Naujienos

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti 1192 koronaviruso atvejai

2020-11-23 06:56:14

Atlikus 4,805 tyrimus, vakar Lietuvoje registruoti 1192 koronaviruso atvejai.

Per paskutines 7 dienas teigiamų tyrimų dalis: 15,7%

Lietuvoje 14 dienų sergamumas COVID-19 liga 100 tūkstančių gyventojų: 806,3

Patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 7 dienas: 12,323

Patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 14 dienų: 22,528

Naujų atvejų pokytis lyginant su praėjusia savaite: 20,75%

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1192 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 364 iš jų registruoti Kauno, 213 Vilniaus, 160 Šiaulių, 149 Klaipėdos, 87 Alytaus, 71 Telšių. Dar 71 infekcijos atvejis patvirtintas Panevėžio, 42 Marijampolės, 23 Tauragės ir 2 Utenos apskrityse. 10 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Iš per praėjusią parą gautų 1192 teigiamų testų rezultatų 401 į sistemą pateko vėlai vakare ir naktį. NVSC darbo valandomis buvo gauti 791 teigiami testų rezultatai, iš kurių 560 epidemiologinė diagnostika atlikta, likusių – atliekama šiandien.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, registruota 158.

Praėjusią parą atvejai fiksuoti protrūkiuose

Praėjusią parą registruoti infekcijos atvejai, susiję su protrūkiais Regioninėje Telšių, Mažeikių, Plungės ligoninėse, taip pat – Šilutės ligoninėje, Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, Klaipėdos Jūrininkų sveikatos priežiūros centre, Klaipėdos Jūrininkų ligoninės psichiatrijos departamente Švėkšnoje. Toliau fiksuojami atvejai, susiję su protrūkiais LSMU Kauno ligoninėje, kur įvairiuose padaliniuose vakarykštę parą patvirtinti 6 infekcijos atvejai.

Taip pat ir toliau fiksuoti atvejai, susiję su protrūkiais slaugos ir globos įstaigose. Marijampolės Švč. Mergelės globos namuose per savaitgalį registruota 16 koronaviruso infekcijos atvejų, iš kurių 9 yra darbuotojai ir 7 gyventojai. Be to, registruoti atvejai, susiję su protrūkiu Tauragės rajone veikiančiuose Adakavo socialinės globos namuose, kur iš viso šiuo metu patvirtinti 136 susiję infekcijos atvejai.

Naujas protrūkis registruotas Raseiniuose veikiančioje siuvimo įmonėje „Šatrija“, kur praėjusią parą infekcija patvirtinta 8-iems darbuotojams.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje registruota 120.

Lietuvoje – dar 6 mirties nuo koronaviruso atvejai

NVSC praneša, kad iš gydymo įstaigų praėjusią parą gauta informacija apie 6 mirties nuo koronaviruso atvejus, asmenys turėjo gretutinių susirgimų. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 392 gyvybes.

2 mirties atvejai registruoti Kauno apskrityje. Asmenys priklausė 70-79 ir 80-89-erių metų amžiaus grupėms.

2 mirties atvejai registruoti Tauragės apskrityje. Asmenys priklausė 80-89-erių metų amžiaus grupei.

Taip pat praėjusią parą 1 mirties atvejis registruotas Marijampolės apskrityje. Asmuo priklausė 50-59-erių metų amžiaus grupei.

Panevėžio apskrityje praėjusią parą registruotas 1 mirties atvejis. Asmuo priklausė 50-59-erių metų amžiaus grupei.

Be to, vakarykštę parą registruoti 4 mirties atvejai (2 Kauno, po 1 – Tauragės ir Vilniaus apskrityse), kai užsikrėtusieji koronavirusu mirė dėl kitų priežasčių.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:



2020-11-23 14:16:33 / Mindaugas Stankunas

Šiandien mes turėjome penktąjį Prezidento suburtos Sveikatos ekspertų tarybos posėdį. Jo metu Prezidentą supažindinome su naujausią epidemiologine situacija. Visos šio pasitarimo metu rodytos skaidrės taps viešai prieinamos, o čia norėčiau paminėti tik svarbiausius faktus ir pasidalinti keliomis įžvalgomis.

