Naujienos

Naujausia „Dell Precision“ mobilių kompiuterių (darbo stočių) linija

2015-10-16 18:38:16

Profesionalams, siekiantiems be trikdžių dirbti su galingais, tačiau tuo pat metu ir elegantiškais kompiuteriais, sumodeliuotais pagal jų poreikius, kompanija „Dell“ pristatė naujausius „Dell Precision“ mobilius darbo kompiuterius su specialiai atnaujintu korpusu.

foto

Nauji mobilūs darbo kompiuteriai atnaujinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, bei jungia naujausias grafikos technologijas, grakštų industrinį dizainą, puikios kokybės ekraną, naujus procesorius ir greitesnę atmintį bei didesnę talpą.

„Siekdami sukurti aukščiausio našumo sistemas intensyviems profesionalų krūviams, mes atsižvelgėme į savo klientų iš žiniasklaidos ir pramogų pasaulio, inžinerijos, gamybos ir finansų atstovų pageidavimus, – sako Rahul'is Tikoo, „Dell Precision“ produktų generalinis direktorius. – Ši pirmaujančių sprendimų serija sujungia naujas technologijas ir programas iš mūsų partnerių kompanijų, netrikdomą funkcionalumą bei įspūdingas inovacijas, sukurtas „Dell“ komandų. Tokiu būdu mūsų klientai gauna galingus ir subalansuotus darbo kompiuterius.“

Ši serija yra itin pažangi darbo našumo atžvilgiu ir siūlo įspūdingą konfigūracijų pasirinkimą, įskaitant ir naujus šeštosios kartos „Intel® Core“ procesorius bei pirmuosius pasaulyje „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus mobiliems darbo kompiuteriams, ir vėlesnių kartų „Intel Xeon“ procesorius iš E3-1200 produktų šeimos. Naujausios kartos profesionalios vaizdo plokštės, sukurtos „AMD“ ir „NVIDIA“, suteikia darbo kompiuteriams itin didelį pajėgumą ir padeda perteikti itin ryškius ir detalius vaizdus. Inovatyvių ekranų pasirinkimą sudaro ir pirmieji „PremierColor 4k Ultra HD“ monitoriai, pasižymintys mažiausiai 100 proc. „Adobe RGB“ spalvų diapazonu. Full HD ir UHD ekrano raiškos pasirinkimas „InfinityEdge“ monitoriuose perteikia praktiškai berėmį vaizdą itin mažų išorinių matmenų 15.6“ ekrane. Šios kartos produktų linija pasižymi naujais industrinio dizaino elementais, panaudojant anglies pluoštą bei aliuminį, kurie leidžia išlaikyti ne tik itin tvirtą, tačiau lengvesnę ir plonesnę korpuso konstrukciją. Naujasis baterijos dizainas kartu su inovatyviomis terminėmis technologijomis padeda sukurti balansą tarp baterijos darbo našumo ir išradingo dizaino.

„Dell Precision“ mobiliosios darbo stotys skirtos profesionalams: kompiuteriai yra sertifikuoti įvairioms profesionalų naudojamoms programoms, o techninė įranga pritaikoma pagal poreikius. Taip pat teikiama visapusiška pagalba, siekiant sutrumpinti vartotojų darbų prastovas. Naujosios sistemos yra sertifikuotos nepriklausomų programų pardavėjų. Maksimaliam produktyvumo lygiui pasiekti, bendrovė kartu su „Dell Precission“ serijos kompiuteriais pateikia specialią programinę įrangą „Dell Precission Optimizer“ kartu su SCCM integracija. Tai padeda maksimaliai padidinanti daugelio profesionalių programų našumą: „Adobe“, „Autodesk“ ir daugelio kitų.

Naujosios mobilios darbo stotys palaikys naujausias USB technologijas, įskaitant ir „Thunderbolt™ 3“ bei naujus „M.2 PCIe NVMe“ duomenų laikmenų sprendimus, kurie užtikrins maksimalų pralaidumą, dirbant su itin didelės apimties failais. Klientui pageidaujant, taip pat bus galima rinktis „ProSupport Plus“ paslaugą kompiuteriams ir planšetėms, kuri suteiks vartotojams pilną pagalbos bei palaikymo paketą. Šį paketą sudaro prioritetinė ekspertų pagalba, netyčinių sugadinimų remontas bei nuolatinis sistemos stebėjimas, iš anksto įspėjantis apie galimą sistemos gedimą bei galimą problemos sprendimą[1]. Taip vartotojai galės mažiau nerimauti ir daugiau kurti, naudojant „Dell Precision“ mobilias darbo stotis.

