Naujienos

Tarptautinė optimistų diena: 4 išmanūs patarimai gerai nuotaikai

2021-02-25 09:08:56

Savaitgalį švęsime tarptautinę optimistų dieną. Šia proga technologijų ekspertai dalinasi inovatyviais sprendimais, kurie pakels nuotaiką ir praskaidrins jūsų dieną.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas, pristato naudingus įrankius džiaugsmui, juokui ir gerai nuotaikai.

1. Būkite laimingi

Sakoma, kad optimistai yra laimingiausi žmonės žemėje. Tačiau kiekvienas galime stengtis puoselėti ir pastebėti laimę kasdieniame gyvenime. Palaikyti gerą emocinę sveikatą ir puikią nuotaiką gali padėti ir išmanioji programėlė.

Įsidiegę specialią žaidimų, užsiėmimų ir meditacijų aplikaciją „Happify“, galėsite išbandyti efektyvias technikas ir programas, kurios padės įveikti iššūkius ir džiaugtis gyvenimo pilnatve. Net 86 proc. moksliniais tyrimais paremtos programėlės vartotojų patvirtino, kad reguliariai naudodami šią aplikaciją mažiau nei per 2 mėnesius ėmė jaustis gerokai laimingesni.

Įrankiu naudotis paprasta – atsakius į kelis klausimus apie savo savijautą, aplikacija pasiūlys individualius sprendimus, padėsiančius mąstyti pozityviau, sėkmingai kovoti su stresu ir nerimu bei atrasti laimę paprastuose dalykuose.

2. Juokitės

Daug optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo į mūsų kasdienybę įneša nuoširdus juokas. Jei šalia nėra galinčių pralinksminti draugų, tai padaryti visada pasiruošusios internetinės platformos.

Lietuvių projektas boredpanda.com tikrai pakels jūsų nuotaiką. Čia gausu humoristinių ir kitų kūrybingų pranešimų, kurie nustebins ir privers nusišypsoti. Puslapyje rasite įvairiausio pobūdžio turinio: pradedant visuomenės aktualijomis, baigiant dizaino idėjomis ar istorijos įdomybėmis. Jas peržiūrėti galite tiek svetainėje, tiek patogioje aplikacijoje.

Taip pat išbandykite vartotojų visame pasaulyje pamėgtą smagių paveikslėlių, memų ir vaizdo įrašų platformą „9GAG“. Didžiulę jos kolekciją galite peržiūrėti svetainėje arba programėlėje savo telefone. Verta sekti ir jų paskyras „Facebook“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose. Gyvenimiškų situacijų vaizdeliai ir aktyvi platformos bendruomenė suteiks daug gerų emocijų kiekvieną dieną.

Norėdami surasti įdomių naujienų ir padiskutuoti su bendraminčiais, apsilankykite reddit.com svetainėje arba įsirašykite „Reddit“ aplikaciją. Temų laukas čia itin platus – nuo mokslo, filmų, politikos ar sporto iki maisto ir kačiukų. Dominančią temą rasti nebus sunku. Įrašykite raktažodį į paieškos lauką ir pasirinkite norimą kategoriją.

3. Ieškokite įkvėpimo

Geros nuotaikos paieškose nepamirškite ir tradicinių priemonių – geros muzikos, įdomių filmų, pokalbių su brangiais žmonėmis ar įkvepiančių tinklalaidžių.

Pavyzdžiui, „Spotify“ platformoje gausu motyvacinių, atpalaiduojančių ir optimistinių dainų grojaraščių. Telieka pasirinkti sau tinkamą. Šioje aplikacijoje rasite ir didelį lietuviškų bei angliškų tinklalaidžių įvairiomis temomis pasirinkimą.

Naujus filmus, serialus ir laidas atraskite išmaniosios televizijos „Go3“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ir kitose populiariose vaizdo transliavimo platformose. Kine rodomus filmus galite patogiai peržiūrėti „Žmonės Cinema“ namų kino svetainėje.

Idėjų naujoms veikloms, projektams, namams ar įvaizdžiui dairykitės neišsemiamoje „Pinterest“ platformoje. O su artimaisiais šiuo metu bendraukite vaizdo skambučiais – jie bus ne tik „gyvesni“ ir „šiltesni“, bet ir suteiks dar daugiau džiaugsmo. Jiems pasitelkite pamėgtas „Facebook Messenger“, „WhatsApp“, „Google Hangouts“ ar kitas naudojamas bendravimo programėles. „iPhone“ naudotojai gali išbandyti patogią nemokamų vaizdo skambučių „FaceTime“ funkciją savo telefone.

4. Stebėkite savo nuotaiką

Tam, kad geriau suprastumėte, kaip keičiasi jūsų savijauta, verta sekti savo emocijas ir jas žymėtis. Tai padės padaryti išmanioji programėlė „Daylio“. Ji atlieka virtualaus dienoraščio funkciją. Išmanus įrankis užduoda jums klausimus, pateikia pasiūlymų ir padeda geriau suprasti, kaip svyruoja jūsų nuotaikos.

