Naujienos

Naujausia „Dell Precision“ mobilių kompiuterių (darbo stočių) linija

2015-10-16 18:38:16

Profesionalams, siekiantiems be trikdžių dirbti su galingais, tačiau tuo pat metu ir elegantiškais kompiuteriais, sumodeliuotais pagal jų poreikius, kompanija „Dell“ pristatė naujausius „Dell Precision“ mobilius darbo kompiuterius su specialiai atnaujintu korpusu.

foto

Nauji mobilūs darbo kompiuteriai atnaujinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, bei jungia naujausias grafikos technologijas, grakštų industrinį dizainą, puikios kokybės ekraną, naujus procesorius ir greitesnę atmintį bei didesnę talpą.

„Siekdami sukurti aukščiausio našumo sistemas intensyviems profesionalų krūviams, mes atsižvelgėme į savo klientų iš žiniasklaidos ir pramogų pasaulio, inžinerijos, gamybos ir finansų atstovų pageidavimus, – sako Rahul'is Tikoo, „Dell Precision“ produktų generalinis direktorius. – Ši pirmaujančių sprendimų serija sujungia naujas technologijas ir programas iš mūsų partnerių kompanijų, netrikdomą funkcionalumą bei įspūdingas inovacijas, sukurtas „Dell“ komandų. Tokiu būdu mūsų klientai gauna galingus ir subalansuotus darbo kompiuterius.“

Ši serija yra itin pažangi darbo našumo atžvilgiu ir siūlo įspūdingą konfigūracijų pasirinkimą, įskaitant ir naujus šeštosios kartos „Intel® Core“ procesorius bei pirmuosius pasaulyje „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus mobiliems darbo kompiuteriams, ir vėlesnių kartų „Intel Xeon“ procesorius iš E3-1200 produktų šeimos. Naujausios kartos profesionalios vaizdo plokštės, sukurtos „AMD“ ir „NVIDIA“, suteikia darbo kompiuteriams itin didelį pajėgumą ir padeda perteikti itin ryškius ir detalius vaizdus. Inovatyvių ekranų pasirinkimą sudaro ir pirmieji „PremierColor 4k Ultra HD“ monitoriai, pasižymintys mažiausiai 100 proc. „Adobe RGB“ spalvų diapazonu. Full HD ir UHD ekrano raiškos pasirinkimas „InfinityEdge“ monitoriuose perteikia praktiškai berėmį vaizdą itin mažų išorinių matmenų 15.6“ ekrane. Šios kartos produktų linija pasižymi naujais industrinio dizaino elementais, panaudojant anglies pluoštą bei aliuminį, kurie leidžia išlaikyti ne tik itin tvirtą, tačiau lengvesnę ir plonesnę korpuso konstrukciją. Naujasis baterijos dizainas kartu su inovatyviomis terminėmis technologijomis padeda sukurti balansą tarp baterijos darbo našumo ir išradingo dizaino.

„Dell Precision“ mobiliosios darbo stotys skirtos profesionalams: kompiuteriai yra sertifikuoti įvairioms profesionalų naudojamoms programoms, o techninė įranga pritaikoma pagal poreikius. Taip pat teikiama visapusiška pagalba, siekiant sutrumpinti vartotojų darbų prastovas. Naujosios sistemos yra sertifikuotos nepriklausomų programų pardavėjų. Maksimaliam produktyvumo lygiui pasiekti, bendrovė kartu su „Dell Precission“ serijos kompiuteriais pateikia specialią programinę įrangą „Dell Precission Optimizer“ kartu su SCCM integracija. Tai padeda maksimaliai padidinanti daugelio profesionalių programų našumą: „Adobe“, „Autodesk“ ir daugelio kitų.

Naujosios mobilios darbo stotys palaikys naujausias USB technologijas, įskaitant ir „Thunderbolt™ 3“ bei naujus „M.2 PCIe NVMe“ duomenų laikmenų sprendimus, kurie užtikrins maksimalų pralaidumą, dirbant su itin didelės apimties failais. Klientui pageidaujant, taip pat bus galima rinktis „ProSupport Plus“ paslaugą kompiuteriams ir planšetėms, kuri suteiks vartotojams pilną pagalbos bei palaikymo paketą. Šį paketą sudaro prioritetinė ekspertų pagalba, netyčinių sugadinimų remontas bei nuolatinis sistemos stebėjimas, iš anksto įspėjantis apie galimą sistemos gedimą bei galimą problemos sprendimą[1]. Taip vartotojai galės mažiau nerimauti ir daugiau kurti, naudojant „Dell Precision“ mobilias darbo stotis.

