Naujienos

Kaip tinkamai reklamuoti internetinę svetainę?

2023-11-10 18:12:44

Galbūt turite savo internetinę svetainę, bet nesulaukiate joje lankytoju? Jeigu nežinote, kaip tinkamai reklamuoti savo internetinę svetainę ir pritraukti daugiau lankytojų, šiame straipsnyje rasite naudingų patarimų.

Šiuo metu internete yra daugybė skirtingų rinkodaros taktikų, kurios gali padėti reklamuoti internetinę svetainę skirtingais būdais.

Kaip reklamuoti savo internetinę svetainę?

Seorocket.lt – internetinės reklamos agentūra yra parengusi suteikti naudingus patarimus, kaip galėtumėte išpopuliarinti savo internetinę svetainę ir pritraukti daugiau lankytojų, kurie galėtų virsti potencialiais klientais.

SEO optimizacija

Paieškos sistemos optimizacija arba SEO paslaugos, gali būti svarbiausias dalykas, kurį galite pasidaryti siekdami reklamuoti savo svetainę. Interneto erdvėje yra daugiau nei 2 milijardai internetinių svetainių ir kiekvieną sekundę jų atsiranda dar daugiau, todėl yra didelė rizika, kad Jūsų svetainė pasimes tarp turinio gausos, jeigu nepasirūpinsite, kad ji būtų draugiška paieškos sistemoms.

Šiais laikais nebūtina išleisti daugybės pinigų SEO paslaugoms. Jeigu pasirinksite tinkamą SEO agentūrą, ji pasiūlys geriausią strategiją pagal Jūsų verslo šaką.

Nagrinėjant svetainės SEO, svarbu atkreipti dėmesį į du pagrindinius aspektus: SEO svetainės vidinius ir išorinius optimizavimus.

- SEO svetainės vidus apima viską, ką matote savo svetainėje: tekstus, vaizdo įrašus, meta aprašymus, dizainą ir net struktūrą.
- SEO svetainės išorė susijsi su tuo, kas vyksta kitose internetinėse svetainėse. Tai apima Jūsų svetainės aspektus: kas ją cituoja, kokią poziciją užima, kokio dėmesio sulaukia iš skaitytojų.

Paieškos sistemos optimizacija yra vienas iš efektyviausių būdų reklamuoti savo svetainę, kartais reikia atlikti ir korekcijas. Šis metodas dažniausiai generuoja srautą be didelės įtampos, nes viskas yra optimizuota. Tačiau turėtumėte žinoti, kad šio metodo rezultatus galima pamatyti tik po kelių mėnesių, todėl nesitikėkite greito sprendimo.

Google reklama

Google reklama yra paprastas būdas reklamuoti savo svetainę, net jei turite tik nedidelį biudžetą. Skaitmeninė rinkodara šiuo būdu gali būti viena iš tradicinių priemonių, tačiau ji išlieka populiari, nes tai puikus būdas didinti svetainės lankomumą ir tikslinti tam tikras demografinės grupes.

„Google Ads“ – geriausiai žinoma PPC reklamos platforma. Naudodami „Google Ads“ galite greitai sukurti reklamą pagal raktažodžius ir mokėsite tik tada, kai vartotojas spustelės nuorodą.

„Google Ads“ neturi fiksuotos sumos, kurią turėsite sumokėti už kiekvieną paspaudimą. Paleidus reklamą šioje platformoje, ji automatiškai įtraukiama į aukcioną, kuris vyksta kiekvieną kartą, kai vartotojas ieško Jūsų raktažodžio. Paprastai laimi tas reklamuotojas, kuris siūlo daugiau už vieną paspaudimą, tačiau jo reklamos pozicija nustatoma pagal kitus veiksnius, tokius, kaip raktažodžio aktualumas ar bendras reklamos našumas.

