Naujienos

10 būdų sutaupyti – be jokių kompromisų kainai ir kokybei

2023-09-04 15:35:54

Ar apsiperkant kasdien, ar – tik kartą per savaitę, kiekvienas ieško būdų, kaip apsilankymą parduotuvėje paversti ne tik patogiu, bet ir draugišku piniginei.

Pirkėjų nuomone, pigiausias prekybos tinklas „Lidl“ dalijasi net dešimčia patikrintų patarimų, kaip ne tik maloniai apsipirkti, bet dar ir sutaupyti.

„Kaip parodė apklausa, pirkėjai vertina mus ne tik dėl patrauklių akcijų, bet ir mažesnių reguliarių maisto produktų kainų. Nuo pavasario „Lidl“ parduotuvėse iš viso jau sumažinome daugiau nei 620 reguliarių kainų. Taip siūlome kiekvienam pirkėjui galimybę kasdien apsipirkti pigiau, džiaugiamės, kad tai pastebi ir patvirtina didžioji dalis Lietuvos gyventojų“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

10 būdų, kaip sutaupyti gali kiekvienas

1. Susidarykite pirkinių sąrašą. Sunku apsipirkti, kai nežinai, ko reikia nusipirkti. Tačiau į parduotuvę atėjus su pirkinių sąrašu, šis procesas bus kur kas paprastesnis, lengvesnis ir labiau kontroliuojamas. Aiškus pirkinių sąrašas leis išvengti impulsyvių pirkinių, kuriems kartais netikėtai galima išleisti nemažą dalį savo biudžeto. Paprasčiausias būdas, kaip sudaryti tokį sąrašą – pirmiausiai pasiruošti būsimos savaitės patiekalų meniu, pagal kurį ir žinosite, kokių prekių jums reikės.

2. Rinkitės privačių prekių ženklų prekes. Vertinate kokybę, tačiau atbaido aukštos kainos? Išeitis – privačių prekių ženklų prekės.

„Privačių prekių ženklų kokybei prekybos tinklas „Lidl“ skiria ypatingą dėmesį, todėl jų kokybė yra lygiavertė gerai žinomų prekių ženklų produktams, o kaina – kur kas mažesnė. Kone 90 proc. „Lidl“ siūlomo asortimento sudaro privačių prekių ženklų prekės, tad pirkėjai gali tikrai sutaupyti, o ir išsirinkti bus paprasta“, – tvirtina K. Mažeikytė.

3. Pirkite rečiau, bet po daugiau. Seniai patikrinta, bet dar ne kiekvieno propaguojama tiesa – perkant rečiau, bet didesniais kiekiais, sutaupoma didesnė pinigų suma. Kassavaitiniai ar dar retesni apsipirkimai dažniausiai irgi atliekami turint pirkinių sąrašą, tad įsigyjama tai, ko labiausiai reikia. Be to, perkant didesnes pakuotes, prekės vieneto ar kilogramo kaina paprastai irgi būna draugiškesnė piniginei.

4. Išmėginkite specialius pasiūlymus ir būkite išmanūs. Nuo „Superinių“, „Superšeštadienio“ iki „XXL savaitės“ – prekybos tinklas „Lidl“ kviečia išmėginti pačius įvairiausius, jums labiausiai tinkamus pasiūlymus. Jų metu pirkėjai gali ne tik įsigyti pamėgtų produktų, bet ir už mažesnę kainą.

„Išskirtiniais pasiūlymais gali mėgautis ir „Lidl Plus“ programėlės vartotojai. Specialios kainos aktyvavus konkrečioms prekėms skirtus kuponus, kaupiamoji nuolaida apsiperkant prekybos tinkle „Lidl“, lengvai pasiekiama pirkimų istorija – tik keli „Lidl Plus“ programėlės privalumai“, – sako „Lidl Lietuva“ atstovė.

5. Pasirinkite tinkamiausią laiką apsipirkimui. Padėti sutaupyti gali net ir laikas, kuomet lankotės parduotuvėje. Piko metu galite sugaišti daugiau laiko ne tik renkantis prekes, bet ir ieškant patogios vietos, kur pastatyti automobilį. Todėl patariama vykti apsipirkti pirmoje dienos pusėje, dar iki pietų arba vėlai vakare. Be to, „Lidl Plus“ programėlėje galite realiu laiku stebėti kiekvienos „Lidl“ parduotuvės užimtumą, ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką apsipirkimui.