„Dell“, kaip pirmaujančios pasaulyje monitorių gamintojos[2], monitorių pasirinkimas suteikia galimybę profesionalams iš pagrindų pakeisti savo monitorių naudojimo patirtį: lygių neturintis darbo našumas ir patikimumas bei inovatyvus dizainas jau ilgą laiką keri vartotojus. Naujieji „Dell UltraSharp 25 PremierColor“ ir „Dell UltraSharp 27 PremierColor“ monitoriai leidžia klientams mėgautis aukštos kokybės vaizdais, o itin ploni korpuso rėmeliai leidžia naudoti du ekranus ir sukurti dar didesnio, kvapą gniaužiančio vaizdo įspūdį. Šie monitoriai sukasi ir prieš, ir pagal laikrodžio rodyklę. Tai leidžia sukurti įtraukiantį vaizdą, pasitelkiant QHD raišką. Itin ploni ekrano rėmeliai suteikia galimybę mėgautis neprilygstamu ekrano ryškumu, spalvų tikslumu bei itin plačiu matymo kampu. „Dell PremierColor“ nustato naujus standartus kūrybingiems profesionalams. Gamykloje sukalibruoti monitoriai leidžia mėgautis itin tiksliai atkuriamomis spalvomis, jų gyliu bei išskirtiniu spalvų diapazonu. Taip pat, šiuos parametrus vartotojai gali koreguoti ir patys. Daugiau informacijos rasite čia.

Dell įsipareigoja kurti sprendimus, galinčius maksimaliai padidinti kompanijos gebėjimą gaminti mobilius produktus išlaikant ar padidinant jų produktyvumą. „Dell“ tobulins savo tvirtinimo sistemų pasirinkimą ir artimiausiu metu pristatys „Dell Dock“ ir „Dell Thunderbolt Dock“ sistemas. Į šias sistemas bus integruotos ir USB Type C, ir „Thunderbolt“ jungtys, kurios suteiks klientams būdą mėgautis sistemų patogumu ir produktyvumu.

Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-07-07 17:15:31

Lietuva įsigys vaisto koronavirusui gydyti

Lietuva planuoja įsigyti antivirusinio vaisto remdesiviro, skirto koronaviruso infekcijai (COVID-19 ligai) gydyti. Dalis suplanuoto vaisto kiekio bus perkama centralizuotai, t. y. kartu su kitomis Europos Sąjungos (ES) valstybėmis, kitą dalį Lietuva įsigys individualiai.
       2020-07-07 13:30:36

Frankfurtas – vieta, kurią privalote aplankyti

Ar galite įsivaizduoti nuostabų rezultatą, kai vienoje vietoje dera spindintys dangoraižiai ir tuo pačiu nuostabios gamtos plotmės? Nereikia net įsivaizduoti, jeigu turite galimybę apsilankyti Frankfurte.
       2020-07-07 13:30:33

Tinkama pagalvės priežiūra garantuoja ilgaamžiškumą

Ar patalynei reikia skirti dėmesio, kad ji kuo ilgiau tarnautų? Žinoma, tačiau tai daro retas. Štai užvalkalus, užtiesalus daugelis mūsų skalbia kartą per savaitę ir dar dažniau, tačiau tinkamai nesirūpina pačia patalyne.
       2020-07-07 12:30:15

Parengtos koronaviruso platinimo prevencijos rekomendacijos keliautojams

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso infekcijos plitimo situaciją kai kuriose Pasaulio šalyse, ragina keliautojus imtis reikiamų atsargumo priemonių ir paisyti specialistų rekomendacijų.
       2020-07-07 12:25:19

Po karantino: „Zoom“ išlieka 10 kartų populiaresnis, „TikTok“ – auga

Pasaulį sukaustęs karantinas Lietuvoje išpopuliarino iki tol gerokai mažiau dėmesio sulaukdavusias platformas – „Zoom“, „Microsoft Teams“, „Slack“, „TikTok“ ir kitas. Karantinui pasibaigus, kai kurių jų populiarumas neblėsta, o kitos naudojamos net gi mažiau nei prieš krizę.
       2020-07-07 11:22:46

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 6 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 3.
       2020-07-07 08:47:42

Sumažėjo ligos išmokų gavėjų, tačiau vis dar daug bedarbių

Pirmąjį mėnesį po karantino nedarbo išmokų gavėjų skaičius vis dar žymiai didesnis, nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Tuo tarpu tėvams grįžus į darbus, o vaikams – į darželius, pastebimai sumažėjo ligos išmokas dėl ekstremaliosios situacijos gaunančiųjų skaičius.
       2020-07-07 08:26:41

