Naujienos

Kokybiško šampūno pasirinkimas

2024-04-22 10:45:36

Plaukų priežiūra apima daugybę skirtingų procedūrų ir produktų. Nors ne visi naudoja kaukes, purškiklius, aliejukus ir serumus, tačiau tikrai visi reguliariai naudoja šampūnus. Tai būtiniausia plaukų priežiūros priemonė - todėl ypač svarbu jį rinktis pagal plaukų ir galvos odos tipą.

Tinkamai parinktas kokybiškas produktas ne tik pasirūpins jūsų plaukų švara, bet ir pagerins jų būklę bei išvaizdą. O norint išsirinkti gerą šampūną, reikia atkreipti dėmesį ne tik į patrauklius užrašus ant pakuotės, bet ir į sudėtį, kuri dažniausiai nurodoma smulkiu šriftu kitoje buteliuko pusėje.

Šampūnai pagal paskirtį - kokį pasirinkti?

Visų pirma, reikia teisingai nustatyti savo odos ir plaukų tipą, nes nuo to priklauso, kokio šampūno jums reikės. Skirtingi šampūnai skirti skirtingoms problemoms spręsti, pavyzdžiui, pašalinti pleiskanas, maitinti plaukus, suteikti apimties ar sumažinti riebalavimasi.

Riebiems plaukams

Kokybiški šampūnai plaukams, kurie linkę riebaluotis turi ne tik valomųjų savybių, bet ir efektyviai kovoja su per didelio riebalinių liaukų darbo priežastimis bei apsaugo nuo greito plaukų susiriebalavimo. Tokių produktų sudėtyje gali būti dilgėlių, ramunėlių, šalavijų ekstraktų, taip pat sudėtyje gali būti molio bei vitaminų A ir C, kurie yra ne mažiau veiksmingi kovoje su riebaluotis linkusiais plaukais.

Sausiems plaukams

Sausiems plaukams reikėtų naudoti šampūną, kuris padės drėkinti plaukus bei išlaikyti drėgmę juose. Produktuose, skirtuose sausiems plaukams, turi būti drėkinančių ir maitinančių ingredientų, tokių kaip taukmedžio sviestas ar avokadų bei migdolų aliejus. Taip pat galite rinktis šampūną, kurio sudėtyje yra lanolino, pantenolio ir glicerino, kadangi šios medžiagos intenstyviai drėkina ir maitina plaukus bei galvos odą.

Dažytiems plaukams

Po dažymo procedūrų turėtų būti naudojami būtent dažytų plaukų priežiūrai skirti plaukų šampūnai. Aktyvūs komponentai tokiuose šampūnuose neleidžia spalvai greitai išsiplauti ir išblukti. Geriausia, jei šampūno formulėje yra UV filtrai, apsaugantys nuo agresyvaus saulės spindulių poveikio, kuris gali išsausinti ir pažeisti dažytus plaukus.

Pažeistiems plaukams

Šiam plaukų tipui puikiai tinka šampūnai be sulfatų su žemu pH lygiu. Juose yra maitinančių ir atkuriančių ingredientų, kurie padeda apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo ir žalingo aplinkos poveikio. Plaukai gali būti pažeisti ne tik dėl dažno dažymo ar kitų cheminių procedūrų plaukams, bet ir dėl nuolatinio plaukų formavimo prietaisų naudojimo, agresyvaus saulės spindulių poveikio ir kitų aplinkos veiksnių.

Šampūnai plaukų apimčiai didinti

Šampūnai ploniems ir silpniems plaukams ne tik valo, maitina ir drėkina plaukus, bet ir padeda padidinti jų apimtį. Ant plauko stiebo susiformuoja nematoma plėvelė, kuri padidina jų storį, plaukai taip pat įgauna papildomo elastingumo ir blizgesio.

Šampūnai jautriai galvos odai

Jautriai galvos odai skirti šampūnai yra švelnios sudėties, turi raminančių savybių, švelniai valo odą ir plaukus bei pašalina odos paraudimą ir sudirgimą. Šio tipo šampūnų formulėje dažnai galite rasti levandų, kurios turi raminamąjį poveikį, ir mentolio, kuris vėsina ir ilgam palieka gaivumo pojūtį.