„Dell“, kaip pirmaujančios pasaulyje monitorių gamintojos[2], monitorių pasirinkimas suteikia galimybę profesionalams iš pagrindų pakeisti savo monitorių naudojimo patirtį: lygių neturintis darbo našumas ir patikimumas bei inovatyvus dizainas jau ilgą laiką keri vartotojus. Naujieji „Dell UltraSharp 25 PremierColor“ ir „Dell UltraSharp 27 PremierColor“ monitoriai leidžia klientams mėgautis aukštos kokybės vaizdais, o itin ploni korpuso rėmeliai leidžia naudoti du ekranus ir sukurti dar didesnio, kvapą gniaužiančio vaizdo įspūdį. Šie monitoriai sukasi ir prieš, ir pagal laikrodžio rodyklę. Tai leidžia sukurti įtraukiantį vaizdą, pasitelkiant QHD raišką. Itin ploni ekrano rėmeliai suteikia galimybę mėgautis neprilygstamu ekrano ryškumu, spalvų tikslumu bei itin plačiu matymo kampu. „Dell PremierColor“ nustato naujus standartus kūrybingiems profesionalams. Gamykloje sukalibruoti monitoriai leidžia mėgautis itin tiksliai atkuriamomis spalvomis, jų gyliu bei išskirtiniu spalvų diapazonu. Taip pat, šiuos parametrus vartotojai gali koreguoti ir patys. Daugiau informacijos rasite čia.

Dell įsipareigoja kurti sprendimus, galinčius maksimaliai padidinti kompanijos gebėjimą gaminti mobilius produktus išlaikant ar padidinant jų produktyvumą. „Dell“ tobulins savo tvirtinimo sistemų pasirinkimą ir artimiausiu metu pristatys „Dell Dock“ ir „Dell Thunderbolt Dock“ sistemas. Į šias sistemas bus integruotos ir USB Type C, ir „Thunderbolt“ jungtys, kurios suteiks klientams būdą mėgautis sistemų patogumu ir produktyvumu.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2022-06-30 12:56:13

Visi duomenys turės būti apmokestinami vienodu tarifu

Siekdami užtikrinti atvirą ir nediskriminacinę prieigą prie interneto, ES ryšio operatoriai vartotojams negali taikyti skirtingų duomenų perdavimo kainų pagal jų panaudojimo pobūdį.
       2022-06-29 15:28:52

Žuvies patiekalai tiesiai iš jūros: tartaras, sevičė ir pokės dubuo

Vasara tradiciškai yra grilio metas – ant grotelių ir iešmų keliauja mėsa, žuvis, daržovės ir net sūris. Visgi vasara yra ir laikas, kai norisi valgyti lengviau, gaiviau, o tai padaryti padeda vis gausėjantis šviežio derliaus pasirinkimas.
       2022-06-29 15:21:28

Reanimatologas paaiškino, kodėl įvyksta smegenų mirtis

Smegenų mirtis – plonytė linija, kurią peržengus nebėra kelio atgal. Mirus smegenims, miršta ir žmogus, tačiau dar kurį laiką medicininės įrangos dėka jo širdis gali plakti, savo funkcijas gali atlikti ir kiti organai.
       2022-06-29 15:11:28

Nedžiugina darbas? Patarimai, kaip atrasti mėgstamą

Darbas nebedžiugina? O gal planuojate jį keisti? Ne vienas žmogus darbe yra jautęsis ne savo vietoje, tačiau pakeitus darbą jis ir vėl gali nepatikti. Ką daryti, kad mylimo darbo paieškos pagaliau būtų vaisingos?
       2022-06-29 15:07:13

Pirmosios voveraitės: grybautojas patarė kaip pasiruošti išvykai į mišką

Įsibėgėjus vasarai galime pasilepinti ne tik įvairiausiomis sodo ir daržo gėrybėmis, bet ir grybais, kurių pirmas derlius jau pasirodė ir parduotuvėse.
       2022-06-29 15:00:59

Dalį elektros kainos ir toliau reguliuos valstybė, tai įtakos galutinei kainai

Ne retas gyventojas galvoja, kad pasirinkus nepriklausomą tiekėją, sutartyje sutarta galutinė elektros kaina negali keistis, tačiau net ir nepriklausomo tiekėjo klientams elektros energijos kaina susideda iš dviejų dalių:
       2022-06-29 14:56:02

Prezidentas NATO viršūnių susitikime: penki žingsniai Rusijai sustabdyti

„Rusija išliks ilgalaike karine grėsme NATO, todėl Aljansas privalo imtis būtinų priemonių ženkliai stiprinti savo saugumą, ypač Baltijos regione“, – šiandien Madride prasidėjusiame NATO viršūnių susitikime sakė Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
       2022-06-28 13:06:05

Koks vanduo geriausiai gaivina per karščius ir kiek jo turime išgerti?

