Naujienos

„Lidl“ ir „Nemateko“ partnerystė – patobulinti „Pikok“ mėsos gaminiai

2021-02-10 09:51:09

„Lidl“ nuolat glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais, peržiūri ir tobulina produktų sudėtį tam, kad pirkėjus pasiekianti produkcija būtų kuo aukštesnės kokybės.

„Nematekas“, viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių, gaminantis ir dalį privataus „Lidl“ prekių ženklo „Pikok“ produkcijos, atsakingai ėmėsi šios misijos įgyvendinimo – 2020 metais prekybos tinklo lentynas papildė net 8 „Lidl“ ir „Nemateko“ kartu patobulinti „Pikok“ mėsos gaminiai.

„Lidl Lietuva“ mėsos asortimento vadovas Stasys Gineitis pasakoja, kad prekybos tinklas nuolat vykdo tarptautinius įsipareigojimus ir pasižadėjimus savo klientams dėl nuolatinio produktų kokybės gerinimo. Keli iš jų – druskos ir cukraus mažinimas bei maisto priedų, kurie nėra būtini, pašalinimas arba pakeitimas natūralesnėmis alternatyvomis.

„Tobulindami maisto produktų sudėtį stengiamės prioritetą skirti tiems produktams, kurie yra vartojami kasdien. Klientai daro reikšmingą įtaką, kuriant mūsų privačių prekės ženklų produktus – itin didelį dėmesį skiriame pirkėjų pageidavimams, atsižvelgiame ir į tendencijas visuomenėje. Todėl, išanalizavę asortimente esamus lietuviškus „Pikok“ mėsos gaminius, teikiame pasiūlymus bei rekomendacijas mūsų partneriams, pagal kuriuos kartu galėtume pagerinti jų kokybę“, – sako S. Gineitis.

Produktus stengiasi gerinti nuolatos

Rūta Vaicekauskaitė, „Nematekas“ Naujų produktų kūrimo ir diegimo skyriaus vadovė pasakoja, kad bendrovė deda maksimalias pastangas siekdama užtikrinti visų jos gaminamų produktų kokybę, tačiau pastaruoju metu yra pastebimas ir augantis naujų gaminių su patobulinta sudėtimi poreikis.

„Mes visuomet ieškome būdų, kaip pagerinti mūsų gaminamus produktus ir orientuojamės į natūralesnių priedų, kaip alternatyvų cheminės kilmės priedams, paiešką. Žinoma, tuo pat metu siekiame, kad nenukentėtų nei skoninės, nei funkcinės produktų savybės“, – sako pašnekovė.

Ilgas tobulinimo kelias baigėsi sėkmingai

„Lidl Lietuva“ atstovo teigimu, įmonės partneriai noriai priėmė „Lidl“ iniciatyvas ir ryžosi intensyviam darbui. Anot pašnekovo, produktų tobulinimas yra ilgas procesas ir kelias nuo idėjos iki gaminio su pakeista sudėtimi užtrunka ne vieną mėnesį.

„Iš pradžių konsultavomės su produktų tiekėjais, tarėmės dėl alternatyvų sudėtyse, o jų maisto technologai ruošė naujus pavyzdžius. Šiuos pasiūlymus atsakingai tikrinome, organizavome tiek vidines, tiek vartotojų degustacijas, nes norėjome įsitikinti, kad klientams įprastos skoninės ir išvaizdos savybės liks nepakitusios. Galiausiai, pavyko iš daugumos „Pikok“ asortimento produktų išimti nebūtinus dažiklius, išlaikant vizualinę produkto kokybę bei pakeisti dirbtines kvapiąsias medžiagas natūraliomis, išsaugant gerą produktų skonį“, – sako S. Gineitis.

Dirbtinį dažiklį pakeitė natūralūs burokėlių dažai

R. Vaicekauskaitės teigimu, gavus prašymą iš „Lidl Lietuva“ patobulinti dalies asortimento sudėtį, „Nematekas“ noriai ėmėsi šios užduoties ir remdamiesi sukaupta patirtimi kruopščiai gerino „Pikok“ produktų sudėtį. Kadangi įmonė su prekybos tinklu bendradarbiauja jau ne pirmus metus, toks prašymas nebuvo staigmena.

