Naujienos

10 būdų sutaupyti – be jokių kompromisų kainai ir kokybei

2023-09-04 15:35:54

Ar apsiperkant kasdien, ar – tik kartą per savaitę, kiekvienas ieško būdų, kaip apsilankymą parduotuvėje paversti ne tik patogiu, bet ir draugišku piniginei.

Pirkėjų nuomone, pigiausias prekybos tinklas „Lidl“ dalijasi net dešimčia patikrintų patarimų, kaip ne tik maloniai apsipirkti, bet dar ir sutaupyti.

„Kaip parodė apklausa, pirkėjai vertina mus ne tik dėl patrauklių akcijų, bet ir mažesnių reguliarių maisto produktų kainų. Nuo pavasario „Lidl“ parduotuvėse iš viso jau sumažinome daugiau nei 620 reguliarių kainų. Taip siūlome kiekvienam pirkėjui galimybę kasdien apsipirkti pigiau, džiaugiamės, kad tai pastebi ir patvirtina didžioji dalis Lietuvos gyventojų“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

10 būdų, kaip sutaupyti gali kiekvienas

1. Susidarykite pirkinių sąrašą. Sunku apsipirkti, kai nežinai, ko reikia nusipirkti. Tačiau į parduotuvę atėjus su pirkinių sąrašu, šis procesas bus kur kas paprastesnis, lengvesnis ir labiau kontroliuojamas. Aiškus pirkinių sąrašas leis išvengti impulsyvių pirkinių, kuriems kartais netikėtai galima išleisti nemažą dalį savo biudžeto. Paprasčiausias būdas, kaip sudaryti tokį sąrašą – pirmiausiai pasiruošti būsimos savaitės patiekalų meniu, pagal kurį ir žinosite, kokių prekių jums reikės.

2. Rinkitės privačių prekių ženklų prekes. Vertinate kokybę, tačiau atbaido aukštos kainos? Išeitis – privačių prekių ženklų prekės.

„Privačių prekių ženklų kokybei prekybos tinklas „Lidl“ skiria ypatingą dėmesį, todėl jų kokybė yra lygiavertė gerai žinomų prekių ženklų produktams, o kaina – kur kas mažesnė. Kone 90 proc. „Lidl“ siūlomo asortimento sudaro privačių prekių ženklų prekės, tad pirkėjai gali tikrai sutaupyti, o ir išsirinkti bus paprasta“, – tvirtina K. Mažeikytė.

3. Pirkite rečiau, bet po daugiau. Seniai patikrinta, bet dar ne kiekvieno propaguojama tiesa – perkant rečiau, bet didesniais kiekiais, sutaupoma didesnė pinigų suma. Kassavaitiniai ar dar retesni apsipirkimai dažniausiai irgi atliekami turint pirkinių sąrašą, tad įsigyjama tai, ko labiausiai reikia. Be to, perkant didesnes pakuotes, prekės vieneto ar kilogramo kaina paprastai irgi būna draugiškesnė piniginei.

4. Išmėginkite specialius pasiūlymus ir būkite išmanūs. Nuo „Superinių“, „Superšeštadienio“ iki „XXL savaitės“ – prekybos tinklas „Lidl“ kviečia išmėginti pačius įvairiausius, jums labiausiai tinkamus pasiūlymus. Jų metu pirkėjai gali ne tik įsigyti pamėgtų produktų, bet ir už mažesnę kainą.

„Išskirtiniais pasiūlymais gali mėgautis ir „Lidl Plus“ programėlės vartotojai. Specialios kainos aktyvavus konkrečioms prekėms skirtus kuponus, kaupiamoji nuolaida apsiperkant prekybos tinkle „Lidl“, lengvai pasiekiama pirkimų istorija – tik keli „Lidl Plus“ programėlės privalumai“, – sako „Lidl Lietuva“ atstovė.

5. Pasirinkite tinkamiausią laiką apsipirkimui. Padėti sutaupyti gali net ir laikas, kuomet lankotės parduotuvėje. Piko metu galite sugaišti daugiau laiko ne tik renkantis prekes, bet ir ieškant patogios vietos, kur pastatyti automobilį. Todėl patariama vykti apsipirkti pirmoje dienos pusėje, dar iki pietų arba vėlai vakare. Be to, „Lidl Plus“ programėlėje galite realiu laiku stebėti kiekvienos „Lidl“ parduotuvės užimtumą, ir taip išsirinkti tinkamiausią laiką apsipirkimui.