Jei turite reklamos biudžetą, galite lengvai nustatyti „Google Ads“, kad išleidę sumą per tam tikrą laikotarpį, Jūsų reklamos nebūtų įtrauktos į kitą aukcioną, kol šis laikotarpis nepasibaigs. Taigi, nereikia nerimauti dėl nesibaigiančių išlaidų be jokios kontrolės.

Mažai įmonei, siekiančiai investuoti kapitalą į platinimą, „Google Ads“ yra vienas geriausių būdų reklamuoti savo svetainę ar tinklaraštį.

Google verslo profilis

Jei Jūsų verslas priklauso nuo klientų arba jei norite generuoti daugiau lankytojų savo svetainėje – „Google Business Profile“ yra būtinas.

Susikurti „Google Business Profile“ profilį yra nemokama paslauga, paprasta ir padedanti lengviau rasti Jūsų verslą, kai žmonės atlieka vietinių paslaugų paieškas. Turėdami verslo profilį, galite pridėti savo verslo informaciją:

- Darbo valandas.
- Paslaugų arba prekių sąrašą.
- Kontaktinę informaciją.
- Dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus.
- Šiek tiek iliustracijų.

Vienas puikus dalykas „Google Business Profile“, kad galite matyti, kaip vartotojai bendrauja su Jūsų verslo profiliu. Todėl atsiranda galimybė dažniaus keisti savo reklamos strategiją. Taip pat stebėti lankytojų srautą.

Socialinė medija

Socialinė medija yra geriausiai žinomas nemokamas naujų svetainių reklamavimo būdas – ir ne be priežasties. Tokios platformos kaip „Facebook“ ir „Instagram“ turi po kelis milijardus vartotojų, todėl su kitomis įmonėmis ir savo verslo reklamavimu šiose platformose susisiekti yra paprasta.

Prieš pradėdami naudotis socialinėmis medijomis, turėtumėte apsvarstyti, koks yra Jūsų verslo prekės ženklas, į kokią auditoriją orientuosite ir kokią naudą norite gauti. Štai trumpas platform pristatymas, kurias turėtumėte peržiūrėti ir nuspręsti, kurios labiausiai Jums tinka:

- „Facebook“ – geras visapusiškas pasirinkimas tiek B2B, tiek B2C įmonėms, nepriklausomai nuo prekės ženklo. „Facebook“ turi didžiausią vartotojų bazę, todėl tinka reguliariai skelbti naujienas apie savo verslą.
- „Instagram“ – puikiai tinka tiek B2B, tiek B2C. Geriausia platforma naudoti, jei Jūsų darbas yra labai vizualus ar norite pasiekti jaunesnius asmenis, kaip pagrindinę auditoriją.

Jei turite tam tikrą biudžetą svetainės reklamavimui, tai „Facebook Ads“ yra puikus būdas reklamuoti savo svetainę per socialines medijas. Naudodami „Facebook Ads“, turite daugybę tikslinimo galimybių, todėl lengva sutelkti dėmesį savo auditorijai. Galite net nuspręsti, kaip tikslinti vartotojų skaičių, kurie seka tam tikrus puslapius arba yra Jūsų dabartinių sekėjų draugai.

Pagalba tvarkant Jūsų TV antenas
Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2024-07-12 08:45:45

Telecentras: paslaugų LRT kaina per ateinantį dešimtmetį augs mažiau

Nors Telecentro dalis LRT sąnaudose tesudaro tik 5-6 proc. visų LRT sąnaudų, nacionalinis transliuotojas toliau reiškia nepagrįstas pretenzijas mokėti už suteiktas paslaugas 2015 metų kainomis ir spaudžia politikus, kad būtų priimti LRT vienašališkai naudingi politiniai sprendimai.
       2024-07-12 08:30:22

Saulės elektrinę apgadino kruša ar vėtra – ką daryti?

