Naujienos

Kaip tinkamai reklamuoti internetinę svetainę?

2023-11-10 18:12:44

Galbūt turite savo internetinę svetainę, bet nesulaukiate joje lankytoju? Jeigu nežinote, kaip tinkamai reklamuoti savo internetinę svetainę ir pritraukti daugiau lankytojų, šiame straipsnyje rasite naudingų patarimų.

Šiuo metu internete yra daugybė skirtingų rinkodaros taktikų, kurios gali padėti reklamuoti internetinę svetainę skirtingais būdais.

Kaip reklamuoti savo internetinę svetainę?

Seorocket.lt – internetinės reklamos agentūra yra parengusi suteikti naudingus patarimus, kaip galėtumėte išpopuliarinti savo internetinę svetainę ir pritraukti daugiau lankytojų, kurie galėtų virsti potencialiais klientais.

SEO optimizacija

Paieškos sistemos optimizacija arba SEO paslaugos, gali būti svarbiausias dalykas, kurį galite pasidaryti siekdami reklamuoti savo svetainę. Interneto erdvėje yra daugiau nei 2 milijardai internetinių svetainių ir kiekvieną sekundę jų atsiranda dar daugiau, todėl yra didelė rizika, kad Jūsų svetainė pasimes tarp turinio gausos, jeigu nepasirūpinsite, kad ji būtų draugiška paieškos sistemoms.

Šiais laikais nebūtina išleisti daugybės pinigų SEO paslaugoms. Jeigu pasirinksite tinkamą SEO agentūrą, ji pasiūlys geriausią strategiją pagal Jūsų verslo šaką.

Nagrinėjant svetainės SEO, svarbu atkreipti dėmesį į du pagrindinius aspektus: SEO svetainės vidinius ir išorinius optimizavimus.

- SEO svetainės vidus apima viską, ką matote savo svetainėje: tekstus, vaizdo įrašus, meta aprašymus, dizainą ir net struktūrą.
- SEO svetainės išorė susijsi su tuo, kas vyksta kitose internetinėse svetainėse. Tai apima Jūsų svetainės aspektus: kas ją cituoja, kokią poziciją užima, kokio dėmesio sulaukia iš skaitytojų.

Paieškos sistemos optimizacija yra vienas iš efektyviausių būdų reklamuoti savo svetainę, kartais reikia atlikti ir korekcijas. Šis metodas dažniausiai generuoja srautą be didelės įtampos, nes viskas yra optimizuota. Tačiau turėtumėte žinoti, kad šio metodo rezultatus galima pamatyti tik po kelių mėnesių, todėl nesitikėkite greito sprendimo.

Google reklama

Google reklama yra paprastas būdas reklamuoti savo svetainę, net jei turite tik nedidelį biudžetą. Skaitmeninė rinkodara šiuo būdu gali būti viena iš tradicinių priemonių, tačiau ji išlieka populiari, nes tai puikus būdas didinti svetainės lankomumą ir tikslinti tam tikras demografinės grupes.

„Google Ads“ – geriausiai žinoma PPC reklamos platforma. Naudodami „Google Ads“ galite greitai sukurti reklamą pagal raktažodžius ir mokėsite tik tada, kai vartotojas spustelės nuorodą.

„Google Ads“ neturi fiksuotos sumos, kurią turėsite sumokėti už kiekvieną paspaudimą. Paleidus reklamą šioje platformoje, ji automatiškai įtraukiama į aukcioną, kuris vyksta kiekvieną kartą, kai vartotojas ieško Jūsų raktažodžio. Paprastai laimi tas reklamuotojas, kuris siūlo daugiau už vieną paspaudimą, tačiau jo reklamos pozicija nustatoma pagal kitus veiksnius, tokius, kaip raktažodžio aktualumas ar bendras reklamos našumas.

Jei turite reklamos biudžetą, galite lengvai nustatyti „Google Ads“, kad išleidę sumą per tam tikrą laikotarpį, Jūsų reklamos nebūtų įtrauktos į kitą aukcioną, kol šis laikotarpis nepasibaigs. Taigi, nereikia nerimauti dėl nesibaigiančių išlaidų be jokios kontrolės.

Mažai įmonei, siekiančiai investuoti kapitalą į platinimą, „Google Ads“ yra vienas geriausių būdų reklamuoti savo svetainę ar tinklaraštį.

Google verslo profilis

Jei Jūsų verslas priklauso nuo klientų arba jei norite generuoti daugiau lankytojų savo svetainėje – „Google Business Profile“ yra būtinas.

Susikurti „Google Business Profile“ profilį yra nemokama paslauga, paprasta ir padedanti lengviau rasti Jūsų verslą, kai žmonės atlieka vietinių paslaugų paieškas. Turėdami verslo profilį, galite pridėti savo verslo informaciją:

- Darbo valandas.
- Paslaugų arba prekių sąrašą.
- Kontaktinę informaciją.
- Dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus.
- Šiek tiek iliustracijų.