Pradėti tyrimai arseno kilmei požeminiame vandenyje nustatyti

Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos (LGT) pradėjo tyrimus Raseinių rajone arseno kilmei požeminiame vandenyje nustatyti. Jie finansuojami iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšų.
       2020-07-07 08:21:10

Investavo į vibracijų energijos generatoriaus kūrėjus

Rizikos kapitalo fondas „Koinvesticinis fondas“ kartu su verslo angelų tinklo „LitBan“ nariais investuoja į lietuvišką startuolį „Nanoenergija“, kurio komanda sukūrė vibracijų energijos generatorių.
       2020-07-07 08:05:24

„Versli Lietuva“: 1 investuotas euras davė 15 eurų grąžos Lietuvos eksportui

Dvejus metus trukusi eksporto lyderių programa „Sparnai“ baigėsi šių metų birželį ir per šį laikotarpį Lietuvos eksportui sukūrė aiškiai pamatuojamą vertę – tarptautiniai pardavimai siekė 2,8 mln. Eur, o preliminarių kontraktų sudaryta už 15,3 mln. Eur.
       2020-07-07 07:36:04

Susiruošusiems automobiliu į Vilniaus centrą – patarimai atlikti namų darbus

Šiandien Vilniaus senamiestyje įsigaliojus kilpiniam eismui, į centrinę sostinės dalį išsiruošusiems vairuotojams draudikai siūlo atlikti namų darbus, o kelyje būti itin dėmesingiems ir atidiems – kad vairuojant būtų mažiau streso, netektų neplanuotai skubėti ir pavyktų greičiau prisitaikyti prie pokyčių.
       2020-07-05 19:28:59

Europos Komisija patvirtino 250 mln. investiciją į „airBaltic“ kapitalą

Vadovaudamasi ES valstybių paramos taisyklėmis, 2020 m. liepos 3 d. Europos Komisija patvirtino 250 mln. eurų siekiančią Latvijos vyriausybės investiciją į Latvijos oro linijų bendrovės „airBaltic“ kapitalą.
       2020-07-05 15:03:46

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 2 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 3.
       2020-07-04 19:11:50

Kauniečių padėka ir atsisveikinimas su Šaru: ne „viso gero“, o „iki pasimatymo“

Kaune, greta kelio A1 iškilęs didžiulis plakatas „Ačiū, Šarai. Adeu!“, vos pasirodęs penktadienio popietę, netruko sulaukti visuomenės reakcijų ir žiniasklaidos dėmesio.
       2020-07-04 11:33:08

3 žingsniai, kurie padės pasiruošti ilgojo savaitgalio piknikui (+receptai)

Artėjant Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai daugelis planuoja iškylas su šeima ir draugais. Tačiau kiekvienam pikniko organizatoriui neišvengiamai kyla klausimas – kaip jam pasiruošti?
       2020-07-03 16:29:04

Norite įsiamžinti, kaip tikras blogeris? Vadovaukitės šiais patarimais

Nors dar prieš keletą metų sąvoka blogeris kai kam buvo naujiena, šiandien daugelis iš mūsų seka bent kelis Lietuvos ar pasaulio tinklaraštininkus, nuolat pasakojančius apie savo gyvenimą ir publikuojančius pavydą keliančias nuotraukas.
       2020-07-03 16:25:59

Vilniaus senamiestyje įsigalios kilpinis eismas: ką svarbu žinoti?

Jau nuo antradienio, liepos 7 d., Vilniaus senamiestyje įsigalioja nauja eismo organizavimo tvarka – Senamiesčio lankytojai bei gyventojai ir toliau galės privažiuoti automobiliu prie savo namų, darbo vietų ir traukos objektų, tačiau negalės kirsti Senamiesčio.
       2020-07-03 16:17:03

Plastinė nosies operacija: kokiais atvejais ji atliekama ir ko tikėtis

Nosis yra bene labiausiai pastebima veido dalis, ypatingai svarbi jo harmonijai. Net keli milimetrai gali ženkliai pakeisti nosies formą, o tuo pačiu ir bendrą veido išvaizdą. Pasak plastikos chirurgų, nosies plastika arba rinoplastika – viena sudėtingiausių ir subtiliausių estetinių operacijų.
       2020-07-02 15:37:59

