Naujienos

„Gubernijai“ – rekordinės 2 mln. eurų investicijos: sieks aukščiausių standartų

2021-04-07 09:42:55

Šiauliuose veikianti „Gubernijos“ darykla ir toliau sparčiai atsinaujina bei didina veiklos apsukas. Įgyvendinamos strateginės permainos ir vykdydoma ambicinga plėtra eksporto rinkose.

Daryklą valdanti viena didžiausių Baltijos šalyse gėrimų gamintoja „MV GROUP Production“ šiemet „Gubernijai“ skiria rekordines investicijas – per 2 milijonus eurų.

„Moderni įranga, pažangios technologijos, ilgametės gamybos tradicijos ir profesionali komanda daryklai suteikia pagrindą auginti raumenis ir veržtis į eksporto rinkas tiek su esamais, tiek su naujais produktais. Per trejus metus nuo pat daryklos įsigijimo nuosekliai investuojame, kad „Gubernijos“ produkcija būtų žinoma ir konkurencinga vidaus ir užsienio rinkose, o vartotojų pasitikėjimas prekės ženklu stiprėtų. Dviženkliais skaičiais augantys eksporto rezultatai rodo, kad einame teisingu keliu“, – sako „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.

Pasak bendrovės vadovo, „Gubernijai“ keliamas uždavinys – išlaikyti šimtus metų skaičiuojantį paveldą, tradicines, unikalias receptūras ir gėrimų gamybą iš natūralių ingredientų. Savo ruožtu investicijos atveria galimybes didinti gamybos našumą, pilstyti gėrimus į naujas pakuotes ir pasiekti aukščiausius kokybės standartus. Pažangios technologijos ir procesų valdymas taip pat užtikrina tvaresnius sprendimus, leidžia geriau saugoti aplinką ir tausoti išteklius, be to, didina darbuotojų motyvaciją ir pasitenkinimą darbu.

A.Čiburio teigimu, rekordinės investicijos iki metų pabaigos leis iš esmės atnaujinti daryklos įrangą. Pavyzdžiui, naujas skardinių pilstymo-valcavimo įrenginys užtikrins kokybiškesnį pilstymo procesą, sumažins produkcijos bei skardinių nuostolius, padidins linijos našumą nuo esamų 12,5 tūkst. vienetų per valandą iki 20 tūkst. vienetų per valandą. Be to, gėrimai galės būti pilstomi į naujų formatų skardines (200 ml, 330 ml).

„Keldami ambicingus tikslus ir vertindami kokybiškos produkcijos paklausos potencialą nusprendėme įsigyti šiuo metu turbūt pačią geriausią ir pažangiausią įrangą, gaminamą pasaulinio šios srities lyderio – vokiečių bendrovės „Krones AG“. Tai bus viena moderniausių linijų visame regione ir galės tarnauti dešimtmetį ar ilgiau“, – pažymi A. Čiburys.

Naujasis gamybos linijos įrenginys darykloje Šiauliuose sukurs papildomų darbo vietų. Jau dabar „Gubernija“ prie komandos siūlo prisijungti gamybos meistrą bei jaunesnįjį technologą. Atviros ir kitos pozicijos: gamybos operatorių, derintojų, produktų paruošėjų, laboratorijos darbuotojų, elektrikų - automatikų.

„Gerai suprantame, kad daryklą visų pirma kuria joje dirbantys žmonės – tai nuo jų kompetencijų ir atsidavimo darbe priklauso ne tik kuriamų produktų kokybė ar visos daryklos pažanga, bet ir vartotojų požiūris į „Gubernijos“ produkciją, taip pat verslo augimas. Todėl dedame visas pastangas kurti motyvuojančią ir įtraukiančią aplinką, skatiname kolegas tęsti ir puoselėti paveldėtas „Gubernijos“ tradicijas“, – sako A. Čiburys.

Gamintojai įsitikinę, kad vartotojai netruks pastebėti didelius su gamyklos modernizacija ir produkcijos atnaujinimu sietinus pokyčius – parduotuvių lentynas jau greitai pasieks ne tik naujo dizaino produktų pakuotės, bet ir išskirtiniai, atnaujinti esamų gėrimų skoniai. Be to, šalia esamos produktų linijos, kurią sudaro 8 gėrimai, netrukus rinkai bus pristatyta ir viena produktinė naujiena.