Giliai valantys šampūnai

Tokių šampūnų pH lygis yra 7 - 8,5. Pagrindinė jų užduotis – išvalyti odą ir plaukus nuo formavimo priemonių likučių, vaško, mineralinių aliejų ir kt. Šis produktas gali būti naudojamas prieš cheminio garbanojimo, keratininio tiesinimo ar plaukų laminavimo procedūras. Tokių šampūnų negalima naudoti kasdienei plaukų priežiūrai namuose.

Šampūnai nuo pleiskanų

Specialiuose šampūnuose nuo pleiskanų yra tam tikrų ingredientų, kurie pašalina pleiskanas ir užkerta kelią tolesniam jų atsiradimui. Tokio tipo šampūnų sudėtyje galite rasti salicilo rūgšties, sieros ar ichtiolio.

Šampūnai garbanotiems plaukams

Vienas iš svarbiausių garbanotų plaukų priežiūros etapų – plauti plaukus švelniais šampūnais be sulfatų. Taip yra dėl to, kad garbanoti plaukai dažnai yra porėti ir linkę išsausėti. O šampūnas su sulfatais šias problemas gali tik paaštrinti, tad garbanotų plaukų priežiūrai verčiau rinkitės šampūnus, kurių sudėtyje nėra sulfatų.

Šampūnai, skatinantys plaukų augimą

Be to, kad tokie šampūnai puikiai valo galvos odą, jie taip pat skatina naujų plaukų augimą. Organiniai aliejai esantys sudėtyje padeda atkurti plaukus nuo šaknų iki galiukų. O vitaminai, augalų ekstraktai ir kitos naudingos medžiagos skatina plaukų augimą.

Kokių medžiagų reikėtų vengti naudojant šampūną?

Šampūnuose neturėtų būti tam tikrų ingredientų, kurie gali pakenkti plaukų ir galvos odos sveikatai. Taigi, kokių ingredientų reikėtų vengti?

Agresyvios paviršinio aktyvumo medžiagos (SLS, SLES). Šios medžiagos gali dirginti galvos odą ir išsausinti plaukus. Šampūnai, kuriuose didelė sulfatų koncentracija, gali sukelti pleiskanų atsiradimą, niežėjimą ar net plaukų slinkimą.
Parabenai. Tai yra konservantai, naudojami produkto galiojimo laikui pailginti ir užkirsti kelią bakterijų bei grybelių atsiradimui. Tačiau jie gali sukelti alergines reakcijas ir sudirginti galvos odą.
Ftalatai. Tai medžiagos, kurios dedamos į šampūnus, siekiant pagerinti jų tekstūrą ir stabilumą. Tačiau jie gali sukelti hormonų disbalansą.
Silikonai. Jie dedami į šampūnus, kad suteiktų plaukams blizgesio ir glotnumo, tačiau laikui bėgant jie gali imti kauptis ant plaukų ir galvos odos, o tuomet plaukai gali tapti sausi ir trapūs.
Mineralinis aliejus. Tai naftos produktas, galintis kimšti poras.
Formaldehidas. Tai konservantas, galintis sukelti alergines reakcijas.
Dirbtiniai dažikliai ir kvapikliai. Jie gali sukelti alergines reakcijas ir sudirginti galvos odą.

Šampūnų be sulfatų privalumai

Šampūnas be sulfatų – tai produktas, skirtas žmonėms, kurie nori suteikti savo plaukams tinkamą ir saugią priežiūrą. Šampūnai, kurių sudėtyje nėra šiurkščių paviršinio aktyvumo medžiagų, išplauna plaukus nuo nešvarumų natūralių ingredientų pagalba. Dėl šios priežasties tokie šampūnai veikia daug švelniau. Šampūnai be sulfatų palaiko tinkamą drėgmės balansą galvos odoje. Dėl to apsauginis epidermio sluoksnis ir folikulai lieka nepažeisti. Be to, ne tik nenuplauna dažančių pigmentų nuo plaukų, bet netgi gali sustiprinti atspalvį. Šampūnai be sulfatų taip pat atkuria rūgščių balansą, intensyviai maitina plaukus bei gali paskatinti ir pagreitinti jų augimą. Be to, šie šampūnai padeda ilgiau išlaikyti efektą po keratininio tiesinimo ar kitų plaukų procedūrų.

