Naujienos

„Getnord ONYX“ – telefonas, atitinkantis karinius standartus

2015-09-24 20:19:24

Gamintojams varžantis, kas sukurs tvirčiausią telefoną, lietuviško prekės ženklo bendrovė „Getnord“ pristato karinius standartus atitinkantį „Getnord ONYX“ telefoną. Tai pirmasis metalu sustiprintas išmanusis, kuris yra ne tik tvirčiausias, bet ir ploniausias telefonas, skirtas tiems, kurių darbe didelė drėgmės, dulkių ar smūgių tikimybė.

foto

„Getnord ONYX“ skirtas mėgstantiems ekstremalias pramogas, dirbantiems statybų, miškininkystės, jūrininkystės, gamybos sektoriuose, tarnaujantiems kariuomenėje. Nuo kitų panašių įrenginių „Getnord ONYX“ skiriasi ne tik tuo, jog yra tvirčiausias ir ploniausias šios klasės telefonas, ilgesnį jo veikimą užtikrina ir didžiausios talpos baterija – 4000mAh.

„Atsparūs telefonai visuomet yra kompromisas tarp patogumo ir atsparumo. Vieni gamintojai naudoja didelę plastiko masę ir jų telefonai tikrai tvirti, tačiau gremėzdiški. Kiti optimizuoja konstrukciją dėl gražaus dizaino ir taip sumažina atsparumo lygį. Mūsų sprendimas sustiprinti korpusą metalu buvo vienintelė galimybė padaryti telefoną pakankamai ploną, bet tvirtą ir turintį vietos didelės talpos baterijai“, – sako „Getnord“ atstovas Albertas Židonis.

Vidinės „Getnord ONYX“ dalys montuojamos ant metalo platformos, kuri pagal specialią technologiją sulydyta su smūgius sugeriančiu plastiku. Telefonas testuotas pagal karinį standartą MIL-STD-810G – pradedant metimu iš 1,22 metro aukščio ant betono 26 kartus įvairiais kampais, baigiant jo panardinimu į daugiau nei dviejų metrų gylį. Atsparusis telefonas nebijo ne tik smūgių ir vandens, bet ir dulkių, aukštos ir žemos temperatūros, staigių jos pokyčių, stiprios vibracijos, ultravioletinių spindulių.

„Ypatingą dėmesį skyrėme gerindami telefono atsparumą lenkimui. Daugelis gamintojų kuria telefonus, kurie nebijo smūgių, tačiau pamiršta, jog pagrindinė ekrano įtrūkimo priežastis – lenkimas. Todėl sukūrėme papildomas kampuotas šonines detales, kurių paskirtis visiškai technologinė, bet tuo pačiu telefonui suteikia išskirtinę išvaizdą“, – pasakoja A. Židonis.

„Getnord ONYX“ palaiko 4G ryšį, tad su juo sparčiuoju internetu naudositės net ir nuošaliausiose vietose.

„Greitas mobilusis internetas atveria visai naujas galimybes net ir tokiose vietose, kaip nuošalios statybvietės. Su juo brėžinius, nuotraukas ar kitą medžiagą iš statybvietės siųsite ir gausite taip pat greitai, kaip ir laidiniu internetu. 4G ryšys nepamainomas ir dažniausiai nuošalesnėse vietose rengiamų ekstremalių pramogų mėgėjams. Mūsų tinklo aprėptis leidžia tokiose vietose ne tik sklandžiai bendrauti telefonu, bet ir naršyti internete bei dalintis vaizdais“, – sako „Omnitel“ Verslo vystymo skyriaus verslo klientams vadovas Justinas Žakevičius.

Įrenginio ekranui panaudotas „Gorilla“ stiklas, kuris papildomai padengtas specialia japoniška „Asahi“ apsauga nuo įbrėžimų. Tokios apsaugos kietumas yra net 9H (kietumo vienetai), kietesnis už ją tik deimantas, turintis 10H. Tačiau net ir subraižius šią sunkiai sugadinamą ekrano dangą, telefono savininkas apsaugą gali nesunkiai pasikeisti pats.

Naujasis „Getnord“ išmanusis yra 16 mm storio ir sveria 270 g. Telefonas turi 5 megapikselių priekinę ir 8 – galinę kamerą.

Šią savaitę „Omnitel“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje pasirodęs „Getnord ONYX“ kainuoja 399 Eur.