Savo emocijas galėsite fiksuoti pasirinkdami atitinkamus veidelių simbolius. Čia pat galėsite įvesti savo kasdienes veiklas. Taip lengviau matysite ryšį tarp savo užsiėmimų ir nuotaikų kaitos.

Aplikacijoje rasite ir mėnesinę savo būsenų analizę ir statistiką. Tai leis jums stebėti progresą ir pasiekti išsikeltus tikslus. Aplikacija naudotis itin paprasta, o savo privatumą galėsite užtikrinti savo sukurtu PIN kodu.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-04-20 17:04:12

Pradedamas paskutinis sudėtingas dujų jungties su Lenkija statybų etapas

Atlikus tris ketvirtadalius Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančio dujotiekio tiesimo darbų, pradedamas baigiamasis jungties statybų etapas – dujų apskaitos ir slėgio reguliavimo stoties statyba.
       2021-04-20 15:42:53

Sriubos – puikus būdas praturtinti pavasarinį racioną: kaip paruošti?

Sriuba yra idealus pasirinkimas ieškantiems sveiko, lengvo ir skanaus maisto. Visgi sriubų ant pietų ar vakarienės stalo neretai atsisakoma dėl laiko joms pagaminti stokos.
       2021-04-20 14:12:59

Planuojate įsigyti naują miegamojo lovą? Štai, klausimai sau apie jau turimą

Toks pirkinys kaip miegamojo lova, tarnaus tikrai ne vienerius metus ir net ne penkerius, tačiau vis tiek netruks ateiti diena, kai nuspręsite ją pakeisti nauja.
       2021-04-20 12:57:06

Pavasarinis organizmo valymas: kokie produktai atgaivins kūną

Artėjant šiltajam sezonui, norisi padailinti kūno linijas ir atsikratyti per žiemą apėmusio sąstingio. Vienas iš būdų tai padaryti – organizmo valymas.
       2021-04-20 12:42:11

Vaistininkų komplimentai žmonėms, dar miške apsižiūrintiems, ar neturi erkių

Šiltesnėmis pavasario dienomis daugiau žmonių mėgaujasi laisvu laiku gamtoje. „Eurovaistinės“ specialistai vienareikšmiškai sutinka – laikas lauke tikrai naudingas mūsų sveikatai, tačiau svarbu prisiminti, pasitikrinti, ar namo iš gamtos neparsinešame erkių.
       2021-04-20 12:39:13

Pandemija ir gerovės valstybė: vieni kaupia pinigus, kiti – skursta

Ženkliai sumažėjo kas trečio Lietuvos gyventojo pajamos, beveik tiek pat sako gyvenantys prasčiau nei per pirmąjį karantiną – rodo nevyriausybinių organizacijų užsakymu atlikta apklausa.
       2021-04-20 12:32:20

Seimas supaprastino sutikimo skiepytis tvarką

Seimas pritarė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-267(2), kuriomis apibrėžiam sutikimo skiepytis nuo užkrečiamosios, pandemiją sukėlusios ligos,
       2021-04-20 12:29:00

Dezinfekciniai skysčiai gali sutrikdyti sveikatą: kokių medžiagų vengti

Paviršiams dezinfekuoti skirtas skystis neturėtų būti naudojamas ant rankų, taip pat svarbu atidžiai perskaityti informaciją dezinfekcinio skysčio etiketėje, pataria chemikas.
       2021-04-20 12:16:13

Ministerija: valstybės valdomos įmonės neturi konkuruoti su privačiu verslu

Ekonomikos ir inovacijų ministerija Vyriausybei pateikė atnaujintą Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) pertvarkos ir valdymo centralizavimo priemonių planą. Vyriausybė rytoj dar neketina jo svarstyti.
       2021-04-20 12:10:16

Iš ko susideda elektros kaina?

Nuosekliai atsisakant monopolinių elektros energijos tiekimo sąlygų ir kainų reguliavimo, kiekvienas Lietuvos gyventojas gali rinktis jam tinkamą elektros tiekėją. Iki 2023 m. vykstantis pokytis naudingas kiekvienam elektros vartotojui, nes būtent jis sprendžia iš ko ir už kokią kainą pirkti elektrą savo namams.
       2021-04-20 12:01:37

Jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį.
       2021-04-20 11:43:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1138

Atlikus 19133 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1138. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-19 13:31:46

Ar paprastas skyrybų procesas iš tikrųjų didina skyrybų skaičių Lietuvoje?

