Naujienos

Regitros egzaminas: praktika ir teorija - ką reikia žinoti?

2020-07-29 21:40:31

Kaip žinia, vairavimo mokyklos rengia būsimuosius vairuotojus vairavimo pradžiai ne tik keliuose, bet ir žinių patikrinimui Valstybės įmonėje "Regitra", kurioje privalomai atliekami atitinkamos kategorijos teorijos ir praktikos egzaminai (išskyrus AM kategorija, kuomet laikomas tik teorijos egzaminas).

Regitros egzaminai baimina ne vieną būsimą vairuotoją, kadangi pasiruošimas jiems yra ganėtinai ilgas procesas, trunkantis nuo dviejų savaičių iki, dviejų, trijų ar net keturių mėnesių.

Regitros teorijos egzaminas

Ką reikia turėti vykstant laikyti teorijos žinių patikrinimo egzaminą?

Privalomi dokumentai, kuriuos turite turėti su savimi vykstant laikyti teorijos egzaminą yra:

- Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
- Galiojanti vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma įrodanti, kad Jūsų sveikatos būklė leidžia vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemones
- Sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas (apie išklausytus pirmosios pagalbos kursus)
- Galiojantis vairuotojo pažymėjimas, jeigu buvo išduotas anksčiau

Atkreipiame dėmesį, jog asmens dokumentas privalo būti galiojantis, o medicininė pažyma išduota vienai kategorijai nėra tinkama kitai, pavyzdžiui, turėdami galiojančią B kategorijos medicininę pažymą, negalėsite laikyti A arba CE kategorijos teorijos egzamino.

Kiek klausimų sudaro teorijos egzaminą?

Dažniausiai laikomą B kategorijos vairuotojų teorijos egzaminą sudaro 30 testo klausimų. Norint išlaikyti šį egzaminą, maksimalus leidžiamas klaidų kiekis, kurį galite padaryti - 6 klaidos. Visas kitas kategorijas - A (A1, A2, AM), B (B1), BE, C kategoriją (C1), CE (C1E), D (D1), DE (D1E) sudaro 35 klausimų testas. Egzaminas laikomas išlaikytu, kuomet padaroma ne daugiau nei 7 klaidos.

Pastebėsime, jog tuo pačiu metu galite laikyti kelių kategorijų teorijos egzaminą, pavyzdžiui C+D, tačiau kiekvienai papildomai kategorijai prisideda papildomi 5 klausimai, tad šiuo atveju egzamino klausimyną sudarytų 40 testo klausimų.

Kokia teorijos žinių patikrinimo egzamino trukmė?

Laukdami savo egzamino laiko galite pamatyti, jog iš vykstančio egzamino dažnai vos po 10 minučių išeina egzaminuojamieji, tad gali kilti klausimas, "Kiek laiko trunka pats egzaminas ir ar man užteks laiko jį išspręsti?". Kiekvienam klausimui atsakyti yra skiriama 1 minutė, todėl tai pakankamai ilgas laikas tiek įsigilinti į klausimą, tiek perskaityti atsakymo variantus net kelis kartus. Bendrai 30-ies klausimų egzaminas trunka 30 minučių, atitinkamai 35-ių klausimų - 35 minutes, 40-ies - 40 minučių. Mūsų vairavimo mokyklos mokinių atsiliepimai rodo, jog nėra pasitaikę atvejų, kuomet sprendžiant egzaminą pritrūktų laiko, tad tai įrodo, jog baimintis dėl laiko stygiaus tikrai nereikia.

Kokie klausimai sudaro teorijos egzaminą?

