Naujienos

Kaip verslui užimti aukštesnes vietas Google paieškoje?

2022-08-17 17:28:48

Aukšta vieta "Google" paieškos rezultatuose labai svarbi kiekvieno verslo sėkmei. Jei potencialūs klientai negali rasti jūsų svetainės, jūsų verslas sunkiai klestės.

Interneto svetainių ir elektroninių parduotuvių optimizavimas paieškos sistemoms yra legalus būdas, kurį galite naudoti norėdami užimti aukščiausias pozicijas "Google" paieškos rezultatuose pagal atitinkamus raktažodžius.

Šis turinys apie tai, kaip galite pagerinti savo pozicijas "Google" paieškos rezultatuose. Čia aptariami pagrindiniai SEO veiksniai, darantys tiesioginę įtaką tam, kur svetainė bus rodoma paieškos rezultatuose. Taip pat SEO metodai, kaip optimizuoti svetainę, kad ji užimtų aukštesnę vietą nei jūsų konkurentai.

Kas yra SEO ir kodėl jis svarbus?

Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) - tai procesas, kurio metu didinamas interneto svetainės ar tinklalapio matomumas paieškos sistemos neapmokamuose rezultatuose, t. y. pirmuosiuose paieškos rezultatų puslapiuose (SERP).

SEO yra svarbus įmonėms, nes didina organinį matomumą internete ir pritraukia potencialių klientų. Be SEO labai sunku surasti jūsų svetainę. Vien tik naudodami SEO, jau galite save pozicionuoti kaip autoritetą savo pramonės šakoje. O pasirinkę tinkamus raktažodžius, galite tapti patarimų ir informacijos šaltiniu savo nišoje.

Tinkamai parinktų raktažodžių reikšmė SEO rezultatams

Raktiniai žodžiai - tai žodžiai ir frazės, kuriuos žmonės, ieškodami informacijos, susijusios su jūsų verslu, įveda į paieškos sistemas. Optimizuodami savo svetainę tam tikram raktažodžiui, Jūs galite užimti aukštesnę vietą "Google" paieškoje pagal šį raktažodį.

Kuo profesionaliau pasirinktas raktažodis bus optimizuotas jūsų svetainėje, tuo didesnė tikimybė, kad užims aukštesnę vietą "Google" paieškoje. Aukšta vieta "Google" paieškos sistemoje gali reikšti daugiau svetainės lankytojų, daugiau potencialių klientų ir daugiau pardavimų jūsų verslui.

Ką galite kontroliuoti svetainėje atlikdami SEO?

Vidinė SEO optimizacija - tai dalykai, kuriuos galite kontroliuoti pačioje svetainėje, kad pagerintumėte savo svetainę ir turinį. Bene pagrindiniai veiksniai, lemiantys geresnį jūsų SEO reitingą, yra šie:

✅ Svetainės autoritetas: Kiek aukštos kokybės atgalinių nuorodų veda į jūsų svetainę.
✅ Svetainės aktualumas: Kaip gerai Jūsų svetainei adaptuoti tiksliniai raktažodžiai ir kaip jie atitinka vartotojų paieškos intencijas aukštos kokybės turinyje.
✅ Svetainės įkėlimo greitis: kaip greitai įkeliama jūsų svetainė.
✅ Bendra jūsų svetainės išvaizda: Kaip gerai jūsų svetainė optimizuota "Google" algoritmui ir vartotojų patirčiai.

Išorinis SEO. Kam jis reikalingas?

Išorinės atgalinės nuorodos (angl. "backlinks") nukreipia lankytojus į jūsų svetainę iš kitų svetainių. Jos yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių jūsų SEO reitingą. Todėl labai svarbu yra tai, kiek aukštos kokybės atgalinių nuorodų veda į jūsų svetainę.