Užs. Nr. 81

Palydovinių antenų ir imtuvų montavimas
Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:



Sveikata: kitos panašios naujienos
       2024-05-08 11:33:17

Genetinė liga gali paklaidinti net gydytojus

Tikslią ligos diagnozę vilnietė Diana išgirdo maždaug prieš ketverius metus. Genetinis tyrimas patvirtino neurologų įtarimus dėl spinalinės raumenų atrofijos (SRA). Reta genetinė nervų ir raumenų liga leido paaiškinti, kodėl ilgus metus moteris jautėsi silpnesnė negu bendraamžiai, turėjo mažiau energijos ir greitai pavargdavo.
       2024-04-22 10:19:43

Vitaminai maitinančioms - pirkti kompleksą ar atskirai?

Žindymo metu viskas, ko reikia augančiam organizmui, gaunama su motinos pienu. Taigi, jei mamos organizme yra ryškus maistinių medžiagų trūkumas, vaikas taip pat kenčia nuo jų trūkumo.
       2024-04-15 12:24:48

Kuo naudinga garso terapija?

Teigiamas garso poveikis žmogui žinomas nuo senų laikų. Įvairių istorijų galima rasti jau senovės Egipte, Indijoje, Graikijoje. Tam tikri aspektai pasiekė ir dabartinį laikotarpį. Pavyzdžiui, ganėtinai populiariu užsiėmimu vis dar išlieka garso terapija.
       2024-01-09 14:07:59

Trombocitais praturtintos kraujo plazmos (PRP) injekcijos į sąnarius, sausgysles

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) injekcijos – tai natūrali terapija, kurios metu gydymui naudojamas paties paciento kraujas. Jos padeda išspręsti daugelį varginančių sveikatos problemų be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų.
       2023-11-14 16:08:23

Alkoholio, antibiotikų vartojimas kartu gali sustiprinti šalutinį vaistų poveikį

Nors daugumos vaistų informaciniuose lapeliuose nurodoma, kad jų negalima vartoti kartu su alkoholiu, tačiau Lietuvoje, deja, tai nėra vienetiniai atvejai, teigia gydytojas toksikologas.
       2023-04-19 13:45:40

Dirbate sėdimą darbą ar skraidote ilgus skrydžius ir sutino koja?

Giliųjų venų trombozė ne veltui yra vadinama itin klastinga liga – dėl jos pasekmių žmogų gali ištikti net mirtis. Mokslininkai įvardija vieną iš svarbių rizikos grupių – ilgai sėdintys žmonės.
       2021-11-18 17:18:45

Kaip vartoti antibiotikus atsakingai?

Kiekvienais metais lapkričio 18 dieną minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, kurios pagrindinis tikslas skatinti visuomenę vartoti šį medikamentą atsakingai. Kauno klinikų gydytoja klinikinė farmakologė Akvilė Ūsaitė pažymi, kad antibiotikais gydomos tik bakterijų sukeltos infekcinės ligos.
       2020-07-07 13:30:33

Tinkama pagalvės priežiūra garantuoja ilgaamžiškumą

Ar patalynei reikia skirti dėmesio, kad ji kuo ilgiau tarnautų? Žinoma, tačiau tai daro retas. Štai užvalkalus, užtiesalus daugelis mūsų skalbia kartą per savaitę ir dar dažniau, tačiau tinkamai nesirūpina pačia patalyne.
Daugiau naujų naujienų
       2024-10-03 16:23:37

NVSC priminimas apie legioneliozės profilaktiką

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai tiek nuosavų, tiek daugiabučių namų gyventojus, kurie patys savarankiškai ruošia karštą vandenį, ragina atkreipti dėmesį į legioneliozės profilaktines priemones, kurios svarbios visais metų laikais.
       2024-09-29 13:01:22

