Naujienos

Kaip išmanūs priedai gali pagerinti vasaros atostogas?

2015-07-01 10:27:31

Atostogas mėgstame visi, tačiau kartais jas gali sutrikdyti mažos detalės – pamestas raktas, prastas oras ar net nevykusios asmenukės. Tačiau, gyvenant technologijų amžiuje, praktiškai visoms problemoms yra išmanus sprendimas.

foto

„Atsipalaidavę galime pamiršti, kur palikome raktus – juos padės rasti specialus išmanusis pakabukas, o išmanusis telefonas leidžia stebėti, ar tuščiuose namuose nesilanko nekviesti svečiai. Išmaniosios apyrankės, laikrodžiai ar svarstyklės neleis prarasti puikios fizinės formos net leidžiant dienas paplūdimyje, o gudrūs žaislai – paįvairins vaikų laisvalaikį", – sako Egidijus Adomkaitis, „Bitė Lietuva" išmaniųjų mokyklos ekspertas, ir pateikia šešis patarimus išmaniesiems atostogautojams:

Kad oras per atostogas būtų geras

Šiandien orų prognozę sužinoti vienas juokas, tačiau retas gali pasigirti, jog temperatūrą fiksuojantys davikliai stovi būtent ten, kur vykstama atostogauti. Pavyzdžiui, „Netatmo" sprendimas šią problemą išsprendžia – maža meteorologinė stotelė leis iš bet kurios vietos patikrinti, kokios oro sąlygos sodyboje, kokia ten temperatūra, drėgmės ar net triukšmo lygis.

Kad namai liktų saugūs, o raktai – nepasimestų paplūdimyje

Matant, kad oras puikus – verta pasirūpinti ir saugumu. Kad išvykus ilgesniam laikotarpiui, nereikėtų kankinti draugų ar kaimynų su prašymais užmesti akį ar „namai dar vietoje", stebėkime juos patys. „Archos" išmaniųjų namų sprendimas leidžia namus apstatyti įvairiais davikliais, kameromis ir juos stebėti gyvai per išmanųjį įrenginį iš bet kurios pasaulio vietos. Tiesa, kartais per daug atsipalaidavę savo išmanųjį telefoną ar namų raktus galime palikti ne ten, kur jų vieta. Kad taip neatsitiktų, pakaks prie raktų pritaisyti „Kensington Proximo Key Fob" išmanųjį raktų pakabuką. Jis užtikrins, kad telefonas visada pasakys, kur dingo raktai. O jei nutiktų taip, kad dings telefonas, bet rankose liks raktai, pakabukas padės surasti ir pasislėpusį išmanųjį.

Kad atostogos būtų sportiškos

Išmanusis telefonas turi savybę nuolat priminti apie darbą, tad siūlome jį atostogų metų iškeisti į išmanųjį laikrodį. Telefoną galėsite palikti tarp rankšluosčių, o visus draugų skambučius, žinutes ar el. laiškus gausite tiesiai į laikrodį. Be to, atostogų metu dažnai prisimename, kad verta pamėginti įveikti metų pradžioje išsikeltą tikslą nubėgti 10 kilometrų. Išmanusis laikrodis padės išmatuoti įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ar širdies ritmą. Šiam tikslui galite naudoti ir išmaniąsias apyrankes, kurios be visų jau išvardintų sportiškų laikrodžio galimybių, papildomai padės ir nepramiegoti atostogų. Jos leidžia sekti miego kokybę ir pažadina tuo metu, kai esate tam labiausiai pasiruošę, o jei mėgstate keltis pabėgioti švintant, apyrankė pribudins tyliai vibruodama ir netrukdys kitų namiškių ramiam miegui. O koks sportas be progreso stebėjimo? Pavyzdžiui, išmaniosios „iHealth HS5" svarstyklės padės stebėti ne tik į gerąją pusę kintantį svorį, bet ir riebalų ar raumenų masę, vandens kiekį ir dar pažers daug patarimų, kaip greičiau sustiprėti ir visus stebinti nuostabia figūra paplūdimyje.