Asmenukė? O gal geriau pasikviesti fotografą?
Ši naujiena peržiūrėta 5065 kartus. Komentuojame:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:2016-03-18 20:53:13 / Kiesha

Getnord Cat turiu jau beveik pusantrų metų. Stikliukas dužo antrą syki. Pirmą syki pats kaltas ir už kaltę sumokėjau berods 50 eurų. Niekas nekeitė išskyrus šią firmelę įsikūrusią prie Kauno... Antras sykis net nesuprantamas dėl ko jis skilo... Pakalbėjau telefonu, įdėjau ji į darbinio švarko viršutinę kišenę ir švarką pakabinau. po kokio pusvalandžio man paskambino ir iš kišenės (joje daugiau nieko nebuvo) ištraukiau su suskilusiu ekranu. ir pirmą ir antrą syki trukis gavosi nuo tos pačios vietos - nuo garsiakalbio žemyn. Na dar investuoti 50 ar 60 eurų į telefoną nesiruošiu, nes:

1 Šūdinas softas. Plačiau nekomentuosiu, nes pavargsite skaityti.

2 Nuotraukų ryškumas tai "neraukit rūtų"... Kam ten ta blykstė įmontuota tai net nesuprantu. O kamera 5 megapikseliu. Senos Nokijos su 2 megapikseliais nuotraukos skiriasi kaip diena ir naktis. aplamai su senu juostiniu muiliniu fotiku jeigu pamenate tokius padarysite penkis kartus geresnes nuotraukas.

3 jeigu išsinešios USB snapelis tai už laidą pasiruoškite suploti apie 10 eurų. Dar be to reikės pavargti kad jį gauti, nesšie snapeliai yra prailginti.

4 Originalių apsauginių plėvelių neturi net patys "gamintojai".

Žodžiu aš tą gerą išbandžiau ir kaip nors atsikankinęs iki Kalėdų kai pasibaigs sutartis keisiu į kitą, bet ant to paties grėblio jau nelipsiu ar tai bus onex ar šmonex...

Daugiau naujų naujienų
       2022-06-30 12:56:13

Visi duomenys turės būti apmokestinami vienodu tarifu

Siekdami užtikrinti atvirą ir nediskriminacinę prieigą prie interneto, ES ryšio operatoriai vartotojams negali taikyti skirtingų duomenų perdavimo kainų pagal jų panaudojimo pobūdį.
       2022-06-29 15:28:52

Žuvies patiekalai tiesiai iš jūros: tartaras, sevičė ir pokės dubuo

Vasara tradiciškai yra grilio metas – ant grotelių ir iešmų keliauja mėsa, žuvis, daržovės ir net sūris. Visgi vasara yra ir laikas, kai norisi valgyti lengviau, gaiviau, o tai padaryti padeda vis gausėjantis šviežio derliaus pasirinkimas.
       2022-06-29 15:21:28

Reanimatologas paaiškino, kodėl įvyksta smegenų mirtis

Smegenų mirtis – plonytė linija, kurią peržengus nebėra kelio atgal. Mirus smegenims, miršta ir žmogus, tačiau dar kurį laiką medicininės įrangos dėka jo širdis gali plakti, savo funkcijas gali atlikti ir kiti organai.
       2022-06-29 15:11:28

Nedžiugina darbas? Patarimai, kaip atrasti mėgstamą

Darbas nebedžiugina? O gal planuojate jį keisti? Ne vienas žmogus darbe yra jautęsis ne savo vietoje, tačiau pakeitus darbą jis ir vėl gali nepatikti. Ką daryti, kad mylimo darbo paieškos pagaliau būtų vaisingos?
       2022-06-29 15:07:13

Pirmosios voveraitės: grybautojas patarė kaip pasiruošti išvykai į mišką

Įsibėgėjus vasarai galime pasilepinti ne tik įvairiausiomis sodo ir daržo gėrybėmis, bet ir grybais, kurių pirmas derlius jau pasirodė ir parduotuvėse.
       2022-06-29 15:00:59

Dalį elektros kainos ir toliau reguliuos valstybė, tai įtakos galutinei kainai

Ne retas gyventojas galvoja, kad pasirinkus nepriklausomą tiekėją, sutartyje sutarta galutinė elektros kaina negali keistis, tačiau net ir nepriklausomo tiekėjo klientams elektros energijos kaina susideda iš dviejų dalių:
       2022-06-29 14:56:02

Prezidentas NATO viršūnių susitikime: penki žingsniai Rusijai sustabdyti

„Rusija išliks ilgalaike karine grėsme NATO, todėl Aljansas privalo imtis būtinų priemonių ženkliai stiprinti savo saugumą, ypač Baltijos regione“, – šiandien Madride prasidėjusiame NATO viršūnių susitikime sakė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
       2022-06-28 13:06:05

Koks vanduo geriausiai gaivina per karščius ir kiek jo turime išgerti?