Vienas puikus dalykas „Google Business Profile“, kad galite matyti, kaip vartotojai bendrauja su Jūsų verslo profiliu. Todėl atsiranda galimybė dažniaus keisti savo reklamos strategiją. Taip pat stebėti lankytojų srautą.

Socialinė medija

Socialinė medija yra geriausiai žinomas nemokamas naujų svetainių reklamavimo būdas – ir ne be priežasties. Tokios platformos kaip „Facebook“ ir „Instagram“ turi po kelis milijardus vartotojų, todėl su kitomis įmonėmis ir savo verslo reklamavimu šiose platformose susisiekti yra paprasta.

Prieš pradėdami naudotis socialinėmis medijomis, turėtumėte apsvarstyti, koks yra Jūsų verslo prekės ženklas, į kokią auditoriją orientuosite ir kokią naudą norite gauti. Štai trumpas platform pristatymas, kurias turėtumėte peržiūrėti ir nuspręsti, kurios labiausiai Jums tinka:

- „Facebook“ – geras visapusiškas pasirinkimas tiek B2B, tiek B2C įmonėms, nepriklausomai nuo prekės ženklo. „Facebook“ turi didžiausią vartotojų bazę, todėl tinka reguliariai skelbti naujienas apie savo verslą.
- „Instagram“ – puikiai tinka tiek B2B, tiek B2C. Geriausia platforma naudoti, jei Jūsų darbas yra labai vizualus ar norite pasiekti jaunesnius asmenis, kaip pagrindinę auditoriją.

Jei turite tam tikrą biudžetą svetainės reklamavimui, tai „Facebook Ads“ yra puikus būdas reklamuoti savo svetainę per socialines medijas. Naudodami „Facebook Ads“, turite daugybę tikslinimo galimybių, todėl lengva sutelkti dėmesį savo auditorijai. Galite net nuspręsti, kaip tikslinti vartotojų skaičių, kurie seka tam tikrus puslapius arba yra Jūsų dabartinių sekėjų draugai.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2023-12-11 21:08:45

Ketvirtoji pramonės revoliucija: kova dėl kvalifikuotos darbo jėgos

Dažnai girdimas naratyvas, jog prasidėjusi ketvirtoji pramonės revoliucija, kitaip dar vadinama Pramone 4.0, sumažins gamybos darbuotojų poreikį iki minimumo. Tačiau bent šiandien realybė yra kitokia.
       2023-12-11 15:36:02

„ChatGPT“ jau turi rimtą konkurentą: sugebės pranokti ir atsakymais, ir saugumu?

Šių metų lapkritį bene populiariausio dirbtinio intelekto (DI) įrankio „ChatGPT“ naudotojų skaičius pasiekė 180 milijonų žmonių, o vien per spalį jame buvo apsilankyta daugiau kaip 1,7 milijardo kartų.
       2023-12-08 19:21:36

Ką apie dizainų ir idėjų apsaugą turėtų žinoti smulkiojo verslo atstovai

Neretai mugėse matome rankų darbo gaminius, kurie tarsi primena žinomų gaminių dizainus: panašios formos odos gaminiai, panašūs rūbų modeliai ar detalės. Natūraliai kyla klausimas, ar juos kuriant nepasinaudota kažkieno kito intelektine nuosavybe?
       2023-12-08 17:47:11

Sukčių apgaulės – Holivudo aktoriai, astronautai neturi pinigų grįžti į Žemę

Sukčiaus gyvenimas liūdnas – jame nėra nei švenčių, nei laisvadienių. Netgi atvirkščiai – kol ruošiamės Kalėdoms, piktavaliai kibte kimba į darbus, bandydami pavogti ir mūsų šventinę nuotaiką, ir pinigus.
       2023-12-08 17:37:30

Nesigėdyti prostatos vėžio

„Didžioji dalis profilaktinių patikrų prasideda nuo kokio nors neskausmingo testo. Profilaktinės patikros dėl prostatos vėžio atveju tai yra paprastas kraujo paėmimas iš venos“, – sako Nacionalinio vėžio instituto Onkourologijos skyriaus gydytojas urologas (onkologas) doc. dr. Aušvydas Patašius.
       2023-12-08 17:26:47

D. Nausėdienė Suvalkų lietuvių mokyklos atidaryme: Lietuva ten, kur yra lietuvių

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė penktadienį Lenkijoje dalyvavo Suvalkų lietuvių pagrindinės mokyklos atidarymo ceremonijoje.
       2023-12-08 08:55:48

Išmani kalėdinė dovana vaikui: kaip išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį?