Kai šviesolaidis tampa ginklu: Ukrainos padangėje – nematyto tipo dronai

Daugelio mūsų namams internetą tiekiantis šviesolaidis pastaruoju metu netikėtai prigijo dronų pramonėje. „Forbes“ žiniomis, Vokietijos bendrovė „HIGHCAT“ Ukrainoje jau kurį laiką testuoja nematytas bepilotes skraidykles, kurios valdomos per optinį kabelį ir yra atsparios signalo blokavimui.
       2024-09-29 11:36:58

8 miego valandos ir kiti mitai: viskas daug paprasčiau

Miegas yra gero kasdienio gyvenimo pagrindas, nes tik gerai pailsėję galime būti produktyvūs, energingi ir sveiki, sako miego mokslininkė. Panašu, kad vis geriau tai suprantame ir patys.
       2024-09-28 10:17:14

Mokslininkės įžvalgos, kaip alkoholis veikia smegenis?

„Stebėkite save ir savo artimą – pradėjus išgėrinėti, siekiant numalšinti fizinius ar psichinius simptomus, formuojasi alkoholio priklausomybė“, – įspėja neuropsichologijos mokslų daktarė, Vilniaus universiteto Psichologijos instituto docentė Ramunė Dirvanskienė.
       2024-09-27 13:18:05

Kaip studentams užsitikrinti ne tik papildomas pajamas, bet ir kitas naudas

Neseniai prasidėjęs naujas studijų semestras – nauja galimybė gauti papildomų pajamų ne tik pragyvenimui, bet ir pramogoms. Ekspertai aiškinasi, kokios galimybės užsidirbti papildomai ir įgyti reikiamos praktikos studijų metu?
       2024-09-21 12:03:24

Jei mokykloje sunku susikaupti, gali būti kalti nesuvalgyti pusryčiai

Rugsėjis vaikams ir paaugliams skelbia ne tik naujų mokslo metų pradžią, bet ir žaidimų lauke, maudynių, išvykų į gamtą pabaigą. Sugrįžę į klases visi dalijasi ne tik atostogų įspūdžiais, bet ir įvairiausiais virusais.
       2024-09-20 17:33:57

Keturių dienų darbo savaitė Lietuvoje: galimybės ir iššūkiai

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) informuoja, kad Lietuvoje jau dabar egzistuoja galimybės įgyvendinti trumpesnę darbo savaitę, nekeičiant Darbo kodekso. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį tiek į galimybes, tiek į potencialius iššūkius.
       2024-09-13 17:00:08

Investuoti siūlo nuomonės formuotojas ar sukčius: kaip atpažinti?

Socialiniai tinklai leidžia pasiekti turinį iš viso pasaulio ir atveria galimybes informacijos įvairovei. Nuomonės formuotojai taip pat ieško, kokią nišą juose galėtų užimti.
       2024-09-11 19:37:50

Trečiasis „Lidl Plus“ gimtadienis pirkėjus lepins nuolaidomis

Išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų programėlės „Lidl Plus“ trečiasis gimtadienis tęsiasi! Pirkėjų pamėgta mobilioji programėlė „Lidl Plus“ jau tapo įprasta kiekvieno apsipirkimo dalimi.
       2024-09-10 22:22:14

Miegokite ramiai: ką daryti, kad išmanusis nežadintų naktį?

Negalite užmigti, „scrollinate“ telefoną, o dėl to – dar labiau nesimiega? Tai – tarsi užburtas ratas, vedantis tiesiai į nemigą. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai ir laikrodžiai turi įrankius, reikalingus sukurti tinkamą nuotaiką poilsiui ir stebėti, kiek gilus yra jūsų miegas.
       2024-09-07 13:54:59

ESO: rugpjūtį augo gaminančių vartotojų sugeneruotas elektros energijos kiekis

Rugpjūčio mėnesį „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prie tinklo prijungė 2136 gaminančius vartotojus, kurie įsirengė saulės elektrines tame pačiame ar gretimame sklype – ant pastato stogo.
       2024-09-06 18:51:49

Bulvės ir mėsa ruošiasi šeštadieniui: „Lidl“ kviečia į cepelinų fiestą!