Ne kartą esame girdėję atsiliepimų, jog kai kurie egzamine pateikti klausimai, atrodo, beveik nesusiję su vairavimu. Taip yra todėl, kadangi teorijos egzamino metu siekiama patikrinti ne tik kelių eismo taisyklių žinias, bet ir būsimojo vairuotojo elgesį vienoje ar kitoje situacijoje. Teorijos egzaminas įvertina tai, kaip asmuo, dalyvaudamas realiame eisme, bandytų išvengti avarinių situacijų bei elgtųsi esant ekstremalioms sąlygoms. Kadangi daug klausimų teste yra itin glaudžiai susiję su praktinėmis situacijomis kelyje, vieniems toks egzaminas gali pasirodyti itin sunkus, o kitiems - priešingai, trukti vos 10-15 minučių tam, kad būtų sėkmingai išlaikytas. Būsimiems vairuotojams, kurie į VĮ "Regitra" vyksta laikyti teorijos egzamino jau baigę arba šiuo metu atlikinėdami praktines vairavimo pamokas vairavimo mokykloje, dažnai būna lengviau iš pirmo karto išlaikyti teorijos egzaminą, kadangi eisme teko susidurti su konkrečiomis situacijomis, iš kurių sudaromi klausimai Regitros egzamine.

Internete, Regitros puslapyje, visų norinčiųjų išbandyti savo turimas žinias, laukia bandomasis teorijos egzaminas. Jame ne tik pamatysite, kokia klausimų išdėstymo struktūra Jūsų laukia egzamino metu, bet ir susipažinsite su dalimi klausimų, kurie gali pasitaikyti egzamino metu.

Kam reikalingas teorijos egzaminas?

Norint Regitroje laikyti bet kurios kategorijos praktinį vairavimo egzaminą (išskyrus AM kategorija), turite būti išlaikę teorijos egzaminą.

Kaip žinia, būsimieji B kategorijos vairuotojai, norintys vairuoti automobilį su vienu iš šeimos narių, tai daryti gali išlaikę teorijos egzaminą.

Teorijosf egzaminas reikalingas ir tuo atveju, jeigu A (A1, A2), B ar D kategoriją nusprendėte mokytis eksternu. Tik išlaikius teorijos egzaminą Regitroje galėsite pradėti atlikinėti praktinius pravažiavimus vairavimo mokyklos aikštelėje bei mieste.

Patarimai besiruošiantiems laikyti teorijos egzaminą.

- Registracija į teorijos egzaminą vykdoma internetu, telefonu arba VĮ "Regitra" padalinyje. Registruojantis internetu turėsite galimybę matyti visas laisvas egzaminų datas ir laikus, tad galėsite rinktis Jums patogiausią laiką.
- Jeigu po egzamino išlaikymo nusprendėte atidėti praktinių važiavimų pradžią vairavimo mokykloje (mokantis eksternu) atminkite, jog vairavimo mokykla, gavusi Jūsų teorijos egzamino išlaikymo pažymą gautą Regitroje, patikrins, kada išlaikytas teorijos egzaminas. Sekite, kiek dar laiko galioja Jūsų išlaikytas egzaminas, kadangi nuo išlaikymo datos turite metus laiko tam, kad vairavimo mokykloje užbaigtumėte praktinį kursą, išlaikytumėte galutinę įskaitą ir bent kartą pabandytumėte laikyti Regitros praktikos egzaminą. Po metų laiko, baigus galioti teorijos egzaminui, turėsite jį laikyti iš naujo.
- Nepriklausomai nuo kategorijos ir nuo to, kelių kategorijų teorijos egzaminą laikote, kaina yra vienoda - 10,14 Eur (kaina fiksuota oficialioje Regitros interneto svetainėje 2020-07-27).

Regitros praktikos egzaminas

Kaip vyksta praktinis vairavimo egzaminas?

Būsimasis vairuotojas egzamino metu turi pademonstruoti transporto priemonės valdymo gebėjimus, taipogi, kaip geba vadovautis kelio ženklais, reaguoja į kitų eismo dalyvių veiksmus, kylančius pavojus kelyje ir priima tinkamus sprendimus.

Kiekvienos kategorijos praktinio vairavimo egzamino pradžioje egzaminuotojas pateikia 3 praktikos egzamino klausimus, skirtus atitinkamai kategorijai. Neteisingai arba ne pilnai atsakius nors į vieną iš jų - fiksuojama pirmoji egzamino klaida. Jeigu tam, kad atsakytumėte į pateiktą klausimą reikia atidaryti variklio gaubtą (išskyrus A1, A2, A kategorija), tai turi atlikti egzaminuotojas.
Vėliau seka vairavimo manevrų patikrinimas aikštelėje, kuomet vairuotojo įgūdžiai vertinami remiantis standartizuotais vertinimo kriterijais (Motorinių transporto priemonių valdymo įgūdžių ir gebėjimų vertinimo kriterijų bei metodų aprašu).

