Naujienos

10 „Samsung Galaxy Note 7“ funkcijų, kurių neturi nei vienas „iPhone“

2016-08-05 16:30:43

Šią savaitę „Samsung“ kompanija pristatė savo naująjį flagmaną – išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy Note 7“, kuris Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistų teigimu, Lietuvoje pasirodys rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje. Telefonas yra aprūpintas 5,7 col. ekranu, „S Pen“ rašikliu ir galingais vidinės konstrukcijos elementais.

foto

Techniškai „Samsung Galaxy Note 7“ – tai didelis išmanusis telefonas su 5,7 col. įstrižainės lenktu kraštuose ekranu. Lyginant telefoną su „Samsung Galaxy Note 5“, jo plotis sumažėjo nuo 76,2 iki 73,9 mm, o svoris – iki 169 gramų. Techniškai ekranas niekuo nesiskiria nuo dabartinių „Samsung“ flagmanų – ta pati 2560×1440 pikselių raiška, o procesorius, lyginant jį su tuo, kurį turėjo „Galacy Note 5“, tapo galingesnis, tačiau identiškas tam, kokiu pasižymi „Samsung Galaxy S7 Edge“.

Šiai dienai „Samsung Galaxy Note 7“ yra pažangiausias Pietų Korėjos gamintojo mobilusis įrenginys, todėl kai kuriuose užsienio žiniasklaidos šaltiniuose naujiena jau drąsiai lyginama su „iPhone“ įrenginiais. Ką turi „Samsung Galaxy Note 7“ ko neturi „iPhone“?

1. „S Pen“ rašiklis

„Samsung Galaxy Note 7“ turi „S Pen“ rašiklį, kuris tapo atsparus vandeniui ir išsiskiria patobulintu jautrumu bei mažesniu reakcijos laiku bei nedideliu galiuku, kuris savo dydžiu priartėjo prie standartinio rašiklio. Gamintojo teigimu, patobulintas rašiklis uždavinius leidžia atlikti žymiai greičiau. Pavyzdžiui, funkcijos „Išskirti ir išsaugoti“ dėka galima kurti GIF animacijas ar paprastu prisilietimu padidinti vaizdą. Rašiklio dėka taip pat galima maišyti įvairias spalvas ar greitai perjungti teptukus.

2. Visada įjungtas ekranas

„Samsung Galaxy Note 7“ paveldėjo iš kitų modelių „Always-On Display“ funkciją. Jos esmė slypi tame, jog užrakinto režimo ekrane visada atvaizduojamas laikas, data, kalendorius, baterijos įkrovimo laikas ir pan. Iš tikrųjų „Always-On Display“ galėtų tapti visų „Samsung“ išmaniųjų telefonų su „Super AMOLED“ ekranais išskirtinumu, tačiau tai yra tik naujausių flagmanų ypatybė.

3. Greitos pastabos

„S Pen“ dėka „Samsung Galaxy Note 7“ leidžia kurti pastabas išjungtame ekrane. Tereikia išsitraukti rašiklį ir rašyti pastabas neįjungiant ekrano. Naudotojas gali greitai ką nors parašyti ar nupiešti, o vėliau išsaugoti „S Note“ programėlėje.

4. „Super AMOLED“ ekranas

Apie „AMOLED“ ir „LCD“ ekranų privalumus ir trūkumus galima kalbėti ilgai. Jei palikti nuošalyje technologijas ir pažvelgti į kitus ekranų parametrus, „Samsung“ įrenginiai būtų priekyje.

5. 2K raiška

„Samsung Galaxy Note 7“ turi lenktą kraštuose ekraną, kuris pasižymi 2560×1440 pikselių (518 ppi) raiška. Be to, tai vienas pirmųjų mobiliųjų įrenginių ekranų su HDR funkcijos palaikymu. Palyginumui, 4,7 col. „iPhone 6s“ ekranas pasižymi 1334 × 750 pikselių (326ppi), o „iPhone 6s Plus“ – 1920 x 1080 pikselių (401 ppi) raiška.