Nors ruduo jau prasidėjo, vasariška kaitra neskuba trauktis. Vis dėlto, daugelis jau pasiilgo rudeniškos vėsos ir šio sezono mėgstamiausių patiekalų. Tad savaitgalis – puiki proga jaukiai ir gardžiai jais pasidžiaugti artimųjų apsuptyje.
       2024-09-06 18:29:22

Išsiruošusiems į grybų paieškas: ką svarbu atminti pasiklydus miške?

Ruduo į miškus kviečia savo gausiomis gėrybėmis. Grybų, uogų rinkimas – vienas iš didžiausių auksinėmis spalvomis pasidabinusio metų laiko džiaugsmų. Tiesa, išsileidus į grybų ar uogų paieškas, naudinga atminti – miške reikia elgtis atsakingai, o pasiklydus – nepamiršti kelių svarbių dalykų.
       2024-09-06 18:13:56

Kodėl įmonei turi rūpėti jūsų darbo ir poilsio balansas?

Smalsūs, nuolat besimokantys ir augti siekiantys darbuotojai – kiekvienos organizacijos siekiamybė. Tačiau kuriant aplinką, kurioje kiekvienas stengtųsi tobulėti, neretai rizikuojama perlenkti lazdą ir sukurti atmosferą, skatinančią rezultatų siekti atsisakant dalies laisvalaikio ir asmeninio gyvenimo.
       2024-09-06 17:46:30

Europos Centrinis Bankas mažina palūkanas, bet įmonės Lietuvoje reaguoti neskuba

Europos Centrinis Bankas (ECB) dar birželio mėnesį sumažino palūkanų normas 0,25 proc. Infliacijos tempai pastaruoju metu gerokai sumažėję, tad ECB nutarė, kad vėl galima pradėti aktyviau skatinti ekonomiką.
       2024-09-06 17:42:22

Lietuvos ir Lenkijos verslo misija stiprina bendradarbiavimą gynybos sektoriuje

Daugiau nei 40 Lietuvos gynybos sektoriaus įmonių ir organizacijų dalyvavo Lenkijos ir Lietuvos gynybos sektoriaus verslo misijoje Varšuvoje. Trijų dienų verslo misijos metu lietuviai buvo supažindinti su Lenkijos gynybos ekosistema, dalyvavo MSPO parodoje ir Lenkijos-Lietuvos verslo forume.
       2024-09-02 21:26:04

Turtingas skoniu ir už gerą kainą: rudeniškas troškinys su dešrelėmis

Nors prasidėjus rudeniui vis dar kvepia vasara, namų atsargos pilnėja rudeniškomis sodo ir daržo gėrybėmis. Dažniau į pietų ar vakarienių meniu atgula ir sotesni patiekalai, kuriems įkvėpimo semiamasi ir iš Alpių regiono virtuvės, rašoma „Lidl“ pranešime žiniasklaidai.
       2024-08-31 11:27:29

Stojimo rezultatai – šimtukininkai renkasi KTU, išlaikyta aukšta studijų kokybė

Dar pavasarį Kauno technologijos universitetas (KTU) nusprendė nežeminti konkursinio balo kartelės ir išlaikė iki tol galiojusį 5,4 balą. Dėl šios priežasties stojančiųjų vidutinis konkursinis balas universitete didėjo, o šiemet čia priimti pirmakursiai – geriau pasiruošę universitetinėms studijoms.
       2024-08-31 11:13:10

Prasidėjus mokslo metams – suintensyvėja eismas: 2 sek. taisyklė ir kita

Prasidėjus rugsėjui eismas keliuose tampa kur kas intensyvesnis. Ir nors kelių eismo taisyklės nesikeičia, specialistai kasmet atkreipia dėmesį, kad pirmąjį rudens mėnesį dėl gerokai išaugusių eismo srautų bei vis sudėtingėjančių oro sąlygų įvyksta daugiau avarijų.
       2024-08-29 14:30:34

Mobili saulės elektrinė – galimybė elektrą gamintis daugiabučiuose

Kiekvieną mėnesį prie skirstomojo tinklo vidutiniškai prijungiama virš 3 tūkst. saulės elektrinių, kurios Lietuvoje dažniausiai montuojamos ant privačių namų stogų.
       2024-08-28 10:55:30