Įsivyravus karščiams itin svarbu organizme palaikyti skysčių balansą. Karštomis dienomis taip ir traukia ledinis vanduo, nes norisi ne tik numalšinti troškulį, bet ir atsivėsinti.
       2022-06-22 12:28:22

Ant laužo – ne tik bulvės, bet ir šakotis: dalijasi Joninių idėjomis

Artėjančios Joninės – dažno laukiama proga iš miesto pabėgti į gamtos prieglobstį. Neatsiejama to dalis – maisto gaminimas lauke ir jaukios akimirkos, susibūrus aplink laužą.
       2022-06-22 08:58:15

Vaistininkė apie gydomąją arbatų galią ir suderinamumą su vaistais

Visi žinome, kad peršalus reikia gerti ramunėlių ar liepžiedžių arbatą, o kosint – čiobrelių, tačiau neretai žinios apie vaistažoles tuo ir pasibaigia. Kokių vaistažolių arbatas vartoti kuriais atvejais ir kaip jas tinkamai paruošti – pataria vaistininkė.
       2022-06-21 15:56:49

Važiuoti su žieminėmis padangomis vasarą – brangu ir nesaugu

„Žieminės padangos jau beveik atgyveno, per vasarą jas visiškai užbaigsiu ir rudenį pirksiu naujas“. Tai yra gana dažnai sutinkama vairuotojų, ypač taupesnių, idėja.
       2022-06-20 21:46:39

Kas gali nutikti, jeigu trumpam sutrinka elektros skaitiklio veikimas?

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išnagrinėjo ginčą tarp vartotojo ir UAB „Perlas Energija“ bei AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) dėl elektros energijos suvartojimo duomenų nesutapimo, elektros energijos pirkimo–pardavimo ir persiuntimo paslaugos teikimo sutarties nutraukimo ir mokesčių už elektros energiją perskaičiavimo.
       2022-06-20 20:54:40

Borrellis dėl Kaliningrado: kaltinimas Lietuvai – melas, gryna propaganda

ES užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis pirmadienį pareiškė, kad Lietuva laikosi ES sankcijų blokuodama tam tikrų prekių gabenimą geležinkeliu į Rusijos Kaliningrado eksklavą.
       2022-06-20 20:40:37

Chemija Lietuvoje: ar greitai turėsime Nobelio premiją?

Vilniaus universiteto (VU) chemikai šiemet mini 225-ąsias Chemijos katedros įkūrimo metines. Anot dabartinio Chemijos ir geomokslų fakulteto dekano prof. Aivaro Kareivos, per tiek metų šis mokslas Lietuvoje turėjo ir nuosmukio laikotarpių, ir pasaulyje pripažintų specialistų, ženkliai prisidėjusių prie mokslo raidos.
       2022-06-19 21:54:43

Prezidentei – Pasaulio ekonomikos apdovanojimas

Sekmadienis, birželio 19 d. (Kylis). Prezidentei Daliai Grybauskaitei Vokietijoje, Kylyje, įteiktas prestižinis Pasaulio ekonomikos apdovanojimas (Global Economy Prize 2022).
       2022-06-18 15:20:01

Nepriklausomą elektros tiekėją pasirinko beveik 80 proc. antrojo etapo gyventojų

Šiandien, baigiantis antrajam nepriklausomo elektros energijos tiekėjo pasirinkimo etapui, bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) duomenimis 79,2 proc. arba 586 tūkst. šio etapo vartotojų priėmė sprendimą ir pasirašė sutartį su savo nauju ir nepriklausomu energijos tiekėju.
       2022-06-18 15:17:04

Azijietiška virtuvė vasarą: aštrūs patiekalai atsigaivins per karščius?

Azijiečių virtuvėje naudojami metodai ir ingredientai jau seniai pamėgti sveiką gyvenimo būdą puoselėjančių žmonių. Tokiuose patiekaluose nėra sočiųjų riebalų pertekliaus, beveik nevartojama pieno produktų, maistas dažnai virtas arba troškintas garuose, prioritetą skiriant produktų šviežumui ir sezoniškumui.
       2022-06-18 15:14:05

Nepasirinkusiems elektros tiekėjo – dar savaitė galutiniam apsisprendimui

Antrojo liberalizavimo etapo buitiniai vartotojai, nesuspėję pasirinkti nepriklausomo elektros tiekėjo, tai galės padaryti dar savaitę. Jiems sudaroma galimybė nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkti iki sekmadienio, birželio 26 d. imtinai.
       2022-06-18 15:11:24