Lietuvoje COVID-19 epidemiologinė situacija išlieka sudėtinga. Mūsų ankstesnės pateiktos prognozės pasirodo buvo gana tikslios, bet tenka apgailestauti, kad mes arčiau esame pesimistinio scenarijaus nei optimistinio. Mes spėjome, kad lapkričio 20 – 27 dienomis turėtų būti pasiektas pikas ir situacija imtų gėrėti. Praėjusios savaitės viduryje buvo labai nedrąsių ženklų, kurie rodė, kad taip gali ir nutikti. Jau Jums anksčiau pristatytas R(efektyvusis) rodiklis nuo karantino paskelbimo dienos (lapkričio 7 d.) tolygiai mažėjo ir lapkričio 16 d. buvo nukritęs iki 1,009. Tai buvo mažiausia jo reikšmė nuo pat rugsėjo 8 d. Kitais žodžiais tariant, epidemijos plitimo greitis buvo sumažėjęs iki minimumo. Tačiau nuo lapkričio 17 d. jis toliau auga ir šiuo metu siekia 1,163. Tai jau yra nemažai.

Per šį laiką taip pat išaugo ir hospitalinių paslaugų apimtys. Paskutiniai duomenys rodo, kad šiuo metu ligoninėje gydomi 1443 COVID-19 užsikrėtę pacientai. Deguonies kaukės yra reikalingos 747 pacientams (arba beveik 53 proc. visų hospitalizuotų). Jei palygintume su lapkričio pradžios duomenimis, tai tada deguonies kaukių reikėjo 40-45 proc. hospitalizuotų. O jei dar palygintume su pirmojo piko situacija, tai matytume, kad tada deguonies kaukių reikėdavo tik kas ketvirtam hospitalizuotam pacientui (23–26 proc.). Tai bylotų, kad į stacionarą papuola vis sunkesni ligoniai, o lengvesnę kliniką turintys ligoniniai gydosi namie. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad viešumoje pasirodo žinučių, kuriose nestacionarizuoti COVID-19 užsikrėtę asmenys yra įvardijami „kaip besimtomiai” arba „lengva forma sergantys”. Taip yra ir tokių, tačiau žmonės serga ir serga sunkiai, nors į stacionarus nepapuola.

Naujausi epidemiologiniai duomenys mus privertė peržiūrėti savo prognozes. Deja, bet jose daug optimizmo nėra. Nors ir neatmetame galimybės, kad artimoje perspektyvoje bus galima stebėti naujų atvejų sumažėjimą, tačiau aktyvių atvejų augimo kreivė neturėtų pakeisti savo krypties iki gruodžio pradžios. Pačiu pesimistiškiausiu variantu mes galime matyti piką gruodžio 11 d. ir Lietuvoje tada būtų 51 tūkst. atvejų. Vėliau tikimės atvejų mažėjimo, tačiau tikėtina, kad per Šv. Kalėdas turėsime daugiau nei 20 000 aktyvių COVID-19 atvejų ir gerokai virš 1500 mūsų tautiečių jas sutiks ligoninės palatose.

Aš ir neabejoju, kad visi Tarybos nariai būtų laimingi, jei šie scenarijai nepasitvirtintų ir tie užsikrėtimo skaičiai sparčiai patrauktų žemyn. Ir noriu pasakyti, kad būtent Jūs esate tie, kurie mūsų prognozes gali paverti niekais. Ir aš prašau – įrodykite, kad ši ekspertų komanda klysta. Tik nuo Jūsų priklauso, kaip ta kreivė toliau judės. Kartą Dalai Lama yra pasakęs: „Jei tu manai esi mažas ką nors pakeisti, tai pabandyk užmigti kambaryje, kuriame skraido uodas”. O Jūs esate gerokai didesni nei uodas ir galite nepalyginamai daugiau.

Vienas interneto komentatorius pasakė, kad dabar mes kiekvieną dieną turime Sausio 13. Nežinau ar galime lyginti tuos įvykius su šia situacija, bet tikrai galime susitelkti kaip tada. Dabar žvelgdami į tų dienų įvykius mes semiamės drąsos, pasitikėjimo ir pasididžiavimo. Tegul šis pandemijos iššūkis būna visų šių dalykų šaltinis mūsų vaikams.

