Naujienos

Kėdainių rajono mero padėkos ir dovanos – gabiausiems krašto moksleiviams

2018-01-05 20:37:57

Kėdainių rajono savivaldybė tęsia gražią tradiciją – metų pabaigoje pagerbti gabiausius krašto vaikus. Kėdainių kultūros centre buvo apdovanoti daugiausiai pasiekę mokiniai.

Už akademinius, meno ir sporto pasiekimus 114 moksleivių įteiktos piniginės premijos (nuo 38 iki 190 eurų), rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus padėkos ir atminimo dovanėlės. Iškilmingos ceremonijos metu padėkos įteiktos ir 70 mokytojų.

Gausiai susirinkusius gabiausius mokinius, jų tėvelius ir mokytojus sveikino rajono savivaldybės meras S. Grinkevičius, kuris apdovanojo moksleivius, daugiausiai pasiekusius akademinėje srityje. Rajono vadovo teigimu, tik 22 šalies savivaldybės, tarp kurių – ir Kėdainių, sugebėjo paruošti mokinius, tapusius tarptautinių olimpiadų nugalėtojais ir diplomantais.

„Mokslas – ne tik mūsų krašto, bet ir visos Lietuvos ateitis. Džiugu ir tai, kad mūsų savivaldybė pateko į dešimtuką šalies savivaldybių, pasiekusių aukščiausius rezultatus akademinėse olimpiadose. Tad galime didžiuotis tais, kurie savo žiniomis, meniniais gebėjimais ir sporto pasiekimais garsina mūsų kraštą. Sveikinu moksleivius, jų tėvelius ir mokytojus. Dėkoju tėvams už vaikų palaikymą siekiant mokslo aukštumų. Lenkiu galvą prieš mokytojus, kurie skiria daug papildomo laiko ir įdeda daug darbo, kad mokiniai būtų šioje salėje“, – sakė S. Grinkevičius.

Mero pavaduotoja Olga Urbonienė apdovanojo mokinius už pasiekimus meno srityje. „Tai, kad šiandien šioje scenoje yra apdovanojami mūsų vaikai yra ir mokytojų, ir tėvų nuopelnas. Gyvename vartotojiškame pasaulyje, todėl šiandien jaunam žmogui ypač svarbu turėti galimybę sustoti, pamąstyti ir išreikšti save. Tam padeda Kėdainiuose veikiančios neformaliojo ugdymo įstaigos. Dėkoju jums, mokytojai, kad kasdien vaikams atiduodate dalelę širdies“, – sakė O. Urbonienė.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis už puikius sporto rezultatus geriausius krašto moksleivius.

„Labai malonui sveikinti pačią gausiausią, aktyviausią ir stipriausią grupę – sportininkus. Ši grupė labiausiai orientuota į tikslą, o tam įdėtos didžiausios valios pastangos. Džiugu, kad visos šios savybės atsiliepia ir akademiniuose dalykuose“, – sakė O. Kačiulis.

Už pasiekimus šalies olimpiadose bus apdovanoti Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos mokiniai:

Martynas Želnys, Giedrius Galvanauskas, Greta Šiulytė, Rūtenis Urbšys, Urtė Taraškevičiūtė, Vesta Jakštaitė, Valerija Kanapkaite (Valeriya Kanapkayte), Valentinas Abarius, Urtė Kavoliūnaitė, Saulė Pagirskaitė, Rokas Kačiulis, Arnoldas Nargelavičius, Ugnė Savilova;

Kėdainių šviesiosios gimnazijos mokiniai:

Donatas Černikauskas, Karolina Juknaitė, Miglė Misevičiūtė, Fausta Gužauskaitė, Airidas Kutra, Agota Malinauskaitė, Ignas Grikša, Saulė Leikutė, Milda Petrauskaitė, Birutė Ambrazaitė, Saulė Balsytė; Kėdainių rajono Akademijos gimnazijos mokiniai: Austė Šilkaitytė, Brigita Dmukauskaitė, Jokūbas Augas, Meda Babenskaitė, Morta Čepaitė, Motiejus Čepas, Kamilė Dumskytė, Andrėja Minkevičiūtė, Maiklas Juodikevičius, Vytenis Ūsas, Neringa Geišaitė;

Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokiniai:

Austėja Aliukonytė, Renata Rusnė Vinskaitė, Tomas Vyšniauskas, Žymantas Maršelis, Domantas Rymavičius; Kėdainių r. Šėtos gimnazijos mokiniai: Martyna Paulauskaitė, Aurelijus Mockus, Liveta Ramoškaitė, Karolis Ulickas; LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos mokiniai: Gabija Narušytė, Edilija Prokopavičiūtė, Živilė Rašinskaitė, Edgaras Šidlauskas;

Kėdainių „Ryto“ progimnazijos mokiniai:

Matas Taučas, Nedas Bolevičius, Martynas Amalevičius, Marius Kiela, Paulius Gečas, Markas Tereščiukas, Nedas Verbliugevičius, Karolina Liubinaitė, Karolis Račkauskas, Gustas Morkūnas, Ieva Cibulskaitė, Austėja Lukoševičiūtė, Sabina Barkauskaitė, Erikas Sagatis;

