Naujienos

Pažinkite Ispaniją: atostogos įspūdingų kraštovaizdžių ir kurortų regione

2021-08-27 08:08:07

Į Lietuvą po truputį atkeliaujant rudeniškiems orams, Europos pietuose vis dar laikosi vasariška šiluma ir lepina saulės spinduliai.

Norėdami dar pasimėgauti vasaros malonumais, turistai iš Lietuvos neretai renkasi Ispanijos Andalūzijos regioną ir aplink Malagos miestą išsidėsčiusius kurortus. Jau nuo spalio mėnesio prasidedant tiesioginiams skrydžiams į Malagą, kelionių organizatorius „Novaturas“ pasakoja apie geriausius ir net garsenybių pamėgtus regiono kurortus, įspūdingas lankytinas vietas ir nepamirštamas pažintines išvykas.

Andalūzijoje – tikros Ispanijos pažinimas ir išpuoselėti kurortai

Andalūzija – Ispanijos pietuose esantis didžiausias autonominis šalies regionas – turistus žavi lankytinų vietų gausa, istorijos ir kultūros paminklais. Iš čia kilo visiems žinomi flamenko šokiai ir korida, regionas taip pat garsėja architektūra, papročiais, gyvenimo būdu, nacionalinės virtuvės patiekalais, kuriuose geriausiai atsiskleidžia ispaniškieji papročiai bei grožis, todėl šis regionas neretai vadinamas tikrąja Ispanija.

Kosta del Solis. Keliaujant šiame regione galima ne tik pasigrožėti Andalūzijos kalnais, aplankyti nuostabius Sevilijos, Granados ar Kordobos miestus, bet ir pailsėti viename iš Malagos provincijos regiono Kosta del Solio kurortų, tarp kurių – Estepona, Toremolinas, Marbelja, Fuenchirola ir Benalmadena. Kosta del Solis pasižymi gamtos grožiu, išplėtota turizmo infrastruktūra, mėlynosiomis vėliavomis pažymėtais paplūdimiais ir šurmuliuojančiu naktiniu gyvenimu. Čia beveik visus metus šviečia saulė, o vidutinė temperatūra nuo pavasario iki pat vėlyvo rudens svyruoja apie 26 laipsnius.

Marbelja. Apie 50 km nuo Malagos turistus traukia vienas žymiausių ir brangiausių Kosta del Solio kurortų Marbelja. Jį itin pamėgo pramogų pasaulio ir kitos garsenybės, kurias į kurortą sutraukia kelios priežastys – čia driekiasi ištaigingų viešbučių grandinė, smėlėti paplūdimiai ir uostas su pabangiomis jachtomis, kazino, restoranai, elegantiški barai, jaukios kavinukės, diskotekos, jachtų uostas, golfo aikštelės, pritraukiančios šios sporto šakos entuziastus iš visos Europos. Tačiau Marbelja traukia ne tik savo prabanga – joje taip pat galima pasimėgauti romantišku senamiesčiu su išpuoselėtais baltais namais ir meniškais jų vidiniais kiemeliais, aikšte Plaza de Naranja su daugybe parduotuvėlių ir kavinukių, siauromis gatvelėmis.

Estepona. Kitas netoli nuo Marbeljos esantis kurortas – Estepona – iš nedidelio žvejų kaimelio išaugo į puikų kurortinį miestelį su nuostabiu viduramžiais dvelkiančiu senamiesčiu, gausiais archeologijos paminklais, siauromis Andalūzijai būdingomis gatvelėmis, įspūdinga jachtų prieplauka, restoranais ir barais. Šį kurortą dažniau renkasi poilsiautojai, norintys ramaus poilsio, mėgstantys žaisti golfą ar jodinėti žirgais. Miestelyje taip pat yra žymus zoologijos parkas, kuriame, keliaujant specialiais automobiliais, galima išvysti laisvėje gyvenančių laukinių gyvūnų iš viso pasaulio.