Prasidėjus šventinių dovanų pirkimo maratonui dalis tėvų svarsto galimybę Kalėdų proga padovanoti savo vaikams išmanųjį įrenginį. Akivaizdu, kad išmanusis telefonas vaikams gali suteikti ne tik nuolatinį ryšį su tėvais, bet ir papildomų mokymosi galimybių, daugiau laisvės pramogoms.
       2023-12-07 20:04:07

Ar tikrai įmanoma sutaupyti naudotą automobilį užsienyje perkant savarankiškai?

Prekyba naudotais automobiliais nėra hobis ar laisvalaikio praleidimo būdas, todėl kiekvienas pardavėjas pirmiausia tikisi ir siekia iš to uždirbti.
       2023-12-07 19:36:48

Vilniuje bus įrengtas butas, kurio interjerą sukūrė dirbtinis intelektas

Vilniuje bus įrengtas pirmasis butas Baltijos šalyse, kurio interjerą sukūrė dirbtinis intelektas. Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ Vilniuje įrengs pirmąjį butą Baltijos šalyse, kurio interjeras sukurtas pasitelkiant dirbtinį intelektą (DI).
       2023-12-07 15:06:42

Atsisveikinimas su darbuotoju: neieškokite pigesnių būdų

Dinamiškoje darbo rinkoje išvengti darbuotojų atleidimų sudėtinga. Neretai atsisveikinimas su darbuotoju perauga į darbo ginčą, o šis vėliau nukeliauja ir į teismą.
       2023-12-06 16:41:12

Skaitmenizuota logistika: kuria ateities krovinių pervežimo standartus

Ne vieną dešimtmetį logistikos sektoriuje veikiančios bendrovės ieško tinkamų būdų optimizuoti veiklos procesus tam, kad galėtų išspręsti pagrindines efektyvumo, saugumo ir bendros veiklos tvarumo problemas.
       2023-12-06 08:19:40

„iPhone“ žinutės netrukus atrodys kitaip: pokyčius paskatino konkurentai

Ar kada nors pastebėjote, kad vienos į jūsų „iPhone“ ateinančios žinutės yra mėlynos spalvos, o kitos – žalios? Taip yra todėl, kad mėlynai žymimos iš kitų „iPhone“ ateinančios „iMessage“ žinutės, o žalia spalva pažymėtos iš „Android“ įrenginių ateinančios įprastos SMS ar MMS žinutės, kurios neturi papildomų funkcionalumų.
       2023-12-05 20:08:13

Ir žiemai prasidėjus galima šildytis taupiau: 10 praktinių patarimų

Žiemai įgaunant pagreitį ir temperatūrai nukritus žemiau nulio, pastatams šildyti reikia didesnio šilumos kiekio, o tai reiškia ir didesnes šildymo sąskaitas. Vis tik nereikėtų nuleisti rankų – dar galite atlikti keletą nesudėtingų, tačiau efektyviai taupyti šilumą padedančių veiksmų.
       2023-12-05 14:51:51

Tyrimas: kokį NT kainų likimą prognozuoja gyventojai?

Nors nekilnojamo turto (NT) rinka atrodo aprimusi, dauguma šalies gyventojų mano, kad butai brangs –atskleidė NT plėtros bendrovės „Omberg group“ užsakymu atliktas tyrimas. Ar tokios gyventojų prognozės NT rinkai sparčiai kintančioje ekonominėje aplinkoje gali išsipildyti?
       2023-12-05 14:36:07

Kiek elektros sunaudoja kalėdinės girliandos: suma gali siekti kelis šimtus

Artėjant Kalėdoms, norisi namus papuošti elektrinėmis girliandomis ir dekoracijomis, tačiau dažną stabdo dvejonės, kaip tokios puošmenos gali išauginti sąskaitas už elektrą.
       2023-12-05 14:27:28

Ko nepamiršti vykstant slidinėti – 4 svarbiausi patarimai keliaujantiems

Netrukus startuosiantis slidinėjimo sezonas primena, kad jau visai greitai šalies oro uostus užplūs lagaminais su slidėmis ir kita šio žiemos sporto įranga nešini keliautojai.
       2023-12-04 18:00:28

VU ekspertai iš palydovinių duomenų atskleidė atakų Gazoje mastą

Palydovinėms technologijoms radikaliai keičiant karinių veiksmų ir konfliktų regionų stebėseną, atvirųjų duomenų amžiuje anksčiau ribota informacija šiuo metu yra nesunkiai pasiekiama, o beveik realiu laiku prieinami aukštos ir vidutinės raiškos palydoviniai vaizdai naudojami ne tik žvalgybos tikslais, bet ir kovojant su plačiai paplitusia dezinformacija.
       2023-12-04 17:49:20