Kad visi draugai žinotų, kaip jums smagu atostogauti

Kokios atostogos be daugybės asmenukių? Juk jūsų kolegos biure tik ir laukia, kol atsiųsite savo pailsėjusį ir švytinti veidą iš ramybe spinduliuojančio paplūdimio. Todėl į atostogautojo išmaniųjų įrenginių komplektą siūlome įtraukti ir, pavyzdžiui, „Monopod" asmenukių lazdą.

Kad vaikams atostogos nepabostų

Atostogų metu nepamirškime ir savo mažųjų, kuriems smėlis, vanduo kartais atsibosta. Tad rekomenduojame kartu pasiimti ir išmanųjį augintinį „Furby Boom". Su juo vaikai galės ne tik žaisti, bet ir mokysis jį visokeriopai prižiūrėti, o kartu ir gilins savo anglų kalbos žinias. Kad mažiesiems atostogos taptų dar smagesnės, pasiūlykite jiems specialią „X-Doria KidFit" išmaniąją apyrankę. Ji leis tėveliams sudaryti specialią aktyvių užsiėmimų programą, o vaikams siekti ją įgyvendinti, suprantamai matyti progresą ir, įveikus užduotis, išsireikalauti papildomą porciją ledų. Jei mažasis dar nelinkęs daug bėgioti ir mieliau snaudžia lopšyje, „D-Link EyeOn Baby Monitor" belaidė kamera leis stebėti mažylį per išmanųjį įrenginį ir, esant reikalui, paniūniuoti lopšinę net neatsikėlus nuo hamako.

Kad žuvys per atostogas kibtų

Ir pabaigai – duoklė žvejams. „Deeper Smart Fishfinder" echolotas – nepakeičiamas išmanusis daiktas žvejybos entuziastams. Sutikite, juk sunku žvejoti nepažįstamame ežere? Nežinote nei gylio, nei dugno reljefo, nei paprasčiausio fakto – ar ten yra žuvų. Šis mažas išmanusis echolotas, įmestas į vandenį, per kelias akimirkas išmaniajame įrenginyje pateiks visą informaciją – gylį, temperatūrą, atvaizduos dugno reljefą, parodys žuvis. Be to, ateičiai galėsite pasižymėti geriausias žvejybos vietas bei matysite, kur artimiausios stovyklavietės.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-04-20 17:04:12

Pradedamas paskutinis sudėtingas dujų jungties su Lenkija statybų etapas

Atlikus tris ketvirtadalius Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančio dujotiekio tiesimo darbų, pradedamas baigiamasis jungties statybų etapas – dujų apskaitos ir slėgio reguliavimo stoties statyba.
       2021-04-20 15:42:53

Sriubos – puikus būdas praturtinti pavasarinį racioną: kaip paruošti?

Sriuba yra idealus pasirinkimas ieškantiems sveiko, lengvo ir skanaus maisto. Visgi sriubų ant pietų ar vakarienės stalo neretai atsisakoma dėl laiko joms pagaminti stokos.
       2021-04-20 14:12:59

Planuojate įsigyti naują miegamojo lovą? Štai, klausimai sau apie jau turimą

Toks pirkinys kaip miegamojo lova, tarnaus tikrai ne vienerius metus ir net ne penkerius, tačiau vis tiek netruks ateiti diena, kai nuspręsite ją pakeisti nauja.
       2021-04-20 12:57:06

Pavasarinis organizmo valymas: kokie produktai atgaivins kūną

Artėjant šiltajam sezonui, norisi padailinti kūno linijas ir atsikratyti per žiemą apėmusio sąstingio. Vienas iš būdų tai padaryti – organizmo valymas.
       2021-04-20 12:42:11

