Naujienos

„Getnord ONYX“ – telefonas, atitinkantis karinius standartus

2015-09-24 20:19:24

Gamintojams varžantis, kas sukurs tvirčiausią telefoną, lietuviško prekės ženklo bendrovė „Getnord“ pristato karinius standartus atitinkantį „Getnord ONYX“ telefoną. Tai pirmasis metalu sustiprintas išmanusis, kuris yra ne tik tvirčiausias, bet ir ploniausias telefonas, skirtas tiems, kurių darbe didelė drėgmės, dulkių ar smūgių tikimybė.

foto

„Getnord ONYX“ skirtas mėgstantiems ekstremalias pramogas, dirbantiems statybų, miškininkystės, jūrininkystės, gamybos sektoriuose, tarnaujantiems kariuomenėje. Nuo kitų panašių įrenginių „Getnord ONYX“ skiriasi ne tik tuo, jog yra tvirčiausias ir ploniausias šios klasės telefonas, ilgesnį jo veikimą užtikrina ir didžiausios talpos baterija – 4000mAh.

„Atsparūs telefonai visuomet yra kompromisas tarp patogumo ir atsparumo. Vieni gamintojai naudoja didelę plastiko masę ir jų telefonai tikrai tvirti, tačiau gremėzdiški. Kiti optimizuoja konstrukciją dėl gražaus dizaino ir taip sumažina atsparumo lygį. Mūsų sprendimas sustiprinti korpusą metalu buvo vienintelė galimybė padaryti telefoną pakankamai ploną, bet tvirtą ir turintį vietos didelės talpos baterijai“, – sako „Getnord“ atstovas Albertas Židonis.

Vidinės „Getnord ONYX“ dalys montuojamos ant metalo platformos, kuri pagal specialią technologiją sulydyta su smūgius sugeriančiu plastiku. Telefonas testuotas pagal karinį standartą MIL-STD-810G – pradedant metimu iš 1,22 metro aukščio ant betono 26 kartus įvairiais kampais, baigiant jo panardinimu į daugiau nei dviejų metrų gylį. Atsparusis telefonas nebijo ne tik smūgių ir vandens, bet ir dulkių, aukštos ir žemos temperatūros, staigių jos pokyčių, stiprios vibracijos, ultravioletinių spindulių.

„Ypatingą dėmesį skyrėme gerindami telefono atsparumą lenkimui. Daugelis gamintojų kuria telefonus, kurie nebijo smūgių, tačiau pamiršta, jog pagrindinė ekrano įtrūkimo priežastis – lenkimas. Todėl sukūrėme papildomas kampuotas šonines detales, kurių paskirtis visiškai technologinė, bet tuo pačiu telefonui suteikia išskirtinę išvaizdą“, – pasakoja A. Židonis.

„Getnord ONYX“ palaiko 4G ryšį, tad su juo sparčiuoju internetu naudositės net ir nuošaliausiose vietose.

„Greitas mobilusis internetas atveria visai naujas galimybes net ir tokiose vietose, kaip nuošalios statybvietės. Su juo brėžinius, nuotraukas ar kitą medžiagą iš statybvietės siųsite ir gausite taip pat greitai, kaip ir laidiniu internetu. 4G ryšys nepamainomas ir dažniausiai nuošalesnėse vietose rengiamų ekstremalių pramogų mėgėjams. Mūsų tinklo aprėptis leidžia tokiose vietose ne tik sklandžiai bendrauti telefonu, bet ir naršyti internete bei dalintis vaizdais“, – sako „Omnitel“ Verslo vystymo skyriaus verslo klientams vadovas Justinas Žakevičius.

Įrenginio ekranui panaudotas „Gorilla“ stiklas, kuris papildomai padengtas specialia japoniška „Asahi“ apsauga nuo įbrėžimų. Tokios apsaugos kietumas yra net 9H (kietumo vienetai), kietesnis už ją tik deimantas, turintis 10H. Tačiau net ir subraižius šią sunkiai sugadinamą ekrano dangą, telefono savininkas apsaugą gali nesunkiai pasikeisti pats.

Naujasis „Getnord“ išmanusis yra 16 mm storio ir sveria 270 g. Telefonas turi 5 megapikselių priekinę ir 8 – galinę kamerą.

Šią savaitę „Omnitel“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje pasirodęs „Getnord ONYX“ kainuoja 399 Eur.

Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:2016-03-18 20:53:13 / Kiesha

Getnord Cat turiu jau beveik pusantrų metų. Stikliukas dužo antrą syki. Pirmą syki pats kaltas ir už kaltę sumokėjau berods 50 eurų. Niekas nekeitė išskyrus šią firmelę įsikūrusią prie Kauno... Antras sykis net nesuprantamas dėl ko jis skilo... Pakalbėjau telefonu, įdėjau ji į darbinio švarko viršutinę kišenę ir švarką pakabinau. po kokio pusvalandžio man paskambino ir iš kišenės (joje daugiau nieko nebuvo) ištraukiau su suskilusiu ekranu. ir pirmą ir antrą syki trukis gavosi nuo tos pačios vietos - nuo garsiakalbio žemyn. Na dar investuoti 50 ar 60 eurų į telefoną nesiruošiu, nes:

1 Šūdinas softas. Plačiau nekomentuosiu, nes pavargsite skaityti.

2 Nuotraukų ryškumas tai "neraukit rūtų"... Kam ten ta blykstė įmontuota tai net nesuprantu. O kamera 5 megapikseliu. Senos Nokijos su 2 megapikseliais nuotraukos skiriasi kaip diena ir naktis. aplamai su senu juostiniu muiliniu fotiku jeigu pamenate tokius padarysite penkis kartus geresnes nuotraukas.

3 jeigu išsinešios USB snapelis tai už laidą pasiruoškite suploti apie 10 eurų. Dar be to reikės pavargti kad jį gauti, nesšie snapeliai yra prailginti.

4 Originalių apsauginių plėvelių neturi net patys "gamintojai".

Žodžiu aš tą gerą išbandžiau ir kaip nors atsikankinęs iki Kalėdų kai pasibaigs sutartis keisiu į kitą, bet ant to paties grėblio jau nelipsiu ar tai bus onex ar šmonex...

Daugiau naujų naujienų
       2020-07-14 16:00:33

Interneto parduotuvėse – atsainus požiūris į vartotojų teises

Lietuvos verslininkai, prekiaujantys internetu, nepaiso privalomų reikalavimų savo el. parduotuvėse pateikti informaciją vartotojams apie jų teises bei šias teises užtikrinti.
       2020-07-14 15:54:58

Ar žinote be ko negali gyventi tikras prancūzas?

Ar žinojote, kad Prancūzijoje kasdien vidutiniškai išleidžiamos dvi kulinarinės knygos? Ši šalis ne veltui visame pasaulyje garsėja savo meile maistui, rafinuota ir elegantiška virtuve – joje daug jūrų gėrybių, išskirtinių mėsos ir daržovių patiekalų.
       2020-07-14 10:09:33

Kviečia išsėdėti tiek, kiek trunka kelionė aplink pasaulį

Jau šį savaitgalį, liepos 17-19 dienomis, Sporto aikštyne prie Baltojo tilto Lietuvos oro uostai siūlo priimti iššūkį, truksiantį tiek, kiek trunka kelionė aplink pasaulį – 45 valandas.
       2020-07-13 15:06:46

Kada 5G sulauksime Lietuvoje: triukšmo daug, pritaikomumas – negreitai

Nors apie 5G pastaruoju metu ir kalbama nemažai, sklando ir nemažai nepagrįstų sąmokslo teorijų, kurias skuba paneigti net valstybių vadovai, vis tik praktinio naujos technologijos diegimo dar reikės palaukti.
       2020-07-10 13:40:04

Greiti užkandžiai: kaip paprastai nustebinti netikėtai užklupusius svečius?

„Esu šalia, galiu užsukti?“ – netikėtas bičiulio ar giminaičio skambutis kartais išverčia iš kojų, nes šaldytuvas – tuščias. O išleisti iš namų nepavaišintą svečią – ne išeitis.
       2020-07-10 13:30:51

Saulės belaukiant: maisto produktai, kurie padės gražiai įdegti

Ne paslaptis, kad vasarą norime gražiai ir tolygiai įdegti, todėl neretai mūsų paplūdimio krepšiuose atsiduria įdegį skatinantys kremai. Tačiau nereikėtų jais piktnaudžiauti, o padėti odai šiek tiek parusti gali ir įvairūs maisto produktai.
       2020-07-10 13:27:35

