Naujienos

Kokybiško šampūno pasirinkimas

2024-04-22 10:45:36

Plaukų priežiūra apima daugybę skirtingų procedūrų ir produktų. Nors ne visi naudoja kaukes, purškiklius, aliejukus ir serumus, tačiau tikrai visi reguliariai naudoja šampūnus. Tai būtiniausia plaukų priežiūros priemonė - todėl ypač svarbu jį rinktis pagal plaukų ir galvos odos tipą.

Nuotraukos šaltinis: Photocamera.click

Tinkamai parinktas kokybiškas produktas ne tik pasirūpins jūsų plaukų švara, bet ir pagerins jų būklę bei išvaizdą. O norint išsirinkti gerą šampūną, reikia atkreipti dėmesį ne tik į patrauklius užrašus ant pakuotės, bet ir į sudėtį, kuri dažniausiai nurodoma smulkiu šriftu kitoje buteliuko pusėje.

Šampūnai pagal paskirtį - kokį pasirinkti?

Visų pirma, reikia teisingai nustatyti savo odos ir plaukų tipą, nes nuo to priklauso, kokio šampūno jums reikės. Skirtingi šampūnai skirti skirtingoms problemoms spręsti, pavyzdžiui, pašalinti pleiskanas, maitinti plaukus, suteikti apimties ar sumažinti riebalavimasi.

Riebiems plaukams

Kokybiški šampūnai plaukams, kurie linkę riebaluotis turi ne tik valomųjų savybių, bet ir efektyviai kovoja su per didelio riebalinių liaukų darbo priežastimis bei apsaugo nuo greito plaukų susiriebalavimo. Tokių produktų sudėtyje gali būti dilgėlių, ramunėlių, šalavijų ekstraktų, taip pat sudėtyje gali būti molio bei vitaminų A ir C, kurie yra ne mažiau veiksmingi kovoje su riebaluotis linkusiais plaukais.

Sausiems plaukams

Sausiems plaukams reikėtų naudoti šampūną, kuris padės drėkinti plaukus bei išlaikyti drėgmę juose. Produktuose, skirtuose sausiems plaukams, turi būti drėkinančių ir maitinančių ingredientų, tokių kaip taukmedžio sviestas ar avokadų bei migdolų aliejus. Taip pat galite rinktis šampūną, kurio sudėtyje yra lanolino, pantenolio ir glicerino, kadangi šios medžiagos intenstyviai drėkina ir maitina plaukus bei galvos odą.

Dažytiems plaukams

Po dažymo procedūrų turėtų būti naudojami būtent dažytų plaukų priežiūrai skirti plaukų šampūnai. Aktyvūs komponentai tokiuose šampūnuose neleidžia spalvai greitai išsiplauti ir išblukti. Geriausia, jei šampūno formulėje yra UV filtrai, apsaugantys nuo agresyvaus saulės spindulių poveikio, kuris gali išsausinti ir pažeisti dažytus plaukus.

Pažeistiems plaukams

Šiam plaukų tipui puikiai tinka šampūnai be sulfatų su žemu pH lygiu. Juose yra maitinančių ir atkuriančių ingredientų, kurie padeda apsaugoti plaukus nuo lūžinėjimo ir žalingo aplinkos poveikio. Plaukai gali būti pažeisti ne tik dėl dažno dažymo ar kitų cheminių procedūrų plaukams, bet ir dėl nuolatinio plaukų formavimo prietaisų naudojimo, agresyvaus saulės spindulių poveikio ir kitų aplinkos veiksnių.

Šampūnai plaukų apimčiai didinti

Šampūnai ploniems ir silpniems plaukams ne tik valo, maitina ir drėkina plaukus, bet ir padeda padidinti jų apimtį. Ant plauko stiebo susiformuoja nematoma plėvelė, kuri padidina jų storį, plaukai taip pat įgauna papildomo elastingumo ir blizgesio.

Šampūnai jautriai galvos odai

Jautriai galvos odai skirti šampūnai yra švelnios sudėties, turi raminančių savybių, švelniai valo odą ir plaukus bei pašalina odos paraudimą ir sudirgimą. Šio tipo šampūnų formulėje dažnai galite rasti levandų, kurios turi raminamąjį poveikį, ir mentolio, kuris vėsina ir ilgam palieka gaivumo pojūtį.