6. Pirmenybę teikite sezoniniams produktams. Tiek vasara, tiek ir prasidėjęs ruduo – šviežių vaisių ir daržovių metas, kai pirkėjai savo krepšelius gali papildyti pačiomis įvairiausiomis gėrybėmis iš Lietuvos ir viso pasaulio. Kiekvieną savaitę „Lidl“ parduotuves papuošia šios kategorijos prekių specialūs pasiūlymai – tuomet kai kurias daržoves ir vaisius galima įsigyti 60 proc. ar net dar pigiau. Be to, valgydami sezonines daržoves, ne tik maitinsitės sveikiau, bet ir būsite tvaresni.

7. Rinkitės ilgesnio galiojimo produktus. Jei apsiperkate nedažnai, į pirkinių krepšelį įsidėkite produktus, turinčius kuo ilgesnį tinkamumo vartoti terminą – tai ypač taikoma pieno, mėsos ir kitiems greičiau gendantiems produktams. Be to, grįžus namo, šias prekes svarbu sudėti į spinteles ar šaldytuvus taip, kad trumpesnio galiojimo produktus suvartotumėte pirmiau – taip nešvaistysite nei maisto, nei pinigų.

Gali nutikti įvairių situacijų, pavyzdžiui, kurį vakarą neplanuotai vakarieniausite mieste, bet jei įsigijote ilgiau tinkamą vartoti produktą, dėl kitos dienos vakarienės nerimauti ir papildomai išlaidauti neteks.

8. Išmėginkite „Geradarių maišelius“. Siekiant mažinti maisto švaistymą, nuo rugpjūčio vidurio „Lidl“ parduotuvėse pirkėjų laukia „Geradarių maišeliai“. Juose galima rasti netobulos išvaizdos, tačiau puikiai vartoti tinkamus šviežius vaisius ir daržoves. Maišelio kaina – vos 75 centai už kilogramą, ir galima rinktis iš kelių rinkinių bei rasti sau tinkamiausią, kuris tiks daržovių troškiniui, vaisių salotoms ar kitiems gardiems ir nebrangiems patiekalams.

9. Atkreipkite dėmesį į „Geriausias iki“ žymėjimą. Tinkamumas vartoti maisto produktus žymimas dvejopai: „Tinka vartoti iki“ ir „Geriausias iki“. Jei pirmasis žymuo žymi griežtą tinkamumo vartoti terminą, antrasis – kur kas nuosaikesnis ir reiškia, jog produktą geriausia suvartoti iki nurodytos datos.

„Tačiau net ir po jos maisto prekė, nors ir praradusi dalį skonio savybių, vis dar tinkama vartoti. Be to, prekybos centruose „Lidl“ tokias prekes paskutinę geriausio suvartojimo dieną galima įsigyti už gerokai mažesnę nei įprasta kainą“, – teigia „Lidl Lietuva“ rinkodaros departamento vadovė K. Mažeikytė.

10. Išsirinkite tinkamiausią prekybos centrą. Galiausiai, tinkamai pasirinkta parduotuvė irgi leidžia sutaupyti: kaip atskleidžia šių metų liepos 10–19 d. rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atliktos reprezentatyvios apklausos rezultatai, didžioji dalis šalies gyventojų „Lidl“ nurodo kaip prekybos tinklą, kuriame pigiausiai apsiperka savaitei ar ilgesniam laikotarpiui.

