Naujienos

Premjero Sauliaus Skvernelio kritika išrinktiesiems

2020-10-30 08:58:12

"Priartėjome prie 1000 užsikrėtusių asmenų per parą. Padėtis yra rimta ir verčia imtis rimtų sprendimų. Tą ir darome. Tie, kurie sako, kad ši Vyriausybė nesiruošė, turėtų žinoti: jeigu būtume nesiruošę, šiandien užsikrėtusius skaičiuotume ne šimtais, o galbūt net dešimtimis tūkstančių.

Rinkimus laimėjusios jėgos iš inercijos tebekritikuoja buvusius konkurentus. Tačiau gavusios kvietimą sėsti prie stalo ir išsamiai susipažinti su situacija - neria į šešėlį. Turbūt tai nauja tos stipresnės Lietuvos mada. Tačiau aš negaliu sutikti su tokia taktika, nes kalbame apie COVID-19 valdymą, siekiame apsaugoti ir išgelbėti kuo daugiau žmonių.

Galbūt tie, kurie sakė ir tebesako, kad Lietuvos Vyriausybė dirba prastai, norėtų pasidomėti situacija Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Čekijoje ir ypač – kaimyninėje Lenkijoje? Užsikrėtusiųjų skaičiai šiose šalyse po dešimt ar daugiau kartų viršija tuos, kuriuos turime Lietuvoje. Šių valstybių Vyriausybės, matyt, irgi nieko nedarė ir nesiruošė? Dar labiau už mus nesiruošė?

Ruošėsi visi. Taikė skirtingas metodikas ir priemones, tačiau vis tiek visi. Deja, situacija blogėja irgi visur: ir pas mus, ir pas juos. Tai lemia daug veiksnių, tačiau jie esmės nekeičia.

Noriu aiškiai pasakyti, kad mums pandemija ir jos valdymas niekada nebuvo viešųjų ryšių akcija. Sprendimai yra, buvo ir bus priimami analizuojant turimus duomenis, stebint tendencijas, įsiklausant į specialistų rekomendacijas bei patarimus.

Dar kovo 26 d. sudaryta medikų darbo grupė sutelkė 22 Lietuvos mokslininkus ir medikus iš Vilniaus universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Kembridžo universiteto, Santaros klinikų ir Kauno klinikų. Jie analizuoja, jie domisi pasauline praktika, jie dirba, jie teikia pasiūlymus ir sprendimus, kuriuos įgyvendina Sveikatos apsaugos ministerija, ligoninės ir kitos įstaigos.

O pasiklausius kai kurių sofos politikų susidaro įspūdis, kad sprendimus priiminėjame „iš lempos“...

Dar vienas iškalbingas faktas. Operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, viešai pasiūlė naujai atėjusiems savo pagalbą pereinamuoju laikotarpiu. Perduoti darbus, kuo detaliau supažindinti su esama situacija, turimais resursais ir pan. Nes mes neturime ką slėpti.

Kokį gavo atsakymą? Viešus pasamprotavimus apie tai, kad čia ministras taip bando perkelti atsakomybę!

Toks būsimųjų sprendimas ir pasirinkimas. Matyt, tai irgi Lietuvą daro stipresne. Aš tik priminsiu vieną dalyką: visi suprantame, kad naujasis SAM ministras, deja, tikrai neturės 100 „laisvės nuo kritikos“ dienų.

Niekada nesakėme, kad situaciją valdome fantastiškai. Sakėme tik, kad dieną ir naktį stengiamės ją suvaldyti.

Kiekvieną rytą SAM naujienų tarnyba paskelbia ne tik tą vieną augantį užsikrėtusiųjų skaičių. Visai žiniasklaidai išsiunčiama lentelė su įvairiausiais pjūviais.

Kiekvieną pirmadienį (jei reikia - dažniau) vyksta COVID – 19 komiteto valdymo posėdžiai, į kuriuos kviečiami medikai, merai, mokslininkai ir kiti. Sudarytos medikų, savivaldybių, komunikacijos specialistų grupės, kurios reguliariai keičiasi informacija.