Toremolinas. Norintys aktyvesnių atostogų, neretai renkasi judrų kurortą Toremoliną, pamėgtą įvairaus amžiaus poilsiautojų iš visos Europos. Čia veiklos atranda ir vandens sporto entuziastai, ir vakarėlių mėgėjai, ir vaikai. Miestelyje gausu žalumos ir gėlynų, o gatvės nusėtos parduotuvėlėmis, siūlančiomis įvairiausių prekių. Geriausi žuvų restoranai buriasi senajame žvejų rajone El Bajondillo, o vakarais pasivaikščioti kviečia ilgiausiai nusidriekusi pajūrio promenada.

Užburiančios lankytinos vietos ir pažintinės ekskursijos

Malaga. Verta žinoti, kad planuojant atostogas Ispanijos Andalūzijos regione, tikrai neteks nuobodžiauti – čia paganyti akis kviečia daugybė lankytinų vietų, miestų ir gamtos objektų. Nusileidus Malagos oro uoste, „Novaturas“ rekomenduoja būtinai apsižvalgyti ir pačiame mieste. Malaga, kurioje gyvena daugiau kaip pusė milijono gyventojų, yra uostas su jaukiomis senovinėmis gatvelėmis, žalumos apsuptomis vilomis. Miestas laikomas viena svarbiausių ir populiariausių Ispanijos turistinių zonų, siūlančių vaizdingus paplūdimius, istorinius pastatus, pasigrožėti stilingais uostais bei pasimėgauti geriausiomis jūrų gėrybėmis šalyje. Malaga itin patiks meniškiems žmonėms – čia gausu galerijų, charizmatiškų parduotuvėlių, tradicinių ispaniškų užeigėlių, taip pat veikia Pablo Picasso muziejus, galima nusifotografuoti prie miestą puošiančios gotikinio stiliaus katedros, nukeliauti į istorinį romėniškąjį teatrą glaudžiančią Alkazabos tvirtovę ir pasidžiaugti magiška jūros panorama vietos uosteliuose.

Ronda. Netoli nuo Malagos nutolęs ir įspūdingas Rondos miestas. Tai viena seniausių Andalūzijos gyvenviečių, kurią į dvi dalis padalija 200 metrų gylio tarpeklis El Tajo, sujungiamas dar 1793 m. statytas tiltas. Tilto aukštis siekia net 90 metrų, tad iš jo atsiveria nuostabi miesto panorama. Šiauriau nuo tilto yra ir pati seniausia Ispanijoje koridos arena. Greta jos stovi arabų karaliaus namas, o senamiesčio centre yra Mergelės Marijos bažnyčia, statyta 1458 m. Aplink miestą gausu kvapą gniaužiančius vaizdus atveriančių apžvalgos aikštelių, grožiu neatsilieka terasiniai sodai, o gurmanus vilioja vienas gardžiausių vietos vynų.

Gibraltaras. Jei norite patyrinėti Andalūzijos regioną plačiau ir kiek toliau nuo Malagos, visai nebūtina nuomotis automobilį – turistams organizuojamos specialios pažintinės ekskursijos. Viena iš jų jus nukels į patį Pirėnų pusiasalio smaigalį – Gibraltarą. Aukštas uolėtas Gibraltaro kyšulys ant paties Pirėnų pusiasalio smaigalio užima net 6,5 kv. km plotą, o didžiąją dalį Gibraltaro užima daugiau kaip 400 metrų aukščio uola. Ekskursijoje galima rinktis iš dviejų skirtingų kelionės tęsinių: apsipirkti miestelio laisvojoje ekonominėje zonoje arba pažinti kyšulį – aplankyti urvus, palikti į uolos viršų.