Iš viso praėjusiais metais Gubernijos“ darykloje buvo pagaminta per 8,7 mln. litrų alaus ir maždaug 6,7 mln. litrų giros. Lyginant su 2019 metais, alaus gamybos apimtys išaugo beveik 79 proc., giros – maždaug 12 procentų.

Pernai „Gubernijos“ gaminiai keliavo į 15 užsienio valstybių trijuose žemynuose. Daugiausia buvo eksportuojama į Vokietiją, JAV ir Lenkiją, tačiau Šiauliuose gaminami lietuviški gėrimai pasiekė pirkėjus ir tokiose šalyse kaip Jungtinė Karalystė, Airija, Italija, Rusija ir net Kinija.

Pasak A. Čiburio, aktyvus darbas su eksporto partneriais padėjo pasiekti tam tikrą proveržį didžiųjų šalių rinkose – ypač JAV. „Per metus eksportas į Jungtines Valstijas išaugo kone trečdaliu, o iš viso į JAV pernai eksportuota 4,6 proc. visos užsienio rinkai skirtos „Gubernijos“ produkcijos“, – dalijasi „MV GROUP Production“ generalinis direktorius.

Svarbiu žingsniu už Atlanto A. Čiburys vadina kontraktą su vienu didžiausių JAV mažmeninės prekybos tinklų „Publix“. Pernai rudenį 20-yje šio tinklo parduotuvių Majamyje pradėta prekiauti „Gubernijos“ duonos gira. Tad lietuviškai produkcijai nuo etninių parduotuvių pavyko peršokti į kur kas didesnę areną, labiau matomą ir lankomą vietos vartotojų, o tai turėtų padėti įsitvirtinti trečios pagal gyventojų skaičių valstijos Floridos gaiviųjų gėrimų rinkoje.

Gamintoja jau sulaukė gerų atsiliepimų iš amerikiečių, atradusių lietuvišką produktą, JAV rinkoje parduodamą naujo dizaino 500 ml stiklo taros buteliuose ir aliuminio skardinėse. „Gubernijos“ duonos gira yra unikali ne tik JAV, bet ir Lietuvoje – rinkoje beveik visos giros yra salyklinės, o mūsiškė gaminama išskirtiniu būdu, iš specialiai mums kepamos ir skrudinamos duonos“, – dėsto A. Čiburys įsitikinęs, kad tiek Lietuvoje, tiek svetur yra palankios galimybės toliau plėsti vartotojų auditoriją.

Vadovas įsitikinęs, kad bendri projektai su kitomis Lietuvoje „MV GROUP Production“ valdomomis gėrimų gamyklomis ateityje „Gubernijai“ gali atverti dar daugiau galimybių kurti ir vartotojams pristatyti naujų produktų.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-04-15 09:51:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1168

Atlikus 17363 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1168. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-15 08:23:39

Skaitmenizacija: kaip tai realizuoti?

Dar prieš prasidedant pandemijai Europos Sąjunga (ES) išreiškė siekį tapti pasaulinės skaitmeninės ekonomikos pavyzdžiu ir dalį savo išteklių nukreipė į šio prioriteto įgyvendinimą.
       2021-04-15 07:38:36

Elektroninių sukčiavimų mastas Lietuvoje per pandemiją išaugo kartais

Finansinių sukčiavimų virtualioje erdvėje daroma žala per metus padidėjo kartais: Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų,
       2021-04-14 14:30:44

Lengvai parauginti agurkai – pavasariško pietų stalo pažiba

Organizmą vitaminais papildyti siekiantys pirkėjai iš parduotuvių lentynų jau kurį laiką renkasi šviežius ridikėlius, morkas, kopūstus, salotas ar agurkus.
       2021-04-14 14:17:38

Vyriausybei pristatytas Galimybių pasas, atversiantis daugiau uždarytų veiklų

Šiandien Vyriausybei pristatyta Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengta galimybių paso koncepcija. Šis pasas leis greičiau atlaisvinti daugelį verslų ir sugražinti dalį žmonių į veiklas, kurios dėl karantino suvaržymų iš esmės yra paralyžiuotos.
       2021-04-14 11:46:00

Trečios koronaviruso COVID-19 bangos naujas REKORDAS: 1311

Atlikus 19681 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1311. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-14 11:28:10

Už 1000 eurų kompensaciją bus galima įsigyti elektrinį motorolerį, motociklą

Sunaikinusieji savo taršų automobilį vietoje jo, be mažataršio automobilio, galės įsigyti ir elektrinį motociklą arba elektrinį motorolerį.
       2021-04-14 11:22:18

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir iki jūsų keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės.
       2021-04-14 11:16:48

Kaip vartoti antibiotikus, kad šie mums padėtų, o ne kenktų?