Pigių ir aukštos kokybės prekių pirkėjai kasdien gali įsigyti bet kurioje iš 69 „Lidl“ parduotuvių, veikiančių 26-iuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2024-04-12 11:27:43

Ką būtina žinoti apie vaistų nuo skausmo vartojimą? Didžiausios klaidos

Vaistai nuo skausmo yra dažnas medikamentas kiekvieno žmogaus vaistinėlėje. Jų populiarumą didžiąja dalimi lemia universalus poveikis – jie vartojami tiek kenčiant ūminį skausmą, tiek turint lėtinių ligų.
       2024-04-10 18:52:18

Blokuojami 23 IP adresai, kuriais pasiekiama Kremliaus propaganda

2024 m. balandžio 10 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą blokuoti 23 IP adresus, kuriais sudaroma galimybė žiūrėti Lietuvos Respublikoje draudžiamas transliuoti pagrindines Kremliaus propagandos televizijos programas.
       2024-04-10 18:47:02

Ženšenis: natūralus adaptogenas jūsų sveikatai

Kas yra adaptogenai ir kodėl jie svarbūs mūsų organizmui? Adaptogenai yra natūralios kilmės medžiagos, kurios padeda organizmui prisitaikyti prie stresinių situacijų ir įveikti iššūkius. 1947 m. rusų mokslininkas Nikolai Lazarev sukūrė terminą „adaptogenas‘‘.
       2024-04-10 12:25:28

Lietuvos biudžetas nepasipildo milijonais už automobilių ridos klastojimą

Dėl didelių ridos klastojimo mastų Lietuvoje nukenčia ne tik naudotų automobilių pirkėjai, bet ir valstybės biudžetas. Automobilių duomenų įmonė „carVertical“ atliko tyrimą daugiau nei dešimtyje Europos šalių tam, kad nustatytų, kaip skirtingose valstybėse kovojama su ridos klastojimu.
       2024-04-09 20:35:59

IT Lietuvoje: trečdalis tėvų vis dar mano, kad tikslieji mokslai – berniukams

Dauguma (59 proc.) tėvų Lietuvoje mano, kad IT srities profesijos yra ir išliks perspektyviais karjeros pasirinkimais jų vaikams, o 39 proc. yra įsitikinę, kad programavimo įgūdžiai yra esminiai ir ateityje jų reikės daugeliui.
       2024-04-09 20:02:33

Ar galiu savo miške iškirsti sausuolius ir ko tam reikia?

Valstybinė miškų tarnyba pastaruoju metu sulaukia miškų savininkų klausimų apie galimybes išsikirsti nudžiūvusius medžius (sausuolius). Žmonės teiraujasi, kur kreiptis ir kokių dokumentų ar suderinimų tam reikia.
       2024-04-08 19:24:01

Ką daryti, kad turimas turtas nenuvertėtų: atkreipkite dėmesį į 4 žingsnius

Lietuvių sukauptas grynasis finansinis turtas per penkerius metus padvigubėjo, tačiau tik nedidelė dalis gyventojų žino, kaip išsaugoti sukaupto turto vertę, kad galėtų juo džiaugtis patys senatvėje ar perduoti savo ateities kartoms.
       2024-04-04 14:32:35

Lietuvą sėkmingai pasiekė stiklinės stadijos europiniai unguriai

Žuvininkystės tarnyba prie LR žemės ūkio ministerijos, įvykdžiusi viešųjų pirkimų procedūras, šiemet sėkmingai įsigijo ir sulaukė 415 kg stiklinės stadijos europinių ungurių. Tiekėjas žuvis pristatė specialiose talpyklose, pritaikytose saugiam gyvų žuvų transportavimui, tiesiai iš Prancūzijos.
       2024-04-04 14:09:28

Paštu apsimetantys sukčiai masiškai atakuoja mobiliojo ryšio vartotojus

Daugiau nei 6500 pranešimų iš gyventojų vien tik per kovo mėnesį. Ir virš pusės tūkstančio užblokuotų nuorodų per beveik metų laikotarpį. Lietuvos paštu apsimetantiems sukčiams toliau siautėjant ir mobiliojo ryšio vartotojus atakuojant žinutėmis, bendrovė gyventojus kviečia išlikti budriais.
       2024-04-03 10:20:23

Ekonominiai ciklai: ar žinote, kaip jais pasinaudoti jūsų naudai?