Iš esmės yra dviejų tipų išorinės nuorodos, darančios įtaką jūsų SEO:

✅ Atgalinės nuorodos iš autoritetingų ir tematiškai susijusių svetainių. Jei tokia svetainė pateikia nuorodą į jūsų svetainę ir jos turinys yra susijęs su jūsų svetaine, "Google" tai vertina kaip labai teigiamą signalą. Tuo tikslu Jūs turite nuolat rūpintis kaip gauti atgalinių nuorodų iš svetainių, kurios yra susijusios su jūsų pramone ir pačios turi didelį autoritetą.
✅ Dalijimasis socialinėje žiniasklaidoje: Jei žmonės dalijasi jūsų turiniu socialinėje žiniasklaidoje, tai yra teigiamas signalas jūsų SEO. Kuo daugiau bendrinimų socialiniuose tinkluose, tuo didesnė tikimybė, kad "Google" jus pastebės ir įvertins.

"Black Hat" SEO - praktika, kurios būtina vengti!

Tarp legalios ir "juodosios" SEO praktikos yra plona riba. Deja, Lietuvoje vis dar yra įmonių, kurios taiko tamsiąją – “black hat” SEO taktiką, kad "Google" paieškoje užimtų aukštesnes pozicijas nei konkurentai.

Kartais pirmojo “Google” puslapio viršuje Jūs galite išvysti svetainę, apie kurią niekada anksčiau nebuvote girdėję. Joje nėra gerų nuorodų iš kitų svetainių, jos turinys prastai parašytas, ji neturi jokios informacijos socialinėje žiniasklaidoje ir net neturi tikro adreso ar telefono numerio, nurodyto svetainėje. Paprastai tai ženklas, kad svetainės savininkas naudojo kokią nors neaiškią SEO taktiką, siekdamas savo svetainę reitinguoti prieš labiau žinomus konkurentus. Gera žinia, kad visa tai veikia labai trumpai. Kaip taisyklė tokios svetainės greitai yra pašalinamos iš "Google" indekso, vos tik algoritmas tai perpranta. Todėl to reikia vengti ir saugotis SEO specialistų, kurie dirba tokiais nelegaliais metodais.

Nuo ko priklauso užimama vieta "Google" paieškoje ir svetainės lankomumas?

Neretas verslas mano, kad jeigu užims aukštą vietą pagal dažniausiai ieškomą raktažodį, sulauks daug lankytojų srauto. Deja, taip yra ne visada. Yra du svarbūs veiksniai, darantys įtaką jūsų reitingui "Google" paieškoje.

✅ Tai yra kiek jūsų svetainės turinys yra realiai susijęs su jūsų ieškomu raktažodžiu?
✅ Tai yra kiek autoritetinga yra svetainė, kurią siekiate reitinguoti?

Bendra taisyklė čia tokia. Jei bandote užimti aukštą vietą paieškoje pagal plačios atitikties (dažniausiai ieškomą) raktažodį, bet jūsų svetainė nėra tiesiogiai susijusi su tuo raktažodžiu, didelė tikimybė, kad Jums tai nepavyks. Ir atvirkščiai, jeigu Jūs bandote užimti aukštą vietą pagal tikslios atitikties raktažodį (ieškomą rečiau), o jūsų svetainė yra labai svarbi ir autoritetinga šioje nišoje, tikriausiai sulauksite daug tikslinių lankytojų, kurie tuo pačiu gerai konvertuos (pirks jūsų prekes ar paslaugas).

Reziume

✅ Aukšta vieta "Google" paieškos rezultatuose labai svarbi verslo sėkmei.
✅ Jei potencialūs klientai negalės rasti jūsų svetainės, jūsų verslas sunkiai klestės.
✅ SEO paslaugos - legalus būdas užimti aukštą vietą "Google" paieškos rezultatuose, tačiau tai procesas trunkantis laike ir turintis savo kainą.
✅ Kokia SEO kaina Lietuvoje? Daugiau informacijos apie SEO kainas ir jų palyginimus rasite čia: https://seogenerolai.lt/izvalgos/seo-kaina/

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:



Daugiau naujų naujienų
       2022-09-23 19:28:28

Žaliosios energetikos lygtis arba kaip sumažinti elektros kainas

Šių metų rugpjūčio 17 d. nuo kelių šimtų eurų iki maksimalios ribos – 4 tūkst. Eur už megavatvalandę (MWh) – per naktį šoktelėjusi elektros kaina vos nesukėlė infarkto pramonininkams ir energetikos ministrui Dainiui Kreiviui.
       2022-09-23 17:33:08

Automobilio variklio priežiūros ABC: kada ir kodėl verta plauti variklį?