Antibiotikai – vaistai, o ne panacėja nuo visų ligų. Kartais tuo klaidingai įtikėję žmonės antibiotikais griebiasi gydyti virusines ligas, taip sau darydami didelę žalą.
       2021-04-14 11:05:42

Ar mokame taupyti? 5 patarimai pradedantiesiems

Mintyse savo pinigus pradedame leisti jų dar nė negavę. Juk išleisti daug smagiau negu taupyti – galima iš karto džiaugtis nusipirktu daiktu, o taupomi pinigai bus išleidžiami tik vėliau ir einamuoju momentu jokio džiaugsmo neteiks.
       2021-04-14 10:58:23

VDU rektorius J. Augutis: svarbu prisitaikyti ir nebijoti mokytis čia ir dabar

„Mane dažnai stebina Lietuvoje girdimos kalbos, kad žmonių su aukštuoju išsilavinimu šalyje turėtų būti mažiau. Esą vieną išsilavinusį, aukštąjį išsilavinimą turintį asmenį darbo rinkoje turėtų atitikti bent aštuoni darbininkai.
       2021-04-14 10:42:40

Startuolių verslas ir rinkodara: ką daryti, kad idėja neužstrigtų stalčiuje?

Pažinti tikslinę auditoriją, pasirinkti tinkamus kanalus jai pasiekti ir sulauktą dėmesį paversti pardavimais – viena svarbiausių startuolių ir apskritai bet kokio sėkmingo verslo užduočių.
       2021-04-13 15:32:36

Epidemiologai: pastarąsias savaites didžiausią susirūpinimą kelia darželiai

Šalies ugdymo įstaigose praėjusios savaitės pabaigoje fiksuoti 87 aktyvūs koronavirusinės infekcijos (COVID-19 ligos) protrūkiai, kai savaitę prieš tai – pusantro karto mažiau, t. y. 49.
       2021-04-13 11:54:49

Jautiena – sportininkų pamėgta, itin paprastai paruošiama mėsa

Bulių mėsa, buliena arba tiesiog jautiena – viena populiariausių mėsos rūšių, kurioje yra gausu įvairiausių vitaminų bei mineralų. Ši mėsa ypatingai pamėgta tarp sportininkų, mat ji pasižymi dideliu baltymų kiekiu.
       2021-04-13 10:01:22

Atostogos 2021: dauguma lietuvių ilsėsis Lietuvoje

Reklamos planavimo agentūros „Inspired UM“ tyrimas rodo, jog pasaulinis karantinas neišgąsdino Lietuvos gyventojų ir jie planuoja atostogas praleisti ne namuose, tačiau tolimų kelionių dažnas atsisakys - net 53 proc. teigė atostogoms pasirinksiantys Lietuvą.
       2021-04-13 09:58:14

Vaida Kurpienė: „Maisto išmestume mažiau, jei susitvarkytume šaldytuvą“

Ar dažnai tenka išmesti nesuvartotą ar su pasibaigusio galiojimo data maistą? Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos duomenimis, daugiau nei pusė maisto atliekų išsivysčiusiose Europos Sąjungos šalyse susidaro namų ūkiuose.
       2021-04-13 09:46:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1178

Atlikus 17382 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1178. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-13 09:10:13

Seimas pritarė siūlymui griežtinti atsakomybę už neeksploatuojamus automobilius

Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė Administracinių nusižengimų kodekso pataisoms (projektas Nr. XIIIP-4532(2), kuriomis siekiama reglamentuoti ne tik neeksploatuojamų,
       2021-04-13 09:04:56

Naujoji Lietuvos raudonoji knyga – atmintinė kiekvienam gyventojui

Po 14 metų pertraukos išleista nauja Lietuvos raudonoji knygą. Kapitalinį Aplinkos ministerijos leidinį rengė beveik 50 mokslininkų ir gamtininkų daugiau kaip ketverius metus.
       2021-04-13 09:00:05

Statybas stabdo laiku nesuvaldytos rizikos ir nenumatytos atsakomybės

Laikinai stojančios įvairių objektų statybos mūsų šalyje yra tapusios ganėtinai įprastu reiškiniu. Lazdynų baseinas Vilniuje, Kauno centre stūksantis viešbutis-vaiduoklis, Nidos kultūros centras yra tik keletas to neišvengusių pastatų.
       2021-04-13 08:42:37

