Naujienos

Žymios merginos dalinasi patarimais, kaip pasidaryti natūralų makiažą

2021-04-19 09:14:34

Natūralus makiažas jau keletą metų iš eilės išlieka viena pagrindinių grožio tendencijų, o karantino metu, kuomet bendraujama tik technologijų pagalba, toks makiažas yra itin aktualus.

Profesionaliai neutraliai bei natūraliai atrodančio makiažo paslaptis – tinkamai pasirinktos dekoratyvinės kosmetikos priemonės.

Metų pradžioje penkios žavios merginos pradėjo draugystę su „Maybelline New York“ ir susijungė į „Maybelline Squad“. „Maybelline Squad“ merginos – Iglė Bernotaitytė, Marija Grabštaitė, Kamilė Kanapeckaitė, Almantė Pociūtė, Justė Štakaitė, dalinasi patarimais, kaip susikurti kasdieninį natūralų makiažą ir kaip tinkamai pasirinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones.

„Maybelline Squad“ pasirinkome prekės ženklui artimas skirtingas merginas – kiekviena iš jų yra unikali bei reprezentuoja skirtingą pamėgtą stilių, gyvenimo būdą. Mūsų naudojamos pažangios technologijos bei naujausių mados tendencijų derinys leidžia sukurti drąsią, stilingą, miesto žavesiu pulsuojančią kosmetiką, kuri atitinka įvairius poreikius, tiek siekiant sukurti natūralų, tiek drąsų įvaizdį“, – atskleidžia „Maybelline“ komunikacijos projektų vadovė Darja Tupčaja.

Veido odos netobulumų paslėpimas

Tinkamas veido drėkinimas ir jo padengimas paruošiamosiomis priemonėmis yra vienas svarbiausių natūralaus įvaizdžio žingsnių. Atlikėja Marija Grabštaitė sako, kad rinkdamasi maskuojamąją priemonę atkreipia dėmesį ne tik į veido odos netobulumų maskavimą, tačiau ir į kitus aspektus.

„Man labai svarbu, kad maskuoklis ne tik atliktų pagrindinę savo funkciją – maskuotų veido odos nelygumus, bet ir kovotų su odos atspalvio pakitimais bei suteiktų odai stangrumo. Maskuokliu ne tik paslepiu raudonos dėmeles, jį naudoju ir norint užmaskuoti bemiegės nakties padarinius – tamsius paakius. Be to, maskuoklis naudojamas aplink akis suteikia skaistumo, o žvilgsniui – žvalumo“ – dalinasi dekoratyvinės kosmetikos naudojimo ritualais M. Grabštaitė.

Plonas veido padengimas

Atlikėja Iglė Bernotaitytė sako, kad atlikdama natūralų makiažą didžiausią dėmesį teikia tinkamo makiažo pagrindo pasirinkimui.

„Net ir karantino metu norisi, kad veido oda atrodytų lygi, tačiau nebūtų apkrauta dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis. Labai svarbu pasirinkti, jog makiažo pagrindo atspalvis būtų kuo artimesnis veido odos spalvai – tokį makiažo pagrindą dengiu itin plonu sluoksniu, tačiau to pakanka, kad būtų paslėpti nedideli veido odos nelygumai. Lengvą veido padengimą makiažo pagrindu, kuris suteikia veidui gaivumo, kasdienai renkuosi bet kuriuo metų sezonu – tiek žiemą, tiek vasarą“, – atskleidžia I. Bernotaitytė.

Tvarkingų antakių suteikiamas gyvybingumas

Makiažo specialistė Justė Štakaitė mano, kad tinkamas antakių formos ir dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimas užtikrina veido išraiškingumą ir suteikia įvaizdžiui gyvybingumo.

„Paryškinti ir tvarkingi antakiai gali pagyvinti net ir itin natūralų įvaizdį. Antakių pieštuko atspalvį reikėtų derinti ne tik prie plaukų spalvos – svarbu atkreipti dėmesį ir į odos spalvą, taip pat ar jos potonis šaltas ar šiltas. Minkštas antakių pieštukas tepsis itin lengvai ir paliks švelnius potėpius, kuriuos išlyginti bei išskaidyti padės specialus šepetėlis. Plonos pieštuku paliekamos linijos padės išgauti natūralų įvaizdį“ – teigia specialistė J. Štakaitė.