6. Akies rainelės skenavimas

Vienas svarbiausių naujojo „Samsung“ flagmano inovatyvumų – rainelės skenavimas. Ši funkcija leidžia atrakinti įrenginį nukreipto į ekrano centrą žvilgsnio dėka. Rainelės skenavimo technologijos dėka taip pat galima atidaryti programėles ir atlikti mokėjimus „Samsung Pay“. „Samsung“ teigimu, skirtingai nei pirštų atspaudų skaitytuvas, rainelės skenavimas nepalieka jokių pėdsakų įrenginyje, todėl jos negalima nukopijuoti.

7. „Saugumo aplankas“

Siekiant užtikrinti duomenų telefone saugumą, čia pridėtos dvi naujos funkcijos: „Saugumo aplankas“ ir „Samsung Pass“. Aplanke galima saugoti nuotraukas, vaizdo įrašus ir programėles, kurios pasižymi informacija apie mokėjimus.

8. Apsauga nuo vandens ir dulkių – IP68 standartas

„Samsung Galaxy Note 7“ gali pasigirti apsauga nuo vandens ir dulkių, t.y. su juo galima gaudyti pokemonus lietuje ar visai nebijoti, kad ant jo nugrius smėlio pilis. Telefonas turi IP68 standarto apsaugą, o tai reiškia, kad jis visiškai apsaugotas nuo dulkių ir gali būti panardinamas į 1 m gylį.

9. microSD kortelių palaikymas

Taip pat kaip ir „Galaxy S7“, „Galaxy Note 7“ modelis palaiko microSD korteles, o tai supaprastina, pagreitina ir padaro produktyvesnį apsikeitimą duomenimis tarp telefono ir kompiuterio. Pranešama, jog maksimali kortelių talpa yra 256 GB.

10. Talpi baterija

Naujasis „Samsung“ flagmanas gavo 3500 mAh talpos bateriją. Palyginimui, „iPhone 6s“ ir „iPhone 6s Plus“ turi atitinkamai 1715 ir 2750 mAh baterijas. Nepaisant to, Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai rekomenduoja nepamiršti, kad įrenginio veikimo laikas nėra užkoduotas tik talpos skaičiuose, bet yra kelių veiksnių, daugiausiai – stabilumo, programinės įrangos optimizacijos, vidinės konstrukcijos komponentų kokybės ir ekrano energijos efektyvumo – rinkinys.

Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-05-26 10:26:08

Pateiktos atnaujintos bendros rekomendacijos pažeidžiamiausiai gyventojų grupei

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), siekiant suvaldyti koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimą, parengė išsamias bendras rekomendacijas gyventojams dėl prevencinių priemonių, skirdama ypatingą dėmesį pažeidžiamiausiai grupei – sergantiesiems lėtinėmis ligomis ir vyresnio amžiaus žmonėms.
       2020-05-26 09:21:07

Lietuvos startuoliai krizės neišsigando: vos spėja suktis

Pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija paralyžiavo nemažą dalį verslų. Tačiau technologinės įmonės, kuriančios inovatyvius produktus, šią situaciją išnaudoja maksimaliai: Lietuvos startuolių kūrėjai teigia vos spėjantys reaguoti į klientų užsakymus.
       2020-05-26 09:15:40

Kaip gyvensime ir dirbsime po karantino

Krizės ir sukrėtimai paprastai atneša ne tik negandas, bet ir spartina pokyčius. Tam, kam paprastai prireikia metų, krizių metu įvyksta vos per vieną naktį. Štai vos per savaitgalį išmokome dirbti ir mokytis namuose.
       2020-05-26 09:11:23

„Barbora“ stiprina pozicijas: dar šiemet taps e. prekybos centru

Iki šiol save pozicionavusi kaip maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė, „Barbora“ žengia į platesnę rinką – didina ne maisto produktų asortimentą. Plėtrą į plataus vartojimo prekių pardavimą įmonė vykdo keliais etapais.
       2020-05-26 08:48:37

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 25 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 4.
       2020-05-25 10:59:01

1 valanda per dieną sportui: kodėl to reikia?