Specialistai: Norint mažinti skendimų skaičių reikia liautis drausti

Kas penktas lietuvis nemoka plaukti, o 3 iš 10 gyventojų yra bent kartą skendę, rodo skolinimosi internetu platformos „Vivus Finance“ užsakymu atliktas reprezentatyvus šalies gyventojų tyrimas.
       2022-06-17 20:13:14

Laisvalaikis miške ar prie ežero - ne bet kur ir ne bet kaip

Vasarą daugelis žmonių renkasi aktyvias pramogas gamtoje. Vieni skuba prie vandens telkinių, kiti mėgaujasi miško gėrybėmis ir gaiva. Aplinkos apsaugos departamento (AAD) specialistai primena, kad mišką ar kitą gamtos kampelį reikia tausoti, tinkamai jame elgtis bei dalijasi patarimais, kaip poilsiauti atsakingai.
       2022-06-17 08:56:49

Mitai apie autonominį vairavimą

Ar savivaldžiai automobiliai taps realybe? Ir kaip turės pasikeisti žmonių požiūris, kad autonominius automobilius priimtų plačioji visuomenė? Šiuos ir kitus klausimus nagrinėja &Audi tyrimas „SocAlty“, parengtas bendradarbiaujant su 19 šios srities ekspertų.
       2022-06-17 08:51:16

Didysis bijūnų žydėjimas: nuo senųjų veislių iki modernių spalvų ir formų

Nors ir vėluodamas, bet su maksimalia galia ir grožiu, kurio sukaupė per lietumi dosnias savaites, Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode, didįjį žydėjimą pradėjo turtingiausias Lietuvos bijūnynas: šiemet iš viso maždaug 30 arų plote žydi per 600 bijūnų kolekcinių vienetų.
       2022-06-16 20:43:13

Vitaminų šaltinis – agrastai: naudokite juos ne tik uogienėms

Šviežio derliaus agrastai – jau pasirodė parduotuvių lentynose. Šios gėrybės – nuo seno lietuvių vertinamos, tačiau pastaruoju metu kiek primirštos. O veltui. Šios sodo gėrybės ne tik skanios, bet ir ypatingai vertingos sveikatai.
       2022-06-15 08:50:09

Neapsisprendžiantiems: kaip išsirinkti sau tinkamą IT specialybę?

Pastaraisiais metais darbo rinkoje būtų sunku surasti populiaresnę ir perspektyvesnę sritį, nei IT – šie specialistai nuolat viliojami patrauklia alga, o atvirų darbo vietų kasdien daugėja.
       2022-06-15 08:44:11

Vilniuje pristatytas rekordą pasiekęs 3D gatvės piešinys: įvykiai Ukrainoje

Vilniuje birželio 14 dieną pristatytas didžiausias Baltijos šalyse ir dydžio rekordą Lietuvoje pasiekęs trimatis gatvės piešinys. Visai greta sostinės spaudos rūmų kūrinį pavadinimu „Meilė ir baimė“ nutapė pasaulinio garso menininkas Edgaras Muelleris.
       2022-06-15 08:35:38

„PILETILEVI GROUP“ ir „TIKETOS“ sandoris apribojo konkurenciją

Šiandien Konkurencijos taryba atsisakė duoti leidimą vykdyti koncentraciją Estijos bendrovei „Piletilevi Group“ įsigijus 100 proc. „Tiketos“ akcijų.
       2022-06-11 13:08:16

Tarptautinę falafelių dieną kulinarijos technologė pataria, kaip pasigaminti

Tarptautinė falafelių diena minima birželio 12 d. Falafeliai – tai tipiškas Artimųjų Rytų virtuvės patiekalas, pagamintas iš avinžirnių, kurie yra augalinių baltymų šaltinis, mažinantis blogojo cholesterolio kiekį.
       2022-06-10 19:46:34

Vištų augintojams – nuostolių kompensacijos

Nuostolių dėl Rusijos karo Ukrainoje patiriantys broilerių ir vištų dedeklių augintojai jau gavo pirmąsias kompensacijas. 35 broilerių ir vištų dedeklių laikytojams, pateikusiems paraiškas, pervesta 1,84 mln. Eurų.
       2022-06-10 18:51:26

„Eutelsat“ pašalins draudžiamus rusiškus kanalus

„Eutelsat“ yra pasirengusi sustabdyti Rusijos kanalų „RTR Planeta“ ir „Rossija 24“ retransliavimą savo palydovais birželio 25 d.
       2022-06-10 15:33:57

Keičiasi prekybos internetu taisyklės: į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Šių metų birželio 1 d. įsigaliojo naujos taisyklės, taikomos santykiams tarp gamintojų, didmenininkų ir mažmenininkų. Naujose taisyklėse ypatingas dėmesys skirtas įmonių veiklai elektroninėje erdvėje.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.