Suprantu, kad mes Jūsų jau daug prašėme ir Jūs jau daug padarėt, bet ir vėl turime prašyti. Tai sakydamas jaučiuosi, tarsi būčiau iš Jūsų pasiskolinęs daug pinigų ir ateičiau dar paprašyti „trupučio“. Bet mums to „trupučio“ labai reikia, kad dabartinė padėtis pradėtų keistis į gerąją pusę, kad mes matytume aplink mus daugiau šviesos. Žvelgiant į epidemiologinę situaciją, atrodo lyg kamuolys šokinėtų ant lanko ir atrodo reikia tiek nedaug, kad jis įkristų į krepšį. Ir jei per krepšinio rungtynes mes tokiais momentais galime tik suspaudę kumščius žiūrėti, tai čia Jūs galite padaryti daug. Ir tai nebūtina tapti epidemiologu, infekcinių ligų gydytoju ar Sveikatos apsaugos ministru.

Jūs tiesiog tą „truputį“ galite padaryti, jei savo „besispyriojančio“ tėčio, mamos, ar kito artimo žmogaus paprašysite, kad jis tvarkingai užsidėtų veido kaukę, ir kad tai padarytų ne dėl to, kad šito reikalaują Verygą, Stankūnas ar dar kas nors, o dėl to, kad Jūs norite jį matyti sveiką ir džiaugtis juo dar ilgai.

Jūs galite tiesiog nuvažiuoti ir duoti kraujo. Jo visada reikia ir tokiu būdu Jūs padėsite žmogui, kuris šiuo metu serga. Ačiū tiems, kurie tai daro.

Jūs galite po sunkios dienos vedant pamokas nuotoliniu būdu sukaupti likusias jėgas ir pasiūlyti pusvalandžio konsultaciją penktokams, kad dar kartą paaiškinti pagrindines kirčiavimo taisykles. Žinau, kad nemažai mokytojų tai daro. Visų tėvelių vardu sakau, ačiū už tai.

Jums nesukels didelių rūpesčių, jei Jūs „pasherinsite“ savo Facebook‘o profilyje gal ir nepažįstamo žmogaus naujai atidarytą interneto parduotuvę. O jei dar ir nusipirksite jo parduodama kokią nors šluostę už kelis eurus, neabejokite, bet tą akimirką jis pasijus laimingas.

Pandemijos nėra įveikiamos nei politikų, nei ekspertų... jas įveikia paprasti žmonės. Tad ir aš kviečiu Jus, jei Jūs dar nieko nedarote, tai pradėkite daryti. Jei Jūs jau darote, tai ačiū ir pabandykite padaryti daugiau. Jei Jūs jau dabar darote labai daug, tai pats didžiausias dėkui Jums ir pabandykite savo pavyzdžiu įkvėpti kitus.

2020-11-23 08:58:59 / Tomas

Kodėl tiek mažai tyrimų? Kai toks didelis teigiamų atvejų procentas, tai tiesiog nesuprantama.

Daugiau naujų naujienų
       2024-04-23 13:15:52

Palydovinis ryšys ir naujas įkrovimo būdas: „Android 15“ atnaujinimas

Šių metų duomenimis, „Android“ išlieka populiariausia operacine sistema pasaulyje, todėl jos atnaujinimų laukia milijonai vartotojų. Iki oficialaus „Android 15“ išleidimo liko beveik pusė metų.
       2024-04-22 17:08:51

Lietuvoje didmeninė elektros kaina per savaitę augo beveik 3 kartus

Praėjusią savaitę didmeninė elektros kaina Lietuvoje kilo 2,9 karto ir vidutiniškai siekė 78,65 Eur/MWh. Tiek pat elektra kainavo ir kitose Baltijos šalyse – Latvijoje, kaip ir Lietuvoje, ji augo 2,9 karto, Estijoje – 2,8 karto.
       2024-04-22 17:04:57