Lietuvai toliau žengiant Europos žaliojo kurso kryptimi vis daugiau gyventojų ryžtasi įsirengti saulės elektrines. Energetikos ministerijos duomenimis, vien pernai elektrą gaminančių vartotojų skaičius Lietuvoje išaugo daugiau nei du kartus – nuo maždaug 42 tūkst. iki 89 tūkst.
       2024-07-07 23:45:16

Vaisiai ir uogos padės labiau už kremus ir papildus – jais praturtinkite mitybą

Pradėkime kiekvieną vasaros dieną ryškiai: geltonos, raudonos, oranžinės spalvos vaisiai ar uogos ne tik kelia nuotaiką, bet ir teikia begalę naudų mūsų organizmui.
       2024-07-07 23:31:29

Kad atostogos neapkarstų: 5 apgavystės keliaujant

Įsibėgėjant vasarai vis daugiau keliaujame, tačiau atsipalaiduodami turėtume nepamiršti ir saugumo – šiuo sezonu pagausėja turistus siekiančių apgauti sukčių. Kaip elgtis, kad atostogų poilsis neapkarstų, pasakoja Linas Sadeckas, „Luminor“ banko Sukčiavimo rizikos valdymo skyriaus vadovas.
       2024-07-07 23:21:39

RRT: mitai ir faktai apie 5G ryšį

Vykstant 5G tinklo plėtrai, daliai visuomenės vis dar kyla klausimų dėl šio ryšio saugumo. Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) ekspertai primena – 5G yra visų plačiai naudojamo 3G ir 4G ryšio tąsa. Kitaip tariant, ryšys yra pagrįstas tais pačiais radijo bangų sklidimo principais.
       2024-07-07 22:19:43

Skonių kovos – aršesnės nei futbolo: Vokietijos ar Ispanijos virtuvė laimėtų?

Šiandien prasideda UEFA EURO 2024 ketvirtfinalio etapas, kuriame susikaus Ispanija su čempionato šeimininkais vokiečiais. Šios šalys garsios ne tik savo ilgametėmis futbolo tradicijomis bei žvaigždėmis, bet ir nacionalinėmis virtuvėmis.
       2024-07-04 20:56:51

Ieškoti voveraičių į mišką: auksinė ne tik šių grybų spalva, bet ir nauda

Įsibėgėjus auksaspalvių voveraičių sezonui pasigirsta gurmanų kalbos, kad jos – tikras virtuvėje gimstančių šedevrų objektas. Ši tendencija pastebima ne tik Lietuvoje, kur neretai šie grybai vadinami nacionaliniu sezono delikatesu, bet ir visame pasaulyje.
       2024-07-03 21:38:28

LRT toliau skleidžia nekorektišką informaciją apie Telecentrą

Nors Vilniaus apygardos teismas atmetė LRT ieškinį dėl AB Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) teikiamų paslaugų kainodaros, ši viešoji įstaiga nenustoja viešai skleisti teisiškai bei ekonomiškai nepagrįstų teiginių, tuo darydama žalą Telecentro reputacijai.
       2024-07-02 11:32:26

Apsaugokite save ir savo turtą: ar naudotis išmaniuoju telefonu žaibuojant?

Gausios vasariškos liūtys neretai atneša įspūdingą, bet pavojingą žaibų spektaklį. Nors daugeliui tikriausiai žinoma, kad žaibuojant lauke būti nepatartina, kelių dalykų rekomenduojama nedaryti ir būnant namuose.
       2024-07-01 18:19:52

Lietuvą užklupę karščiai augina elektros kainas: kaip elgtis vartotojams

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai prognozuojant, kad termometrų stulpeliai dalyje šalies pasieks 34 laipsnių žymą, įspėjama, kad karščio banga gali lemti didelius elektros kainos šuolius „Nord Pool“ biržoje.
       2024-07-01 18:16:47

Vestuvių sezonui įsibėgėjant: ką daryti, jei būti svečiu – per brangu?