Blakstienų išraiškingumas

Natūraliam įvaizdžiui sukurti dažant blakstienas svarbu nepersistengti – svarbu, kad blakstienų tušo pakaktų vos keleto potėpių. Socialinių tinklų turinio kūrėja Kamilė Kanapeckaitė sako, kad prieš išeinant iš namų visuomet padažo blakstienas tušu.

„Blakstienų tušą naudoju beveik kasdien – tai yra neatsiejama mano natūralaus makiažo dalis. Net jeigu laiko nėra, visuomet stengiuosi pasidažyti bent blakstienas, kurios tarsi įrėmina akis ir dar labiau jas išryškina. Dėl šios priežasties man yra labai svarbu, jog užtektų vos trijų blakstienų tušo potėpių natūraliam įvaizdžiui sukurti“ – sako K. Kanapeckaitė.

Natūraliai spindinčios lūpos

Modelis ir turinio kūrėja Almantė Pociutė pabrėžia, kad natūraliam įvaizdžiui užbaigti svarbu nepamiršti lūpų.

„Mėgstu būti tiek itin ryškia, tiek itin natūralia, tačiau man visuomet svarbiausia, kad lūpų dažnai išliktų itin ilgai – jie nenusitrintų ir neišbluktų. Kasdienai ir kelionių metu dažniausiai renkuosi natūralų makiažą ir rausvus ar artimus odos spalvai lūpų dažų atspalvius. Net ir neryškias spalvas itin svarbu padengti pagal lūpų kontūrus, tai geriausia padaryti skystais lūpų dažais, kurie užtikrina lengvą naudojimą ir padengimą“, – dalinasi A. Pociūtė.

Apie „Maybelline New York“

„Maybelline New York“ – kosmetikos priemonių lyderis Lietuvoje ir pasaulyje, kurio prekių ženklo produkcijos galima įsigyti daugiau nei 120 šalių. Pažangiausių technologijų formules derindami su naujausiomis mados tendencijomis ir nepakartojamu Niujorko stiliumi, mes, „Maybelline New York“, siekiame pasiūlyti pažangių, prieinamų ir lengvai naudojamų kosmetikos priemonių kiekvienai moteriai, norinčiai pabrėžti savo grožį ir išreikšti save. Mūsų misija – #makeithappen.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Mada: kitos panašios naujienos
       2021-04-26 09:42:49

6 pavasario makiažo tendencijos: pasidažyti taip, kad atrodytų, jog nesidažei

Nors didžiąją laiko dalį veidus vis dar saugo apsauginės veido kaukės, „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė sako, kad vis daugiau moterų jau pasirūpina ir lengvu makiažu.
       2021-03-19 07:41:32

Dalykinė mada: kaip nepadaryti lemtingų įvaizdžiui kenkiančių klaidų?

Dalykinė mada – viena seniausių mados krypčių. Ji visų pirma asocijuojasi su verslo susitikimais ir darbu biure. Prieš dešimtmetį buvusi išskirtinai konservatyvi, dalykinė mada šiandien jau yra gerokai demokratiškesnė, bet savo svarbos nepraranda.
       2020-03-05 09:57:13

TOP 6 pavasario makiažo tendencijos: kaip jas prisijaukinti moterims?

Jeigu šaltuoju sezonu visi aikčiojo dėl natūralaus makiažo, žemiškų spalvų ir vos paryškintų veido bruožų, tai pavasarį viskas tiesiog pražįsta. Vaivorykštės spalvos, putlių lupų efektas ar mėlynos blakstienos – makiažas tampa linksmu žaidimu, kurį žaisti kviečiamos visos.
Daugiau naujų naujienų
       2021-05-11 20:00:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1226

Atlikus 22054 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1226. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-11 19:13:07

Aptikus 10 tūkst. tonų asbesto atliekų aplinkos ministras kreipsis į teisėsaugą

Vilniaus miesto pakraštyje aptikus nelegalų pavojingų atliekų sąvartyną, aplinkos ministras Simonas Gentvilas žada kreiptis į prokuratūrą kaltininkams surasti.
       2021-05-10 20:42:33

Elektriniai paspirtukai: kaip išsirinkti ir saugiai naudotis?

