Naujienos

„Uber“ Lenkijoje kuria regioninį kompetencijos centrą

2015-12-11 17:19:53

Krokuvoje 2017 m. duris atvers pirmasis regioninis kompetencijos centras, sukursiantis darbo vietas specialistams.

„Uber“ į naują kompetencijos centrą Vidurio Europai Lenkijoje investuoja 9 mln. eurų (38 milijonus zlotų). Iki 2017 m. gruodžio Krokuvoje bus sukurta 140 darbo vietų daugiakalbiams specialistams, palaikysiantiems „Uber“ operacijas visame regione.

foto

„Uber“ – kompanija savo programėle padedanti žmonėms saugiai, patogiai ir už prieinamą kainą keliauti vos keliais paspaudimais ekrane – jau pradėjo reklamuoti naujas darbo vietas kompetencijos centre (tinklalapyje www.uberkrakow.com), kuris pagal ilgalaikę sutartį įsikurs pačiame Krokuvos centre, Browar Lubicz kvartale.

„Uber“ Lenkijoje pradėjo veiklą prieš 16 mėnesių ir šiuo metu teikia paslaugas Varšuvoje, Krokuvoje, Trimiestyje (Gdanske, Gdynėje, ir Sopote), Vroclave bei Poznanėje. „Uber“ per šį laiką buvo itin palankiai priimta Lenkijos vartotojų – 95 proc. keleivių teigia, jog yra patenkinti kokybe. Kompanija „Uber“ įvairias paslaugas iš viso siūlo 361 mieste 66 pasaulio valstybėse – kasdien „Uber“ programėlė padeda įvykti net 3 milijonams kelionių.

Kompetencijos centras Krokuvoje bus pirmasis toks „Uber“ padalinys regione ir vos antras Europoje – vienas jau veikia Limerike, Airijoje. Jis taps pagrindiniu daugiakalbiu „Uber“ centru, teiksiančiu kokybiškas paslaugas „Uber“ vairuotojų bendruomenei ir vairuotojams-partneriams visame Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione.

„Uber“ prieš tai jau investavo Lenkijoje, sudarydama tūkstančiams penkių didžiausių šalies miestų gyventojų galimybę papildomai užsidirbti taip gerinant savo ir šeimos gyvenimo lygį. „Uber“ atliktas tyrimas rodo, kad 93 proc. vairuotojų-partnerių ir kitiems rekomenduotų tapti „Uber“ vairuotoju-partneriu. Labiausiai vertinamas „Uber“ platformos siūlomas lankstumas. Vairuotojai patys pasirenka, kada ir kaip ilgai nori teikti paslaugas.

„Lenkijoje gausu įgudusių ir talentingų žmonių, tad nebuvo sunku priimti sprendimą atidaryti naująjį kompetencijos centrą būtent Krokuvoje. Lenkija garsėja kaip technologijų verslui svetinga valstybė ir taip pat yra svarbi „Uber“ strateginė rinka. Džiaugiamės, kad galime papildomai investuoti į miestus, kuriuose teikiame savo paslaugą, taip sudarydami naujas ekonomines galimybes dar daugiau žmonių“, – sako Jambu Palaniappan, „Uber“ Rytų Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regiono vadovas.

„Uber“ prisijungia prie JAV kompanijų, kurios jau 25 metus padeda Lenkijai kurti dinamiškiausią Europos ekonomiką. JAV kompanijos buvo pirmosios ir iki šių dienų yra didžiausios tarptautinės investuotojos šalyje. Per pastaruosius 25 metus JAV kompanijos Lenkijoje investavo per 30 milijardų dolerių ir sukūrė virš 200 tūkst. darbo vietų. Tikiuosi, kad „Uber“, kaip technologijų atstovė, atneš į Lenkiją savo žinias ir inovacijas, kurios vėliau prisidės prie valstybės ekonominės gerovės“, – teigia Kenneth Duckworth, JAV Komercijos departamento atstovas JAV Ambasadoje Varšuvoje.

„Sprendimas atidaryti „Uber“ kompetencijos centrą Krokuvoje patvirtina, kad Lenkija yra patraukli investicijoms rinka Europoje ir pasaulyje. Ilgą laiką stebėjome reikšmingą JAV kompanijų reinvestavimą Lenkijoje, kuris skatino šalies ekonomikos vystymąsi“, – sako Dorota Dabrowski, JAV Prekybos rūmų Lenkijoje vykdomoji direktorė.