Giliai valantys šampūnai

Tokių šampūnų pH lygis yra 7 - 8,5. Pagrindinė jų užduotis – išvalyti odą ir plaukus nuo formavimo priemonių likučių, vaško, mineralinių aliejų ir kt. Šis produktas gali būti naudojamas prieš cheminio garbanojimo, keratininio tiesinimo ar plaukų laminavimo procedūras. Tokių šampūnų negalima naudoti kasdienei plaukų priežiūrai namuose.

Šampūnai nuo pleiskanų

Specialiuose šampūnuose nuo pleiskanų yra tam tikrų ingredientų, kurie pašalina pleiskanas ir užkerta kelią tolesniam jų atsiradimui. Tokio tipo šampūnų sudėtyje galite rasti salicilo rūgšties, sieros ar ichtiolio.

Šampūnai garbanotiems plaukams

Vienas iš svarbiausių garbanotų plaukų priežiūros etapų – plauti plaukus švelniais šampūnais be sulfatų. Taip yra dėl to, kad garbanoti plaukai dažnai yra porėti ir linkę išsausėti. O šampūnas su sulfatais šias problemas gali tik paaštrinti, tad garbanotų plaukų priežiūrai verčiau rinkitės šampūnus, kurių sudėtyje nėra sulfatų.

Šampūnai, skatinantys plaukų augimą

Be to, kad tokie šampūnai puikiai valo galvos odą, jie taip pat skatina naujų plaukų augimą. Organiniai aliejai esantys sudėtyje padeda atkurti plaukus nuo šaknų iki galiukų. O vitaminai, augalų ekstraktai ir kitos naudingos medžiagos skatina plaukų augimą.

Kokių medžiagų reikėtų vengti naudojant šampūną?

Šampūnuose neturėtų būti tam tikrų ingredientų, kurie gali pakenkti plaukų ir galvos odos sveikatai. Taigi, kokių ingredientų reikėtų vengti?

Agresyvios paviršinio aktyvumo medžiagos (SLS, SLES). Šios medžiagos gali dirginti galvos odą ir išsausinti plaukus. Šampūnai, kuriuose didelė sulfatų koncentracija, gali sukelti pleiskanų atsiradimą, niežėjimą ar net plaukų slinkimą.
Parabenai. Tai yra konservantai, naudojami produkto galiojimo laikui pailginti ir užkirsti kelią bakterijų bei grybelių atsiradimui. Tačiau jie gali sukelti alergines reakcijas ir sudirginti galvos odą.
Ftalatai. Tai medžiagos, kurios dedamos į šampūnus, siekiant pagerinti jų tekstūrą ir stabilumą. Tačiau jie gali sukelti hormonų disbalansą.
Silikonai. Jie dedami į šampūnus, kad suteiktų plaukams blizgesio ir glotnumo, tačiau laikui bėgant jie gali imti kauptis ant plaukų ir galvos odos, o tuomet plaukai gali tapti sausi ir trapūs.
Mineralinis aliejus. Tai naftos produktas, galintis kimšti poras.
Formaldehidas. Tai konservantas, galintis sukelti alergines reakcijas.
Dirbtiniai dažikliai ir kvapikliai. Jie gali sukelti alergines reakcijas ir sudirginti galvos odą.

Šampūnų be sulfatų privalumai

Šampūnas be sulfatų – tai produktas, skirtas žmonėms, kurie nori suteikti savo plaukams tinkamą ir saugią priežiūrą. Šampūnai, kurių sudėtyje nėra šiurkščių paviršinio aktyvumo medžiagų, išplauna plaukus nuo nešvarumų natūralių ingredientų pagalba. Dėl šios priežasties tokie šampūnai veikia daug švelniau. Šampūnai be sulfatų palaiko tinkamą drėgmės balansą galvos odoje. Dėl to apsauginis epidermio sluoksnis ir folikulai lieka nepažeisti. Be to, ne tik nenuplauna dažančių pigmentų nuo plaukų, bet netgi gali sustiprinti atspalvį. Šampūnai be sulfatų taip pat atkuria rūgščių balansą, intensyviai maitina plaukus bei gali paskatinti ir pagreitinti jų augimą. Be to, šie šampūnai padeda ilgiau išlaikyti efektą po keratininio tiesinimo ar kitų plaukų procedūrų.