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos mokiniai:

Danielė Paužaitė, Kristupas Stumbras; Kėdainių dailės mokyklos mokiniai: Rusnė Šarkiūnaitė, Lukrecija Milašiūtė, Akvilė Špokaitė, Adomas Dovidas, Paulius Pagirskas, Adrija Gaučaitė, Fausta Ivaškevičiūtė, Martynas Zaleckas, Gabija Kaselytė, Morta Nagreckaitė, Gojus Kurauskas; Kėdainių kalbų mokyklos mokinė Morta Liutkutė;

Kėdainių muzikos mokyklos mokiniai:

Povilas Neliupšis, Ugnė Grigaliūnaitė, Karina Žukaitė, Neringa Guliokaitė, Justė Kvedaravičiūtė, Martynas Skiparis, Dijus Gabrielius Ramanauskas, Rugilė Pikelytė;

Kėdainių sporto centro mokiniai:

Rokas Vaitkaitis, Justina Žvigaitė, Ignas Tamulis, Kvintas Leonavičius, Lukas Kastiuška, Arnas Liniauskas, Rokas Ramanauskas, Titas Kalina, Austėja Ardavičiūtė, Patricija Milevskaja, Dovydas Gvildys, Kamilė Marcinkevičiūtė, Kipras Dijokas, Elinga Kalinaitė, Darijus Astrauskas, Armandas Miliauskas, Eisvinas Grigaravičius, Pijus Banys, Ignė Žižiūnaitė, Justinas Sadauskas, Deividas Rutkūnas, Airidas Jakštys, Toma Dailidonytė, Urtė Gudzikaitė, Martynas Kniva, Mantas Junčius, Deividas Gudzikas, Sonata Urbonavičiūtė, Deividas Bandzevičius.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-05-18 20:08:48

Populiarėjančios bepilotės skraidyklės kelia naujų iššūkių

Dronai jau nėra naujiena, tačiau spartus technologijų vystymasis augina bepiločių orlaivių prieinamumą tiek karo pramonėje ir komerciniame sektoriuje, tiek laisvalaikiui bei pramogoms.
       2021-05-18 20:04:29

LG Lietuvoje pristato naujus „NanoCell“ televizorius

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato 2021 metų „NanoCell“ televizorius. Jie ypač išsiskiria aiškiomis, tiksliomis spalvomis, dėl kurių vaizdas yra ryškesnis, realistiškesnis, o rodomas turinys tiesiog atgyja.
       2021-05-18 19:56:09

Galingiausias autotransformatorius atgabentas iki „LitPol Link“ jungties

Antradienį ryte į prie Alytaus esančią „LitPol Link“ keitiklių stotį sėkmingai atgabentas ir iškrautas galingiausias Baltijos šalyse autotransformatorius. Tai yra vienas iš kertinių įrenginių, reikalingas užbaigti Lietuvos ir Lenkijos elektros sistemų jungties „LitPol Link“ išplėtimo projektą.
       2021-05-18 13:51:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 685

Atlikus 18354 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 685. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-18 13:25:44

Priklausomybė nuo skaitmeninio gyvenimo: kaip išmokti atsijungti?

Ar pastebite, kiek laiko praleidžiate internete? Tyrimai rodo, kad prasidėjus pasaulinei pandemijai, šis laikas stipriai išaugo. Ne tik dirbame iš namų, tačiau ir pramogaujame, bendraujame internetu.
       2021-05-18 13:20:46

Per trisdešimt metų sukūrėme mobingo valstybę

Daug skeletų kabo lietuvių spintose, bet vienas apsivilko juodą lietpaltį, iš senelio pašiūrės pavogė senai begaląstą dalgį ir išėjo rinkti aukų valstybės abejingumo aukurui.
       2021-05-17 16:40:18

Autotransformatorius atplukdytas Nemunu

Šiandien krovininėje Marvelės prieplaukoje Kaune iškrautas iš Klaipėdos jūrų uosto Nemunu atplukdytas autotransformatorius (164 tonos), skirtas Lietuvos ir Lenkijos elektros sistemų jungties „LitPol Link“ išplėtimui.
       2021-05-17 10:31:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 504

Atlikus 5594 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 504. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-16 10:31:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 740

Atlikus 11892 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 740. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-15 20:31:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1141

Atlikus 19715 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1141. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-14 16:10:01

Vyrai dažniau renkasi pomidorų, o moterys – saldžių vaisių sultis

Sultis Lietuvoje mėgsta ir maži, ir dideli – šalyje kasmet išgeriama virš 40 mln. litrų įvairių sulčių, nektarų ir sulčių gėrimų. Visgi, mėgstamiausios sultys skiriasi – tai priklauso nuo vartotojų amžiaus, lyties ir net išsilavinimo.
       2021-05-14 16:04:41

ESO testuoja pirmąjį Lietuvoje reaktyvios galios moduliatorių

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) kartu su „Ignitis grupė“ įsteigtu Inovacijų centru testuoja naujas įtampos reguliavimo technologijas, kurios leistų elektros skirstomųjų tinklų įtampą valdyti lanksčiai.
       2021-05-14 12:14:21

Du nuodai jūsų širdžiai – cukrus ir druska

„Eurovaistinės“ vaistininkai pastebi, kad pandemijos metu dažnas gyventojas pamiršta pasirūpinti savo širdies ir inkstų sveikata, todėl paūmėjo šių organų ligos, padidėjo kraujospūdis. Gegužę farmacininkai skatina skirti daugiau dėmesio širdžiai.
       2021-05-14 12:10:03

Aktualu abiturientams: stojimai į aukštąsias mokyklas – ką šiemet būtina žinoti?