„Inovacijų kompanijos vis sparčiau žengia į Lenkijos rinką ir netrunka suprasti, kad priėmė teisingą sprendimą. Ilgą laiką galiojanti atvirų durų politika ambicingoms investicijoms yra viena iš šalies patrauklumo priežasčių“, – teigia Slawomir Majman, Lenkijos informacijos ir užsienio investicijų agentūros (PAlilZ) valdybos pirmininkas.

****

Apie „Uber“

„Uber“ yra technologijų kompanija, padeda sujungti programėlės vartotojus su vairuotojais, kurie realiu laiku naudojasi platforma, norėdami pasidalinti savo transporto priemone su kitais. „Uber“ platforma siūlo alternatyvią keliavimo formą 361 mieste 66 pasaulio valstybėse.

Prieš pradedant naudotis platforma, kiekvienas „Uber“ vairuotojas-partneris praeina griežtus kompanijos patikrinimus, apžiūrint ir automobilį. Prieš keleiviui įsėdant į iškviestą automobilį, per programėlę jis gauna vairuotojo nuotrauką, vardą ir valstybinius automobilio numerius, o po kelionės – el. laišką su kelionės duomenimis, kaina ir maršrutu, pagal GPS duomenis.

Remiantis Lenkijoje atliktu „Uber“ tyrimu, pusė vairuotojų-partnerių pasirinko „Uber“, nes tai suteikia galimybę papildomai užsidirbti, gerinant savo ir šeimos gyvenimo lygį. 20 proc. apklaustųjų vertina platformos siūlomą lankstumą (vairuotojai patys pasirenka, kada nori teikti paslaugas), o 14 proc. džiaugiasi galimybe būti patys sau vadovai ir valdyti darbo laiką asmeniškai.

Daugiau informacijos: http://uber.com.

Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:2016-02-09 09:49:17 / Kelionė

Svajojate apie nemokamą taksi? Nemokama kelionė arba iki 10 Eurų kelionei su "UBER".

Registruotis naudojant nuorodą: https://www.uber.com/invite/ppfvs53wue

Arba naudokite pakvietimo kodą: ppfvs53wue

Daugiau naujų naujienų
       2020-07-07 17:15:31

Lietuva įsigys vaisto koronavirusui gydyti

Lietuva planuoja įsigyti antivirusinio vaisto remdesiviro, skirto koronaviruso infekcijai (COVID-19 ligai) gydyti. Dalis suplanuoto vaisto kiekio bus perkama centralizuotai, t. y. kartu su kitomis Europos Sąjungos (ES) valstybėmis, kitą dalį Lietuva įsigys individualiai.
       2020-07-07 13:30:36

Frankfurtas – vieta, kurią privalote aplankyti

Ar galite įsivaizduoti nuostabų rezultatą, kai vienoje vietoje dera spindintys dangoraižiai ir tuo pačiu nuostabios gamtos plotmės? Nereikia net įsivaizduoti, jeigu turite galimybę apsilankyti Frankfurte.
       2020-07-07 13:30:33

Tinkama pagalvės priežiūra garantuoja ilgaamžiškumą

Ar patalynei reikia skirti dėmesio, kad ji kuo ilgiau tarnautų? Žinoma, tačiau tai daro retas. Štai užvalkalus, užtiesalus daugelis mūsų skalbia kartą per savaitę ir dar dažniau, tačiau tinkamai nesirūpina pačia patalyne.
       2020-07-07 12:30:15

Parengtos koronaviruso platinimo prevencijos rekomendacijos keliautojams

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso infekcijos plitimo situaciją kai kuriose Pasaulio šalyse, ragina keliautojus imtis reikiamų atsargumo priemonių ir paisyti specialistų rekomendacijų.
       2020-07-07 12:25:19

Po karantino: „Zoom“ išlieka 10 kartų populiaresnis, „TikTok“ – auga

Pasaulį sukaustęs karantinas Lietuvoje išpopuliarino iki tol gerokai mažiau dėmesio sulaukdavusias platformas – „Zoom“, „Microsoft Teams“, „Slack“, „TikTok“ ir kitas. Karantinui pasibaigus, kai kurių jų populiarumas neblėsta, o kitos naudojamos net gi mažiau nei prieš krizę.
       2020-07-07 11:22:46

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 6 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 3.
       2020-07-07 08:47:42