Vos iš kelių pigių ingredientų – purus biskvitinis pyragas per pusvalandį

Yra receptų, kurių neįmanoma sugadinti, ir šis paprastutis biskvitinis pyragas – vienas iš jų. Jei nesijaučiate drąsiai kepinių fronte, būtinai pabandykite, o patyrę konditeriai įvertins, kaip greitai ant stalo atsiras uogomis kvepiantis šviežias kepinys, jei netikėtai užsuko svečiai, o saldumynų lentynėlė – kaip tyčia tuščia.
       2024-04-22 16:36:43

Mažieji pagalbininkai noriau kibs į darbus darže ar sode: 5 patarimai

Vaikams instinktyviai patinka būti arčiau gamtos, jie mėgsta žaisti lauke. Tačiau pramogos gali virsti ir naudingais užsiėmimais. Veikla sode ar darže yra naudingas įrankis siekiant atitraukti vaikus nuo ekranų ir mokyti atsakomybės, taip pat ir padės ugdyti vaiko norą valgyti daugiau vaisių bei daržovių.
       2024-04-22 16:22:46

Išmanioji buitinė technika: kaip ji gali padėti sumažinti elektros sąskaitą?

Elektros sąskaita sudaro bene didžiausią kiekvieno namų ūkio komunalinių išlaidų dalį. Nors žinome pagrindines elektros taupymo taisykles, pavyzdžiui, išjungti tai, kas nenaudojama, tačiau esminio elektros suvartojimo pokyčio tai nepaskatina.
       2024-04-22 11:32:19

Automobilio priežiūra pavasarį: kam būtina skirti didžiausią dėmesį

Pavasarį žmonės dažniau nei šaltuoju sezonu sėda prie automobilio vairo. Kad transporto priemonė negestų, svarbu laiku atlikti techninės priežiūros darbus ir pašalinti po žiemos atsiradusius gedimus.
       2024-04-22 11:00:35

Tommy Hilfiger batų kokybė - kokia ji?

Tommy Hilfiger – tai vardas, kuris daugeliui asocijuojasi su amerikietišku stiliumi ir nepriekaištinga kokybe. Šis prekės ženklas jau daugelį metų žinomas dėl savo ryškios spalvų paletės, klasikinio dizaino ir aukštos klasės medžiagų, kurios naudojamos kurti viską - nuo drabužių iki aksesuarų.
       2024-04-22 10:45:36

Kokybiško šampūno pasirinkimas

Plaukų priežiūra apima daugybę skirtingų procedūrų ir produktų. Nors ne visi naudoja kaukes, purškiklius, aliejukus ir serumus, tačiau tikrai visi reguliariai naudoja šampūnus. Tai būtiniausia plaukų priežiūros priemonė - todėl ypač svarbu jį rinktis pagal plaukų ir galvos odos tipą.
       2024-04-22 10:19:43

Vitaminai maitinančioms - pirkti kompleksą ar atskirai?

Žindymo metu viskas, ko reikia augančiam organizmui, gaunama su motinos pienu. Taigi, jei mamos organizme yra ryškus maistinių medžiagų trūkumas, vaikas taip pat kenčia nuo jų trūkumo.
       2024-04-22 09:51:47

Interjero dizainas: Kaip įsirengti svetainę?

Svetainė – tai nėra tiesiog paprastas kambarys. Tai erdvė, kurioje susilieja kasdieniai mūsų gyvenimai, kur susitinkame su šeimos nariais ir svečiais, kur atsipalaiduojame po įtemptos darbo dienos arba švenčiame svarbias progas.
       2024-04-20 20:38:34

Pakruojo dvaro gėlininkai: tulpės gali išgelbėti gyvybę

Likus vos kelioms dienoms iki didžiausio regione tulpių ir pavasario gėlių festivalio Pakruojo dvare, kurio metu erdvioje išskleidžia keli milijonai žiedų, dvaro gėlininkai pasidalino mažai žinoma istorija, kad tulpės pasaulyje buvo naudojamos ne vien grožiui.
       2024-04-20 10:41:23