Kalbamės su visais, kurie nori kalbėtis. Tik vieni tuo naudojasi paskui kaltindami Vyriausybę uždarumu, kiti – susirinkdami informaciją kritikai, o treti (dar kartą ačiū iniciatyvai „Stiprūs kartu“ bei kitoms, kurios kovoje su koronavirusu nuveikė didvyriškai daug) – tam, kad padėtų.

Dabar ir vėl laikas gelbėti gyvybes. Ne deklaracijomis, o realiais veiksmais."

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:



2020-10-30 11:01:57 / Antanas

Nebebalsavau už iki šiol buvusius valdančiuosius dėl to, kad rudenį per mažai darė viruso plitimo valdymui. Bet dabar pats išgirdau išrinktųjų atsisakymą kuo greičiau gilintis į situaciją. Reikia pripažinti - šiuo klausimu Saulius Skvernelis yra teisus.

O Egidijui žiniai: pavasarį buvo valdymas. Rudenį valdymo visai nebuvo - tik rekomendacijos. O jomis pas mus nesivadovaujama, t.y. sąmoningumo nulis. Bet, kaip matome, ir kitose šalyse sąmoningumas skatinamas draudimais ir baudomis.

2020-10-30 10:52:14 / Justas

www.lrt.lt: "Konservatoriai teigia, jog premjero S. Skvernelio komentaras, kad naujai išrinktos politinės jėgos nelinkusios sėsti prie bendro stalo ir kalbėtis apie pandemiją, yra melas."

Buvo Aurelijaus Verygos kvietimas. Po to sekė Ingridos Šimonytės: „Aš šiek tiek santūriau vertinu ministro tą pareiškimą vakarykštį. Man tai atrodo kaip toks bandymas nusimesti jau ir atsakomybę..."

Apmaudu, kad abi pusės viešai kritikuoja viena kitą, bet nė viena pusė nesiima konstruktyvaus darbo. Gėda.

2020-10-30 09:19:48 / Šarūnas

Taip, aš susirgau Covidu. Bet čia ne apie save, o apie pasidalinusią Lietuvą ir visus, žiūrinčius tik savo šiknas.

Gavęs teigiamą testo atsakymą, pradėjau atkreipti dėmesį ne tik į detales (pvz., kaip buvęs SAM ministras Andriukaitis nemoka kaukės dėvėti), bet ir į tai, kiek daug verkšlenimų viešojoje erdvėje ar žiniasklaidoje.

Barų savininkas naudodamasis žiniasklaida daro spaudimą valdžiai, kad barai priversti užsidaryti, nes nebus pelningi. Restoranų savininkas kalba apie 50 proc. kritusias apyvartas, darbuotojų prastovas ar uždaromus restoranus. Krepšinio klubo vadovas apie galimą žaidimą be žiūrovų vadina žiauria kančia. Būrelių ir neformaliojo ugdymo atstovai piktinasi dviejų savaičių pauze, nes gi viruso pas juos nėra.

Žinot, aš geriau dvi savaites pasėdėčiau namie nei kentėčiau nuo viruso. Sakau tai turėdamas virusą, kurio formą dar vadinu lengva. Be perstojo skaudantys raumenys, kaulų laužymas, prarasta uoslė ir skonis (ir tai yra baisu, nes nežinai, kada grįš, Duok Die, kad grįžtų be komplikacijų), galvos skausmas ir nuolatinis silpnumas. Na neskaitant vieno ryto ant klozeto, kai per nežmonišką skausmą žiūriu į savo baltas kojas ir galvoju, kad taip atrodo mirusysis. Ir čia lengva forma, kai į gydymo įstaigą dar nesiruošiu.

O ligoninėse lovos pildosi, mirusiųjų statistika auga (ok, ir aš girdėjau, kad mirusiesiems „pripaišo“ koroną, nes taip gauna ligoninės ES pinigų, taip pat vasarą girdėjau, kad Vyriausybėje jau paruošti dokumentai paskelbti karantiną nuo spalio 16 d. iki kitų metų kovo 14 d., dar girdėjau, kad kaukės nesaugo nuo viruso ir kad moka pinigus „influenceriams“, kad jie „susirgtų“ virusu) ir viruso traukinys važiuoja net nepristabdydamas.