Sumažėjo ligos išmokų gavėjų, tačiau vis dar daug bedarbių

Pirmąjį mėnesį po karantino nedarbo išmokų gavėjų skaičius vis dar žymiai didesnis, nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Tuo tarpu tėvams grįžus į darbus, o vaikams – į darželius, pastebimai sumažėjo ligos išmokas dėl ekstremaliosios situacijos gaunančiųjų skaičius.
       2020-07-07 08:26:41

Pradėti tyrimai arseno kilmei požeminiame vandenyje nustatyti

Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (LGT) pradėjo tyrimus Raseinių rajone arseno kilmei požeminiame vandenyje nustatyti. Jie finansuojami iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų.
       2020-07-07 08:21:10

Investavo į vibracijų energijos generatoriaus kūrėjus

Rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ kartu su verslo angelų tinklo „LitBan“ nariais investuoja į lietuvišką startuolį „Nanoenergija“, kurio komanda sukūrė vibracijų energijos generatorių.
       2020-07-07 08:05:24

„Versli Lietuva“: 1 investuotas euras davė 15 eurų grąžos Lietuvos eksportui

Dvejus metus trukusi eksporto lyderių programa „Sparnai“ baigėsi šių metų birželį ir per šį laikotarpį Lietuvos eksportui sukūrė aiškiai pamatuojamą vertę – tarptautiniai pardavimai siekė 2,8 mln. Eur, o preliminarių kontraktų sudaryta už 15,3 mln. Eur.
       2020-07-07 07:36:04

Susiruošusiems automobiliu į Vilniaus centrą – patarimai atlikti namų darbus

Šiandien Vilniaus senamiestyje įsigaliojus kilpiniam eismui, į centrinę sostinės dalį išsiruošusiems vairuotojams draudikai siūlo atlikti namų darbus, o kelyje būti itin dėmesingiems ir atidiems – kad vairuojant būtų mažiau streso, netektų neplanuotai skubėti ir pavyktų greičiau prisitaikyti prie pokyčių.
       2020-07-05 19:28:59

Europos Komisija patvirtino 250 mln. investiciją į „airBaltic“ kapitalą

Vadovaudamasi ES valstybių paramos taisyklėmis, 2020 m. liepos 3 d. Europos Komisija patvirtino 250 mln. eurų siekiančią Latvijos vyriausybės investiciją į Latvijos oro linijų bendrovės „airBaltic“ kapitalą.
       2020-07-05 15:03:46

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 2 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 3.
       2020-07-04 19:11:50

Kauniečių padėka ir atsisveikinimas su Šaru: ne „viso gero“, o „iki pasimatymo“

Kaune, greta kelio A1 iškilęs didžiulis plakatas „Ačiū, Šarai. Adeu!“, vos pasirodęs penktadienio popietę, netruko sulaukti visuomenės reakcijų ir žiniasklaidos dėmesio.
       2020-07-04 11:33:08

3 žingsniai, kurie padės pasiruošti ilgojo savaitgalio piknikui (+receptai)

Artėjant Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai daugelis planuoja iškylas su šeima ir draugais. Tačiau kiekvienam pikniko organizatoriui neišvengiamai kyla klausimas – kaip jam pasiruošti?
       2020-07-03 16:29:04

Norite įsiamžinti, kaip tikras blogeris? Vadovaukitės šiais patarimais

Nors dar prieš keletą metų sąvoka blogeris kai kam buvo naujiena, šiandien daugelis iš mūsų seka bent kelis Lietuvos ar pasaulio tinklaraštininkus, nuolat pasakojančius apie savo gyvenimą ir publikuojančius pavydą keliančias nuotraukas.
       2020-07-03 16:25:59

Vilniaus senamiestyje įsigalios kilpinis eismas: ką svarbu žinoti?

Jau nuo antradienio, liepos 7 d., Vilniaus senamiestyje įsigalioja nauja eismo organizavimo tvarka – Senamiesčio lankytojai bei gyventojai ir toliau galės privažiuoti automobiliu prie savo namų, darbo vietų ir traukos objektų, tačiau negalės kirsti Senamiesčio.
       2020-07-03 16:17:03

Plastinė nosies operacija: kokiais atvejais ji atliekama ir ko tikėtis

Nosis yra bene labiausiai pastebima veido dalis, ypatingai svarbi jo harmonijai. Net keli milimetrai gali ženkliai pakeisti nosies formą, o tuo pačiu ir bendrą veido išvaizdą. Pasak plastikos chirurgų, nosies plastika arba rinoplastika – viena sudėtingiausių ir subtiliausių estetinių operacijų.
       2020-07-02 15:37:59