Ekspertas pataria, kaip sureguliuoti televizorių sporto varžybų transliacijoms

Sporto pasaulyje dabar vyksta daugybė įspūdingų renginių. Norint mėgautis kiekvienomis rungtynėmis, patartina patikrinti, ar televizorius suderintas optimaliai.
       2024-08-27 18:33:18

10 keistų kelių eismo taisyklių, kurias reikėtų žinoti keliaujant į užsienį

Kiekviena šalis turi daugybę vairuotojams skirtų kelių eismo taisyklių, kurios, pirmiausia, turėtų užtikrinti saugumą keliuose bei pagarbą aplinkiniams. Visgi pasaulyje gausu kontroversiškų įstatymų, kurie stebina tiek vietinius vairuotojus, tiek ir svečius iš užsienio.
       2024-08-27 17:47:21

LED televizoriai

LED televizoriai jau ne vienerius metus išlieka vienu populiariausių pasirinkimų tarp vartotojų, norinčių aukštos kokybės vaizdo ir patikimumo. Nepaisant to, kad rinkoje atsiranda naujesnių technologijų, tokių kaip OLED ar QLED, LED televizoriai išlieka patikimu ir prieinamu sprendimu.
       2024-08-24 16:21:21

Pasigaminkite troškinį, kuris nukels į paprikos gimtinę – Ispaniją

Paprikas į Europą atgabeno Kristupo Kolumbo įgula ir nors šią ekspediciją bei šiuolaikinį europiečio stalą skiria ne vienas šimtmetis, paprikos iki šių dienų vis dar yra vienos populiariausių maisto gamyboje.
       2024-08-23 12:18:26

Vasara – kelionių metas: kaip sumažinti elektromobilio energijos sąnaudas?

Vasaros išvykoms ir kelionėms lietuviai dažniausiai renkasi automobilį. Šia transporto priemone keliauja net 87 proc. lietuvių ir vis daugiau jų šiltojo sezono metu į kelią išrieda elektromobiliais.
       2024-08-21 11:01:01

„Tele2“ ekspertas ragina atsinaujinti operacinę sistemą – į ją nusitaikė sukčiai

„Microsoft Windows“ naudotojai gavo pranešimus su raginimu kuo skubiau įdiegti naujausią operacinės sistemos atnaujinimą. To priežastis – aptikta nauja saugumo spraga, kuria pasinaudoję sukčiai gali užkrėsti jūsų kompiuterį.
       2024-08-20 11:40:55

Liepą ESO prie tinklo prijungė rekordinį gaminančių vartotojų skaičių

Liepos mėnesį „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) prie tinklo prijungė 3 709 gaminančius vartotojus, kurie įsirengė saulės elektrines tame pačiame ar gretimame sklype – ant pastato stogo. Dar 553 gyventojų tapo nutolusių saulės parkų klientais.
       2024-08-08 16:02:51

Ši sporto rūšis – ne kiekvienam: vilnietis drąsiai šoka ir nuo 3 km aukščio uolų

Šuolis parašiutu iš lėktuvo Mariui Čiūtai yra tik treniruotė – sportininkui kur kas įdomiau šokinėti nuo uolų ar aukštų pastatų. Jau bene dešimtmetį vilnietis aktyviai užsiima vienu ekstremaliausių sportų.
       2024-08-03 20:19:56

Vidurvasarį – elektros kainų pikas, bet ar galėsime atsikvėpti rugpjūtį?

Kaitri vidurvasario saulė Lietuvos, kaip ir kitų Baltijos šalių, gyventojams neleido atsikvėpti. Už norą atsivėsinti liepą teko susimokėti dešimtadaliu brangiau nei birželį. Liepos mėnesį elektros kaina Baltijos šalių regione augo 7 proc. iki 9,80 ct/kWh.
       2024-08-03 12:29:43

Su elektros vartotojais teisme nesusitiks – ESO mokės gyventojams kompensacijas

Audra smarkiai pažeidė ir apgadino oro linijas bei kitą „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) prižiūrimą infrastruktūrą, todėl elektros energijos tiekimo atstatymo darbai užtruko.
    Daugiau ankstesnių naujienų:  1  2  3  4  5
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.