Vyndarystės tradicijos Lietuvoje – ar jos egzistuoja ar mes aludarių kraštas

Jeigu internetinėje enciklopedijoje „Vikipedija“ užsuktumėte į kategoriją „lietuviški gėrimai“, paieškoje atrastumėte tik vieną subkategoriją – „Lietuvos alus“. Tikriausiai, nuostabos tai nekelia, juk mes – aludarių kraštas.
       2024-04-19 19:12:53

Kas dešimtas skambutis Lietuvoje – sukčių iš padirbto numerio

„Telia“ per pirmuosius tris šių metų mėnesius užkirto kelią 2,6 mln. atakų, nutaikytų į Lietuvos mobiliojo ryšio abonentus. Apsaugoti vartotojus bendrovei padėjo dar pernai aktyvuota automatinė padirbtų mobiliųjų numerių (angl. „spoofing“) filtravimo sistema.
       2024-04-19 19:00:45

Morkos – ne vienintelės akių pagalbininkės: dar viena daržovė nuo akių ligų

Kai oras šiltyn – ir mūsų patiekalai lengvyn. Tad gamindami pigesnius maltinukus iš cukinijų ir avinžirnių, ilgai neužgaišite, o rezultatu džiaugsis visi valgytojai.
       2024-04-19 12:27:56

Kodėl Azijoje šviežius agurkus ne pjausto, o traiško – tokių salotų nevalgėte

Šviežių lietuviškų, šiltnamiuose užaugintų agurkų sezonas įsibėgėja, tad geros jų kainos vilioja vis dažniau gamintis salotas. Gaivios, traškios salotos tinka prie įvairių patiekalų, tačiau paruoštos kiek įdomiau gali tapti ir pagrindine stalo žvaigžde ar sveikais priešpiečiais.
       2024-04-19 12:19:30

Ekspertai: norite statyti moderniai? Atsigręžkite į natūralumą ir tradicijas

Mes tikimės, kad statybų technologijos nuolat tobulės ir taps futuristiškesnės, tačiau klimato kaita verčia suabejoti, ar aklas progresas yra geriausias pasirinkimas.
       2024-04-18 22:33:13

Kokybiška vištiena vertinama visame pasaulyje, kokia jos perspektyva Lietuvoje?

Šiuolaikinė visuomenė vis labiau rūpinasi savo sveikata, geresne savijauta vartodama maistingesnę, natūralesnę ir sveikatai palankesnę produkciją. Vištiena – ne išimtis, o pagaminta iš be antibiotikų užaugintų paukščių yra būtent ta mėsa, kuri vis dažniau aptinkama kiekvieno pirkėjo krepšelyje.
       2024-04-18 20:56:05

Reikalavimo važinėti vasarinėmis padangomis nėra – kodėl būtina tai daryti?

Kaip ir kasmet, nuo balandžio 1 d. automobiliai šalies keliuose gali būti eksploatuojami su vasarinėmis padangomis. Visgi dažnam vairuotojui kyla klausimas, kodėl apskritai verta tai daryti, nes žieminių padangų, jei jos nėra dygliuotos, naudojimas vasaros metu neuždraustas.
       2024-04-18 14:29:51

Erkės perduoda daugiau nei 20 ligų, o Laimo liga gali sukelti 70 simptomų

Atėjus šiltajam sezonui, daugelis pirmiausia skubės į gamtą. Visgi svarbu prisiminti, kad erkių aktyvumas didėja termometro stulpeliams esant dar ne taip aukštai – infekcines ligas pernešantys voragyviai miškuose ir parkuose mūsų tyko jau nuo septynių laipsnių šilumos ir savo pamainą baigia tik vėlyvą rudenį.
       2024-04-18 12:50:03

Esu mažos, iki 3 ha miško valdos savininkas. Ką turėčiau žinoti?