Rūpintis automobilio išorės ir salono švara yra įprasta, tačiau švaros paslaugų ekspertai primena ir po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais.
       2022-09-23 17:00:56

5 ekspertės patarimai naujakuriams: ką žinoti apie būsto planą ir perskaityti?

Šalies ekonomistai prognozuoja, kad situacija Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje netrukus stabilizuosis – kainos turėtų išsilyginti, o naujų butų pasiūla pradėti augti.
       2022-09-23 16:45:32

Veterinarijos ekspertė: fejerverkai kelia stresą ir pavojų gyvūnų sveikatai

Savaitgalį Vilniuje vyksiantis tarptautinis fejerverkų festivalis gali tapti tikru išbandymu arčiau renginio vietos būsiantiems augintiniams. Veterinarijos specialistė Justina Maniušienė sako, kad šunų ir kačių klausa yra daug jautresnė nei žmogaus.
       2022-09-23 16:35:46

Parama elektros energijos kaupikliams rezervuota per vieną dieną

Gyventojai, turintys ar suplanavę įsirengti saulės elektrines, paraiškas kompensacijoms už elektros energijos kaupimo įrenginių įsirengimą visai skirtai sumai – 1 mln. eurui pateikė per vieną dieną.
       2022-09-22 17:52:36

Pritarta: numatoma nulinį PVM tarifą šildymui taikyti dar du sezonus

Seimas po svarstymo pritarė Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma laikinai, du artimiausius šildymo sezonus, kompensuoti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą gyventojams centralizuotai teikiamai šilumai, padengiant tiekėjams skirtumą iš valstybės biudžeto.
       2022-09-22 17:52:36

Saulės elektrinių savininkams galimybė įsigyti elektros energijos kaupiklius

Nuo šiandien gyventojai, turintys ar suplanavę įsirengti saulės elektrines, galės teikti paraiškas kompensacijoms už elektros energijos kaupimo įrenginių įsirengimą. Tokia parama suplanuota pirmą kartą, o 2022 m. šiai priemonei skirta 1 mln. eurų iš Klimato kaitos programos lėšų.
       2022-09-22 17:39:03

ESO: 6 patarimai, kaip taupyti elektrą tamsiojo sezono metu

Artėjant tamsiajam metų sezonui ir vėstant orams, vidutinio namų ūkio elektros energijos suvartojimas Lietuvoje gali padidėti 15 proc., skaičiuoja bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).
       2022-09-21 12:01:15

„Orion Leasing" statys saulės elektrines – verslas išsimokės pirkdamas elektrą

Bendrovė „Orion Leasing“ imasi naujo veiklos modelio rinkoje – įmonėms statys saulės elektrines, už kurias šios galės išsimokėti už fiksuotą kainą pirkdamos pagamintą energiją. Elektros kaina su visomis dedamosiomis sieks apie 16 ct/kWh, tai – kelis kartus mažiau nei šiuo metu rinkoje.
       2022-09-21 12:01:15

LNDT meno vadovas O. Koršunovas apie 83 sezoną

Daug kam atrodo, kad teatras yra iliuzijos menas. Iš tiesų visais laikais teatras siekia tikrumo ir realybės, bet ne tos buitinės, matomos akimis, o vidinės, skverbiasi į žiūrovų sąmonės gelmes, kur ir glūdi tikroji realybė. Teatras vyksta ne scenoje, o žiūrovų galvose.
       2022-09-21 11:52:30