Šiltojo sezono metu elektriniai paspirtukai tampa viena populiariausių judėjimo mieste ar kurortuose priemone. Technologijų ekspertai dalinasi patarimais, į ką atsižvelgti renkantis paspirtuką ir primena svarbiausias saugaus važiavimo taisykles visiems paspirtukų vairuotojams.
       2021-05-10 20:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 786

Atlikus 6734 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 786. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-09 20:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 883

Atlikus 13039 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 883. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-08 19:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1512

Atlikus 25684 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1512. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-07 16:30:46

SM apgailestauja dėl neišsamiai išdiskutuoto skaitmeninio radijo projekto

Susisiekimo ministerija atsiprašo dėl visuomenėje ažiotažą sukėlusio skaitmeninio radijo projekto, pasiūlius jį įtraukti į Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą (toliau – RRF).
       2021-05-07 13:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1244

Atlikus 26729 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1244. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-06 13:49:15

Belaidžių ausinių priežiūra: ką daryti, kad tarnautų ilgai ir laimingai?

Ne kartą kalbėta apie tai, kad išmanieji telefonai mums gali tarnauti geriau bei ilgiau, jeigu jiems padėsime ir patys. Pavyzdžiui, nepaliksime krauti per naktį, naudosime nuo smūgių apsaugančius dėkliukus arba saugosime nuo išorinių veiksnių – karščio, šalčio ar smėlio.
       2021-05-06 13:46:46

Klaidos, kurias daro įsigijusieji vejos robotus: toks elgesys – kelias į gedimus

Robotizacija iš vidaus patalpų keliasi į lauką. It ant mielių Lietuvoje auga robotų vejapjovių populiarumas. Šių išmanių vejos priežiūros pagalbininkų gamintoja „Husqvarna“ atskleidžia, kad 2020 m. robotų vejapjovių pardavimai šoktelėjo 77 proc., palyginti su ankstesniais metais.
       2021-05-06 13:43:32

Greitai išsikraunantis telefonas – kaip to išvengti?

Išmanieji telefonai šiandien tampa vis galingesni ir naudotojams suteikia daugiau galimybių. Tačiau šie technologiniai pasiekimai ir inovacijos netenka prasmės, jei telefonas nespėja vytis šiandienio gyvenimo ritmo ir nuolat išsikrauna – dažniausiai pačiu netinkamiausiu metu.
       2021-05-06 13:39:13

Pensinio amžiaus kartelė pasaulyje: riba svyruoja nuo 49 iki 70 metų

Senstanti visuomenė ir ilgėjanti žmonių gyvenimo trukmė visame pasaulyje skatina diskusijas apie valstybių socialinės apsaugos sistemų stabilumą. Dalis šalių – tarp jų ir Lietuva – jau imasi atitinkamų priemonių bei ilgina pensinį piliečių amžių.
       2021-05-06 13:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1340

Atlikus 24629 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1340. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-05 18:15:30

Išmanūs namai: ką renkasi lietuviai?

Įrenginėdami būstą lietuviai vis dažniau renkasi inovatyvius namų sprendimus. Išmanūs namai turi daugybę galimybių, kurios ne tik palengvina kasdienį gyvenimą, bet ir leidžia sutaupyti.
       2021-05-05 17:56:00

Lemtingas laikas iki trejų metų: ką žinoti turi tėvai?

Pasiekimai moksluose ir darbe, kasdieniai įpročiai, santykiai ir sveikata, kaip žmogui seksis įvairiose srityse, yra nulemiama per pirmąsias 1000 jo gyvenimo dienų, sako mokslininkai.
       2021-05-05 17:49:20

Kokia IT sistema padėtų atlaikyti masinės vakcinacijos apkrovas Lietuvoje?