Iš viso buvo patobulinti 8 asortimento produktai – virtoje aukščiausios rūšies dešroje „Baroni“, šaltai rūkytoje aukščiausios rūšies saliami dešroje, griežinėliais, virtose „Hot Dog“ dešrelėse ir virtoje aukščiausios rūšies kiaulienos dešroje buvo pakeistos arba pašalintos dirbtinės kvapiosios medžiagos.

Taip pat šaltai rūkytame pjaustytame skilandyje, virtoje kiaulienos ir vištienos dešroje su tinkleliu bei aukščiausios rūšies vytintoje kumpinėje dešroje nebeliko karmino dažų. Jie buvo pakeisti natūraliais dažikliais, pavyzdžiui, burokėlių dažais, arba pašalinti visai. Galiausiai, aukščiausios rūšies pjaustytoje vytintoje dešroje ne tik nebėra karmino dažų, joje buvo sumažintas ir druskos kiekis.

„Džiaugiamės, kad mums pavyko išlaikyti tą patį produktų skonį, kvapą bei išvaizdą ir šis daugybės pastangų pareikalavęs procesas buvo sėkmingas, o jo rezultatais jau gali įsitikinti ir šalies gyventojai“, – sako „Nematekas“ Naujų produktų kūrimo ir diegimo skyriaus vadovė.

Iki mažiausių detalių sustyguoti gamybos procesai

Anot pašnekovės, „Nematekas“ dirba pagal galiojančius Europos reglamentus ir turi aukščiausią IFS standarto įvertinimą, kuris atspindi griežtą visų gamybinių procesų kontrolę.

Pasak jos, įmonėje taip pat veikia „Navision“ procesų valdymo sistema, kuri padeda papildomai sustyguoti bendrovės vidinę virtuvę. Joje yra fiksuojami ir valdomi visi gamybiniai procesai, pradedant žaliavos, prieskonių, priedų ir pakavimo medžiagų priėmimų ir baigiant produktų išleidimu į rinką.

„Gamybos metu mūsų technologai ir meistrai vertina produktų pjūvio vaizdą, konsistenciją, kvapą ir skonį, o visi technologiniai procesai vyksta pagal kiekvienai gaminių grupei sukurtas kompiuterines programas. Tuomet ženkliname ir pakuojame produktus pagal visus reglamentus, o paruoštos produkcijos sandėlyje esantys gaminiai yra tikrinami matuojant jų dujas, svorį ir vidaus temperatūrą“, – sako R. Vaicekauskaitė.

Atidus rūpestis neaplenkia nė vieno produkto

„Nematekas“ Naujų produktų kūrimo ir diegimo skyriaus vadovė pažymi, kad „Lidl“ gaminami „Pikok“ asortimento produktai, kaip ir visa įmonės produkcija, yra atidedami referenciniams pavyzdžiams, kad būtų galima patikrinti, ar jie tinkamai išlaiko nustatytą galiojimo terminą.

„Be to, turime atrinkę specialistų komandą, kuri degustuoja produktus iš visų atitinkamą dieną pagamintų partijų. Tokiu būdu galime garantuoti, kad ir į „Lidl“ parduotuves pristatysime tik vartojimui tinkamus gaminius. Taip pat siekiant įvertinti produktų sudėtį ir jų atitikimą nustatytiems standartams, gaminiams yra atliekami maisto tyrimai „FoodScan“ maisto produktų analizatoriumi. Galiausiai, tyrimus atliekame ir išorės laboratorijose – nuo žaliavos, prieskonių, priedų, oro, vandens ir ledo tyrimų iki paruoštų gaminių, nuoplovų nuo darbuotojų ar įrenginių patikrų“, – teigia R. Vaicekauskaitė.

Išskirtinis dėmesys – visų prekybos tinklo prekių kokybei

S. Gineitis akcentuoja, kad „Lidl Lietuva“ taiko nuoseklią produktų kokybės užtikrinimo sistemą visiems prekybos tinkle siūlomiems produktams ir griežtai rūpinasi jų kokybe nuo derybų su tiekėjais apie galimą bendradarbiavimą iki kasdienės prekybos.

