. dr. Tomas Krilavičius.
       2020-08-07 17:09:54

Vairuotojų kultūra: užstatyti automobiliai ir atlenkti valytuvai

Vasaros karščiai ir mintys apie atostogas priverčia atsipalaiduoti bei prarasti budrumą ne vieną vairuotoją. Skubėdami ilsėtis ar pramogauti jie kartais neatkreipia dėmesio, ar laikosi kelių eismo taisyklių, rizikuodami išprovokuoti kitų vairuotojų nepasitenkinimą ar net sulaukti policijos dėmesio.
       2020-08-07 16:56:37

Tarptautinė alaus diena: 3 ypatingi patiekalai iš šio gėrimo

Alus – vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje. Tačiau maisto gurmanams jis žinomas ir kaip puikus ingredientas, suteikiantis patiekalams išskirtinį skonį. Rugpjūčio 7-ąją minima Tarptautinė alaus diena.
       2020-08-07 16:52:33

Laužo dūmo aromatu kvepiantys desertai: 3 idėjos vasaros iškylai

Vasaros iškylos neapsieina be ant laužo kepamų šašlykų ar dešrelių, tačiau ar bandėte ant kepimo grotelių ruošti desertus? Prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertė Brigita Baratinskaitė dalinasi idėjomis, kaip ant laužo ugnies pasigaminti desertą.
       2020-08-07 16:45:41

Praėjusią parą patvirtinti dvidešimt trys koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti dvidešimt trys nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Devyni iš jų registruoti Vilniaus apskrityje, septyni – Kauno, penki – Utenos ir du Panevėžio apskrityje.
       2020-08-06 17:42:04

Pristatyta kompiuteriui nenusileidžianti planšetė „Galaxy Tab S7“

Vakar vykusio virtualaus „Samsung“ produktų pristatymo metu bendrovė pristatė naujausią planšetinį kompiuterį „Galaxy Tab S7“ ir didesnę jo versiją „Tab S7+“. Abu įrenginiai turi didelį ekraną, galingą procesorių, patobulintą „S Pen“ rašiklį, klaviatūrą ir kitas funkcijas, kurios vartotojams leis planšetėmis naudotis kaip kompiuteriu.
       2020-08-06 15:37:29

Draugystės per atstumą: kaip išmaniai palaikyti ryšį ar susirasti naujų draugų

Pokalbiai ir susitikimai su draugais būtini draugystei išsaugoti, tačiau vis dažniau tai turime daryti nuotoliniu būdu. Bendravimas per atstumą bus smagesnis, jei pasitelksite keletą išmanių sprendimų.
       2020-08-06 14:41:21

Pasitikrinkite ar žinote: 5 išmanūs „Google Maps“ triukai

Kelionių po Lietuvą ar svetur planavimas dažnam kelia nemenkų iššūkių. Žinodami ir įvaldę šias patogias programėlės „Google Maps“ funkcijas, išvykas planuosite kaip profesionalai ir sutaupysite daug brangaus laiko.
       2020-08-06 10:16:03

Šalies ekonomika kol kas pandemiją atlaikė kur kas geriau, nei tikėtasi

Naujausi šalies ekonomikos rodikliai rodo, kad kol kas pandemija atlaikyta kur kas geriau, nei tikėtasi. Tolygūs išlieka mokėjimai pagal Ekonomikos skatinimo planą, baigiant įgyvendinti vienas priemones, įsibėgėja ir/arba pradedamos vykdyti kitos.
       2020-08-06 09:18:11

Grūdiniai produktai: kodėl juos verta įtraukti į savo kasdienę mitybą

Vaisių ir daržovių nauda sveikatai – nenuginčijama, tačiau apie grūdinių produktų vartojimą vis dar sklando įvairūs mitai. Dietistė Živilė Dumbraitė teigia, kad tinkamai parinktus grūdinius produktus kiekvienas turėtume įtraukti į savo racioną ir dalijasi patarimais, kaip teisingai juos vartoti ir išsirinkti parduotuvių lentynose.
       2020-08-06 08:50:59

Registrų sutrikimai tęsiasi – notarų klientams teks semtis kantrybės

Notarų klientams, ypač norintiems atlikti nekilnojamojo turto perleidimo sandorius, teks gerokai pasisemti kantrybės – dalis valstybinės įmonės Registrų centro valdomų registrų vis dar stringa.
       2020-08-06 08:44:22

Termometro pasirinkimo vingrybės: kas temperatūrą matuoja tiksliausiai?

Nuo koronaviruso proveržio pradžios temperatūrą šalies gyventojai matuojasi dažniau ir atidžiau. Nors dar prieš dešimtmetį pardavinėti uždraustų gyvsidabrio termometrų vis dar galima rasti kai kurių šalies gyventojų namuose, pastaruosius iš vaistinių lentynų jau seniai išstūmė kitokių technologijų ir modelių prietaisai.
       2020-08-06 08:40:14

Kodėl žindyti viešai vis dar yra stigma?

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, dėl pasirinkimo maitinti krūtimi kiekvienais metais daugiau kaip 823 tūkst. vaikų ir daugiau kaip 20 tūkst. motinų išvengia mirties.
       2020-08-06 08:30:23

Naujausi COVID-19 atvejai: daugiausia užsikrėtimų – Kauno apskrityje

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti dvidešimt keturi nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Trylika registruota Kauno apskrityje, po keturis atvejus – Utenos ir Vilniaus apskrityse.
       2020-08-05 14:42:11

Aviečių metas: 3 skanių ir sveikų desertų idėjos

Saldžios ir sodrios spalvos avietės – vienos populiariausių vasaros uogų. Mitybos specialistai jas rekomenduoja vartoti dėl sveikatai naudingų maistinių savybių, konditeriai avietes giria dėl jų universalumo gaminant desertus, o prekybininkai teigia, kad sezono metu šios uogos yra vienos populiariausių.
       2020-08-05 14:30:54

Kaip sutvarkyti automobilį, kad atrodytų lyg ką tik iš salono?