Sevilija. Kita ekskursija keliautojus supažindina su Sevilija, tituluojama flamenko šokio ir bulių koridos sostine. Šis miestas turistus pakeri savo ryškiomis spalvomis ir autentiška ispaniška atmosfera. Sevilijoje ekskursijos dalyvių laukia įdomus ir turiningas laikas, per kurį bus galima susipažinti su ryškiausiomis miesto istorijos bei architektūros įžymybėmis, sužinosite tikrojo vietinių gyvenimo bei ispanų kultūros paslapčių.

Poilsiautojai kviečiami išbandyti ir kitas ekskursijas – nuvykti į vieną įspūdingiausių Ispanijos miestų Granadą, įspūdingomis kalkakmenio uolomis garsėjančio regiono Antekeros pažibą Kordobą ir net nusikelti laivu į Maroko miestą Tanžerą.

Ką būtina žinoti keliaujat?

Tebesitęsiant pandemijai, keliautojai prieš kiekvieną kelionę raginami pasidomėti šalyje galiojančiais saugumo reikalavimais – tiek besiruošiant kelionei, tiek jau atvykus į šalį. Į Malagą skrendantys keliautojai iš Lietuvos privalo per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti Keleivio lokalizavimo kortelę (angl. Passenger Locator Card). Pildant elektroninę formą reikės įkelti neigiamo tyrimo rezultato įrodymą arba persirgimo/vakcinavimo formą.

Be to, visiems į Malagą vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų) ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į šalį yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR arba RAT metodu. Išimtis dėl tyrimo taikoma tiems keliautojams, kurie yra pasiskiepiję arba persirgę koronavirusu – tokiu atveju būtina turėti tai įrodančius dokumentus. Vakcinuotiems ir persirgusiems keliautojams taip pat nereikės atlikti tyrimo grįžtant atgal į Lietuvą.

Vykstantiems į Malagą būtinai rekomenduojama įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. Andalūzijos provincija padengia COVID-19 medicinines ir apgyvendinimo išlaidas susirgimo atveju kelionės paketus įsigijusiems keleiviams (tik sergančiajam keleiviui), tačiau atgalinio bilieto kaštų nedengia.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Turizmas: kitos panašios naujienos
       2022-01-14 16:49:21

Atostogos, kurių pavydės visi „Instagram“ sekėjai – rojaus kampelis Žemėje

Portugalijai priklausanti Madeira „Pasaulio kelionių apdovanojimuose“ ne kartą buvo pripažinta ne tik geriausia vieta Europoje, bet ir patraukliausia sala visame pasaulyje.
       2022-01-11 10:54:32

Atskleidė, kokius namų darbus reikia atlikti prieš vykstant slidinėti į kalnus

Žiemos pramogas mėgstantys gyventojai jau planuoja aktyvias atostogas kalnuose. Kitaip nei praėjusį sezoną, šiais metais lankytojų vėl laukia Italijos, Austrijos slidinėjimo kurortai.
       2021-12-22 18:59:08

Atostogų tendencijos: keliautojai renkasi tai, kas saugu ir patikrinta laiko

Žiemai dar neįpusėjus, lietuviai jau pradeda planuoti vasaros atostogas. Kelionių organizatoriai pastebi, kad pandemija ypač pakoregavo keliautojų įpročius. Jie mažiau eksperimentuoja, pasveria galimą riziką ir dažniau renkasi laiko patikrintas kryptis, o didžiausią prioritetą skiria saugumui.
       2021-10-30 10:41:21

Madeirą išmaišęs O. Gasanovas: „Tokios žalumos nemačiau net Pietų Amerikoje“

Trumpėjančios dienos, vėsūs ir darganoti orai verčia atostogoms dairytis šiltesnių kurortų už Lietuvos ribų. Anot žurnalisto ir keliautojo Orijaus Gasanovo, tikrai nenusivilsite, jei būsimoms atostogoms pasirinksite vieną įspūdingiausių ir žaliausių Europos krypčių – Portugalijai priklausančią Madeiros salą.
       2021-10-08 09:49:56

Saulėtoji Andalūzija – pažinkite tikrąją Ispaniją arba atostogos flamenko ritmu

Sakoma, kad nepabuvęs pietiniame, didžiausiame Ispanijos regione – Andalūzijoje, nepažinsi tikrosios Ispanijos.
       2021-09-29 07:18:31

Sala, kurioje iki pat žiemos lepina vasariška šiluma – ką reikėtų žinoti?