6. Pirmenybę teikite sezoniniams produktams. Tiek vasara, tiek ir prasidėjęs ruduo – šviežių vaisių ir daržovių metas, kai pirkėjai savo krepšelius gali papildyti pačiomis įvairiausiomis gėrybėmis iš Lietuvos ir viso pasaulio. Kiekvieną savaitę „Lidl“ parduotuves papuošia šios kategorijos prekių specialūs pasiūlymai – tuomet kai kurias daržoves ir vaisius galima įsigyti 60 proc. ar net dar pigiau. Be to, valgydami sezonines daržoves, ne tik maitinsitės sveikiau, bet ir būsite tvaresni.

7. Rinkitės ilgesnio galiojimo produktus. Jei apsiperkate nedažnai, į pirkinių krepšelį įsidėkite produktus, turinčius kuo ilgesnį tinkamumo vartoti terminą – tai ypač taikoma pieno, mėsos ir kitiems greičiau gendantiems produktams. Be to, grįžus namo, šias prekes svarbu sudėti į spinteles ar šaldytuvus taip, kad trumpesnio galiojimo produktus suvartotumėte pirmiau – taip nešvaistysite nei maisto, nei pinigų.

Gali nutikti įvairių situacijų, pavyzdžiui, kurį vakarą neplanuotai vakarieniausite mieste, bet jei įsigijote ilgiau tinkamą vartoti produktą, dėl kitos dienos vakarienės nerimauti ir papildomai išlaidauti neteks.

8. Išmėginkite „Geradarių maišelius“. Siekiant mažinti maisto švaistymą, nuo rugpjūčio vidurio „Lidl“ parduotuvėse pirkėjų laukia „Geradarių maišeliai“. Juose galima rasti netobulos išvaizdos, tačiau puikiai vartoti tinkamus šviežius vaisius ir daržoves. Maišelio kaina – vos 75 centai už kilogramą, ir galima rinktis iš kelių rinkinių bei rasti sau tinkamiausią, kuris tiks daržovių troškiniui, vaisių salotoms ar kitiems gardiems ir nebrangiems patiekalams.

9. Atkreipkite dėmesį į „Geriausias iki“ žymėjimą. Tinkamumas vartoti maisto produktus žymimas dvejopai: „Tinka vartoti iki“ ir „Geriausias iki“. Jei pirmasis žymuo žymi griežtą tinkamumo vartoti terminą, antrasis – kur kas nuosaikesnis ir reiškia, jog produktą geriausia suvartoti iki nurodytos datos.

„Tačiau net ir po jos maisto prekė, nors ir praradusi dalį skonio savybių, vis dar tinkama vartoti. Be to, prekybos centruose „Lidl“ tokias prekes paskutinę geriausio suvartojimo dieną galima įsigyti už gerokai mažesnę nei įprasta kainą“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė K. Mažeikytė.

10. Išsirinkite tinkamiausią prekybos centrą. Galiausiai, tinkamai pasirinkta parduotuvė irgi leidžia sutaupyti: kaip atskleidžia šių metų liepos 10–19 d. rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos rezultatai, didžioji dalis šalies gyventojų „Lidl“ nurodo kaip prekybos tinklą, kuriame pigiausiai apsiperka savaitei ar ilgesniam laikotarpiui.

Pigių ir aukštos kokybės prekių pirkėjai kasdien gali įsigyti bet kurioje iš 69 „Lidl“ parduotuvių, veikiančių 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2023-10-04 15:24:07

Verdiktas mėgstamiausiai lietuvių daržovei – bulvei: nuteisti ar išteisinti?