Jus nustebins, kokį poveikį daro tirpiais elektrolitais praturtintas vanduo

Malšinti troškulį vandeniu yra vienas paprasčiausių ir lengviausiai prieinamų būdų. Sveikatos specialistai rekomenduoja iš vandens gauti dar didesnę naudą – praturtinti jį elektrolitais. Vaistininkė pasakoja, kad dehidratacija kūne prasideda akimirksniu, tai ypač pastebima mažiems vaikams.
       2020-07-02 15:30:10

Vandens gertuves vilniečiams surasti padės interaktyvus žemėlapis

Vasarai įsibėgėjus, bendrovė „Vilniaus vandenys“ ne tik toliau plečia vandens gertuvių tinklą mieste – dvi naujos gertuvės įrengtos sporto aikštyne prie Baltojo tilto – bet ir vilniečių bei sostinės svečių patogumui, sužymėjo jas interaktyviame žemėlapyje.
       2020-07-02 15:03:46

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 1 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 7.
       2020-07-02 13:27:41

5 populiarūs mitai apie makaronus: kokius iš tikrųjų rinktis

Daugelis lietuvių garbina itališką virtuvę, tačiau būtiniausių žinių apie esminį šios virtuvės ingredientą – makaronus – jiems labai trūksta. Lietuviams makaronai vis dar asocijuojasi su sovietiniu požiūriu į siaubingos kokybės akimirksniu į košę suverdantį produktą.
       2020-07-02 13:16:52

„Samsung“ pristatė 8 terabaitų „SSD 870 QVO“ duomenų kaupiklį

„Samsung“ pristatė naują antros kartos „SSD 870 QVO“ SATA magistralės tipo duomenų kaupiklį su itin didele talpa. Net 8 terabaitų talpos kaupiklis pasižymi greičiu, didele atminties talpa ir patikimu veikimu.
       2020-07-02 13:12:57

Ką vartoti, norint užbėgti virusams už akių?

Ar žinojote, kad Žemės planetoje egzistuoja apytiksliai 10 nonilijonų skirtingų virusų? National Geographic teigia, kad šis skaičius reiškia, jog virusų mūsų planetoje yra tiek, kad kiekvienai visatoje esančiai žvaigždei jų būtų galima priskirti po 100 milijonų.
       2020-07-02 13:09:43

„Sodra“ pradeda mokėti pensijų anuitetus. Jau yra pirmas klientas

Pirmas šalies gyventojas, dalyvavęs pensijų kaupime ir sulaukęs pensinio amžiaus, jau pateikė „Sodrai“ prašymą įsigyti standartinį pensijų anuitetą. „Sodra“ centralizuota pensijų anuitetų mokėtoja tapo nuo liepos 1-osios.
       2020-07-01 19:04:04

LRTK atkreipė dėmesį į Latvijos sprendimą

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) atkreipė dėmesį į Latvijos nacionalinės elektroninių žiniasklaidos priemonių tarybos (NEPLP) sprendimą uždrausti retransliuoti septynis RT kanalus ir jos raginimą kitas Bendrijos nares padaryti tą patį.
       2020-07-01 09:52:14

Kiek gyventojų pirmieji privalės pasirinkti elektros energijos tiekėją

Lietuvoje palaipsniui atsisakant monopolinių elektros tiekimo buitiniams vartotojams sąlygų, jau šią vasarą beveik šimto tūkstančių nekilnojamojo turto objektų savininkai gaus pranešimus.
       2020-07-01 07:07:31

Lietuvoje pradedama prekiauti naujaisiais LG 8K televizoriais

2020 m. pradžioje išleistus „LG Electronics“ (LG) 8K televizorius jau galima įsigyti Lietuvoje. 8K televizorius išsiskiria rodomu ryškiu ir tiksliu vaizdu, kuriamais itin tikroviškais žiūrėjimo įspūdžiais.
       2020-07-01 06:43:46

Kaip karantinas paveikė el. prekybos verslą?

Šįmet verslas susidūrė su neeiline situacija, kuomet daugelis įmonių dėl siaučiančios pandemijos bei įvesto karantino sustabdė ar apribojo veiklą bei susidūrė su kur kas mažesniais pirkėjų srautais.
       2020-07-01 06:40:38

Kur priduoti senas padangas?

Kada suvartojame maistą, pakuotes arba likusias šiukšles paprasčiausiai išmetame į šiukšliadėžę ar konteinerį. Su padangomis, kada jos susidėvi, taip daryti nevertėtų, nes jas gali susirinkti piktavaliai ir perpardavinėti.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.