Kai Lietuvoje jau gelsta lapai ir vis dažniau merkia rudeninis lietus, Viduržemio jūros skalaujamoje Kipro saloje vis dar lepina vasariška šiluma. Šią salą rudens atostogoms mielai renkasi Lietuvos poilsiautojai – juos čia vilioja šiltas klimatas, malonus jūros vanduo ir aukštos kokybės paslaugos.
Daugiau naujų naujienų
       2022-01-29 13:55:46

K. Navickas: Morkūnų šeimos ūkiai – pavyzdys ne tik daržovių augintojams

Pasvalio rajone jau ketvirtį amžiaus ūkininkaujanti Morkūnų šeima auginamas daržoves fasuoja ir tiekia Lietuvos prekybos centrams, darželiams ir mokykloms.
       2022-01-29 13:47:27

Kitą savaitę paveiktų šalių sąrašas išlieka nepakitęs

Visiems, atvykusiems į Lietuvą, testai nuo šiol bus mokami. Nuo pirmadienio, sausio 31 d., paveiktų šalių sąrašas lieka nepakitęs, t.y. visos šalys priklauso raudonai arba pilkai zonai.
       2022-01-29 13:33:52

Priminimas žvejams: ką reikia žinoti išsiruošus žvejoti vasarį?

Vasario 1 d. įsigalioja lydekų žvejybos draudimas, kuris tęsis iki balandžio 30 d. Jo tikslas – apsaugoti besirengiančias neršti ir jau neršiančias lydekas, pagausinti šių vertingų plėšriųjų žuvų išteklius. Vėgėlės jau išneršė, todėl jas žvejoti bus galima.
       2022-01-29 10:41:38

Bendravimas šviesomis ir avariniu signalu: kada gali užtraukti baudą?

Keliuose ir gatvėse neretai galima išvysti vieni kitiems ilgosiomis šviesomis ar rūko žibintais pamirksinčių, avarinį signalą neįprastose situacijose naudojančių vairuotojų.
       2022-01-29 10:37:31

REKORDAS. Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 11666

Atlikus 33371 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 11666. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2022-01-29 10:18:27

Tinklaraštininkė K. Remeikaitė dalijasi troškinio receptu savaitgalio pietums

Pirmas metų mėnuo dažnam asocijuojasi su sveikesne mityba, organizmo atsistatymu, maisto gaminimu namuose ir didesniu daržovių bei vaisių kiekiu ant kasdieninio stalo.
       2022-01-28 13:45:11

Bulvių veislių gidas: kurią rūšį rinktis virimui, o kurią – bulviniams blynams

Lietuviška virtuvė neįsivaizduojama be daržovių pažibos – bulvės. Daugybė patiekalų – cepelinai, bulvių plokštainis, bulviniai vėdarai – laikomi tradiciniais, tačiau pagrindinis jų ingredientas į Lietuvą atkeliavo tik XVII a.
       2022-01-28 13:36:59

Atliekų krizė Šiauliuose gilėja, esminiai klausimai lieka neatsakyti

Žilvino Šilgalio vadovaujamas Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (ŠRATC) perėmė Šiaulių mechaninio-biologinio apdorojimo (MBA) įrenginius, skirtus gyventojų mišrių komunalinių atliekų tvarkymui.
       2022-01-28 13:30:22

Europos duomenų apsaugos diena – kaip užtikrinti, kad programėlės būtų saugios?