Jus nustebins, kokį poveikį daro tirpiais elektrolitais praturtintas vanduo

Malšinti troškulį vandeniu yra vienas paprasčiausių ir lengviausiai prieinamų būdų. Sveikatos specialistai rekomenduoja iš vandens gauti dar didesnę naudą – praturtinti jį elektrolitais. Vaistininkė pasakoja, kad dehidratacija kūne prasideda akimirksniu, tai ypač pastebima mažiems vaikams.
       2020-07-02 15:30:10

Vandens gertuves vilniečiams surasti padės interaktyvus žemėlapis

Vasarai įsibėgėjus, bendrovė „Vilniaus vandenys“ ne tik toliau plečia vandens gertuvių tinklą mieste – dvi naujos gertuvės įrengtos sporto aikštyne prie Baltojo tilto – bet ir vilniečių bei sostinės svečių patogumui, sužymėjo jas interaktyviame žemėlapyje.
       2020-07-02 15:03:46

Koronavirusas (COVID-19) - liepos 1 diena

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos teikiami duomenys. Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 7.
       2020-07-02 13:27:41

5 populiarūs mitai apie makaronus: kokius iš tikrųjų rinktis

Daugelis lietuvių garbina itališką virtuvę, tačiau būtiniausių žinių apie esminį šios virtuvės ingredientą – makaronus – jiems labai trūksta. Lietuviams makaronai vis dar asocijuojasi su sovietiniu požiūriu į siaubingos kokybės akimirksniu į košę suverdantį produktą.
       2020-07-02 13:16:52

„Samsung“ pristatė 8 terabaitų „SSD 870 QVO“ duomenų kaupiklį

„Samsung“ pristatė naują antros kartos „SSD 870 QVO“ SATA magistralės tipo duomenų kaupiklį su itin didele talpa. Net 8 terabaitų talpos kaupiklis pasižymi greičiu, didele atminties talpa ir patikimu veikimu.
       2020-07-02 13:12:57

Ką vartoti, norint užbėgti virusams už akių?

Ar žinojote, kad Žemės planetoje egzistuoja apytiksliai 10 nonilijonų skirtingų virusų? National Geographic teigia, kad šis skaičius reiškia, jog virusų mūsų planetoje yra tiek, kad kiekvienai visatoje esančiai žvaigždei jų būtų galima priskirti po 100 milijonų.
       2020-07-02 13:09:43

„Sodra“ pradeda mokėti pensijų anuitetus. Jau yra pirmas klientas

Pirmas šalies gyventojas, dalyvavęs pensijų kaupime ir sulaukęs pensinio amžiaus, jau pateikė „Sodrai“ prašymą įsigyti standartinį pensijų anuitetą. „Sodra“ centralizuota pensijų anuitetų mokėtoja tapo nuo liepos 1-osios.
       2020-07-01 19:04:04

LRTK atkreipė dėmesį į Latvijos sprendimą

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) atkreipė dėmesį į Latvijos nacionalinės elektroninių žiniasklaidos priemonių tarybos (NEPLP) sprendimą uždrausti retransliuoti septynis RT kanalus ir jos raginimą kitas Bendrijos nares padaryti tą patį.
       2020-07-01 09:52:14

Kiek gyventojų pirmieji privalės pasirinkti elektros energijos tiekėją

Lietuvoje palaipsniui atsisakant monopolinių elektros tiekimo buitiniams vartotojams sąlygų, jau šią vasarą beveik šimto tūkstančių nekilnojamojo turto objektų savininkai gaus pranešimus.
       2020-07-01 07:07:31

Lietuvoje pradedama prekiauti naujaisiais LG 8K televizoriais

2020 m. pradžioje išleistus „LG Electronics“ (LG) 8K televizorius jau galima įsigyti Lietuvoje. 8K televizorius išsiskiria rodomu ryškiu ir tiksliu vaizdu, kuriamais itin tikroviškais žiūrėjimo įspūdžiais.
       2020-07-01 06:43:46

Kaip karantinas paveikė el. prekybos verslą?

Šįmet verslas susidūrė su neeiline situacija, kuomet daugelis įmonių dėl siaučiančios pandemijos bei įvesto karantino sustabdė ar apribojo veiklą bei susidūrė su kur kas mažesniais pirkėjų srautais.
       2020-07-01 06:40:38

Kur priduoti senas padangas?

Kada suvartojame maistą, pakuotes arba likusias šiukšles paprasčiausiai išmetame į šiukšliadėžę ar konteinerį. Su padangomis, kada jos susidėvi, taip daryti nevertėtų, nes jas gali susirinkti piktavaliai ir perpardavinėti.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.