Vaistininkų komplimentai žmonėms, dar miške apsižiūrintiems, ar neturi erkių

Šiltesnėmis pavasario dienomis daugiau žmonių mėgaujasi laisvu laiku gamtoje. „Eurovaistinės“ specialistai vienareikšmiškai sutinka – laikas lauke tikrai naudingas mūsų sveikatai, tačiau svarbu prisiminti, pasitikrinti, ar namo iš gamtos neparsinešame erkių.
       2021-04-20 12:39:13

Pandemija ir gerovės valstybė: vieni kaupia pinigus, kiti – skursta

Ženkliai sumažėjo kas trečio Lietuvos gyventojo pajamos, beveik tiek pat sako gyvenantys prasčiau nei per pirmąjį karantiną – rodo nevyriausybinių organizacijų užsakymu atlikta apklausa.
       2021-04-20 12:32:20

Seimas supaprastino sutikimo skiepytis tvarką

Seimas pritarė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-267(2), kuriomis apibrėžiam sutikimo skiepytis nuo užkrečiamosios, pandemiją sukėlusios ligos,
       2021-04-20 12:29:00

Dezinfekciniai skysčiai gali sutrikdyti sveikatą: kokių medžiagų vengti

Paviršiams dezinfekuoti skirtas skystis neturėtų būti naudojamas ant rankų, taip pat svarbu atidžiai perskaityti informaciją dezinfekcinio skysčio etiketėje, pataria chemikas.
       2021-04-20 12:16:13

Ministerija: valstybės valdomos įmonės neturi konkuruoti su privačiu verslu

Ekonomikos ir inovacijų ministerija Vyriausybei pateikė atnaujintą Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) pertvarkos ir valdymo centralizavimo priemonių planą. Vyriausybė rytoj dar neketina jo svarstyti.
       2021-04-20 12:10:16

Iš ko susideda elektros kaina?

Nuosekliai atsisakant monopolinių elektros energijos tiekimo sąlygų ir kainų reguliavimo, kiekvienas Lietuvos gyventojas gali rinktis jam tinkamą elektros tiekėją. Iki 2023 m. vykstantis pokytis naudingas kiekvienam elektros vartotojui, nes būtent jis sprendžia iš ko ir už kokią kainą pirkti elektrą savo namams.
       2021-04-20 12:01:37

Jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį.
       2021-04-20 11:43:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1138

Atlikus 19133 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1138. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-19 13:31:46

Ar paprastas skyrybų procesas iš tikrųjų didina skyrybų skaičių Lietuvoje?

Pagal statistiką, Lietuvoje išsiskiria beveik kas antra pora. Dažnai svarstoma, kad prie šios statistikos gali prisidėti skyrybas vykdančių kontorų žadamos greitos ir paprastos skyrybos arba net skyrybos internetu.
       2021-04-19 13:28:43

6 superproduktai, kurie pavasarį turi atsidurti kasdieniame valgiaraštyje

Pavasarį sveikesnės mitybos tendencijos dar labiau pastebimos. Prieš šiltąjį sezoną žmonės nori padailinti kūno linijas ir kartu jaustis žvalūs bei energingi.
       2021-04-19 10:20:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 594

Atlikus 8249 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 594. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-19 09:41:55

Anapilin iškeliavo garsus mikrochirurgas Kęstutis Vitkus

Šįryt Lietuva neteko garsaus šalies rekonstrukcinės ir plastinės mikrochirurgijos gydytojo, plastinės chirurgijos pradininko Lietuvoje prof. Kęstučio Vitkaus. Profesorius mirė eidamas 69-uosius metus.
       2021-04-19 09:34:43

Vilniuje – 9 nauji viešojo transporto maršrutai, 20 ekologiškų autobusų

Iki 2023 m. sostinės viešojo transporto parką papildys dar mažiausiai 22 nauji dujiniai arba elektriniai autobusai, kurie kursuos ir keleivius veš devyniais maršrutais periferinėse miesto teritorijose.
       2021-04-19 09:14:34