Rinkoje pirmaujančios analizės platformos „Pixalate“ duomenimis, pirmąjį 2021 m. pusmetį iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių buvo pašalinta 813 tūkst. nesaugių programėlių.
       2022-01-28 13:08:26

Kaip teisingai apsipirkti ir išvengti klaidų gaminant patiekalą pirmą kartą

Kasdien ruošdami pietus ar vakarienę, dažnai pritrūkstame minčių ar idėjų, ką gaminti. Dėl to į pagalbą pasitelkiame internetą ar kulinarijos knygas, kuriose detaliai aprašyti įvairiausi receptai.
       2022-01-28 12:42:25

Prezidentas: dėkingas kiekvienam Danijos ir NATO kariui, tarnaujančiam Lietuvoje

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį lankėsi Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose, kur dalyvavo NATO oro policijos misijos pastiprinimo pasitikimo ceremonijoje.
       2022-01-28 12:10:13

Kreivi dantys? Juos tiesinti galima ir visiškai nematomu būdu

Tikriausiai jau niekam nebereikia įrodinėti, kad simetriška šypsena su lygiais dantimis – būtinybė ne tik karjeros kine ar mados pasaulyje siekiantiems žmonėms. Šiuolaikiniam žmogui taisyklingas sąkandis – neatsiejama dalis bendrame sveikatos ir estetikos kontekste.
       2022-01-28 09:44:29

REKORDAS. Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 11365

Atlikus 33839 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 11365. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2022-01-28 08:52:40

ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas po pilnos vakcinacijos išduodamas 270 dienų

2022 m. vasario 1 d. visoje Europos Sąjungoje (ES) įsigalios atnaujinta ES Skaitmeninių COVID pažymėjimų išdavimo tvarka. Pagal pilną vakcinacijos schemą pasiskiepijusiems gyventojams šis dokumentas bus išduodamas 270-čiai dienų, o pasiskiepijusiems sustiprinančiąja doze – neribotam laikui.
       2022-01-27 20:22:53

Prašymus dėl nedarbingumo pateikti galima iki paskutinės izoliacijos dienos

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ragina asmenis, kurie izoliuojasi po sąlyčio su COVID-19 susirgusiais šeimos nariais ar kitais kartu gyvenančiais asmenimis, neskubėti teikti prašymų dėl nedarbingumo pažymėjimų.
       2022-01-27 20:14:43

Elektromobilumo lūžis įvyks tada, kai kompleksiškai pradės veikti priemonės

„Elektromobilumas visame pasaulyje vis dar yra pačioje savo raidos pradžioje ir šiandien visos valstybės kelia tą patį klausimą – kaip transformuoti savo dešimtmečiais kurtą infrastruktūrą?
       2022-01-27 16:52:54

Į Lietuvos rinką žengia vienaragis, sprendžiantis darbuotojų trūkumo problemą

„Deel“, nuotolinių darbuotojų samdymo ir tarptautinis darbo užmokesčio apskaitos lyderis, nuo šiol savo paslaugas teikia ir Lietuvoje. Startuolis suteikia galimybę greitai ir lengvai samdyti darbuotojus iš daugiau nei 150 pasaulio šalių.
       2022-01-27 15:58:52

Jautiena ir veršiena: kiek reikėtų suvalgyti – dietologės verdiktas

Nors apie raudonąją mėsą egzistuoja įvairių mitų, jautieną ir veršieną tikrai vertėtų įtraukti į racioną, ypač šaltąjį sezoną. Ši mėsa aprūpina organizmą įvairiais naudingais mikroelementais bei vitaminais.
       2022-01-27 15:54:41

Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizacija išlieka Europos dėmesio centre

Trečiadienį Europos Sąjungos infrastruktūros tinklų fondo „Connecting Europe Facility“ (CEF) koordinacinis komitetas aukščiausiais balais įvertino bendrą Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos perdavimo sistemų operatorių paraišką ir atvėrė kelią didžiausiai galimai 170 mln. eurų paramai gauti.
       2022-01-27 15:48:59

Klaidos, kurias daro gyventojai norėdami taupyti šilumą

Dėl dujų kainų krizės augant sąskaitoms už šildymą AB Vilniaus šilumos tinklai (toliau – VŠT) sulaukia susirūpinusių gyventojų klausimų dėl priskaityto didesnio šilumos kiekio pastato bendroms reikmėms. Klientai skundžiasi ir dėl nešylančių arba pernelyg šylančių radiatorių.
       2022-01-27 15:45:55

Alerginės reakcijos žiemą: kaip atpažinti ir ko imtis?