Birželio 1 d. prasideda bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas. „Kasmet nemažai streso abiturientams kelia ne tik egzaminai, bet ir pats stojimo į aukštąsias mokyklas procesas.
       2021-05-14 12:03:31

Ką daryti, kai skauda galvą: kaip gydytis ir netapti priklausomu?

Kaip numalšinti galvos skausmą – tai klausimas, kurį vaistininkai kasdien išgirsta bent kelis kartus. Jų teigimu, galvos skausmas yra antras pagal dažnumą žmones kankinantis susirgimas po peršalimo ligų.
       2021-05-14 11:59:58

V. Lašas: medicina nebegalės apsieiti be matematikų ir IT specialistų

Kuriant skiepus ir naujus vaistus, vis geriau pažįstant žmogaus genomą ir analizuojant neurosignalus, medicina nebegalės apsieiti be matematikos ir informacinių technologijų (IT) specialistų.
       2021-05-14 10:31:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1125

Atlikus 25180 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1125. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-13 13:05:34

Saugūs namuose: 5 žingsniai, kaip išvengti kibernetinės atakos

Pasaulyje kas 30 sekundžių įvyksta kibernetinė ataka ir 95 proc. jų pasitaiko dėl neatsargaus žmogaus elgesio. Paspausta provokuojanti antraštė, užsilikę gamykliniai parametrai ar atidarytas nesaugus draugo laiškas – kviečiame programišių užsukti vidun!
       2021-05-13 10:31:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1136

Atlikus 21832 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1136. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-13 10:06:22

5 mitai apie žuvų taukus

Žuvų taukai – omega-3 – žinomi ne vieną šimtmetį. O per ilgą produkto istoriją kilo ne vienas mitas, kuris yra gajus iki šių dienų. Žuvų taukai nuo seno žinomi kaip sveikatos šaltinis. O jeigu tuo abejojate, greičiausiai įtikėjote kokiu nors mitu.
       2021-05-12 21:57:00

Neišnaudotas potencialas: 8 iš 10 Lietuvos gyventojų neturi interneto svetainės

Nepaisant to, jog internetinės svetainės vis dar išlieka bene populiariausia vieta ieškoti informacijos, absoliuti dauguma Lietuvos gyventojų asmeninio interneto puslapio neturi, rodo „Interneto vizijos“ iniciatyva atlikto tyrimo duomenys.
       2021-05-12 21:15:40

Atidėliojimas – kaip jį įveikti?

Naują mokslo metų semestrą studentai dažnai pradeda išsikeldami sau naujus akademinius tikslus, pvz., „padidinti savo bendrą pažymių vidurkį“, „skirti daugiau laiko namų darbams“ ar apskritai tikėdamiesi, jog naują semestrą viskas vyks daug geriau – „daugiau mokysiuosi“, „skaitysiu papildomą literatūrą“ ir pan.
       2021-05-12 21:06:10

Šios vasaros makiažo tendencijos – 3 taisyklės, kurias privalote žinoti

Temperatūra už lango pagaliau peržengė dvidešimties laipsnių ribą, o tai reiškia tik viena – saulėtos vasaros dienos ir atostogos jau visai ne už kalnų. Virtualius susitikimus prie kompiuterio ekrano vis dažniau keis gyvi pasimatymai, todėl progų pasipuošti ir pasidažyti – tik daugės.
       2021-05-12 21:00:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1230

Atlikus 23900 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1230. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-11 20:00:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1226

Atlikus 22054 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1226. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-11 19:13:07

Aptikus 10 tūkst. tonų asbesto atliekų aplinkos ministras kreipsis į teisėsaugą

Vilniaus miesto pakraštyje aptikus nelegalų pavojingų atliekų sąvartyną, aplinkos ministras Simonas Gentvilas žada kreiptis į prokuratūrą kaltininkams surasti.
       2021-05-10 20:42:33

Elektriniai paspirtukai: kaip išsirinkti ir saugiai naudotis?

Šiltojo sezono metu elektriniai paspirtukai tampa viena populiariausių judėjimo mieste ar kurortuose priemone. Technologijų ekspertai dalinasi patarimais, į ką atsižvelgti renkantis paspirtuką ir primena svarbiausias saugaus važiavimo taisykles visiems paspirtukų vairuotojams.
       2021-05-10 20:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 786

Atlikus 6734 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 786. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-09 20:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 883

Atlikus 13039 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 883. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-05-08 19:30:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1512

Atlikus 25684 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1512. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.