Brangstanti elektra 64 proc. gyventojų privertė keisti jos vartojimo įpročius

Išaugusios elektros kainos paskatino Lietuvos gyventojus mažinti elektros vartojimą – jau pradėję taupyti elektrą teigia 6 iš 10-ties žmonių (64 proc.), rodo reprezentatyvi bendrovės „Spinter tyrimai“ apklausa.
       2022-09-21 11:48:57

Saugus sportas nėštumo metu: ką derėtų žinoti

Judėjimas – tai sveikata, todėl niekas nepaneigs, jog sportuoti reikėtų visais gyvenimo etapais. Ir visiškai nesvarbu, jog iki šiol nesimankštinote, gyjate po traumos ar laukiatės vaikelio. Netinkamo laiko sportuoti tiesiog nėra!
       2022-09-21 11:44:20

Į rinką žengia naujieji socialiniai tinklai: kuo jie ypatingi

Socialiniai tinklai tapo neatsiejama gyvenimo dalimi – juose ne tik bendraujame, bet ir sužinome naujienas bei dalinamės gražiausiomis akimirkomis.
       2022-09-20 15:50:18

Darbuotojų atrankos – ko neklausti ir kokią taisyklę prisiminti?

Neperžengti privatumo – pagrindinė taisyklė, kurios jokių būdu negalima sulaužyti, pradedant darbuotojų atranką. Signalų, įspėjančių apie įmonės neapdairumą šiuo klausimu yra gana daug.
       2022-09-20 15:42:38

Kylančios elektros kainos skatina lietuvius įdarbinti saulę

Vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų įmonių grupių Baltijos šalyse „Civinity“ įmonės „Inservis“ atstovas Andžejus Gabrunas pastebi išaugusį verslų ir fizinių asmenų poreikį įsigyti saulės elektrines.
       2022-09-20 15:39:08

Laikinai uždraustas rusiškų ir baltarusiškų TV programų retransliavimas

Seimas po svarstymo pritarė Visuomenės informavimo įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-1986(2), kuriuo siūloma laikinai uždrausti Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos įsteigtų,
       2022-09-20 15:36:00

Netikėti vynuogių panaudojimo būdai: ypatingi padažai salotoms, salsos

Vynuogės – dažnos užkandžių lentos viešnios, tačiau tai ne vienintelis būdas, kaip jas galima panaudoti virtuvėje. Ar žinojote, kad vynuogės – puikus priedas gaminant įvairiausius padažus, puikiai tiksiančius ne tik į salotas, bet ir prie mėsos.
       2022-09-20 15:31:38

Aistros, džiaugsmo, prabangos, tvarkos spalva – kodėl jomis dažomi automobiliai?

Spalva yra labai svarbus bet kokio gaminio dizaino, logotipo estetikos ar bendro prekių ženklo įvaizdžio dalis. Jau pirmas žvilgsnis į dominantį gaminį sukelia tam tikrą reakciją, net jei vartotojas apie tai nesusimąsto, o tinkamai parinkta ryški spalva leidžia išsiskirti iš panašių produktų gausos.
       2022-09-20 15:23:02

Tyrimas atskleidė, kad raudoni automobiliai į avarijas patenka dažniausiai

Automobilių spalvos dažnai atspindi savininko asmenybę. Konservatyvūs pirkėjai mėgsta monochromatines spalvas, o ekstrovertai nevengia ryškesnių automobilių.
       2022-09-20 09:47:09

Kuo skaitmeninė implantacija pranašesnė už tradicinę

Prarasti dantys jau kelis dešimtmečius atkuriami implantacijos pagalba. Vis dėlto, šios procedūros sėkmė ne vienam kelia abejonę. Remiantis apklausų duomenimis, dažniausiai baiminamasi galimo implanto neprigijimo ir kitų komplikacijų.
       2022-09-20 09:40:47