Sėkmingai atlikus manevrus aikštelėje - egzaminas tęsiamas mieste, realiame eisme, kur užtruksite ne mažiau kaip 25-45 minutes (priklausomai nuo transporto priemonės kategorijos).

Kiek laiko trunka Regitros praktikos egzaminas?

Nors įprastai esame pratę girdėti, jog egzaminas trunka valandą laiko, oficiali egzamino trukmė gali būti nuo 60 iki 90 minučių. Egzamino trukmė susideda iš:

- Kandidato į vairuotojus sutikimo
- Su eismo sauga susijusio techninio transporto priemonės patikrinimo
- Susipažinimu su transporto priemone ir pasirengimu vairuoti
- Specialiųjų vairavimo manevrų
- Vairavimo realiomis eismo sąlygomis
- Egzamino metu padarytų klaidų išaiškinimo ir rezultato paskelbimo

Iš kur žinoti, kada išlaikytas egzaminas?

Tam, kad išlaikytumėte egzaminą, galite padaryti ne daugiau kaip 8 nekritines klaidas ir nė vienos kritinės ir specifinės pasikartojančios klaidos. Jeigu egzamino metu padarysite kritinę klaidą, egzaminuotojas turi teisę sustabdyti Jūsų egzaminą bei pasiteirauti, ar norėsite toliau tęsti važiavimą. Jeigu egzaminą sėkmingai išlaikėte - egzaminuotojas Jus informuos apie tai egzamino pabaigoje grįžus į egzaminavimo aikštelę bei išaiškins Jūsų padarytas klaidas (jeigu tokių buvo).

Patarimai ir atmintinė besiruošiantiems laikyti Regitros vairavimo egzaminą.

- Atminkite, jog kiekvienam vairuotojui yra skiriamos kelios minutės susipažinimui su transporto priemone ir jos valdymo įtaisais, o atliktos klaidos nebus fiksuojamos susipažinimo metu.
- B kategorija, šiai dienai, yra vienintelė kategorija, kurios negalima laikyti su savo mašina. Visas kitas TP praktikos egzaminui galite išsinuomoti JAGO vairavimo mokykloje. Taipogi galite naudoti ir savo TP, jeigu ji atitinka Regitros reikalavimus.
- Registracija į praktinį vairavimo egzaminą vykdoma internetu, telefonu arba VĮ "Regitra" padalinyje.
- Atminkite, jog norėdami VĮ "Regitra" laikyti pasirinktos kategorijos praktikos egzaminą, turite būti vairavimo mokykloje atlikę privalomus praktinius atitinkamos kategorijos pravažiavimus ir išlaikę mokyklinę galutinę praktikos įskaitą! Tik išlaikius įskaitą galėsite laikyti egzaminą Regitroje.
- Egzaminų kaina skiriasi ir priklauso nuo to, kokią kategoriją laikysite bei ar su savo transporto priemone, ar su Regitros. Paminėsime ir tai, kad nepriklausomai nuo to, jeigu egzamino neišlaikėte iš pirmo ar antro karto - egzamino kaina dėl to nesikeičia.

Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-08-13 08:23:25

Neišlaikiusiems matematikos egzamino – VGTU tiesia pagalbos ranką

Rugpjūčio 5 d. buvo paskelbti valstybinio matematikos brandos egzamino rezultatai. Deja, šiais metais skaičiai nedžiugina – egzamino neišlaikė kas trečias abiturientas. Moksleiviai, neišlaikę lietuvių kalbos, matematikos ar užsienio kalbos egzamino, negali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas Lietuvos aukštosiose mokyklose.
       2020-08-13 08:17:12

Mokyklinė matematika ir brandos egzamino rezultatai: ką turėtume keisti?