Ko gero nėra namų, kuriuose lietuvių nuo seno numylėta daržovė – bulvė – nebūtų mėgstama ir dažnai naudojama virtuvėje. Didžiausio lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, šalies gyventojai šią daržovę renkasi vis dažniau, o šiemet jau spėjo įsigyti net penktadaliu daugiau bulvių nei prieš du metus.
       2023-10-04 13:33:53

Kaunas šildymo sezonui pasiruošęs: šilumos kaina - viena mažiausių Lietuvoje

Centralizuotai miesto šilumą tiekianti bendrovė „Kauno energija“ baigia pasiruošimą 2023–2024 m. šildymo sezonui. Siekiant užtikrinti stabilų ir patikimą šilumos tiekimą vartotojams, patikrinta 450 km šilumos trasų.
       2023-10-04 13:24:08

Vandens pavojai ir nuolydžio svarba: ką žinoti, įrengiant plokščiąjį stogą?

Plokštieji stogai – dažnas architektų pasirinkimas ne tik dėl estetinių sprendimų, bet ir dėl atsiveriančių galimybių. Ant tokio sutapdintu dar vadinamo stogo galima įrengti erdvią laisvalaikio zoną, paprasta montuoti saulės baterijas, reikalingą įrangą rekuperacijai, šildymui ar vėdinimui.
       2023-10-04 13:14:35

Rūsyje laikomas maistas – vienas pagrindinių žiurkių traukos centrų

Rudenį pastatų administratoriai dažniau sulaukia gyventojų prašymų padėtį įveikti itin nemalonų iššūkį – panaikinti užsiveisusias žiurkes. Vėstant orams šiltų ir saugių kampų pradeda ieškoti graužikai ir kiti kenkėjai, kuriems prieglobsčiu dažnai tampa gyvenamieji namai, ypač daugiabučiai.
       2023-10-04 08:44:43

Dirbtinis intelektas rinkodaroje: neteisingi klausimai gali lemti nesėkmę

Rinkodaros, kaip organizacijos veiksmų, kuriais siekiama sukurti ir pateikti rinkai ekonominę vertę, sritis yra užprogramuota keistis tokiu greičiu, kaip keičiasi vartotojo poreikiai, ir atsižvelgiant į tai, kaip sparčiai vystosi naujos technologijos.
       2023-10-03 15:03:54

Rygoje lankėtės tik praėjusiais metais? 8 naujienos paskatins ten sugrįžti

Latvija – viena populiariausių Lietuvos turistų krypčių. Dažnas jau ne kartą yra lankęsis sostinėje, tačiau jau 822 metus skaičiuojanti Ryga nuolat keičiasi. Vien per pastaruosius metus čia pažiro daug naujienų:
       2023-10-03 14:57:22

Dėl ministerijų neveiklumo ES investicijos vis dar nepasiekia regionų

Besibaigiant jau tretiems 2021-2027 m. Europos Sąjungos (ES) finansinės perspektyvos metams, Lietuvos regionuose nepradėtas nei vienas investicinis projektas, nes šalies ministerijos iki šiol nepabaigia planavimo proceso.
       2023-10-03 14:54:58

Skaitmeninė verslo tapatybė: kaip neprarasti klientų pasitikėjimo?

Pastaraisiais metais keliems Lietuvos verslams teko susidurti su klientų duomenų nutekėjimu. To pasekmes išgyveno abi pusės: klientai tapo sukčiavimo aukomis, taip pat susidūrė su dideliais kiekiais reklaminių laiškų savo pašto dėžutėse.
       2023-10-02 16:02:37

X, Y ir Z kartų finansiniai įpročiai: kokie esminiai jų skirtumai

Vieni taupo „kojinėje“, kiti pinigus laiko net ne fizinėje, o išmaniajame telefone įdiegtoje elektroninėje piniginėje. Ekspertai – „Citadele“ banko valdybos narė Rūta Ežerskienė, psichologė Viktorija Bartkutė-Vyšniauskienė ir doc. dr. Jurga Bučaitė-Vilkė – dalinasi ryškiausiais skirtingų kartų finansiniais įpročiais ir pasakoja to priežastis.
       2023-10-02 16:00:07

„Password“ keičia „passphrase“: atnaujintos slaptažodžių kūrimo rekomendacijos

Tobulėjant kibernetinių nusikaltėlių atakoms, vis daugiau dėmesio skiriama būdams, kaip nuo jų apsisaugoti. Vienas dažniausiai naudojamų, žinoma, yra paskyras internete apsaugantys slaptažodžiai.
       2023-09-29 19:31:44

Elektromobilis, hibridas ar vidaus degimo variklis? Kaip pasirinkti automobilį?