Įvežtiniai koronaviruso atvejai į Lietuvą – iš visų žemynų

Įvežtiniai COVID-19 atvejai Lietuvoje registruoti iš visų žemynų, išskyrus Antarktidą, kurioje atvejų nėra užfiksuota. Nuo šių metų vasario 28 d., kai mūsų šalyje buvo patvirtintas pirmasis koronaviruso atvejis, iki liepos 6 d. iš viso užregistruoti 362 įvežtiniai atvejai.
       2020-07-10 12:57:44

Dėl karantino pasikeitęs gyvenimo ritmas, keitė ir vandens vartotojų įpročius

Didžiausios Lietuvoje vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovės „Vilniaus vandenys“ duomenimis, įprastai per parą Vilniaus mieste ir aplinkiniuose rajonuose sunaudojama apie 94 tūkst. kubinių metrų vandens, tačiau per karantiną jo sunaudota maždaug 7 proc. mažiau.
       2020-07-10 11:35:14

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 9 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 4.
       2020-07-10 09:40:36

Nuo metų pradžios – 14 žuvusių darbe

Per pirmąjį šių metų pusmetį Valstybinė darbo inspekcija (VDI) gavo 14 pranešimų apie įvykius darbe, dėl kurių darbuotojai mirė, ir 58 pranešimus apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai.
       2020-07-10 09:37:55

Skrydžiai su vaikais arba kaip tėvams paruošti atžalas kelionei lėktuvu?

Šalies aviacijai atgaunant pagreitį, Lietuvos oro uostai sulaukia vis daugiau klausimų apie taisykles, galiojančias keliaujant su vaikais arba nepilnamečių pasiruošimą savarankiškam skrydžiui.
       2020-07-10 09:35:25

Kasdien daugiau nei 3 valandos prie ekranų: kaip apsaugoti akis?

Vidutiniškai suaugęs žmogus kasdien į išmaniojo telefono ekraną žiūri 3 valandas ir 15 minučių, o tūkstantmečio vaikai beveik 7 valandas. Išmaniųjų prietaisų ekranai spinduliuoja nenatūralią, violetinę ir mėlyną šviesą, kuria piknaudžiaujant, ši gali sukelti perštėjimą, nuovargį ar netgi lemti suprastėjusią miego kokybę.
       2020-07-10 09:31:09

Neteisėtas valstybės pagalbos teikimas LRT

Interneto žiniasklaidos asociacija ir UAB „All Media Lithuania“ viešina skundo, pateikto prieš Lietuvos valstybę, tekstą. Skundą Europos Komisijai (EK) dėl valstybės pagalbos teikimo Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai (LRT), pažeidžiant Europos Sąjungos valstybės pagalbos taisykles, minėtos bendrovės pateikė prieš dvi savaites.
       2020-07-10 06:45:34

Lietuvos paštas iš Gedimino pr. kelsis į Totorių gatvę

Nuo liepos 21 d. Vilniaus centre esantis AB Lietuvos pašto skyrius klientus priims naujose, pagal modernią koncepciją įrengtose patalpose, adresu Totorių g. 8.
       2020-07-09 16:22:36

Liepos danguje įspūdingi sidabriškieji debesys ir nauja kometa

Liepos naktimis šiaurinėje padangėje galima išvysti slaptingą, į šiaurės pašvaistę panašų švytėjimą. Tai paslaptingieji sidabriškieji debesys.
       2020-07-09 11:40:24

Pagaminkite patiekalą neišėję iš namų arba kuo pakeisti trūkstamus ingredientus?

Turbūt daugelis yra susidūrę su ta erzinančia situacija, kuomet nori pradėti gaminti patiekalą, kurio taip trokšti ir pastebi, jog tam trūksta vieno ar dviejų ingredientų.
       2020-07-09 09:35:14

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 8 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 3.
       2020-07-09 07:48:32

Tyrimas: tik 5 proc. lietuvių jaučiasi saugūs išeiti į pensiją

Beveik ketvirtadalis Lietuvos gyventojų šiųmetės krizės akivaizdoje patyrė didelį stresą dėl savo finansinės situacijos, tačiau pradėti taupyti ar investuoti neplanuoja.
       2020-07-09 07:29:45

Smulkios vairuotojų nuodėmės – didelė rizika kitiems eismo dalyviams

Į eismo įvykį patekę vairuotojai paprastai neprisipažįsta, kad kritiniu momentu buvo užimti kitais dalykais: naršė telefone ar skambino, valgė, žaidė su vaikais ar nesusitvarkė su automobilio salone nerimstančiu naminiu gyvūnu.
       2020-07-09 07:23:40

Nuo spūsčių iki gamtos stichijų: kas išspręs šiuolaikinių miestų problemas?