Visi viešojoje erdvėje teisingi ir protingi, kol visa tai nepaliečia jų. Vietoje skundimosi žiniasklaidoje ieškok būdų, kaip išsaugoti savo verslą, kaip prisitaikyti prie pakitusių sąlygų, kaip būti atsakingam prieš savo vartotojus. Esi lyderis? Rodyk pavyzdį.

Visiems, su kuo turėjome artimą kontaktą iki ligos patvirtinimo, informavome apie ligą, nusiuntėme NVSC registracijos formą, liepėme izoliuotis. Per ikisimptominį laikotarpį savo restorane artimą kontaktą turėjome, laimei, tik su vadovu – jis lieka saviizoliacijoje net su neigiamu Covid-19 tyrimo atsakymu. Maža to, profilaktiškai patikrinome darbuotojus, nė vieno teigiamo atsakymo negavome.

Taip, laikotarpis paslaugų ir aptarnavimo sektoriui labai sunkus. Jau dabar restorano apyvartos smukusios apie 50 proc., bet turi susitaikyti – dabar tokia situacija ir visa tai dėl visuomenės gerovės.

Taip, visi pavargome nuo ribojimų, nuo draudimų, nuo varžymų. Bet jei specialistų raginimų klausys tik pusė mūsų, o kita pusė kaip užsispyrę laikysis savo, kad viruso nėra arba manęs tai neliečia – situacija nepagerės. Taip, visi suvaržymai kirs per ekonomiką, kai kam mažės pajamos, bet geriau su plonesne kišene nei po žeme.

Šią savaitę dukrų būreliai grįžo į „Zoom“ platformą (ir kol kas viskas puiku!), mes vėl sukamės virtuvėje ar užsisakinėjam maistą į namus ir darbus dirbam iš namų, kiek leidžia sveikata. Ir gal geriau šitaip nei po kurio laiko laikyti kumščius, kad tik man užtektų lovos ligoninėje, o šios, atrodo, greitai bus perpildytos.

Virusas yra, galiu patvirtinti. Kas netikite – kviečiu į svečius, manau, nuo visų mūsų penkių nesunkiai pereitų bacilos. Ir kadangi artimame rate jau pasidalijome, faktas, kad keliauja iš žmogaus žmogui.

Tad linkiu truputį sustoti dėl visų aplinkinių sveikatos. Nes kuo labiau pristosime dabar, tuo greičiau vėl galėsime sugrįžti į vasarą.

2020-10-30 09:10:14 / Egidijus

Kai suvaldė pirmąją banga tai čia žmonių sąmoningumas ne valdžios nuopelnas. Kai antroji banga tai jau valdžia kalta. Kur žmonių sąmoningumas dingo?

2020-10-30 09:07:28 / Raimondas

Sėkmės - valstiečių, nesėkmės - bendros ar net naujos valdžios (kurios dar nėra).
Smėlio dėžės kronikos, nieko naujo:)
1000 viruso atvejų yra pasekmė polit-technologinio popso, kai buvo bandoma vaidint normalizaciją, kad nepakenkt asmeninėms perrinkimo tikimybėms.
Trumpai, tai korupcija vadinama. Pradėkim nuo to.

Daugiau naujų naujienų
       2024-04-18 22:33:13

Kokybiška vištiena vertinama visame pasaulyje, kokia jos perspektyva Lietuvoje?

Šiuolaikinė visuomenė vis labiau rūpinasi savo sveikata, geresne savijauta vartodama maistingesnę, natūralesnę ir sveikatai palankesnę produkciją. Vištiena – ne išimtis, o pagaminta iš be antibiotikų užaugintų paukščių yra būtent ta mėsa, kuri vis dažniau aptinkama kiekvieno pirkėjo krepšelyje.
       2024-04-18 20:56:05

Reikalavimo važinėti vasarinėmis padangomis nėra – kodėl būtina tai daryti?