Ekspertai: skaitmeninės mokymosi priemonės būtinos ir kontaktinio ugdymo metu

Skaitmeninės mokymosi priemonės savo aktualumo nepraranda ir sugrįžus į mokyklos suolą. Įmonės „Ateities pamoka“ atlikta mokytojų apklausa parodė, kad net 98 proc. mokytojų šias priemones aktyviai naudoja ir kontaktinėse pamokose.
       2022-09-20 09:34:12

Dieną be automobilio – 500 nemokamų el. paspirtukų visoje šalyje

Gyventi mieste be nuosavo automobilio – utopija ar jau misija-įmanoma Lietuvoje? Šiemet susimąstyti apie tokį pokytį siekiama priversti net ir užkietėjusius automobilistus, todėl visoje Europoje kasmet žymima Diena be automobilio, mūsų šalyje pasitinkama ne vien gražiomis idėjomis:
       2022-09-19 16:15:25

Kaune oficialiai baigta Dariaus ir Girėno stadiono rekonstrukcija

15 tūkstančių sėdimų vietų, stogas virš tribūnų, du didžiuliai ekranai, automatiškai laistoma ir šildoma žalia veja bei aukščiausios kokybės bėgimo takai. Visa tai – tik dalis nuo pamatų atstatyto naujutėlaičio Dariaus ir Girėno stadiono privalumų.
       2022-09-19 16:09:08

Proveržis: „Volvo Trucks“ pradeda serijinę elektrinių sunkvežimių gamybą

„Volvo Trucks“ tapo pirmąja pasauliniu mastu veikiančia įmone, pradedančia serijinę elektros energija varomų sunkiasvorių (44 t bendrosios junginio masės) sunkvežimių gamybą.
       2022-09-19 16:07:03

Energijos suvartojimą gali padėti mažinti išmaniosios programėlės

Ekonomikos ekspertai visus perspėja, kad dėl sparčiai augančių kainų, šį sezoną teks taupyti. Ugdyti taupymo ir tvarumo įpročius gali padėti išmaniosios programėlės – šie įrankiai telefone leis ne tik paprasčiau stebėti energijos suvartojimą, bet ir užtikrins didesnį efektyvumą.
       2022-09-19 12:30:17

Neramina artėjantis šildymo sezonas? Patalpose atlikite namų darbus

Šaltieji metų mėnesiai – ne už kalnų, todėl jau dabar metas pradėti galvoti apie kitą mėnesį prasidėsiantį šildymo sezoną. Šiemet šalies gyventojai nerimauja dėl būsimo šildymo išlaidų padidėjimo, susijusio su sparčia infliacija ir kitomis priežastimis.
       2022-09-19 12:05:31

Kaip išsirinkti stacionarų kompiuterį?

Keičiantis šiuolaikinėms technologijoms ir atsirandant galimybei dirbti bei gyventi bet kuriame pasaulio krašte, žmonės itin pamėgo mobilumą. Tad nieko keisto, jog stacionarūs kompiuteriai nebesudaro didžiosios dalies perkamų naujų kompiuterių.
       2022-09-18 09:55:11

Madeiroje gidu dirbantis Audrius atskleidė, kodėl sala patiks

Atlanto vandenyne, netoli Afrikos krantų įsitaisiusi Portugalijos sala Madeira sulaukia vis didesnių lietuvių keliautojų srautų. Ir ne veltui.
       2022-09-17 19:45:36

ES jaunųjų mokslininkų konkurse lietuvė pelnė pirmąją vietą

Nyderlanduose vykusiame Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse Lietuvai atstovavusi Meda Surdokaitė šiandien apdovanota pirmąja vieta ir specialiuoju prizu – kvietimu į Nobelio premijų įteikimo ceremoniją Stokholme. Tai vienas geriausių rezultatų Lietuvos istorijoje.
       2022-09-17 18:30:59

JAV atvėrė rinką lietuviškiems kiaušinių produktams

Lietuva gali eksportuoti kiaušinių produktus į JAV. Tai rugsėjo 15 d. paskelbė šios šalies Maisto saugos ir priežiūros tarnyba. Lietuva tapo antrąja ES šalimi po Nyderlandų, gavusia tokį leidimą.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.