Įsibėgėjus vasarai prasideda intensyviausias švenčių laikotarpis – mokyklų, universitetų išleistuvės, kvietimai į vestuves, krikštynas ar kitas šventes pasiekia daugelį iš mūsų.
       2024-06-26 15:44:41

Televizorius – išmanių namų valdymo centras: taupykite energiją

Ar žinojote, kad per televizorių galite išjungti ar įjungti skalbyklę ar indaplovę? Anot „Samsung Electronics Baltics“ produktų eksperto Tomo Alešiūno, išmanių įrenginių valdymas toli gražu ne viskas, ką šiais laikais gali pasiūlyti išmanūs televizoriai.
       2024-06-25 18:14:43

Seimas denonsavo teisinės pagalbos sutartį su Rusija

Seimas nusprendė denonsuoti 1992 m. liepos 21 d. Vilniuje pasirašytą Lietuvos ir Rusijos sutartį dėl teisinės pagalbos ir teisinių santykių civilinėse, šeimos ir baudžiamosiose bylose, ratifikuotą Aukščiausiosios Tarybos nutarimu.
       2024-06-21 17:22:44

Pasikrauk jonų Virsmo salėje

Birželio 23 dieną švenčiamos Rasos arba kupolinės nuo seno žinomos kaip vasaros saulėgrįžos šventė — ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metas. Tikima, kad šventės metu būtina pasikrauti energijos, dėl to atliekami ritualai, kurie užtikrina augalų augimą bei klestėjimą, sveikatą ir laimę.
       2024-06-21 11:18:47

Telecentro teikiamų paslaugų LRT kaina yra skaidri ir objektyviai pagrįsta

Komentuodamas pastarojo meto LRT viešus pareiškimus dėl neva neskaidrios ir nepagrįstos paslaugų kainodaros Telecentro vadovas Remigijus Šeris teigia:
       2024-06-19 18:25:41

LRT vadovė: dėl finansavimo keitimo su mumis visiškai nebuvo pasitarta

LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė kritikuoja, kad, priimant sprendimus, kurie paveiktų LRT finansavimą, LRT neišklausomas. M. Garbačiauskaitė-Budrienė taip pat atkreipė dėmesį į Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC) galimą piktnaudžiavimą.
       2024-06-19 16:36:16

Duomenų nutekėjimas: saugumo ekspertai pataria, kaip apsaugoti savo duomenis

Lietuvoje pranešama apie naujus jautrių gyventojų duomenų nutekėjimo atvejus. Nesaugi gali būti tiek žmonių finansinė, tiek kita asmeninė informacija.
       2024-06-19 13:31:26

Saulės elektrinės negana: ekspertas atskleidė, kaip sutaupyti daugiau

Nors saulės elektrines įsirengę gyventojai džiaugiasi sumažėjusiomis sąskaitomis už elektros energiją, ekspertai pastebi, kad sutaupyti galima dar daugiau, kai šie įrenginiai veikia kartu su energijos kaupikliais.
       2024-06-19 13:24:41

Sužinokite populiariausio vasaros vaisiaus naudas: padės ne tik nuo kaitros

Dėl didžiausio derliaus vasaros mėnesiais arbūzai dažnai siejami su iškylomis gamtoje bei gardžiais, vasariškais desertais, kurie maloniai atgaivina karštą dieną.
       2024-06-19 13:17:53

Vasaros audros: kas gali pridaryti didžiausių nuostolių

Vasarą įsivyraujantys karšti orai neatsiejami nuo audrų – ekspertai pastebi, jog ekstremalių gamtos reiškinių pasitaiko vis dažniau, o jų padaroma žala gali atnešti ir šimtatūkstantinių nuostolių.
       2024-06-19 13:15:02

Pienas ir jo produktai – svarbus, bet ne vienintelis kalcio šaltinis vaikams

Įkalbėti vaiką išgerti stiklinę pieno kartais gali tapti neįmanoma misija. Tėvams neramu, kad tokiu atveju vaiko organizmas negauna pakankamai kalcio? Juk pienas ir jo produktai – pagrindinis kalcio šaltinis, o šis elementas labai svarbus toli gražu ne vien sveikiems dantims bei kaulams.
       2024-06-19 13:04:45

Meilužis, sukčius ar verslo partneris? Kaip apsaugoti investicijas į verslą?