Užs. Nr. 81

Pagalba tvarkant Jūsų TV antenas
Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:



Sveikata: kitos panašios naujienos
       2025-03-28 10:14:01

Pradėti lytinį gyvenimą - apgalvotai

Nors Lietuvoje legaliai lytiškai santykiauti paaugliai gali nuo šešiolikos metų, specialistai atkriepia dėmesį, jog vis daugiau paauglių Lietuvoje lytinį gyvenimą pradeda ankstyvame amžiuje.
       2024-10-09 17:55:52

Šeimos gydytojai bus skatinami atlikti daugiau tyrimų

Nuo spalio 1 d. plečiamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis papildomai apmokamų pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugų spektras, kad šeimos gydytojai galėtų skirti daugiau svarbių tyrimų pacientams.
       2024-05-08 11:33:17

Genetinė liga gali paklaidinti net gydytojus

Tikslią ligos diagnozę vilnietė Diana išgirdo maždaug prieš ketverius metus. Genetinis tyrimas patvirtino neurologų įtarimus dėl spinalinės raumenų atrofijos (SRA). Reta genetinė nervų ir raumenų liga leido paaiškinti, kodėl ilgus metus moteris jautėsi silpnesnė negu bendraamžiai, turėjo mažiau energijos ir greitai pavargdavo.
       2024-04-22 10:19:43

Vitaminai maitinančioms - pirkti kompleksą ar atskirai?

Žindymo metu viskas, ko reikia augančiam organizmui, gaunama su motinos pienu. Taigi, jei mamos organizme yra ryškus maistinių medžiagų trūkumas, vaikas taip pat kenčia nuo jų trūkumo.
       2024-04-15 12:24:48

Kuo naudinga garso terapija?

Teigiamas garso poveikis žmogui žinomas nuo senų laikų. Įvairių istorijų galima rasti jau senovės Egipte, Indijoje, Graikijoje. Tam tikri aspektai pasiekė ir dabartinį laikotarpį. Pavyzdžiui, ganėtinai populiariu užsiėmimu vis dar išlieka garso terapija.
       2024-01-09 14:07:59

Trombocitais praturtintos kraujo plazmos (PRP) injekcijos į sąnarius, sausgysles

PRP (trombocitais praturtintos plazmos) injekcijos – tai natūrali terapija, kurios metu gydymui naudojamas paties paciento kraujas. Jos padeda išspręsti daugelį varginančių sveikatos problemų be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų.
       2023-11-14 16:08:23

Alkoholio, antibiotikų vartojimas kartu gali sustiprinti šalutinį vaistų poveikį

Nors daugumos vaistų informaciniuose lapeliuose nurodoma, kad jų negalima vartoti kartu su alkoholiu, tačiau Lietuvoje, deja, tai nėra vienetiniai atvejai, teigia gydytojas toksikologas.
       2023-04-19 13:45:40

Dirbate sėdimą darbą ar skraidote ilgus skrydžius ir sutino koja?

Giliųjų venų trombozė ne veltui yra vadinama itin klastinga liga – dėl jos pasekmių žmogų gali ištikti net mirtis. Mokslininkai įvardija vieną iš svarbių rizikos grupių – ilgai sėdintys žmonės.
       2021-11-18 17:18:45

Kaip vartoti antibiotikus atsakingai?

Kiekvienais metais lapkričio 18 dieną minima Europos supratimo apie antibiotikus diena, kurios pagrindinis tikslas skatinti visuomenę vartoti šį medikamentą atsakingai. Kauno klinikų gydytoja klinikinė farmakologė Akvilė Ūsaitė pažymi, kad antibiotikais gydomos tik bakterijų sukeltos infekcinės ligos.
       2021-04-01 09:02:48

Pavojingos širdies ligos: kaip apsisaugoti, o susidūrus – pasveikti?

Remiantis PSO duomenimis, širdies kraujagyslių ligos – viena pagrindinių mirties priežasčių šiandien. Nors jau daugiau nei metus gyvename koronaviruso pandemijoje, kuri mus privertė sunerimti ir kardinaliai pakeisti savo kasdienybę,
       2020-07-07 13:30:33

Tinkama pagalvės priežiūra garantuoja ilgaamžiškumą

Ar patalynei reikia skirti dėmesio, kad ji kuo ilgiau tarnautų? Žinoma, tačiau tai daro retas. Štai užvalkalus, užtiesalus daugelis mūsų skalbia kartą per savaitę ir dar dažniau, tačiau tinkamai nesirūpina pačia patalyne.
Daugiau naujų naujienų
       2025-04-25 18:45:47

Ką apie pinigus byloja liaudies išmintis ir ką sako ekspertai?