Kodėl vienas naudotas automobilis atranda naują šeimininką vos per kelias dienas, o kitas ištisus mėnesius „kabo“ skelbimų lentose? Pasirodo, kaip gyvenime, taip ir dėvėtų automobilių rinkoje viską lemia pirmas įspūdis, prie kurio labiausiai prisideda transporto priemonės švara, tvarka.
       2020-08-05 14:27:16

Ar durys į universitetą uždarytos neišlaikius matematikos egzamino?

Liepos 5 dieną Nacionalinė švietimo agentūra paskelbė matematikos, chemijos, fizikos, informacinių technologijų, užsienio kalbų rusų ir anglų, istorijos, geografijos ir biologijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus.
       2020-08-05 11:25:34

Per parą koronavirusas patvirtintas dešimčiai žmonių

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakar parą Lietuvoje patvirtinta dešimt naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Keturi atvejai registruoti Kauno apskrityje, trys – Vilniaus, du – Panevėžio, dar vienas atvejis patvirtintas Šiaulių apskrityje.
       2020-08-05 07:56:03

Apklausa: elektrą taupo devyni iš dešimties gyventojų

Karantino metu daugelyje namų ūkių išaugus elektros suvartojimui ir sąskaitoms, devyni iš dešimties gyventojų stengiasi mažinti energijos naudojimą. Bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi gyventojų apklausa parodė, kad populiariausias ir paprasčiausias būdas taupyti elektrą – išjungti šviesą vos tik išėjus iš patalpos.
       2020-08-05 07:54:13

IT sektorius: ar talentų trūkumą išspręstų moterų atėjimas į rinką?

Užimtumo tarnybos duomenimis, karantino metu darbo neteko daugiau moterų. Negana to, pastarąjį mėnesį moterų nedarbo rodiklis pralenkė vyrų. Viena iš pagrindinių to priežasčių – dauguma moterų vis dar dirba ekonominiams nuosmukiams jautresniame paslaugų sektoriuje.
       2020-08-05 07:49:17

Nesugebantiems pailsėti per atostogas: kaip išsimiegoti ir atsipalaiduoti?

Net 70 proc. žmonių pripažįsta, jog atostogų metu jiems sunkiai sekasi atsipalaiduoti ir netikrinti darbinio elektroninio pašto, rodo „LinkedIn Summer Vacation data“ tyrimo duomenys.
       2020-08-04 15:31:42

Atgaiva karštą vasaros dieną: kaip pasigaminti skanią šaltą arbatą namuose?

Šalta arbata – gaivinantis ir troškulį karštą vasaros dieną malšinantis gėrimas, kurį lengvai galime pasidaryti ir namų sąlygomis. Tačiau kaip išsirinkti, kokius ingredientus geriausia derinti tarpusavyje?
       2020-08-04 15:24:59

Mokytojas: profesija ar pašaukimas?

Charizmatiškas, inovatyvus, kūrybiškas, lankstus, lyderis – tik keli žodžiai, apibūdinantys šiuolaikinį mokytoją. Dažnai žodį „mokytojas“ lydi ir kitas – „pašaukimas“.
       2020-08-04 11:56:30

Lietuvoje – septyniolika naujų koronaviruso atvejų

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakar parą Lietuvoje patvirtinta septyniolika naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Šeši atvejai registruoti Vilniaus apskrityje, po penkis – Panevėžio ir Kauno, dar vienas atvejis patvirtintas Šiaulių apskrityje.
       2020-08-04 11:51:14

Miško pardavimas ir supirkimas: kaip viskas vyksta?

Nemaža dalis miškų savininkų nusprendę parduoti mišką su žemės sklypu ar tik medieną susiduria su didžiule informacijos lavina apie formalumus, medienos supirkimo kainą, miško pardavimo procesą ir kt.
       2020-08-03 16:35:04

Revoliucijos nesukėlusios technologijos: nuo riedžių iki išmaniųjų akinių

Kiekviena nauja inovacija atkeliauja su milžiniškomis perspektyvomis ir pažadu pakeisti mūsų pasaulį iš esmės. Kita vertus, tokioms vizijoms persikelti į realybę pavyksta gana retai.
       2020-08-03 16:27:09

Koronavirusas (COVID-19) - rugpjūčio 2 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 10.
       2020-08-02 18:40:21

Renkamės augintinį - nuo ko pradėti?

Ištikimas šuo, murkianti katė, o gal – ilgaausis triušis? Nusprendus į namus priimti naują šeimos narį – naminį gyvūnėlį, šeimininkai ne retai susiduria su dilema, kaip išsirinkti tinkamiausią augintinį.
       2020-08-02 18:36:19

5 lengvi užkandžiai, kurie suteiks energijos aktyviai veiklai

Būna dienų, kai norisi kalnus nuversti, tačiau jėgų kaip nėra, taip nėra. Kartais norint gauti daugiau energijos, kuri leistų aktyviai praleisti laisvalaikį ir padidinti fizinę ištvermę, tereikia vos vieno tinkamo užkandžio.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.