„Angliuko“ vartojimo ypatumai – gali prireikti ir 30 tablečių per dieną

Kilus virškinimo sutrikimams, ko gero, dažniausias preparatas, kurio griebiamasi – aktyvinta anglis, geriau žinoma „angliuko“ pavadinimu. „Eurovaistinės“ vaistininkai sako, kad vaistinėse dažnai teiraujamasi šio preparato.
       2021-04-13 08:34:28

Elektromobilių bumą prognozuoja jau po penkerių metų: kainos susilygins

Nepaisant globalios pandemijos, praėjusiais metais visame pasaulyje įsigytų naujų elektromobilių skaičius pasiekė rekordines aukštumas. Tai lėmė ne tik keliami vis griežtesni taršos reikalavimai automobilių gamintojams, bet ir didėjantis elektromobilių pasirinkimas ir gerėjanti jų įkrovimo infrastruktūra.
       2021-04-13 08:29:08

9 svarbiausi faktai apie mokesčių susigrąžinimą iš Didžiosios Britanijos

Didžioji Britanija iki šiol išlieka viena populiariausių lietuvių emigracijos krypčių. Tačiau ne visi ten dirbę tautiečiai pakankamai žino apie mokesčių susigrąžinimo galimybes. Ką kiekvienam, dirbančiam svetur, būtina žinoti apie mokestinių permokų atgavimą?
       2021-04-13 08:24:51

Kauno startuolių ekosistemą stiprins Silicio slėnyje sėkmės sulaukęs lietuvis

Vieno sėkmingiausio Lietuvos mobiliųjų aplikacijų startuolio „GetJar“ ir „Google“ milžinės autonominių automobilių kompanijoje „Waymo“ dirbęs ir susipažinęs su Silicio slėnio kūrėjais lietuvis padės vystyti verslą Kauno startuoliams.
       2021-04-13 07:31:09

„Linas Agro Group“ valdoma žemės ūkio bendrovė investuoja į melžimo robotus

Kėdainių rajono Labūnavos žemės ūkio bendrovėje užbaigtas svarbus modernizacijos etapas ir planuojamos naujos šimtatūkstantinės investicijos į fermų atnaujinimą bei pažangias technologijas, kurios užtikrins aukščiausius gyvūnų gerovės standartus.
       2021-04-13 07:10:36

Įtrauktiems į pensijų kaupimą – dar vienas raginimas apsispręsti

Į antros pakopos pensijų kaupimą šiemet įtraukti gyventojai netrukus sulauks registruotų laiškų. Gyventojai, kurie iki šiol nepriėmė sprendimo dėl dalyvavimo pensijų kaupime turi galimybę pasirinkti iki birželio pabaigos.
       2021-04-13 07:03:15

Konditerio patarimai: gudrybės, kurios pamėgtus desertus pavers sveikesniais

Atšilus orams vis dažniau susirūpiname ne tik savo sveikata, bet ir kūno linijomis, todėl prieš save apdovanojant įvairiausiais desertais dažniau susimąstome ar verta juos valgyti.
       2021-04-13 06:31:10

Braškes auginantis ūkininkas Manfredas Rudis džiaugiasi atradęs savo kelią

Joniškio rajone braškes auginantis Manfredas Rudis džiaugiasi atradęs savo kelią ir sako, kad savame ūkyje atidirbęs 12 valandų nejaučia nuovargio, o nuotaika visada pakili, nes daug padaryta. Smulkaus ūkio verlas plečiamas – praeitais metais ūkyje auginta 2,2 ha braškių, o šiais – 3,7 hektaro.
       2021-04-13 06:24:41

„Kad jūs matytumėte, kaip tas vyras pradėjo tą duonos kepaliuką bučiuoti..."

„Onkologijos institute dirbau daugiau kaip 40 metų, – pasakoja maltiečių savanorė Aldona Pupelienė. – Daug ten teko visko matyti – žmogiškų tragedijų, skausmo, netekčių...
       2021-04-12 14:22:22

Kaune iškils didžiausia Baltijos šalyse infekcinių ligų ligoninė

Šalia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų iškils didžiausia Baltijos šalyse infekcinių ligų ligoninė. Kauno klinikų užsakymu infekcinių ligų ligoninės projektą įgyvendins projektavimo paslaugų konkursą laimėjusi UAB „Maspro“.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.