Pagal statistiką, Lietuvoje išsiskiria beveik kas antra pora. Dažnai svarstoma, kad prie šios statistikos gali prisidėti skyrybas vykdančių kontorų žadamos greitos ir paprastos skyrybos arba net skyrybos internetu.
       2021-04-19 13:28:43

6 superproduktai, kurie pavasarį turi atsidurti kasdieniame valgiaraštyje

Pavasarį sveikesnės mitybos tendencijos dar labiau pastebimos. Prieš šiltąjį sezoną žmonės nori padailinti kūno linijas ir kartu jaustis žvalūs bei energingi.
       2021-04-19 10:20:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 594

Atlikus 8249 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 594. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-19 09:41:55

Anapilin iškeliavo garsus mikrochirurgas Kęstutis Vitkus

Šįryt Lietuva neteko garsaus šalies rekonstrukcinės ir plastinės mikrochirurgijos gydytojo, plastinės chirurgijos pradininko Lietuvoje prof. Kęstučio Vitkaus. Profesorius mirė eidamas 69-uosius metus.
       2021-04-19 09:34:43

Vilniuje – 9 nauji viešojo transporto maršrutai, 20 ekologiškų autobusų

Iki 2023 m. sostinės viešojo transporto parką papildys dar mažiausiai 22 nauji dujiniai arba elektriniai autobusai, kurie kursuos ir keleivius veš devyniais maršrutais periferinėse miesto teritorijose.
       2021-04-19 09:14:34

Žymios merginos dalinasi patarimais, kaip pasidaryti natūralų makiažą

Natūralus makiažas jau keletą metų iš eilės išlieka viena pagrindinių grožio tendencijų, o karantino metu, kuomet bendraujama tik technologijų pagalba, toks makiažas yra itin aktualus.
       2021-04-19 08:03:09

Įsirengiant saulės ar vėjo jėgainę būtina atkreipti dėmesį į prijungimo sąlygas

Nuolatos augant gyventojų ir verslo susidomėjimui įsirengti atsinaujinančių energijos šaltinių – saulės ar vėjo – jėgainę, bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) klientus ragina atkreipti dėmesį į svarbiausias elektrinių prijungimo sąlygas.
       2021-04-19 08:00:24

Ko dar galima laukti iš COVID-19?

Prof. Juozas Augutis, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius. Naujų atvejų prognozės Lietuvoje rodo, kad didinant vakcinavimo tempus atokvėpio nuo didelio naujų atvejų skaičiaus galime tikėtis birželio mėnesį.
       2021-04-18 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 733

Atlikus 13909 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 733. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-17 17:00:47

5 nauji įgūdžiai, kurie gali papildyti jūsų CV

Laiką namuose išnaudokite tikslingai. Pavyzdžiui, išmokite naujų įgūdžių ir įtraukite juos į savo gyvenimo aprašymą. Tam prireiks tik išmaniojo telefono arba kompiuterio, interneto ir šiek tiek motyvacijos.
       2021-04-17 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1276

Atlikus 19040 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1276. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-17 07:29:40

Nelaimingi atsitikimai darbe: ką svarbu žinoti darbdaviui ir darbuotojui

Nepriklausomai nuo Valstybinės darbo inspekcijos informacinio ir konsultacinio darbo rezultatų, parengtų rekomendacijų, inspekcinės veiklos, vis dar pasitaiko, kad žmonės žūsta statybose.
       2021-04-16 17:48:01

Nuolatinis karantino palydovas – akių sausumas

Karantino metu daugelis iš mūsų buvo priversti dirbti ir mokytis iš namų, gyvą bendravimą išmainyti į pokalbius vaizdo skambučiais.
       2021-04-16 14:30:17

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. įvedama nauja transporto priemonių savininkų sistema

Vyriausybei siekiant mažinti šešėlį automobilių versle ir apsaugoti automobilių pirkėjų interesus, nuo 2021 m. gegužės 1 d. pradės veikti nauja apskaitos sistema – bus fiksuojami visų transporto priemonių savininkai,
       2021-04-16 14:09:00

M. Skuodis: „Lietuvos paštas“ situaciją dėl siuntų skirstymo stabilizavo

Susisiekimo ministras konstatuoja, kad „Lietuvos paštas“ (LP) padėtį, skirstant išaugusį siuntų srautą, stabilizavo, tačiau visų suinteresuotų pusių lūkesčiai dar nėra patenkinti.
       2021-04-16 13:55:09

Benedikto kiaušinių diena: sugriaukime mitus dėl sunkumų ruošiant šį patiekalą

Balandžio 16-ąją minima Benedikto kiaušinių diena yra ypatinga šventė maisto gurmanams iš viso pasaulio. Šią dieną žmonės raginami išbandyti seniai daugumos pamėgtus priešpiečius, kuriems dažnai pagailima laiko.
       2021-04-16 13:45:35

Top 5 energetikos sektoriaus tendencijos: nuo virtualių elektrinių iki dronų

Apie vandenilį, kaip galimą ateities kurą, jau yra girdėję daugelis iš mūsų. Tačiau ateities energetika neįsivaizduojama ne tik be jo, bet ir be dronų, virtualių elektrinių ar masinio energijos kaupiklių naudojimo.
       2021-04-16 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1117

Atlikus 18687 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1117. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.