Pagal Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijas aktyviai judėti reikėtų bent 30 minučių per dieną. Tačiau norint būti dar sveikesniems – fizinei veiklai kasdien rekomenduojama skirti vieną valandą.
       2020-05-25 10:54:01

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 24 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 12.
       2020-05-23 09:51:17

Vaikų mokymas važiuoti dviračiu – kokias užduotis privalo atlikti tėvai?

Ilgos dienos namuose tapo tikru šiltojo sezono iššūkiu mažiesiems. Jei ramių pasivaikščiojimų lauke neužtenka vaiko fizinio aktyvumo poreikiams išpildyti, specialistai pataria šį šeimos laiką išnaudoti linksmai, naudingai veiklai – mokymuisi važiuoti dviračiu.
       2020-05-23 09:49:15

Šalta sriuba: kuo galite pakeisti šaltibarščius?

Nors kol kas pavasaris pasižymi permainingais orais, visgi vos pasitaikius šiltesnei dienai ant daugelio stalo karaliauja šaltibarščiai. Tačiau atsigaivinti ir pasisotinti galima ne tik jau įprastais bei visų pamėgtais šaltibarščiais, bet ir kitomis šaltomis sriubomis.
       2020-05-23 09:20:46

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 22 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 12.
       2020-05-23 07:57:34

Apsinuodijimas alkoholiu: ką daryti?

Galvos skausmas, pykinimas, svaigulys – tai, kas dažnai užklumpa ryte, jeigu vakarėlio metu buvo nesaikingai vartojamas alkoholis. „Eurovaistinės“ sveikatos priežiūros specialistai atkreipia dėmesį, kad apsinuodijimo alkoholiu galime išvengti saikingai vartodami svaigiuosius gėrimus.
       2020-05-22 17:29:16

Eskedar Maštavičienė: „Kultūra yra išmokstamas, ne įgimtas dalykas“

„Iš prigimties visi žmonės esame vienodi. Skirtingas kultūras, kuriose gyvename, mes perimame iš aplinkos“, – įsitikinusi prieš trylika metų su pabėgėlių programa iš Etiopijos į Lietuvą atvykusi ir čia šeimą sukūrusi Eskedar Maštaviečienė.
       2020-05-22 17:18:39

Pomidorų padažas ir kečupas: kuo skiriasi ir kaip pasigaminti patiems?

Pomidorų padažą ko gero rasime kiekvieno tautiečio virtuvėje. Jį nesudėtingai galima pasigaminti patiems. Žinoma, padažas gali nebūti tokios intensyvios spalvos ir konsistencijos kaip pirktinis, visgi pamėginti verta.
       2020-05-22 16:48:40

Pandemijos banga Baltijos šalyse beveik baigėsi, sunkiausia – kaimyninėse šalyse

Nors šalyje nuosekliai auga žmonių judumas ir dirbančiųjų skaičius, ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse koronaviruso pandemijos banga artėja link pabaigos. Geriausiai šiandien sekasi Estijai ir Lietuvai.
       2020-05-22 09:51:40

„Bitė“ ir „Telecentras“ pasirašė sutartį dėl „Mezon“ pardavimo

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – „Telecentras“) ir UAB „Bitė Lietuva“ (toliau – „Bitė“) pasirašė sutartį, pagal kurią „Bitė“ perka „Telecentro“ interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą, plėtojamą su „Mezon“ prekės ženklu.
       2020-05-22 09:39:22

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 21 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 11.
       2020-05-22 09:02:30

Pokyčių ženklai darbe: kaip į juos reaguoti?