Šiais metais iš daugiau kaip 28 tūkstančių abiturientų matematikos valstybinį brandos egzaminą laikė 15 241 mokinys. Egzaminą išlaikė 10305 mokiniai – tai sudaro 67,61% laikiusiųjų. 2019 metais šį egzaminą išlaikė 82,09%, o 2018 metais – 87,21%.
       2020-08-13 08:10:24

Išmanūs senjorai: 3 būdai išmokti naudotis mobiliosiomis technologijomis

Koronaviruso situacija atrodo miglota, tad vis dar rūpi klausimas – kaip bendrausime toliau? Ypač tai aktualu senjorams, gyvenantiems vieniems, ar dėl viruso besiizoliuojantiems namuose, o ryšį su artimaisiais galintiems palaikyti tik nuotoliniu būdu.
       2020-08-13 08:07:35

Šuo automobilyje: kada vasaros kelionės augintiniui kelia pavojų

Didžioji dalis Lietuvos žmonių šią vasarą į atostogų keliones leidžiasi automobiliais, todėl kartu su šeimininkais šiemet dažniau keliauja ir jų augintiniai. Draudikai pastebi, kad prisisegti saugos diržus ir daugiau dėmesio skirti vaikų saugumui automobilyje žmonės jau įprato, tačiau į augintinių keliavimą vis žiūri aplaidžiai.
       2020-08-13 07:55:35

Mitai apie saulės elektrines: nuo žaibo pritraukimo iki būtinybės plauti

Pritraukia žaibą, kenkia gamtai, žiemą negamina elektros, po kelių metų pasieks NASA lygį – tokius ir panašius mitus tenka neigti apie saulės elektrines, kurių daugėja ir ant namų stogų, ir saulės elektrinių parkuose laukuose
       2020-08-12 09:21:03

Lietuvoje praėjusią parą patvirtini 26 koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti 26 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 11 iš jų registruota Vilniaus, 9 – Kauno apskrityse. Dar 5 atvejai patvirtinti Klaipėdos ir 1 Šiaulių apskričių gyventojams.
       2020-08-12 09:02:42

Liepą Baltijos šalyse elektra atpigo, pirmąkart užfiksuota ir neigiama kaina

Liepos mėnesį vidutinė elektros energijos didmeninė kaina visose Baltijos šalyse sumažėjo penktadaliu: Estijoje elektra atpigo 20 proc. iki 30,10 EUR/MWh, Lietuvoje ir Latvijoje – 18 proc. atitinkamai iki 31,70 EUR/MWh ir 31,80 EUR/MWh.
       2020-08-12 07:29:32

Kelionė su kemperiu: 5 patarimai, ką būtina žinoti

Galimybė keliauti sau priimtinu tempu, po ranka turėti ne tik visus reikiamus daiktus, bet ir nakvynės vietą – tuo dažną patraukia atostogos su kemperiu. Pastarosios dar labiau išpopuliarėjo šiemet, kai atsirado daugiau neapibrėžtumo dėl kelionių lėktuvais, autobusais ar traukiniais.
       2020-08-12 07:20:00

Trys iš penkių tuno rūšių nyksta. Kaip padėti gali Lietuvos pirkėjai?

Viena populiariausių Lietuvoje žuvų – tunas – dėl intensyvios komercinės žvejybos ir jos aplinkai daromos žalos, išmetamo anglies dvideginio kiekio, šiuo metu yra toks pat taršus, kaip kiauliena. Kaip įmanoma, kad žuvis, laikyta aplinkai draugiška, dabar jai kelia pavojų?
       2020-08-12 06:54:07

Kaip pasirinkti ateities pokyčiams atsparią karjerą?