Įsivyravus karščiams itin svarbu organizme palaikyti skysčių balansą. Karštomis dienomis taip ir traukia ledinis vanduo, nes norisi ne tik numalšinti troškulį, bet ir atsivėsinti.
       2022-06-22 12:28:22

Ant laužo – ne tik bulvės, bet ir šakotis: dalijasi Joninių idėjomis

Artėjančios Joninės – dažno laukiama proga iš miesto pabėgti į gamtos prieglobstį. Neatsiejama to dalis – maisto gaminimas lauke ir jaukios akimirkos, susibūrus aplink laužą.
       2022-06-22 08:58:15

Vaistininkė apie gydomąją arbatų galią ir suderinamumą su vaistais

Visi žinome, kad peršalus reikia gerti ramunėlių ar liepžiedžių arbatą, o kosint – čiobrelių, tačiau neretai žinios apie vaistažoles tuo ir pasibaigia. Kokių vaistažolių arbatas vartoti kuriais atvejais ir kaip jas tinkamai paruošti – pataria vaistininkė.
       2022-06-21 15:56:49

Važiuoti su žieminėmis padangomis vasarą – brangu ir nesaugu

„Žieminės padangos jau beveik atgyveno, per vasarą jas visiškai užbaigsiu ir rudenį pirksiu naujas“. Tai yra gana dažnai sutinkama vairuotojų, ypač taupesnių, idėja.
       2022-06-20 21:46:39

Kas gali nutikti, jeigu trumpam sutrinka elektros skaitiklio veikimas?

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) išnagrinėjo ginčą tarp vartotojo ir UAB „Perlas Energija“ bei AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) dėl elektros energijos suvartojimo duomenų nesutapimo, elektros energijos pirkimo–pardavimo ir persiuntimo paslaugos teikimo sutarties nutraukimo ir mokesčių už elektros energiją perskaičiavimo.
       2022-06-20 20:54:40

Borrellis dėl Kaliningrado: kaltinimas Lietuvai – melas, gryna propaganda

ES užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis pirmadienį pareiškė, kad Lietuva laikosi ES sankcijų blokuodama tam tikrų prekių gabenimą geležinkeliu į Rusijos Kaliningrado eksklavą.
       2022-06-20 20:40:37

Chemija Lietuvoje: ar greitai turėsime Nobelio premiją?

Vilniaus universiteto (VU) chemikai šiemet mini 225-ąsias Chemijos katedros įkūrimo metines. Anot dabartinio Chemijos ir geomokslų fakulteto dekano prof. Aivaro Kareivos, per tiek metų šis mokslas Lietuvoje turėjo ir nuosmukio laikotarpių, ir pasaulyje pripažintų specialistų, ženkliai prisidėjusių prie mokslo raidos.
       2022-06-19 21:54:43

Prezidentei – Pasaulio ekonomikos apdovanojimas

Sekmadienis, birželio 19 d. (Kylis). Prezidentei Daliai Grybauskaitei Vokietijoje, Kylyje, įteiktas prestižinis Pasaulio ekonomikos apdovanojimas (Global Economy Prize 2022).
       2022-06-18 15:20:01

Nepriklausomą elektros tiekėją pasirinko beveik 80 proc. antrojo etapo gyventojų

Šiandien, baigiantis antrajam nepriklausomo elektros energijos tiekėjo pasirinkimo etapui, bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) duomenimis 79,2 proc. arba 586 tūkst. šio etapo vartotojų priėmė sprendimą ir pasirašė sutartį su savo nauju ir nepriklausomu energijos tiekėju.
       2022-06-18 15:17:04

Azijietiška virtuvė vasarą: aštrūs patiekalai atsigaivins per karščius?

Azijiečių virtuvėje naudojami metodai ir ingredientai jau seniai pamėgti sveiką gyvenimo būdą puoselėjančių žmonių. Tokiuose patiekaluose nėra sočiųjų riebalų pertekliaus, beveik nevartojama pieno produktų, maistas dažnai virtas arba troškintas garuose, prioritetą skiriant produktų šviežumui ir sezoniškumui.
       2022-06-18 15:14:05

Nepasirinkusiems elektros tiekėjo – dar savaitė galutiniam apsisprendimui

Antrojo liberalizavimo etapo buitiniai vartotojai, nesuspėję pasirinkti nepriklausomo elektros tiekėjo, tai galės padaryti dar savaitę. Jiems sudaroma galimybė nepriklausomą elektros tiekėją pasirinkti iki sekmadienio, birželio 26 d. imtinai.
       2022-06-18 15:11:24