Apie pinigus egzistuoja daugybė patarlių ir posakių, kurie yra įsitvirtinę giliai mūsų sąmonėje. Turbūt kiekvienas yra girdėjęs posakius „laikas – pinigai“, „šykštus moka du kartus“ ir daugelį kitų.
       2025-04-25 18:38:09

Besaikės saulės vonios – kelias į melanomą: deginimąsi reikėtų pamiršti

Nors melanoma tarp vyrų yra trečias pagal paplitimą vėžys, o tarp moterų – antras, į saulės spindulius neretai numojame ranka. Dažnas ne tik neskuba teptis apsauginėmis priemonėmis, bet ir ilgiausiai deginasi, tepasi įdegį stiprinančiais aliejais.
       2025-04-25 18:33:42

Įspėjo naudojančius „Skype“ – turite mažai laiko pereiti prie kitos programėlės

Gegužės 5 d. viena pirmųjų vaizdo skambučių ir susirašinėjimo programėlių – „Skype“ bus išjungta visiems laikams. „Microsoft“ oficialiai nutraukia programos veikimą ir ragina žmones pereiti prie kitų nemokamų sprendimų.
       2025-04-23 12:13:43

Lošimų reklamai – stop ženklas: kas pasikeis ir kodėl tai svarbu?

Praeitų metų pabaigoje Seimas žengė ryžtingą žingsnį – pritarė reikšmingiems Azartinių lošimų įstatymo pakeitimams, kurie jau nuo 2025 m. liepos 1 d. iš esmės pakeis lošimų reklamos taisykles Lietuvoje.
       2025-04-18 15:02:51

Ar darbdavys turi teisę naudoti darbuotojo atvaizdą reklamuojant paslaugas?

Šių dienų socialinių tinklų tendencijos - verslininkai vis dažniau į parduodamų prekių ir paslaugų reklamas įtraukia savo darbuotojus. Šios tendencijos šalutinis efektas – nutraukus darbo sutartį, darbuotojai įprastai nenori, kad jis pats ir jo atvaizdas būtų siejamas su konkrečia įmone ir jos produktais.
       2025-04-18 14:55:19

Būsto kainos ir vėl gali kilti: ką daryti laukiantiems dar mažesnių palūkanų?

Europos Centrinis Bankas šiais metais jau ne kartą mažino bazinę palūkanų normą, o naujausių žinių dėl pokyčių turėtume sulaukti jau balandžio 17 dieną. Planuojančius būsto paskolą tai skatina viltis, kad ši data reikš dar vieną palūkanų normos sumažėjimą.
       2025-04-18 14:44:54

Kodėl kartojame tėvų klaidas, nors pažadame sau būti kitokie?

Ar pagaunate save sakant ar darant tai, ką sakydavo ar darydavo jūsų tėvai – nors sau kartojote, kad elgsitės kitaip? Pavyzdžiui, kitaip bendrausite su partneriu (-e) ir auginsite vaikus, niekada jų nekontroliuosite, visada mylėsite?
       2025-04-18 14:32:28

Odai, širdžiai ir energijai palankiausi vaisiai: kuriuos rinktis ir kodėl?

Daliai žmonių vaisiai ir uogos – ne tik gaivus užkandis ar desertas, bet ir svarbi kasdienio maisto dalis: nuo rytinių glotnučių, spalvingų salotų ar ingredientų pagrindiniuose patiekaluose.
       2025-04-18 14:26:04

Atostogos svetur: dažna klaida, dėl kurios permokate atsiskaitydami kortele

Atėjus pavasariui vis dažniau planuojame išvykas svetur. „Luminor“ banko kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė primena – keliaujant į ne euro zonos šalis atsiskaitymo banko kortele metu verta pasirinkti vietinę valiutą.
       2025-04-18 14:21:38

Apie perdegimo prevenciją: poilsis turi būti tikras, o ne apsimestinis

Ar jums pažįstama situacija, kai prabudę ryte jaučiatės nepailsėję, atostogaudami vis dirsčiojate į mobilųjį telefoną, o jaukiausių metų švenčių šurmulys virsta nerimu?
       2025-04-16 11:26:03

Kraustotės į naują būstą? Kokių su elektra susijusių klausimų reikėtų nepamiršti

Naujo būsto pirkimas – jaudinanti ir džiugi patirtis, tačiau už jos slypi ir daugybė praktinių klausimų, į kuriuos reikia atsakyti, kad gyvenimas būtų kuo patogesnis. Vienas tokių – elektros tiekimas ir energijos valdymo sprendimai.
       2025-04-16 11:23:16

Ar žinote, kur kreiptis nemokamos pagalbos susirgus per šventes?