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys praėjusią savaitę pabrėžė, kad Lietuvoje masinė vakcinacija gali būti vykdoma tik etapais, mat suteikus galimybę vienu metu registruotis visiems norintiems – apkrovos neatlaikytų jokia informacinė sistema.
       2021-05-05 15:49:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1304

Atlikus 25132 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1304. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-04 17:56:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1055

Atlikus 9109 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1055. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-03 16:56:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 714

Atlikus 9109 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 714. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-02 21:36:03

K. Glavecko vizija Lietuvai: ryški šviesa niūrioje tikrovėje

Ryški šviesa, laisvo oro gūsis ir vilties spindulys – tokios buvo profesoriaus Kęstučio Glavecko paskaitos mūsų kartai. Tikrovė, kurioje mes visi dusome, nuo jo žodžių prarasdavo savo niūriuosius kerus.
       2021-05-02 20:50:27

Lietuvos ir Lenkijos Prezidentai – vieningai apie regioninį bendradarbiavimą

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene pradėjo vizitą Lenkijos sostinėje Varšuvoje, kur pirmadienį dalyvaus iškilmingoje Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ųjų metinių minėjimo ceremonijoje.
       2021-05-02 16:52:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 951

Atlikus 16934 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 951. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-01 20:10:06

Premjerė: per 17 narystės ES metų daug pasiekėme ir išmokome

Sveikindama piliečius Lietuvos narystės Europos Sąjungos (ES) 17-ųjų metinių proga, Premjerė Ingrida Šimonytė pabrėžė narystės svarbą Lietuvos vystymuisi ir stiprėjimui.
       2021-05-01 12:52:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1415

Atlikus 17053 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1415. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-30 15:38:47

Iki 5 tūkst. eurų bus didinamos išmokos gyventojams už įsigytą elektromobilį

Siekdama mažinti neigiamą transporto keliamos taršos poveikį klimatui, Aplinkos ministerija numato padidinti Klimato kaitos programos kompensacines išmokas gyventojams už įsigytą elektromobilį.
       2021-04-30 15:36:16

Kaip dirbtinis intelektas gali išgelbėti sveikatos apsaugos ateitį?

Pandemijai atskleidus sveikatos apsaugos sistemos pažeidžiamumą, Europos inovacijų ir technologijų bendruomenė „EIT Health“ skatina Europos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjus naudotis dirbtinio intelekto ir technologijų teikiamomis galimybėmis.
       2021-04-30 12:32:42

Laikas pasirūpinti lauko terasa: kaip ją papuošti?

Atėjus šiltajam sezonui laukiame, kada galėsime kuo daugiau laiko praleisti lauke, gryname ore besidžiaugdami saulės spinduliais ir šiluma. Natūralu, kad tokiu metu didelis dėmesys skiriamas terasoms, kur gera leisti kiekvieną laisvą akimirką.
       2021-04-30 10:21:56

Vestuvės per pandemiją: ar įmanoma susikurti išskirtinę šventę?

Panašu, kad ir šiais metais vestuvės vyks su tam tikrais pandemijos padiktuotais apribojimais. Nors tai jaukia įsimylėjėlių planus, sukurti gražiausią gyvenimo šventę padeda ir išmaniosios technologijos.
       2021-04-30 10:19:37

6 sėkmingų žmonių įpročiai, kurie padeda taupyti ir nesukti galvos dėl pinigų

Dar mokykloje esame išmokyti skaičiuoti ir įveikti sudėtingas formules. Tačiau su tikrais gyvenimiškais finansais susiduriame, kai tenka žengti koją į suaugusiųjų pasaulį ir pradėti valdyti savus pinigus.
       2021-04-30 10:09:55

Vegetariškos alternatyvos: daržovės ant grilio įtiks išrankiausiam skoniui

Pavasarį įsibėgėjant kepsninių sezonui, grilio tradicijos tampa vis universalesnės ir ant grotelių dažnai atsiduria ne tik mėsa ar dešrelės, bet ir daržovės. Kepsninėje ruoštos daržovės gali tapti ir gardžiu garnyru, ir puikiu pagrindiniu patiekalu.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.