Specialistai: Norint mažinti skendimų skaičių reikia liautis drausti

Kas penktas lietuvis nemoka plaukti, o 3 iš 10 gyventojų yra bent kartą skendę, rodo skolinimosi internetu platformos „Vivus Finance“ užsakymu atliktas reprezentatyvus šalies gyventojų tyrimas.
       2022-06-17 20:13:14

Laisvalaikis miške ar prie ežero - ne bet kur ir ne bet kaip

Vasarą daugelis žmonių renkasi aktyvias pramogas gamtoje. Vieni skuba prie vandens telkinių, kiti mėgaujasi miško gėrybėmis ir gaiva. Aplinkos apsaugos departamento (AAD) specialistai primena, kad mišką ar kitą gamtos kampelį reikia tausoti, tinkamai jame elgtis bei dalijasi patarimais, kaip poilsiauti atsakingai.
       2022-06-17 08:56:49

Mitai apie autonominį vairavimą

Ar savivaldžiai automobiliai taps realybe? Ir kaip turės pasikeisti žmonių požiūris, kad autonominius automobilius priimtų plačioji visuomenė? Šiuos ir kitus klausimus nagrinėja &Audi tyrimas „SocAlty“, parengtas bendradarbiaujant su 19 šios srities ekspertų.
       2022-06-17 08:51:16

Didysis bijūnų žydėjimas: nuo senųjų veislių iki modernių spalvų ir formų

Nors ir vėluodamas, bet su maksimalia galia ir grožiu, kurio sukaupė per lietumi dosnias savaites, Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode, didįjį žydėjimą pradėjo turtingiausias Lietuvos bijūnynas: šiemet iš viso maždaug 30 arų plote žydi per 600 bijūnų kolekcinių vienetų.
       2022-06-16 20:43:13

Vitaminų šaltinis – agrastai: naudokite juos ne tik uogienėms

Šviežio derliaus agrastai – jau pasirodė parduotuvių lentynose. Šios gėrybės – nuo seno lietuvių vertinamos, tačiau pastaruoju metu kiek primirštos. O veltui. Šios sodo gėrybės ne tik skanios, bet ir ypatingai vertingos sveikatai.
       2022-06-15 08:50:09

Neapsisprendžiantiems: kaip išsirinkti sau tinkamą IT specialybę?

Pastaraisiais metais darbo rinkoje būtų sunku surasti populiaresnę ir perspektyvesnę sritį, nei IT – šie specialistai nuolat viliojami patrauklia alga, o atvirų darbo vietų kasdien daugėja.
       2022-06-15 08:44:11

Vilniuje pristatytas rekordą pasiekęs 3D gatvės piešinys: įvykiai Ukrainoje

Vilniuje birželio 14 dieną pristatytas didžiausias Baltijos šalyse ir dydžio rekordą Lietuvoje pasiekęs trimatis gatvės piešinys. Visai greta sostinės spaudos rūmų kūrinį pavadinimu „Meilė ir baimė“ nutapė pasaulinio garso menininkas Edgaras Muelleris.
       2022-06-15 08:35:38

„PILETILEVI GROUP“ ir „TIKETOS“ sandoris apribojo konkurenciją

Šiandien Konkurencijos taryba atsisakė duoti leidimą vykdyti koncentraciją Estijos bendrovei „Piletilevi Group“ įsigijus 100 proc. „Tiketos“ akcijų.
       2022-06-11 13:08:16

Tarptautinę falafelių dieną kulinarijos technologė pataria, kaip pasigaminti

Tarptautinė falafelių diena minima birželio 12 d. Falafeliai – tai tipiškas Artimųjų Rytų virtuvės patiekalas, pagamintas iš avinžirnių, kurie yra augalinių baltymų šaltinis, mažinantis blogojo cholesterolio kiekį.
       2022-06-10 19:46:34

Vištų augintojams – nuostolių kompensacijos

Nuostolių dėl Rusijos karo Ukrainoje patiriantys broilerių ir vištų dedeklių augintojai jau gavo pirmąsias kompensacijas. 35 broilerių ir vištų dedeklių laikytojams, pateikusiems paraiškas, pervesta 1,84 mln. Eurų.
       2022-06-10 18:51:26

„Eutelsat“ pašalins draudžiamus rusiškus kanalus

„Eutelsat“ yra pasirengusi sustabdyti Rusijos kanalų „RTR Planeta“ ir „Rossija 24“ retransliavimą savo palydovais birželio 25 d.
       2022-06-10 15:33:57

Keičiasi prekybos internetu taisyklės: į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Šių metų birželio 1 d. įsigaliojo naujos taisyklės, taikomos santykiams tarp gamintojų, didmenininkų ir mažmenininkų. Naujose taisyklėse ypatingas dėmesys skirtas įmonių veiklai elektroninėje erdvėje.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.