Šeimos medicinos įstaigos jose prirašytiems gyventojams turi užtikrinti, kad šeimos gydytojo komandos paslaugas jie galėtų gauti 12 valandų per dieną, 5 darbo dienas per savaitę.
       2025-04-12 10:10:31

Auksiniai antrankiai. Ar ne per daug aukojame dėl pinigų?

Šiandien profesinėje aplinkoje vis dažniau girdima metafora „auksiniai antrankiai“. Kai kurie darbdaviai, dažniausiai startuoliai, stengiasi paskatinti nuomonę, kad darbuotojai, norintys pakeisti darbo vietą ar netgi karjeros kryptį, rizikuoja prarasti per daug, ir todėl šie geriau renkasi likti.
       2025-04-09 15:51:33

Vogti kaip į darbą: kaip vagystės iš parduotuvių maitina šešėlinę rinką

Vagystės iš parduotuvių – ne pavieniai nusikaltimai, o įsitvirtinęs, organizuotas ir paplitęs reiškinys. Pavogtos prekės atsiduria šešėlinėje rinkoje – dėl to nuostolių patiria ne tik verslas, bet ir valstybė: mažėja biudžeto pajamos, o teisėsaugos pareigūnai priversti skirti daug laiko pasikartojantiems iškvietimams ir protokolų pildymui.
       2025-04-04 19:19:47

Gydytojas kardiologas apie širdies permušimus: ką svarbu apie juos žinoti

Širdies permušimus bent kartą gyvenime yra pajutęs kiekvienas. Juos gali nulemti pervargimas, ilgalaikis stresas, nesaikingas kavos, alhoholio vartojimas ir įvairios kitos aplinkybės. Tačiau kada tai tėra jokio pavojaus nesukeliantis pojūtis, o kada – įspėjimas apie rimtas širdies ligas ar kitas sveikatos problemas?
       2025-04-04 19:14:19

Norite, kad jūsų augintinis jaustųsi puikiai? Nedarykite šios klaidos

Kone kiekvienas šuns ar katės šeimininkas, neatlaikęs prašančio augintinio žvilgsnio, tikrai yra pasidalinęs maistu nuo savo stalo. Vis tik specialistai ragina nepasiduoti ir likučiais su augintiniais nesidalinti.
       2025-04-02 17:58:47

Lietuviai automobiliais rūpinasi labiau nei savo sveikata

Lietuvos banko duomenų analizė atskleidė išskirtinę situaciją – lietuviai neprivalomam automobilių draudimui išleidžia bene 4 kartus daugiau negu savo pačių finansinei apsaugai nuo nelaimingų atsitikimų, sunkių sužalojimų ar ligų.
       2025-04-02 17:48:30

Virtualus seksas: nepriimkite per daug patrauklių pasiūlymų

Vienatvę arba artumo stoką santykiuose padeda užpildyti virtualios seksualinės ar erotinės patirtys. Tačiau čia, kaip ir visur gyvenime, galioja taisyklė – jei pasiūlymas patrauklus, o kelias į palaimą itin lengvas – kažkas su tuo negerai.
       2025-04-02 17:25:39

Pavasaris sode: kaip tvarkyti žaliąsias atliekas

Pavasaris – atsinaujinimo metas ne tik gamtai, bet ir mūsų aplinkai. Laikas sutvarkyti sodą, surinkti pernykščius lapus, sausas šakeles ir kitas organines atliekas. Tinkamas jų tvarkymas ne tik padeda išlaikyti tvarką, bet ir prisideda prie aplinkos tausojimo.
       2025-03-28 10:14:01

Pradėti lytinį gyvenimą - apgalvotai

Nors Lietuvoje legaliai lytiškai santykiauti paaugliai gali nuo šešiolikos metų, specialistai atkriepia dėmesį, jog vis daugiau paauglių Lietuvoje lytinį gyvenimą pradeda ankstyvame amžiuje.
       2025-03-23 21:25:39

Seksualinės fantazijos lydi visą gyvenimą

„Seksualinės fantazijos yra tiesiog mintys, o ne veiksmai. Jos yra natūrali ir sveika psichikos dalis, ir jų stigmatizavimas daro daugiau žalos nei naudos”, - įsitikinusi psichologė ir seksologė Nikol Stičinskaitė.
       2025-03-23 21:23:48

Vaikų isterijos priepuoliai: kas iš tiesų veikia?