Kaip ir kasmet, nuo balandžio 1 d. automobiliai šalies keliuose gali būti eksploatuojami su vasarinėmis padangomis. Visgi dažnam vairuotojui kyla klausimas, kodėl apskritai verta tai daryti, nes žieminių padangų, jei jos nėra dygliuotos, naudojimas vasaros metu neuždraustas.
       2024-04-18 14:29:51

Erkės perduoda daugiau nei 20 ligų, o Laimo liga gali sukelti 70 simptomų

Atėjus šiltajam sezonui, daugelis pirmiausia skubės į gamtą. Visgi svarbu prisiminti, kad erkių aktyvumas didėja termometro stulpeliams esant dar ne taip aukštai – infekcines ligas pernešantys voragyviai miškuose ir parkuose mūsų tyko jau nuo septynių laipsnių šilumos ir savo pamainą baigia tik vėlyvą rudenį.
       2024-04-18 12:50:03

Esu mažos, iki 3 ha miško valdos savininkas. Ką turėčiau žinoti?

Lietuvoje yra apie 319 tūkst. privačių žemės sklypų, kuriuose yra miško. Vidutinis sklypo dydis – apie 2,7 hektaro. Dažnai šių sklypų savininkai yra žmonės, nesusiję su miškininkyste, turintys kitų sričių išsilavinimą, gyvenantys ir dirbantys miestuose.
       2024-04-17 15:34:10

Automobilio vairuotojo atsakomybė: kada keleivis privalo būti išlaipintas

Saugumas kelyje labiausiai priklauso nuo vairuotojo įgūdžių ir atidumo bei automobilio techninės būklės. Transporto priemonėje įrengtos oro pagalvės taip pat reiškia saugumą nelaimės atveju, tačiau saugos diržo segėjimas yra kiekvieno automobilio vairuotojo bei keleivio asmeninis pasirinkimas, kuris, deja, ne visada būna teisingas.
       2024-04-17 15:31:22

Vasarai, kai atsivalgysite šaltibarščių: atgaivins agurkų šaltsriubė

Šylant orams, į mūsų virtuves vis dažniau atkeliauja agurkai: juos pjaustome į salotas, dedame į šaltibarščius, gardiname jais geriamąjį vandenį. Kai nesinori karštų ir sočių pietų, puikiai atgaivins bulgariška „Tarator“ sriuba.
       2024-04-17 15:17:21

Schema, kai tampate nusikaltėlių bendrininku: kaip atpažinti ir apsisaugoti

Viena iš pastaruoju metu populiariausių finansinio sukčiavimo schemų – netikri darbo skelbimai. Jie aukoms gali kelti ypač didelį pavojų, nes jos, pačios to nesuprasdamos, gali tapti nusikaltėlių bendrininkėmis.
       2024-04-17 15:11:49

RRT: skaitmeninių sukčių metodams tobulėjant, esamų priemonių nebepakanka

Praėjus beveik metams nuo pirmųjų Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimų, skirtų skaitmeniniams sukčiams pažaboti, buvo apžvelgti jų rezultatai – pristatyta statistika, kurią renka tiek operatoriai, pašto paslaugų teikėjai, tiek susijusios institucijos.
       2024-04-17 15:08:56

Įminė mįslę, kaip nesutikti su vadovu ar aukštesnio statuso žmogumi?

Daugeliui mūsų labai sunku nesutikti su vadove arba bet kuo kitu, kas yra aukštesnėje galios pozicijoje. Tai gali būti ir darbinė, ir asmeninė aplinka – statusu viršesnis žmogus ar vyresnis šeimos narys, mama, tėtis ar kitas autoritetas.
       2024-04-17 15:02:57

Kaip saugiai transportuoti televizorių, skalbimo mašiną ar šaldytuvą

Persikraustymas į naujus namus paprastai būna džiaugsmingas nuotykis, tačiau kartu su juo tenka ir nelengva užduotis saugiai pervežti didelius prietaisus, pavyzdžiui, televizorius, šaldytuvus ir skalbykles.
       2024-04-17 14:56:33

5 svarbiausi dokumentai, norintiems parduoti automobilį greičiau ir brangiau

Parduodant automobilį svarbu turėti visus su jo eksploatavimu susijusius dokumentus. Tai sumažins abejones dėl pardavėjo sąžiningumo bei transporto priemonės būklės.
       2024-04-16 22:02:22