Viešojoje erdvėje pastaruoju metu netyla skandalas, kurio centre – žymus sporto treneris. Jis, moterų tvirtinimu, apgavo ne vieną iš jų bei prisidengdamas romantiniais pažadais ir santykiais išviliojo ženklias, skirtingo dydžio sumas.
       2024-06-18 20:32:26

LRT žada skųsti teismo sprendimą dėl atmesto ieškinio Telecentrui

Valstybės valdomas Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) neturi grąžinti 326,7 tūkst. eurų Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai (LRT), kuriuos šis traktavo kaip permoką už 2021 metais suteiktas signalų perdavimo paslaugas, nusprendė teismas. LRT sprendimą žada skųsti.
       2024-06-17 19:59:42

LRT: keičiamas finansavimo modelis neturi kenkti transliuotojo misijai

Seime kilus iniciatyvai Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos LRT finansavimą sieti su šalies bendrojo vidaus produkto (BVP) augimu, pats visuomeninis transliuotas įspėja, kad reikia įvertinti, ar naujas modelis nekenks jo misijai karo grėsmės akivaizdoje.
       2024-06-15 12:45:09

Erkės paplitusios visur: kaip apsisaugoti?

Vasarą vis daugiau laiko praleidžiame gryname ore – miestų parkuose, soduose ar sodybose, o mėgstančius grybauti į miškus jau vilioja grybai. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai primena, kad gamtoje turime išlikti itin atidūs, nes joje mūsų laukia pavojingas ligas platinantys nariuotakojai – erkės.
       2024-06-15 12:38:33

Norite susidraugauti su kaimynais? Ekspertai pataria, nuo ko pradėti

Saugūs namai yra vienas iš pamatinių mūsų poreikių, o naujausias tyrimas apie gyvenimą namuose atskleidė, kad savo būsto saugumą daugelis sieja ne tik su fizine apsauga (patikimais užraktais ar spynomis), bet ir su tarpasmeniniais santykiais.
       2024-06-12 11:33:10

Norite gauti APVA paramą? – ESO atsako į svarbiausius klausimus

Kiekvieną mėnesį prie skirstomojo tinklo vidutiniškai prijungiama apie 2400 saulės elektrinių, kurios Lietuvoje dažniausiai montuojamos ant privačių namų stogų, rodo „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) duomenys.
       2024-06-12 11:13:41

Svajojate padirbėti iš pajūrio? Įmanoma, bet yra papildomų sąlygų

Darbostogos užsienyje ar tik nuotolinis darbas iš namų – per koronaviruso pandemiją įsitvirtinę modeliai niekur nedingo, nors tuo ne visada džiaugiasi darbdaviai.
       2024-06-12 10:53:22

Sukčių pasiūlymas tinkluose: už kiek pirktumėte pamestą svetimą bagažą?

„Pamestas bagažas tik už 2,95 Eur“ – skelbia iš pažiūros oficialus vieno didžiausių Lietuvos oro uostų „Facebook“ puslapis. Skelbime siūloma įsigyti „pamestą“ ir niekam nebereikalingą bagažą, kuriame gali būti vertingų daiktų.
       2024-06-12 10:48:58

Gudriausi sukčių metodai stebina: įkliūva net atsargiausi

Finansinių nusikaltėlių atakų aktyvumui nemažėjant, jų metodai tampa vis išradingesni ir sunkiai atpažįstami net patiems kritiškiausiems. Pasak „Citadele“ banko Baltijos šalių lėšų valdymo ir prekybos finansavimo tarnybos vadovo Romo Čereškos, vasarą gyventojai dar labiau atsipalaiduoja.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.