Galvojant apie ateities karjerą ir darbo vietas kyla daug neaiškumų: ką verta rinktis? kurioje srityje daugiausia galimybių? kaip išsikelti profesinius gyvenimo tikslus, jei dar net nežinome pavadinimų darbų, kurie vyraus po dešimtmečio? ar tada dar egzistuos mums įprastos pozicijos?
       2020-08-11 10:13:17

Pokyčiai elektros rinkoje suteiks naujas galimybes elektromobilių turėtojams

Pokyčiai elektros tiekimo rinkoje ir jų metu atsirasiantys įvairesni pasiūlymai klientams gali tapti papildomu stimulu pagalvoti apie elektromobilio įsigijimą.
       2020-08-11 10:08:10

Praėjusią parą koronavirusas patvirtintas aštuoniolikai žmonių

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinta aštuoniolika naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Dvylika iš jų registruoti Kauno, 5 – Vilniaus apskrityse. Dar vienas atvejis patvirtintas Klaipėdos apskrities gyventojui.
       2020-08-11 10:02:23

Gudrybės, padėsiančios greitai ir paprastai susmulkinti daržoves

Nuo svogūno perštinčios akys, išsibarsčiusios paprikos sėklytės, nelygiai supjaustyti pomidorai – ar ir jūs virtuvėje susiduriate su šiais iššūkiais? Prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertai dalijasi gudrybėmis, padėsiančiomis paprasčiau susmulkinti šviežias daržoves.
       2020-08-10 14:18:37

Ekspertas pataria: kaip paruošti įmonės IT ūkį antrajai COVID-19 bangai

Ne visoms pasaulio šalims pilnai atsigavus po pirmosios COVID-19 bangos, prasidėjusios dar 2020-ųjų pradžioje, ekspertai jau perspėja apie antrąją. Augantis susirgimų skaičius Lietuvos Vyriausybę jau pastūmėjo viešosiose uždarose erdvėse grąžinti reikalavimą dėvėti kaukes.
       2020-08-10 14:16:19

Miško gėrybės – grybai: kaip džiovinti ir kur laikyti?

Džiovinimas – vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių konservavimo būdų. Tačiau norint šiuo būdu išsaugoti miško grybų skonines ir maistines savybes, reikėtų nepamiršti kelių svarbių taisyklių.
       2020-08-10 14:13:57

Lietuvoje registruota trylika naujų koronaviruso atvejų

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinta trylika naujų koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų. Devyni iš jų registruoti Kauno, keturi – Vilniaus apskrityse.
       2020-08-09 11:28:28

Per vakar patvirtintas dvidešimt vienas koronaviruso atvejis

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtintas dvidešimt vienas koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejis. Didžioji dalis jų – 14 registruoti Kauno apskrityje, 5 – Vilniaus, 2 – Utenos.
       2020-08-08 17:38:49

Lietuvoje – trisdešimt septyni koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti trisdešimt septyni koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Dvidešimt devyni iš jų registruoti Kauno apskrityje, keturi – Vilniaus, trys – Klaipėdos, taip pat vienas atvejis registruotas Panevėžio apskrities gyventojui.
       2020-08-07 17:45:20

Kelionės į Nidą – ar tikrai pamatyti Negyvąsias kopas yra prabanga?

Nida – vienas populiariausių Lietuvos kurortų, kasmet sulaukianti kelis šimtus tūkstančių turistų iš Lietuvos bei užsienio. Nors nemažai šurmulio sukėlė šiais metais Neringoje smarkiai padidinta rinkliava už automobilį, žmonės toliau plūsta mėgautis nuostabiu šalies kampeliu.
       2020-08-07 17:12:17

Dirbtinis intelektas – sritis, kuri savo piko dar nepasiekė

„Daugeliui dirbtinis intelektas (DI) asocijuojasi su filmų brukamais protingais, tačiau pavojingais robotais-mašinomis, keliančiais grėsmę žmonių egzistencijai, tačiau oficiali sąvoka gana greitai nuleidžia ant žemės“, – teigia Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto prof. dr. Tomas Krilavičius.
       2020-08-07 17:09:54

Vairuotojų kultūra: užstatyti automobiliai ir atlenkti valytuvai

Vasaros karščiai ir mintys apie atostogas priverčia atsipalaiduoti bei prarasti budrumą ne vieną vairuotoją. Skubėdami ilsėtis ar pramogauti jie kartais neatkreipia dėmesio, ar laikosi kelių eismo taisyklių, rizikuodami išprovokuoti kitų vairuotojų nepasitenkinimą ar net sulaukti policijos dėmesio.
       2020-08-07 16:56:37