Lietuvos radijo ir televizijos komisija patyrė kibernetinę ataką

Š. m. balandžio 16 d. nuo 9 val. iki 12 val. Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) interneto svetainė patyrė kibernetinę ataką, tačiau dėl greitos LRTK reakcijos ir pritaikytų techninių priemonių, jokia žala nepadaryta.
       2024-04-16 16:45:30

Kokias didžiausias klaidas daro keliautojai: galite būti nepasiekiami

Be išmaniojo telefono – nė žingsnio namuose, tad tokio paties komforto norisi ir keliaujant. Likti be ryšio svetimoje šalyje – ne išeitis, tad Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, primena, ką reikėtų pasitikrinti ir kokius žingsnius būtina atlikti dar prieš kelionę.
       2024-04-16 13:41:30

7 finansiniai žmonių asmenybės tipai: pasitikrinkite, kuris esate jūs

Siekiant finansinės gerovės ir stabilumo, dažnai pamirštamas aspektas yra mūsų finansinis asmenybės tipas. Tai – pasikartojantis elgesys su pinigais ir požiūris į juos.
       2024-04-16 13:30:44

Vilniaus TV bokšto rekonstrukcija: taurėje lankytojams atvertos naujos erdvės

Šiandien aukščiausiame Lietuvos statinyje – Vilniaus televizijos bokšte – surengtos bokšto viršutinės taurės naujų erdvių rekonstrukcijos pabaigtuvės. Pabaigus šį darbų etapą, lankytojams atveriamos naujos erdvės, kuriose jų laukia naujos paslaugos bei pramogos.
       2024-04-15 14:01:19

Dirbtinio intelekto rinka 2030-aisiais: investuoti, reguliuoti ar bijoti?

Gyvename dirbtinio intelekto psichozės laikais – stebime lenktynes, kuriose neaiškios nei taisyklės, nei starto ir finišo linijos. Nežinome, kada jos baigsis, tačiau aišku viena – šiandien svarbiausia pasirinkti strategiją ir judėti kryptingai, sako advokatas, „TGS Baltic“ partneris Mindaugas Civilka.
       2024-04-15 13:37:33

Vidaus vartojimas – Lietuvos ekonomikos augimo variklis

Išankstiniai indikatoriai rodo, kad ekonominis aktyvumas Lietuvoje laipsniškai atsigauna. Vis dėlto, kol daugelis pagrįstai Lietuvos ekonomikos atsigavimą sieja su eksporto ir pramonės rodikliais, vidaus vartojimas tampa ypač svarbiu komponentu, šiemet stipriai patempsiančiu šalies ekonomiką į viršų.
       2024-04-15 13:35:07

Ne tik varlių šlaunelės ir sraigės: 2 greiti ir pigūs prancūziški patiekalai

Maisto gamyboje prancūzai išties moka panaudoti viską, kas yra geriausia: tiek šviežius ir kokybiškus ingredientus, tiek ištobulintas skonių derinimo technikas. Ką ir bekalbėti apie valgymo kultūrą, kuri skatina mėgautis ne tik maistu, bet ir kompanija.
       2024-04-15 12:56:56

Kodėl įspėjamuosius pranešimus kartais gauna ne visi gyventojai?

Jonas, gyvenantis Vilniaus Naujamiesčio mikrorajone, bet dirbantis Viršuliškėse, darbo metu negavo pranešimo apie gaisrą, įsiplieskusį netoli jo namų. Kodėl? Pasak Arnoldo Lukošiaus, „Tele2” Inovacijų eksperto, nors ši konkreti situacija išgalvota,
       2024-04-15 12:48:50

JAV atvėrė rinką Lietuvos oro bendrovėms

JAV atvėrė rinką Lietuvos oro bendrovėms: atlikusi Lietuvos civilinės aviacijos valdymo ir skrydžių saugos užtikrinimo sistemos auditą, JAV federalinės aviacijos administracija (FAA) suteikė galimybes Lietuvos oro vežėjams vykdyti komercinius skrydžius JAV teritorijoje Lietuvoje registruotais orlaiviais.
       2024-04-15 12:24:48

Kuo naudinga garso terapija?