Žymios merginos dalinasi patarimais, kaip pasidaryti natūralų makiažą

Natūralus makiažas jau keletą metų iš eilės išlieka viena pagrindinių grožio tendencijų, o karantino metu, kuomet bendraujama tik technologijų pagalba, toks makiažas yra itin aktualus.
       2021-04-19 08:03:09

Įsirengiant saulės ar vėjo jėgainę būtina atkreipti dėmesį į prijungimo sąlygas

Nuolatos augant gyventojų ir verslo susidomėjimui įsirengti atsinaujinančių energijos šaltinių – saulės ar vėjo – jėgainę, bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) klientus ragina atkreipti dėmesį į svarbiausias elektrinių prijungimo sąlygas.
       2021-04-19 08:00:24

Ko dar galima laukti iš COVID-19?

Prof. Juozas Augutis, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius. Naujų atvejų prognozės Lietuvoje rodo, kad didinant vakcinavimo tempus atokvėpio nuo didelio naujų atvejų skaičiaus galime tikėtis birželio mėnesį.
       2021-04-18 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 733

Atlikus 13909 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 733. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-17 17:00:47

5 nauji įgūdžiai, kurie gali papildyti jūsų CV

Laiką namuose išnaudokite tikslingai. Pavyzdžiui, išmokite naujų įgūdžių ir įtraukite juos į savo gyvenimo aprašymą. Tam prireiks tik išmaniojo telefono arba kompiuterio, interneto ir šiek tiek motyvacijos.
       2021-04-17 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1276

Atlikus 19040 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1276. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-17 07:29:40

Nelaimingi atsitikimai darbe: ką svarbu žinoti darbdaviui ir darbuotojui

Nepriklausomai nuo Valstybinės darbo inspekcijos informacinio ir konsultacinio darbo rezultatų, parengtų rekomendacijų, inspekcinės veiklos, vis dar pasitaiko, kad žmonės žūsta statybose.
       2021-04-16 17:48:01

Nuolatinis karantino palydovas – akių sausumas

Karantino metu daugelis iš mūsų buvo priversti dirbti ir mokytis iš namų, gyvą bendravimą išmainyti į pokalbius vaizdo skambučiais.
       2021-04-16 14:30:17

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. įvedama nauja transporto priemonių savininkų sistema

Vyriausybei siekiant mažinti šešėlį automobilių versle ir apsaugoti automobilių pirkėjų interesus, nuo 2021 m. gegužės 1 d. pradės veikti nauja apskaitos sistema – bus fiksuojami visų transporto priemonių savininkai,
       2021-04-16 14:09:00

M. Skuodis: „Lietuvos paštas“ situaciją dėl siuntų skirstymo stabilizavo

Susisiekimo ministras konstatuoja, kad „Lietuvos paštas“ (LP) padėtį, skirstant išaugusį siuntų srautą, stabilizavo, tačiau visų suinteresuotų pusių lūkesčiai dar nėra patenkinti.
       2021-04-16 13:55:09

Benedikto kiaušinių diena: sugriaukime mitus dėl sunkumų ruošiant šį patiekalą

Balandžio 16-ąją minima Benedikto kiaušinių diena yra ypatinga šventė maisto gurmanams iš viso pasaulio. Šią dieną žmonės raginami išbandyti seniai daugumos pamėgtus priešpiečius, kuriems dažnai pagailima laiko.
       2021-04-16 13:45:35

Top 5 energetikos sektoriaus tendencijos: nuo virtualių elektrinių iki dronų

Apie vandenilį, kaip galimą ateities kurą, jau yra girdėję daugelis iš mūsų. Tačiau ateities energetika neįsivaizduojama ne tik be jo, bet ir be dronų, virtualių elektrinių ar masinio energijos kaupiklių naudojimo.
       2021-04-16 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1117

Atlikus 18687 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1117. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.