5G ryšio plėtra viršijo lūkesčius: abonentai jau skaičiuojami milijardais

Pasaulinės 5G plėtros šiemet nesugebėjo sulėtinti nei ekonominiai iššūkiai, nei geopolitiniai neramumai. Neseniai paskelbto „Ericsson Mobility Report“ tyrimo duomenimis, 2023 m. penktos kartos tinklas visoje planetoje pasipildė daugiau, nei 600 milijonų, naujų abonentų bei viršijo net optimistiškiausias analitikų prognozes.
       2023-12-04 09:48:27

Baltijos šalių BVP ateinančiais metais vėl turėtų augti

Ateities tendencijų rodikliai atskleidžia kontrastingas Baltijos regiono ekonomikos prognozes. Lietuvoje ekonominis aktyvumas pradėjo didėti daugiausia dėl stiprėjančio optimizmo gamybos sektoriuje.
       2023-12-01 19:10:00

Lietuviai rudenį keliavo kitaip: prioritetas egzotinėms kryptims

Rudenį lietuviai keliavo mažiau, nei vasarą, o labiausiai aktyvumu išsiskyrė spalio 30 d. – lapkričio 5 d. laikotarpis, kai šalyje vyko moksleivių atostogos.
       2023-12-01 16:05:21

Dirbtinis intelektas mokykloje: kam su juo kovoti, jei galime išnaudoti?

Mūsų pasaulis yra ankstyvojoje technologinės revoliucijos stadijoje. Prognozuojama, kad dirbtinis intelektas (DI), kurį įgalina tokie didžiuliai generatyvinės kalbos modeliai kaip „ChatGPT“, pakeis beveik visas visuomenės gyvenimo sritis.
       2023-12-01 09:12:13

Varnikuose atidaryta išskirtinė mineralinio vandens biuvetė

Lapkričio 30 dieną Varnikų kaime, netoli pažintinio tako, atidaryta mineralinio vandens biuvetė su Trakų Dievo Motinos koplytėle. Jos statybos projektui buvo pritarta š. m. rugpjūčio 23 dieną vykusio Trakų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu.
       2023-12-01 08:47:19

Darbo ir laisvalaikio balanso nebuvimas – žala darbuotojo sveikatai, ekonomikai

Jei darbas kelia dažną nuovargį, o atliekant kasdienes užduotis nuolat kankina abejonės, gali būti, kad jus kankina perdegimas. Brangiai jis kainuoja ne tik emociškai, bet ir finansiškai.
       2023-11-30 20:41:39

Kodėl JAV ekonomika neauga taip greitai kaip anksčiau?

Remiantis naujausiais rodikliais, panašu, kad euro zonos verslo nuotaikos stabilizavosi, o vangumas JAV būsto rinkoje ir kiti veiksniai slopina JAV ekonomikos augimą.
       2023-11-30 20:35:01

5 esminės taisyklės, kaip skalbti drabužius ir užtikrinti skalbyklės efektyvumą

Skalbimas – tai namų ruošos darbas, kurį atliekame kiekvieną savaitę. Tačiau atliekant šią, iš esmės paprastą užduotį, rekomenduojama laikytis tam tikrų taisyklių.
       2023-11-30 12:06:31

Ar pasauliui pavyks iki 2030-ųjų galutinai įveikti ŽIV ir AIDS epidemiją?

Kada tapsime karta be AIDS? Šį klausimą, gruodžio 1-ąją minėdami Pasaulinę AIDS dieną, užduoda tiek ŽIV infekuotieji, tiek šioje srityje dirbantys specialistai. Deja, pasak jų, Lietuvai iki šio tikslo dar reikia gerokai pasitempti.
       2023-11-30 11:58:40

Ką verta žinoti, siekiant karjeros naujoje komandoje?

Pradėti karjerą po studijų baigimo arba pereiti į naują komandą gali būti nedrąsu, ypač kai jautiesi visiškai „žalias“. Tačiau už viso to slypi daugybė galimybių augti ir tobulėti.
       2023-11-28 16:42:27

Sužavėkite aplinkinius: šventinio stalo dekoro ir serviravimo tendencijos

Iki Kalėdų liko mažiau nei mėnuo, todėl neišvengiamai pradedame galvoti apie dovanas artimiesiems, Kalėdų eglutės puošybą, jaukias dekoracijas.
       2023-11-28 16:40:14

Slidinėjimo profesionalas pataria, kaip pasiruošti žiemos atostogoms kalnuose

Per pastarąjį dešimtmetį susidomėjimas žiemos sportu Lietuvoje smarkiai išaugo. Šią tendenciją patvirtina ir kelionių organizatoriai.
       2023-11-28 16:37:04

Kas yra „VoLTE“ ir „VoWiFi“ technologijos bei kokį iššūkį jos sprendžia?

Per pastaruosius kelis dešimtmečius telekomunikacijų pasaulyje įvyko net keletas revoliucinių pokyčių, o vieni svarbiausių yra susiję su balso technologijomis.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.