Tarptautinė alaus diena: 3 ypatingi patiekalai iš šio gėrimo

Alus – vienas populiariausių gėrimų visame pasaulyje. Tačiau maisto gurmanams jis žinomas ir kaip puikus ingredientas, suteikiantis patiekalams išskirtinį skonį. Rugpjūčio 7-ąją minima Tarptautinė alaus diena.
       2020-08-07 16:52:33

Laužo dūmo aromatu kvepiantys desertai: 3 idėjos vasaros iškylai

Vasaros iškylos neapsieina be ant laužo kepamų šašlykų ar dešrelių, tačiau ar bandėte ant kepimo grotelių ruošti desertus? Prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos ekspertė Brigita Baratinskaitė dalinasi idėjomis, kaip ant laužo ugnies pasigaminti desertą.
       2020-08-07 16:45:41

Praėjusią parą patvirtinti dvidešimt trys koronaviruso atvejai

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per vakarykštę parą Lietuvoje patvirtinti dvidešimt trys nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Devyni iš jų registruoti Vilniaus apskrityje, septyni – Kauno, penki – Utenos ir du Panevėžio apskrityje.
       2020-08-06 17:42:04

Pristatyta kompiuteriui nenusileidžianti planšetė „Galaxy Tab S7“

Vakar vykusio virtualaus „Samsung“ produktų pristatymo metu bendrovė pristatė naujausią planšetinį kompiuterį „Galaxy Tab S7“ ir didesnę jo versiją „Tab S7+“. Abu įrenginiai turi didelį ekraną, galingą procesorių, patobulintą „S Pen“ rašiklį, klaviatūrą ir kitas funkcijas, kurios vartotojams leis planšetėmis naudotis kaip kompiuteriu.
       2020-08-06 15:37:29

Draugystės per atstumą: kaip išmaniai palaikyti ryšį ar susirasti naujų draugų

Pokalbiai ir susitikimai su draugais būtini draugystei išsaugoti, tačiau vis dažniau tai turime daryti nuotoliniu būdu. Bendravimas per atstumą bus smagesnis, jei pasitelksite keletą išmanių sprendimų.
       2020-08-06 14:41:21

Pasitikrinkite ar žinote: 5 išmanūs „Google Maps“ triukai

Kelionių po Lietuvą ar svetur planavimas dažnam kelia nemenkų iššūkių. Žinodami ir įvaldę šias patogias programėlės „Google Maps“ funkcijas, išvykas planuosite kaip profesionalai ir sutaupysite daug brangaus laiko.
       2020-08-06 10:16:03

Šalies ekonomika kol kas pandemiją atlaikė kur kas geriau, nei tikėtasi

Naujausi šalies ekonomikos rodikliai rodo, kad kol kas pandemija atlaikyta kur kas geriau, nei tikėtasi. Tolygūs išlieka mokėjimai pagal Ekonomikos skatinimo planą, baigiant įgyvendinti vienas priemones, įsibėgėja ir/arba pradedamos vykdyti kitos.
       2020-08-06 09:18:11

Grūdiniai produktai: kodėl juos verta įtraukti į savo kasdienę mitybą

Vaisių ir daržovių nauda sveikatai – nenuginčijama, tačiau apie grūdinių produktų vartojimą vis dar sklando įvairūs mitai. Dietistė Živilė Dumbraitė teigia, kad tinkamai parinktus grūdinius produktus kiekvienas turėtume įtraukti į savo racioną ir dalijasi patarimais, kaip teisingai juos vartoti ir išsirinkti parduotuvių lentynose.
       2020-08-06 08:50:59

Registrų sutrikimai tęsiasi – notarų klientams teks semtis kantrybės

Notarų klientams, ypač norintiems atlikti nekilnojamojo turto perleidimo sandorius, teks gerokai pasisemti kantrybės – dalis valstybinės įmonės Registrų centro valdomų registrų vis dar stringa.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.