Investuodami turėtume domėtis ne tik tuo, į ką bei kiek investuoti, tačiau ir kada tai daryti – ar mūsų investicijos bus pelningos, labai priklauso nuo ekonominių ciklų.
       2024-04-02 09:49:57

Pavasaris – vagišių darbymetis: neša kepsnines, net ir sunešiotus batus

Kaip rodo statistika, pavasaris – ilgapirščių darbymetis. Informatikos ir ryšių departamento duomenimis, vagys suaktyvėja kovą, o vis labiau šylant orams ir dar labiau įsibėgėja – praėjusių metų kovo–gegužės mėnesiais, palyginti su šaltuoju sezonu, vagysčių skaičius išaugo maždaug trečdaliu.
       2024-03-30 09:45:42

Žvilgsnis į ateitį – „airBaltic“ išbandė „SpaceX“ internetą „Starlink“

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ pranešė atlikusi pirminį „SpaceX“ interneto ryšio sistemos „Starlink“ bandymą savo lėktuve „Airbus A220-300“. Antžeminis bandymas buvo atliktas aviakompanijos bazėje Rygoje.
       2024-03-29 18:12:09

Pensijos tolsta, darbuotojai sensta. Keisti požiūrį privalės ir darbdaviai

Amžius, kuomet Lietuvos piliečiai gali išeiti į senatvės pensiją, šiemet pasiekė 64 metus ir 8 mėnesius vyrams bei 64 metus ir 4 mėnesius moterims. Abiejų lyčių pensijos amžius susilygins 2026 metais, kai pasieks 65 metus ir daugiau nebeaugs.
       2024-03-29 14:30:49

Žengsime į vasaros laiką − kodėl šis metas itin pavojingas vairuotojams?

Įvairūs tyrimai ir gyventojų apklausos rodo, kad du kartus per metus persukinėti laikrodžio rodykles iš žiemos į vasaros laiką ir atvirkščiai daugeliui žmonių nėra priimtina.
       2024-03-28 19:17:33

Seimas spręs, ar leisti gyventojams pasitraukti iš pensijų kaupimo

Seimas pradėjo svarstyti Seimo narės Ligitos Girskienės pristatytas Pensijų kaupimo įstatymo pataisas, kuriomis siūloma suteikti asmeniui teisę bet kuriuo metu atsisakyti dalyvauti pensijų kaupime ir atgauti sumokėtas pensijų įmokas.
       2024-03-28 13:42:30

Daugiau nei ketvirtadalis vairuotojų vėluoja laiku atlikti techninę apžiūrą

Nors Lietuvos įstatymai įpareigoja vairuotojus kas 2 metus atlikti automobilio techninę apžiūrą, 2023 m. „Transekstos“ duomenimis, net 26 proc. automobilių savininkų pernai vėlavo tai padaryti.
       2024-03-28 13:39:30

Pasiūlymas internete lėmė prarastą laisvę: kaip atskirti verbavimą?

„Siūlome nemokamai mokytis anglų kalbos ir šokių“ – toks, atrodytų, nekaltas skelbimas internete tapo lemtingu net apie 50 merginų Lietuvoje. Už „nemokamas“ pamokas jos galiausiai priverstos atsiskaityti priverstiniu darbu striptizo klube.
       2024-03-28 12:30:19

Stalo žaidimai šeimai: linksmybės ir mokymosi derinys

Stalo žaidimai – tai ne tik puikus būdas praleisti laiką su šeima, bet ir galimybė mokytis bei tobulėti. Nuo senovės Egipto ir Mesopotamijos laikų žmonės rinkdavosi prie bendro stalo žaisti žaidimus, kurie lavintų protą, strateginį mąstymą ir socialinius įgūdžius.
       2024-03-27 16:28:16

Taip įdarytų kiaušinių dar neragavote: nustebinsite visą šeimą

Dienoms iki Velykų sparčiai tirpstant ir šventei neišvengiamai artėjant, daugelis sprendžiame dilemą, ką gaminti ir kokiomis vaišėmis nustebinti artimuosius. Visuomet pravers, jei išsisaugosime greitai paruošiamų užkandžių receptų.
       2024-03-27 09:58:27

Kaip keičiasi vairavimo įpročiai persėdus į elektromobilį?