Šaltuoju metų laiku alergijos niekur nedingsta. O kartais gali pasireikšti ir tokios, kurias sunku net atpažinti. Pasak BENU vaistininkės Ingos Norkienės, pasitaiko ir šalčiui alergiškų žmonių, todėl svarbu laiku atpažinti simptomus ir žinoti, kaip teisingai sau padėti.
       2022-01-27 15:35:34

Kruasano dienos proga: netikėti faktai ir 3 užkeptų kruasanų receptai

Nuo prancūziškų pusryčių neatsiejami kruasanai net viduržiemį padeda sukurti jaukią ir romantišką nuotaiką. Burnoje tirpstantis sviestinis ragelis taip išpopuliarėjo visame pasaulyje, kad sausio 30-ąją net švenčiama tarptautinė kruasano diena.
       2022-01-27 10:02:40

Pasitikrinkite, ar ir jūsų pusryčių receptui daugiau nei 100 metų?

Lengvai ar sočiai, saldžiai ar sūriai – kad ir kokius pusryčius mėgstate, daugelis mitybos specialistų pabrėžia pusryčių, kaip vieno svarbiausių dienos valgymų, naudą.
       2022-01-27 09:54:08

REKORDAS. Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 10630

Atlikus 31228 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 10630. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2022-01-26 17:40:06

Šiemet profesinės mokyklos priims daugiau pirmakursių

Šiais metais didinimas priėmimas į informacijos ir ryšių, sveikatos priežiūros, socialinio darbo, žemės ūkio, miškininkystės ir žuvininkystės sričių profesinio mokymo programas.
       2022-01-26 17:25:50

Anykščius pamilusi Justė Arlauskaitė-Jazzu: „Čia poezija tiesiog tvyro ore“

„Kokia nuostabi vieta, kuriai reikia tik meilės!“ – kartą lankydamasi Anykščiuose ir pamačiusi patalpas iš nuostabos aiktelėjo dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu.
       2022-01-26 14:07:26

AB Vilniaus šilumos tinklai užsitikrino dujų tiekimo diversifikavimą vasariui

AB Vilniaus šilumos tinklai įsigijo 335 000 MWh dujų šilumos gamybai - tai pirmas tiesioginis didžiausio šalyje centralizuotos šilumos tiekėjo sandoris su dujų tiekėju UAB „Ignitis“.
       2022-01-26 13:59:09

Jau ateinantį dešimtmetį mūsų gydymo planus sudarinės dirbtinis intelektas

Per pastarąjį dešimtmetį žmonijos sveikata pasikeitė neatpažįstamai. Gerėjanti sveikatos priežiūra, efektyvesni vaistai ir gydymo metodai padėjo reikšmingai pailginti gyvenimo trukmę ir sumažinti vaikų mirtingumą.
       2022-01-26 13:53:55

Vaistinių atstovai pasiruošę nuotolinių vaistinių sistemos diegimui

Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) paskelbus apie nuotolinių vaistinių sistemos e. sveikatoje startą balandžio mėnesį, šalies vaistinių atstovai teigia esantys pasiruošę ilgai lauktiems pokyčiams.
       2022-01-26 13:50:52

Egzotiškieji tamarindai: kas tai per vaisiai, kaip ir su kuo jie valgomi

Ar žinojote, kas yra tamarindai? Šie egzotiški vaisiai pasižymi neįprastu saldžiarūgščiu skoniu, kuris primena citrinų, abrikosų ir datulių derinį. O dar neįprastesnė yra jų išvaizda.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.