Koks automobilis pats patraukliausias kasdieniniam naudojimui? Visi giria elektromobilius, bet ar pakaks vieno įkrovimo kelionei prie jūros? O galbūt hibridas? Daug kas mano, jog tai protingas kompromisas tarp efektyvumo ir ekologijos.
       2023-09-29 14:17:13

Tamsūs vakarai – ne priežastis išlaidauti. Kaip sumažinti elektros sąskaitą

Trumpėjant dienoms ir ilgėjant tamsiam paros metui vis daugiau laiko praleidžiame namuose, su šeima. Tai lemia ir didesnes elektros sąskaitas – ne tik ilgiau laikome įjungtą apšvietimą, bet ir ilgesnes valandas praleidžiame prie televizoriaus ar elektrinės viryklės.
       2023-09-27 16:56:13

Atostogų biudžetas: ar lietuviai moka planuoti išlaidas?

Nors lietuviai vėl keliones planuoja iš anksto, dažniausiai atostogoms jie išleidžia daugiau nei tikisi. Remiantis „Tez Tour“ užsakymu atliktos reprezentatyvios keliautojų apklausos duomenimis, 48 proc. respondentų atostogoms planuoja išleisti iki 600 eurų asmeniui.
       2023-09-22 16:02:31

Kiek laiko automobilį verta drausti kasko?

Rugpjūčio mėnesį net kelissyk siautusi stichija negailėjo nei pastatų, nei automobilių. Pastarųjų savininkams audrų padaryta žala sudarė kone pusę visų registruotų žalų. Tačiau į draudimo išmokas pretenduoja tik tie, kurie apsidraudė automobilius kasko draudimu.
       2023-09-21 18:21:46

Vilnius turės didžiausią šilumos siurblį Baltijos regione

AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) pradėjo statyti galingiausią absorbcinį šilumos siurblį (AŠS) Baltijos regione, kuris padidins biokuro katilo efektyvumą ir leis panaudoti gamybos metu susidarančią atliekinę šilumą.
       2023-09-21 15:10:01

Viena klaida, ir grybus galėsit išmesti – ko nedaryti ruošiant jų atsargas

Auštantis ruduo jau dovanoja gausų miško gėrybių derlių – grybų kepuraitės pamažu užkloja ne tik samanas giriose, bet ir parduotuvių lentynas, kur gyventojai grybauti užsuka kone dar dažniau.
       2023-09-19 18:24:36

Nuo virusinių ligų apsaugos rankų plovimas: kaip taisyklingai jas plauti?

Įsibėgėjant rudens sezonui, vis sparčiau auga rizika susirgti virusinėmis ligomis kaip gripas ar koronavirusas. Vienos geriausių apsaugos priemonių – tai imuniteto stiprinimas ir skiepai, tačiau „Eurovaistinės“ vaistininkė Toma Gečienė išskiria ir kitą, dažnai pamirštamą priemonę – higienos laikymąsi.
       2023-09-19 11:26:54

Gyventojų siaubas – kas valandą šalyje užliejama bent po vieną būstą

Viena iš dažniausių būsto žalų priežasčių yra užliejimai, su kuriais gyventojai susiduria kiekvieną dieną. Remiantis „Lietuvos draudimo“ duomenimis, kasdien šalyje yra užliejama vidutiniškai po 28 būstus.
       2023-09-18 12:33:43

Soros – ateities augalai, maistingumu lenkiantys javus?

Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja 2023 metus paskelbė tarptautiniais sorų metais (IYM 2023). #IYM2023 siekiama kalbėti apie sorų naudą mitybai bei sveikatai ir jų tinkamumą augti nepalankiomis ir kintančio klimato sąlygomis.
       2023-09-17 15:42:18

Kaip atlikti nepriekaištingą makiažą su vos keliomis priemonėmis

Be makiažo nė dienos neįsivaizduojantys žmonės dažniausiai savo kosmetinėse turi begales produktų. Visgi, nors neretai kyla pagunda pirkti naujus produktus, savo grožio rutiną paįvairinti galima ir su jau turimais produktais.
       2023-09-17 14:25:43

LNDT pristatys naują Yanos Ross spektaklį „Apmąstant omarą“

Pastaruoju metu retai Lietuvoje spektaklius statanti ir su septyniais kitais menininkais savo vadovavimo kadenciją Ciuricho teatrui (Schauspielhaus Zürich) baigianti Yana Ross rugsėjo mėnesį žiūrovus pakvies į premjerą „Apmąstant omarą“ Lietuvos nacionalinio dramos teatro Mažojoje salėje.
       2023-09-15 15:43:53

Maistas ir medžiotojai veja laukinius gyvūnus į kelius – artėja aktyvumo pikas

Ruduo – kone klastingiausias laikotarpis vairuotojams. Po vasaros į gatves sugrįžta didesni eismo srautai, ilgėja tamsusis paros metas, padažnėja krituliai.
       2023-09-15 10:50:38

Dirbtinį intelektą pasitelkia ir finansiniai sukčiai – nepraraskite budrumo

Dirbtinis intelektas (DI) sparčiai skverbiasi į pačias įvairiausias gyvenimo sritis – šiandien jis pasitelkiamas ne tik surinkti informaciją ar parengti dokumentus, jau pasigirsta ir kalbų apie mėginimą DI įdarbinti įmonės vadovais ar fondų valdytojais.
       2023-09-15 10:42:37

Vos 25 centai už kilogramą bulvių garantuos gardžius ir pigius pietus

Savaitgalis daugeliui yra tas metas, kai atsiranda daugiau laiko apsipirkimui ir galima neskubant įsigyti ne tik kasdienių maisto produktų, bet ir ilgo galiojimo prekių.
       2023-09-14 16:23:33

Dizainerė pataria, kaip įrengti studento būstą turint nedidelį biudžetą

Jaukaus ir praktiško studento būsto įrengimui didelių išlaidų tikrai neprireiks. Dažnai pakanka tik kūrybiškumo ir kelių detalių, kad sukurtumėte patogias gyvenimo sąlygas.
       2023-09-14 16:12:10

Stabligė – kaustanti liga

„Prevencija netūrėtų būti pakabinta tik ant sveikatos priežiūros sistemos, šeimos gydytojų komandos, bet mums reikėtų pasidalinti šia atsakomybe su socialiniu sektoriumi ir visuomenės sveikatos biurais“, – teigia šeimos gydytoja Jolanta Sauserienė.
       2023-09-14 16:08:17

Dirbti ar nedirbti sulaukus pensinio amžiaus?

Atrodytų, kad atsakymas aiškus – tie asmenys, kurie uždirba mažiau ir kurių laukia mažesnės pensinės išmokos, turėtų dažniau pasilikti darbo rinkoje sulaukę pensinio amžiaus.
       2023-09-13 18:49:13

Blokuojami 53 IP adresai, kuriais pasiekiami Rusijos propagandiniai kanalai

2023 m. rugsėjo 13 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą blokuoti 53 IP adresus, kuriais sudaroma galimybė žiūrėti Lietuvos Respublikoje draudžiamas transliuoti pagrindines Kremliaus propagandos televizijos programas.
       2023-09-13 10:13:23

„iPhone 15“ serijos įrenginiai: tokią laisvę „Apple“ duoda retai

Rugsėjo 12-tąją, antradienį technologijų milžinė „Apple“ surengė laukiamiausią metų renginį – tiesioginėje transliacijoje pristatė naujausius įrenginius. Jame „iPhone“ gerbėjai pagaliau galėjo išvysti ir netrukus rinkoje pasirodysiančius 15 kartos išmaniuosius telefonus.
       2023-09-12 13:34:22

Ekspertas apie dirbtinio intelekto įrankius verslui: leisti?

Nors aplink apstu pavyzdžių, kaip dirbtinis intelektas (DI) padeda sukurti sėkmingą reklaminę kampaniją, pameta gerų idėjų verslo plėtrai, duoda rekomendacijų, kaip sutrumpinti darbuotojų priėmimo į darbą procedūras,
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.