„Mūsų kokybės nuostatos galioja ne tik „Pikok“ gaminiams, bet ir kitiems „Lidl“ privatiems prekių ženklams – reikalaujame iš partnerių reguliariai tirti produkciją, o paraleliai atliekame tiek laboratorinius analitinius, tiek sensorinius tyrimus, atitinkamai inicijuojame ir procesų patikras tiekėjų gamybos vietose“, – sako „Lidl Lietuva“ mėsos asortimento vadovas.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-08-04 17:27:44

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros: patys gaminame namuose

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių.
       2021-08-04 16:46:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 503

Atlikus 15526 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 503. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-08-03 19:22:13

Kas padeda išgyventi skyrybas ir kodėl neveikia artimųjų patarimai?

Skyrybos – viena iš skausmingiausių patirčių. Skyrybos dažnai sukelia skausmą dėl artimo žmogaus praradimo, vienatvę, izoliaciją, baimę neatitikti visuomenės standartų.
       2021-08-03 19:17:36

Duomenų apžvalga: koronavirusas labai plinta tarp jaunesnių nei 50 metų asmenų

Lietuvoje nuo liepos antros savaitės visiškai dominuoja delta atmaina – ji dabar sudaro apie 95 % visų diagnozuojamų atvejų. Su šios atmainos dominavimu prasidėjo ir eksponentinis atvejų augimas visoje Lietuvoje, rodo naujausi duomenys.
       2021-08-03 17:46:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 394

Atlikus 16357 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 394. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-08-02 16:46:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 212

Atlikus 5788 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 212. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-08-01 22:06:07

Prezidentas ES lyderiams: kartu įveikime nelegalios migracijos iššūkį

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su ES Tarybai pirmininkaujančios Slovėnijos Ministru Pirmininku Janez Janša laišku kreipėsi į kitus ES lyderius, siekdami atkreipti jų dėmesį į prie ES/Lietuvos ir Baltarusijos sienos augančią įtampą ir kenkėjiškus Baltarusijos režimo veiksmus.
       2021-08-01 18:46:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 184

Atlikus 8116 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 184. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-31 11:50:10

Bakterijos: šiltuoju sezonu jos padės puoselėti sveikatą ir grožį

Šiandien žodis „bakterijos“ neretai kelia tik neigiamas asociacijas – siejame jas su ligomis, nusilpusiu imunitetu ir kitomis sveikatai žalingomis blogybėmis. Tačiau ne visos bakterijos yra žalingos – gerųjų bakterijų mūsų organizmams dažnai trūksta, ypač šiltuoju atostogų sezonu.
       2021-07-31 11:46:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 397

Atlikus 16198 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 397. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-30 14:35:35

Laiškai į „Gmail“ paštą? 3 patarimai, kaip atlaisvinti užsikimšusią paskyrą

Beveik kas ketvirtas Žemės gyventojas – daugiau nei 1,8 mlrd. vartotojų – naudojasi „Google“ paskyra, rodo tyrimų bendrovės „Statista“ duomenys.
       2021-07-30 13:56:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 346

Atlikus 12937 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 346. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-29 11:10:27

Daugiau nei pusė darbuotojų jaučiasi persidirbę – kaip jiems padėti?

Beveik pusė (41 proc.) darbuotojų galvoja apie didelius karjeros pokyčius per artimiausius metus, o kiek daugiau nei pusė jaučiasi persidirbę, rodo „Microsoft“ ataskaita „Work Trend Index“.
       2021-07-29 09:56:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 380

Atlikus 14162 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 380. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-28 12:37:14

Ekspertė pataria, kokį maistą turėtume valgyti, kad padidintume savo ištvermę

Užsiimant fizine veikla – sveikas ir subalansuotas maistas yra būtinas, norint pasiekti gerų rezultatų. Su mityba derinamas sportas suteiks daugiau energijos ir ištvermės, padės sumažinti nuovargį ir pagerins pasiekimus.
       2021-07-28 10:56:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 337

Atlikus 12693 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 337. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-28 10:17:17

Kaip vystosi smegenys: trumpai apie vaiko raidą ir jos skatinimą

Vos tik gimusį kūdikį pasaulis pasitinka spalvų, garsų, skonių ir judesių įvairove – jis ją jaučia, tačiau kiekvienu iš šių jutimų jam dar reikės išmokti naudotis pačiam.
       2021-07-28 06:22:20

Pandemija išryškino specialistų trūkumą – kaip įmanoma to išvengti?