Teigiamas garso poveikis žmogui žinomas nuo senų laikų. Įvairių istorijų galima rasti jau senovės Egipte, Indijoje, Graikijoje. Tam tikri aspektai pasiekė ir dabartinį laikotarpį. Pavyzdžiui, ganėtinai populiariu užsiėmimu vis dar išlieka garso terapija.
       2024-04-15 12:17:15

Koks turėtų būti seifo saugumo lygis?

Seifas yra naudingas itin įvairių daiktų saugojimui nuo įsilaužimų ar gaisro. Dažniausiai žmonės šį įsigyja norėdami paslėpti ginklus, dokumentus, pinigus, brangią įrangą, papuošalus, raktus. Žinoma, įvairių vertingų daiktų egzistuoja ir gerokai daugiau.
       2024-04-15 12:10:41

Ką veikti lietingais vakarais porai? 5 idėjos

Nors už lango oras vis gerėja, vasarėja, tačiau saulėtas dienas anksčiau arba vėliau keičia lietingos ir tenka galvoti ką smagaus nuveikti. Žinoma, kad kai šalia yra mylimas žmogus – rasti smagias veiklas yra kur kas paprasčiau.
       2024-04-12 11:27:43

Ką būtina žinoti apie vaistų nuo skausmo vartojimą? Didžiausios klaidos

Vaistai nuo skausmo yra dažnas medikamentas kiekvieno žmogaus vaistinėlėje. Jų populiarumą didžiąja dalimi lemia universalus poveikis – jie vartojami tiek kenčiant ūminį skausmą, tiek turint lėtinių ligų.
       2024-04-10 18:52:18

Blokuojami 23 IP adresai, kuriais pasiekiama Kremliaus propaganda

2024 m. balandžio 10 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą blokuoti 23 IP adresus, kuriais sudaroma galimybė žiūrėti Lietuvos Respublikoje draudžiamas transliuoti pagrindines Kremliaus propagandos televizijos programas.
       2024-04-10 18:47:02

Ženšenis: natūralus adaptogenas jūsų sveikatai

Kas yra adaptogenai ir kodėl jie svarbūs mūsų organizmui? Adaptogenai yra natūralios kilmės medžiagos, kurios padeda organizmui prisitaikyti prie stresinių situacijų ir įveikti iššūkius. 1947 m. rusų mokslininkas Nikolai Lazarev sukūrė terminą „adaptogenas‘‘.
       2024-04-10 12:25:28

Lietuvos biudžetas nepasipildo milijonais už automobilių ridos klastojimą

Dėl didelių ridos klastojimo mastų Lietuvoje nukenčia ne tik naudotų automobilių pirkėjai, bet ir valstybės biudžetas. Automobilių duomenų įmonė „carVertical“ atliko tyrimą daugiau nei dešimtyje Europos šalių tam, kad nustatytų, kaip skirtingose valstybėse kovojama su ridos klastojimu.
       2024-04-09 20:35:59

IT Lietuvoje: trečdalis tėvų vis dar mano, kad tikslieji mokslai – berniukams

Dauguma (59 proc.) tėvų Lietuvoje mano, kad IT srities profesijos yra ir išliks perspektyviais karjeros pasirinkimais jų vaikams, o 39 proc. yra įsitikinę, kad programavimo įgūdžiai yra esminiai ir ateityje jų reikės daugeliui.
       2024-04-09 20:02:33

Ar galiu savo miške iškirsti sausuolius ir ko tam reikia?

Valstybinė miškų tarnyba pastaruoju metu sulaukia miškų savininkų klausimų apie galimybes išsikirsti nudžiūvusius medžius (sausuolius). Žmonės teiraujasi, kur kreiptis ir kokių dokumentų ar suderinimų tam reikia.
       2024-04-08 19:24:01

Ką daryti, kad turimas turtas nenuvertėtų: atkreipkite dėmesį į 4 žingsnius

Lietuvių sukauptas grynasis finansinis turtas per penkerius metus padvigubėjo, tačiau tik nedidelė dalis gyventojų žino, kaip išsaugoti sukaupto turto vertę, kad galėtų juo džiaugtis patys senatvėje ar perduoti savo ateities kartoms.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.