Nors šiandien didelę dalį naudojamo transporto vis dar sudaro benzininiai ar dyzeliniai automobiliai, perėjimas prie aplinką tausojančių elektromobilių įgauna vis didesnį pagreitį.
       2024-03-27 09:50:59

4 išmanūs sprendimai, leidžiantys efektyviai taupyti elektrą

Ar kada nors pagalvojote, kad įmanoma padidinti saugumą, palengvinti savo buitį ir dar sumažinti sąskaitas už elektrą? Aktyviai tobulinamos išmaniosios sistemos ne tik padeda siekti šių tikslų, bet ir nereikalauja daug investicijų, o jų nauda pajuntama gana greitai.
       2024-03-27 09:39:24

Žinomas treneris: trys klaidos, kurias daro tėvai mokydami vaikus plaukti

„Didelę dalį iš „tėvų mokyklos“ į baseiną ateinančių vaikų plaukti tiesiog mokome iš naujo, „nuo nulio“. Tėčiai, mamos, seneliai ir kiti artimieji, net jei yra labai geri plaukikai, mokydami yra linkę daryti klaidų, kurios gali būti lemtingos vandenyje“.
       2024-03-27 09:32:07

Delsimas mažinti naftos degalų vartojimą kainuoja 1 mln. eurų per darbo dieną

Kiekviena darbo diena, per kurią nepriimami sprendimai mažinti naftos degalų vartojimą transporto sektoriuje, Lietuvos biudžetui tiesiogiai reiškia apie 1 mln. eurų praradimų – negautų pajamų ir atsiradusių papildomų išlaidų.
       2024-03-27 09:26:50

Sinchronizuotas palūkanų karpymas Europoje ir nerimo ženklai JAV

2024-uosius rinka pradėjo optimistinėmis nuotaikomis: tiek rinkos dalyviai, tiek paskolų turintys gyventojai ir verslai nekantrauja, kada gi pasaulio centriniai bankai pirmą kartą sumažins bazinę palūkanų normą.
       2024-03-26 09:27:44

„Tele2“ tinkle jau veikia nauji dvylikaženkliai numeriai: numerių pakaks

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ tinkle jau pradėjo veikti pirmieji dvylikos simbolių telefono numeriai. Atsižvelgiant į šalyje atsiradusį naujų telefono numerių stygių, galimybę naudoti dvylikaženklius numerius pasiūlė Lietuvos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT).
       2024-03-22 17:06:36

Vandens someljė atsakė į amžiną klausimą: ar sveika gerti mineralinį vandenį?

Vanduo – svarbiausias gyvybės šaltinis žemėje, sudarantis net 60–75 proc. žmogaus kūno masės. Sertifikuota vandens someljė Aistė Miliūtė pabrėžia, kad vandenyje esantys mineralai – organizmo trąšos, kurios būtinos kiekvienam žmogui.
       2024-03-21 18:33:11

Finansinių apgavysčių mastai auga: kieno naudai veikia dirbtinis intelektas?

Finansinės institucijos ir elektroninis verslas nuolat tobulina sistemų saugumą, aktyviai užsiima vartotojų informacinio raštingumo edukacija, o auganti dirbtinio intelekto (DI) pažanga sparčiai prisideda prie inovatyvių verslo sprendimų.
       2024-03-20 17:40:16

Kaip atskirti alergiją nuo peršalimo ligų ir gripo?

Pavasaris pasižymi ne tik ilgesnėmis dienomis ar šiltesniu oru, bet ir gausesniu žiedadulkių bei kitų ore tvyrančių alergenų kiekiu. Sezoninės alergijos dėl savo simptomų dažnai maišomos su peršalimo ligomis arba gripu, tačiau vaistininkai perspėja, kad būtina žinoti, nuo ko gydomasi.
       2024-03-20 17:21:02

Atakuojami Ukrainos televizijos kanalai palydove „Eutelsat Hotbird“

Pranešama, kad Ukrainos tarptautiniai kanalai „Freedom“ ir „Dom“, transliuojantys iš „Eutelsat HotBird“ palydovo, buvo užstrigę.
       2024-03-19 16:58:06

Pasitikrinkite dar kartą: primena, kaip telefone įsijungti saugos pranešimus

Lietuvoje reguliariai vykdomos civilinės saugos pratybos, gamtos stichijos – tai kelios priežastys, dėl kurių šalies gyventojai į mobiliuosius telefonus gauna informacinius perspėjimo pranešimus.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.