Pandemijos metu medicinos produktų tiekimas strigo ne tik dėl viešųjų pirkimų, tiekėjų pajėgumų, ar dėl koronaviruso pandemijos pakitusių tiekimo grandinių. Daugeliu atvejų nebuvo įvertinti poreikiai, pokyčiai, nesuplanuoti ir nesuprojektuoti scenarijai, nes daugeliui net nekilo mintis, kad šiuos veiksmus atlikti būtina.
       2021-07-27 11:13:38

Trys patiekalai iš kiaulienos mentės: išbandykite burnoje tirpstančius receptus

Kiauliena – viena populiarausių mėsos rūšių. Vasarą iš kiaulienos gaminami šašlykai, kepsniai ir įvairiausi troškiniai. Gintaras Bačkovas, prekybos tinklo „Iki“ mėsos ekspertas, sako, kad šią mėsą paruošite itin skaniai, jei atkreipsite dėmesį, kam geriausiai tinkamos skirtingos jos dalys.
       2021-07-27 09:42:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 211

Atlikus 13426 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 211. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-27 08:34:57

NVSC specialistai: „Šiuo metu negali būti ignoruojami net menkiausi simptomai

„Galvojau, jog peršalau dėl netinkamai pasirinkto kondicionieriaus automobilyje režimo ar skersvėjo namuose, kai gelbėjausi nuo vasaros kaitros, todėl tirtis dėl koronavirusinės infekcijos neskubėjau“.
       2021-07-27 08:05:30

Kardiologė atskleidė, kodėl virpa širdis ir kas svarbu pajutus simptomus

Aukštas kraujospūdis gali lemti prieširdžių virpėjimo atsiradimą – širdies ritmo sutrikimą, kuris bendroje populiacijoje nustatomas maždaug 3 proc. vyresnių nei 20 metų žmonių, rodo naujausi moksliniai tyrimai.
       2021-07-26 15:23:35

Išsigelbėjimas keliaujantiems: 5 programėlės, kurias būtina turėti prieš kelionę

Atlaisvinus karantiną ir atvėrus sienas su užsienio šalimis, vis daugiau lietuvių ryžtasi keliauti tiek svetur, tiek Lietuvoje. Šiemet birželį skrydžių srautas buvo perpus didesnis ne praėjusiais metais tuo pat metu, rodo Lietuvos oro uosto duomenys.
       2021-07-26 14:42:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 96

Atlikus 4253 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 96. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-26 12:53:41

5 traškių marinuotų agurkėlių paslaptys ir korėjiečių pamėgtas receptas

Vasarai įpusėjus vis dažniau pradedame galvoti apie konservuotų daržovių atsargas. Šiuo metu, kai yra pats agurkų derėjimo pikas, puikus laikas užsiimti agurkų konservavimu.
       2021-07-26 12:15:14

Ieškant gamtinių dujų vagystės – rastas sandėlis vogtų daiktų

Atliekant pranešimo apie galimą dujų vagystę tyrimą, bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) Verslo atsparumo skyriaus darbuotojas Andrejus Pavlovas kartu su kolegomis iš apskaitų valdymo komandos ne tik nustatė stambų dujų vagystės faktą, kurio preliminari žala gali siekti apie 11 tūkst. eurų, bet ir kitas, galimai nusikalstamos, veiklos apraiškas.
       2021-07-25 11:47:30

Ką galima pasiimti iš viešbučio kambario ir kaip neišgąsdinti kaimyno lėktuve

Atostogų metu mes norime atsipalaiduoti, nevaržyti savęs, pamiršti taisykles. Tačiau ir keliaujant nedera užmiršti gero elgesio principų – jie gali padėti lengviau gauti tai, ko norite.
       2021-07-25 10:42:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 189

Atlikus 7127 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 189. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-07-25 09:28:14

Vargina kiekvieną vasarą užklumpanti alergija? Technologijos gali pagelbėti

Vasara ne vienam žmogui asocijuojasi ne tik su malonumais, bet ir su alergija, kurią atneša užterštas oras, žiedadulkės ar net saulė.
       2021-07-24 12:32:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 231

Atlikus 13030 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 231. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.