Lietuvoje yra apie 319 tūkst. privačių žemės sklypų, kuriuose yra miško. Vidutinis sklypo dydis – apie 2,7 hektaro. Dažnai šių sklypų savininkai yra žmonės, nesusiję su miškininkyste, turintys kitų sričių išsilavinimą, gyvenantys ir dirbantys miestuose.
       2024-04-17 15:34:10

Automobilio vairuotojo atsakomybė: kada keleivis privalo būti išlaipintas

Saugumas kelyje labiausiai priklauso nuo vairuotojo įgūdžių ir atidumo bei automobilio techninės būklės. Transporto priemonėje įrengtos oro pagalvės taip pat reiškia saugumą nelaimės atveju, tačiau saugos diržo segėjimas yra kiekvieno automobilio vairuotojo bei keleivio asmeninis pasirinkimas, kuris, deja, ne visada būna teisingas.
       2024-04-17 15:31:22

Vasarai, kai atsivalgysite šaltibarščių: atgaivins agurkų šaltsriubė

Šylant orams, į mūsų virtuves vis dažniau atkeliauja agurkai: juos pjaustome į salotas, dedame į šaltibarščius, gardiname jais geriamąjį vandenį. Kai nesinori karštų ir sočių pietų, puikiai atgaivins bulgariška „Tarator“ sriuba.
       2024-04-17 15:17:21

Schema, kai tampate nusikaltėlių bendrininku: kaip atpažinti ir apsisaugoti

Viena iš pastaruoju metu populiariausių finansinio sukčiavimo schemų – netikri darbo skelbimai. Jie aukoms gali kelti ypač didelį pavojų, nes jos, pačios to nesuprasdamos, gali tapti nusikaltėlių bendrininkėmis.
       2024-04-17 15:11:49

RRT: skaitmeninių sukčių metodams tobulėjant, esamų priemonių nebepakanka

Praėjus beveik metams nuo pirmųjų Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimų, skirtų skaitmeniniams sukčiams pažaboti, buvo apžvelgti jų rezultatai – pristatyta statistika, kurią renka tiek operatoriai, pašto paslaugų teikėjai, tiek susijusios institucijos.
       2024-04-17 15:08:56

Įminė mįslę, kaip nesutikti su vadovu ar aukštesnio statuso žmogumi?

Daugeliui mūsų labai sunku nesutikti su vadove arba bet kuo kitu, kas yra aukštesnėje galios pozicijoje. Tai gali būti ir darbinė, ir asmeninė aplinka – statusu viršesnis žmogus ar vyresnis šeimos narys, mama, tėtis ar kitas autoritetas.
       2024-04-17 15:02:57

Kaip saugiai transportuoti televizorių, skalbimo mašiną ar šaldytuvą

Persikraustymas į naujus namus paprastai būna džiaugsmingas nuotykis, tačiau kartu su juo tenka ir nelengva užduotis saugiai pervežti didelius prietaisus, pavyzdžiui, televizorius, šaldytuvus ir skalbykles.
       2024-04-17 14:56:33

5 svarbiausi dokumentai, norintiems parduoti automobilį greičiau ir brangiau

Parduodant automobilį svarbu turėti visus su jo eksploatavimu susijusius dokumentus. Tai sumažins abejones dėl pardavėjo sąžiningumo bei transporto priemonės būklės.
       2024-04-16 22:02:22

Lietuvos radijo ir televizijos komisija patyrė kibernetinę ataką

Š. m. balandžio 16 d. nuo 9 val. iki 12 val. Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (toliau – LRTK) interneto svetainė patyrė kibernetinę ataką, tačiau dėl greitos LRTK reakcijos ir pritaikytų techninių priemonių, jokia žala nepadaryta.
       2024-04-16 16:45:30

Kokias didžiausias klaidas daro keliautojai: galite būti nepasiekiami

Be išmaniojo telefono – nė žingsnio namuose, tad tokio paties komforto norisi ir keliaujant. Likti be ryšio svetimoje šalyje – ne išeitis, tad Arnoldas Lukošius, „Tele2“ Inovacijų ekspertas, primena, ką reikėtų pasitikrinti ir kokius žingsnius būtina atlikti dar prieš kelionę.
       2024-04-16 13:41:30

7 finansiniai žmonių asmenybės tipai: pasitikrinkite, kuris esate jūs

Siekiant finansinės gerovės ir stabilumo, dažnai pamirštamas aspektas yra mūsų finansinis asmenybės tipas. Tai – pasikartojantis elgesys su pinigais ir požiūris į juos.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.