Vaiko emocinės iškrovos - tikras košmaras tėvams ir prikaustantis „spektaklis“ smalsuoliams. Visgi šios scenos užkulisiuose slypi sudėtingi neurologiniai procesai, kuriuos suprasti svarbu kiekvienam.
       2025-03-23 21:20:03

Emocijų slopinimas - tiksinti bomba

„Fiziškai užspaustos emocijos veikia lyg uždelsto veikimo daugybės lėtinių ligų bomba. Nerimas ir įtampa gali pasireikšti galvos, skrandžio skausmais, aukštu kraujospūdžiu ar kitais somatiniais simptomais“, - kalbėjo psichologas Karolis Poderis.
       2025-03-22 12:53:13

Kasmet nuo nešvaraus vandens žūva 3 mln. žmonių: kaip dirba vandens inžinieriai

Kovo 22-ąją, minint pasaulinę Vandens dieną, galime pasidžiaugti, jog Lietuvoje nestokojame švaraus ir geriamojo vandens. Lietuva yra viena turtingiausių gėlo vandens išteklių pasaulyje: visoms reikmėms – nuo pramonės iki namų ūkio – mes naudojame gėlą vandenį.
       2025-03-21 14:13:14

Atsakingo vaistų vartojimo diena: kodėl svarbu laikytis gydymo rekomendacijų?

Šių metų kovo 27-oji reikšminga – pirmą kartą pasaulyje minima Pasaulinė atsakingo vaistų vartojimo diena (angl. World Adherence Day). Šios iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į netinkamo vaistų vartojimo pasekmes ir skatinti pacientus laikytis gydytojų rekomendacijų, rašoma Lietuvos kardiologų draugijos pranešime žiniasklaidai.
       2025-03-21 09:42:52

Vokietijoje pristatyta dirbtinio intelekto ateitis: kaip keičia kasdienybę?

Antradienį Vokietijoje įvykusiame „World of Samsung“ renginyje pristatytos pažangiausios dirbtinio intelekto (DI) technologijos. Renginys subūrė žiniasklaidos atstovus ir partnerius, suteikdamas galimybę iš arti susipažinti su inovacijomis,
       2025-03-21 09:38:51

Įstiklinta lodžija ar nugriauta siena: pagražinimai, galintys brangiai kainuoti

Perplanavę senos statybos daugiabučiuose esančius būstus, gyventojai džiaugiasi atnaujintais namais, tačiau pakeitimų oficialiai neįteisinus, vėliau jie gali brangiai kainuoti.
       2025-03-21 09:29:31

Kada elektros vartotojams verta rinktis dviejų laiko zonų tarifą

Pastaraisiais metais augant vartotojų energetiniam raštingumui ir tobulėjant buities prietaisams su energijos vartojimą efektyvinti leidžiančiomis išmaniosiomis funkcijomis, didėja ir gyventojų susidomėjimas dviejų laiko zonų elektros tiekimo planais.
       2025-03-21 09:15:12

Mokestiniai eksperimentai kelia grėsmę ekonomikai ir gynybos finansavimui

76-ios verslą vienijančios organizacijos kreipiasi į Lietuvos Respublikos Seimo narius, ragindamos atsakingai vertinti geopolitinę ir geoekonominę situaciją bei siūlomas mokestines pertvarkas.
       2025-03-14 18:13:45

Jūsų duomenys jau interneto sukčių rankose: kaip jie gali būti panaudoti?

Asmens duomenų vagystės tampa vis dažnesnės, tačiau ar susimąstėte, kas vyksta po to? Tai ne tik skaičiai nugulę duomenų bazėje – pavogta informacija parduodama juodojoje rinkoje, o jos pasekmės gali persekioti metus.
    Daugiau ankstesnių naujienų:  1  2  3  4  5  6  7  8  9
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.