Pandemija, paskelbtas karantinas ir dėl to pasikeitusi ekonominė situacija neišvengiamai paveikė darbo rinką. Kol dalis darbuotojų derina darbą iš namų ir vaikų priežiūrą, kiti turi sukti galvą dėl iškilusios grėsmės jų darbo vietai ir ribotų galimybių keisti karjeros kryptį.
       2020-05-21 08:33:58

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 20 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 16.
       2020-05-20 16:29:12

Ištyrė Santaros klinikų darbuotojų jauseną darbe

Šių metų sausio pradžioje, dar prieš COVID-19 pandemijos protrūkį Lietuvoje, buvo atliktas Santaros klinikų personalo savijautos darbe tyrimas, kurį inicijavo Santaros klinikų gydytojų profesinės sąjunga.
       2020-05-20 15:37:58

Informacija apie COVID-19 epidemiologinę situaciją

VUL Santaros klinikose nuo gegužės 15 dienos padidėjo infekuotų pacientų srautas. Taip pat fiksuojami užsikrėtusiųjų koronavirusu COVID-19 medikų atvejai.
       2020-05-20 13:39:09

Nuo rugsėjo mokinius bus galima ugdyti šeimose

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. vaikus bus galima mokyti ir namuose pagal priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio, vidurinio ugdymo bendrąsias programas. Projektą, kuriame nustatoma vaikų ugdymo šeimoje tvarka ir sąlygos, parengė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.
       2020-05-20 13:34:30

Leistiną kultūros renginių dalyvių skaičių numatoma didinti palaipsniui

Vyriausybė pasitarime pritarė Kultūros renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planui. Sveikatos apsaugos ir Kultūros ministerijoms pavesta atsižvelgti į šio plano nuostatas teikiant Vyriausybei siūlymus dėl karantino režimo reikalavimų švelninimo.
       2020-05-20 10:24:43

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 19 diena

Jau antrą dieną iš eilės naujų ligos atvejų skaičius yra 15. Tai kelia nerimą. Ar nebus taip, kad laisvėjantis gyvenimas vėl privers imtis rimtesnių priemonių COVID-19 ligos plitimo stabdymui.
       2020-05-20 08:55:26

Grįžtantiems į biurus ar darželius – naujos elgesio taisyklės

Lietuvoje pamažu atsilaisvinant karantino apribojimams skirtingoms veikloms, gyventojai grįžta į ankstesnį ritmą. Nuo pirmadienio duris vėl atvėrė vaikų darželiai, o įmonės pradeda planuoti bent dalinį darbuotojų srautų sugrįžimą į biurus.
       2020-05-20 07:57:18

Po karantino į gatves – tik nuplovus langus ir patikrinus padangas

Laisvėjant karantino sąlygoms vis daugiau vairuotojų grįžta į gatves: už vairo sėda ne tik esant būtiniems atvejams, bet ir važiuoja į darbą. Draudikai pataria prieš sėdant už karantino laikotarpiu mažai naudoto automobilio vairo patikrinti tepalų kiekį, žibintų bei padangų būklę.
       2020-05-20 07:09:42

Kaunas inicijuoja Kelių eismo taisyklų papildymą: rezultatai kalba patys už save

Kelių eismo taisyklės netolimoje ateityje galėtų pasipildyti nauju horizontaliojo ženklinimo simboliu – rombo formos ženklu. Kauno savivaldybė kreipėsi į Susisiekimo ministeriją siūlydama jį įteisinti.
       2020-05-20 06:35:13

Seimas po pateikimo pritarė siūlymui įteisinti balsavimą internetu

Seimas svarstys siūlymą įteisinti balsavimą internetu. Tai siūloma Seimo rinkimų įstatymo pataisomis (projektas Nr. XIIIP-4840).
       2020-05-19 18:03:53

Kas sukurs darbo vietas dirbtiniam intelektui?

„Jaunam žmogui gali susidaryti įspūdis, kad ateityje už mus viską darys kompiuteris ir nebereikės specialistų. Tačiau tam, kad kompiuteriams sukurtume darbo vietas, specialistų reikės dar daugiau“.
       2020-05-19 17:56:04

Koronavirusas (COVID-19) - gegužės 18 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 15.
       2020-05-19 08:28:08

Nemokama saulės energija – ir elektromobiliams krauti?

Lietuvoje kasmet taikoma vis daugiau priemonių, skirtų atsinaujinančiai energetikai plėtoti. Specialistai teigia, jog sparčiausiai auga būtent saulės energijos panaudojimas.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.