Šiandien miestuose gyvena per 50 proc. pasaulio gyventojų. Skaičiuojama, kad 2050-aisiais šis rodiklis išaugs iki 75 procentų. Lietuva jau artėja prie šių skaičių – statistikos departamento duomenimis, 2019 m. Lietuvos miestuose gyveno 67,1 proc. nuolatinių šalies gyventojų.
       2020-07-08 18:24:58

Makaronai lietuviškai? 3 vasariški ir greiti receptai iš šviežių daržo gėrybių

Ar makaronai – tai būtinai tik itališkas patiekalas? O galbūt krapų pestas, karamelizuoti burokėliai ar rūkytas varškės sūris ne ką prasčiau dera nei trinti pomidorai ar parmidžianas?
       2020-07-08 18:24:05

Teismų krūvio svarstyklės – ne ginčo bylas gali perimti notarai

Lietuvos teismai pagal gaunamų civilinių bylų skaičių yra vieni labiausiai apkrautų teismų Europos Sąjungoje. Todėl Teisingumo ministerija parengė įstatymų pataisų paketą, kuriuo siūloma kai kurias teismų funkcijas, nesusijusias su ginčų sprendimu, perduoti kitoms institucijoms.
       2020-07-08 18:19:27

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija

Rumunija, Bulgarija, Mergelių salos, Seišeliai, Džibutis, San Marinas ir Svazilandas – naujos šalys, iš kurių grįžus bus privaloma 14 dienų izoliacija.
       2020-07-08 18:15:02

Kelionių organizatorius „Tez Tour" stabdo keliones į Bulgariją

Dėl pastaruoju metu blogėjančios epidemiologinės situacijos Bulgarijoje, kuomet fiksuojamas padidėjęs sergamumo rodiklis Covid-19 liga, tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ stabdo užsakomuosius skrydžius į Bulgariją.
       2020-07-08 18:12:30

LRTK stabdo TV programų „RT“ laisvą priėmimą

2020 m. liepos 8 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą sustabdyti Lietuvos Respublikoje retransliuojamų ar platinamų internete televizijos programų „RT“, „RT HD“, „RT SPANISH“, „RT DOCUMENTARY“ ir „RT DOCUMENTARY HD“ laisvą priėmimą.
       2020-07-08 12:24:01

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 7 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 10.
       2020-07-08 11:42:44

Ypatingi augalai: švarus ir drėgnas kambario oras be papildomų pastangų

Kambariniai augalai ne tik kuria namų jaukumą, bet ir gerina patalpų oro kokybę. Didžiąją dalį vandens, kurį naudojame jų laistymui, augalai vėliau išgarina per lapus bei sugeria ore esančius teršalus, tad gali būti naudojami kaip natūralus, orą drėkinantis ir jį valantis filtras.
       2020-07-08 08:17:09

M.Dubnikovas: Pigūs pinigai – galimybė tapti stipresniais nei prieš krizę

Ne veltui sakoma, kad krizė gali tapti ir puikia galimybe sustiprėti. Tik reikia laiku ir protingai tuo pasinaudoti. Ši pandemija, kurią su visais jos padariniais, vis dar išgyvena pasaulis, neišvengiamai įeis į istoriją kaip vienas didžiausių iššūkių verslui.
       2020-07-08 08:14:00

Karantino pamoka: kaip internetiniai prekių katalogai virto e. parduotuvėmis

Koronaviruso pandemija supurtė tiek mažesnius, tiek didesnius verslus, o dalį jų privertė arba persiorientuoti bei skaitmenizuotis, arba nutraukti savo veiklą. Taip nutiko ir nedideliam šeimos verslui „Urban Food“, gaminančiam maisto miltelius.
       2020-07-08 08:07:42

Kardiologė: cholesterolį įmanoma kontroliuoti ir be vaistų

Žmogus negali pakeisti savo biologinio amžiaus, bet gali atitolinti lėtines širdies ir kraujagyslių ligas, jei jo kraujagyslės bus „švarios“. Mokslas įrodė, kad šiuolaikiniai būdai kontroliuoti mažo tankio cholesterolį, dar vadinamą „bloguoju“, gali padėti išvengti infarkto ir insulto.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.