iliustracija iliustracija
iliustracija iliustracija iliustracija
Naujienos

Naujausia „Dell Precision“ mobilių kompiuterių (darbo stočių) linija

2015-10-16 18:38:16

Profesionalams, siekiantiems be trikdžių dirbti su galingais, tačiau tuo pat metu ir elegantiškais kompiuteriais, sumodeliuotais pagal jų poreikius, kompanija „Dell“ pristatė naujausius „Dell Precision“ mobilius darbo kompiuterius su specialiai atnaujintu korpusu.

foto

Nauji mobilūs darbo kompiuteriai atnaujinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, bei jungia naujausias grafikos technologijas, grakštų industrinį dizainą, puikios kokybės ekraną, naujus procesorius ir greitesnę atmintį bei didesnę talpą.

„Siekdami sukurti aukščiausio našumo sistemas intensyviems profesionalų krūviams, mes atsižvelgėme į savo klientų iš žiniasklaidos ir pramogų pasaulio, inžinerijos, gamybos ir finansų atstovų pageidavimus, – sako Rahul'is Tikoo, „Dell Precision“ produktų generalinis direktorius. – Ši pirmaujančių sprendimų serija sujungia naujas technologijas ir programas iš mūsų partnerių kompanijų, netrikdomą funkcionalumą bei įspūdingas inovacijas, sukurtas „Dell“ komandų. Tokiu būdu mūsų klientai gauna galingus ir subalansuotus darbo kompiuterius.“

Ši serija yra itin pažangi darbo našumo atžvilgiu ir siūlo įspūdingą konfigūracijų pasirinkimą, įskaitant ir naujus šeštosios kartos „Intel® Core“ procesorius bei pirmuosius pasaulyje „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus mobiliems darbo kompiuteriams, ir vėlesnių kartų „Intel Xeon“ procesorius iš E3-1200 produktų šeimos. Naujausios kartos profesionalios vaizdo plokštės, sukurtos „AMD“ ir „NVIDIA“, suteikia darbo kompiuteriams itin didelį pajėgumą ir padeda perteikti itin ryškius ir detalius vaizdus. Inovatyvių ekranų pasirinkimą sudaro ir pirmieji „PremierColor 4k Ultra HD“ monitoriai, pasižymintys mažiausiai 100 proc. „Adobe RGB“ spalvų diapazonu. Full HD ir UHD ekrano raiškos pasirinkimas „InfinityEdge“ monitoriuose perteikia praktiškai berėmį vaizdą itin mažų išorinių matmenų 15.6“ ekrane. Šios kartos produktų linija pasižymi naujais industrinio dizaino elementais, panaudojant anglies pluoštą bei aliuminį, kurie leidžia išlaikyti ne tik itin tvirtą, tačiau lengvesnę ir plonesnę korpuso konstrukciją. Naujasis baterijos dizainas kartu su inovatyviomis terminėmis technologijomis padeda sukurti balansą tarp baterijos darbo našumo ir išradingo dizaino.

„Dell Precision“ mobiliosios darbo stotys skirtos profesionalams: kompiuteriai yra sertifikuoti įvairioms profesionalų naudojamoms programoms, o techninė įranga pritaikoma pagal poreikius. Taip pat teikiama visapusiška pagalba, siekiant sutrumpinti vartotojų darbų prastovas. Naujosios sistemos yra sertifikuotos nepriklausomų programų pardavėjų. Maksimaliam produktyvumo lygiui pasiekti, bendrovė kartu su „Dell Precission“ serijos kompiuteriais pateikia specialią programinę įrangą „Dell Precission Optimizer“ kartu su SCCM integracija. Tai padeda maksimaliai padidinanti daugelio profesionalių programų našumą: „Adobe“, „Autodesk“ ir daugelio kitų.

Naujosios mobilios darbo stotys palaikys naujausias USB technologijas, įskaitant ir „Thunderbolt™ 3“ bei naujus „M.2 PCIe NVMe“ duomenų laikmenų sprendimus, kurie užtikrins maksimalų pralaidumą, dirbant su itin didelės apimties failais. Klientui pageidaujant, taip pat bus galima rinktis „ProSupport Plus“ paslaugą kompiuteriams ir planšetėms, kuri suteiks vartotojams pilną pagalbos bei palaikymo paketą. Šį paketą sudaro prioritetinė ekspertų pagalba, netyčinių sugadinimų remontas bei nuolatinis sistemos stebėjimas, iš anksto įspėjantis apie galimą sistemos gedimą bei galimą problemos sprendimą[1]. Taip vartotojai galės mažiau nerimauti ir daugiau kurti, naudojant „Dell Precision“ mobilias darbo stotis.

„Dell“, kaip pirmaujančios pasaulyje monitorių gamintojos[2], monitorių pasirinkimas suteikia galimybę profesionalams iš pagrindų pakeisti savo monitorių naudojimo patirtį: lygių neturintis darbo našumas ir patikimumas bei inovatyvus dizainas jau ilgą laiką keri vartotojus. Naujieji „Dell UltraSharp 25 PremierColor“ ir „Dell UltraSharp 27 PremierColor“ monitoriai leidžia klientams mėgautis aukštos kokybės vaizdais, o itin ploni korpuso rėmeliai leidžia naudoti du ekranus ir sukurti dar didesnio, kvapą gniaužiančio vaizdo įspūdį. Šie monitoriai sukasi ir prieš, ir pagal laikrodžio rodyklę. Tai leidžia sukurti įtraukiantį vaizdą, pasitelkiant QHD raišką. Itin ploni ekrano rėmeliai suteikia galimybę mėgautis neprilygstamu ekrano ryškumu, spalvų tikslumu bei itin plačiu matymo kampu. „Dell PremierColor“ nustato naujus standartus kūrybingiems profesionalams. Gamykloje sukalibruoti monitoriai leidžia mėgautis itin tiksliai atkuriamomis spalvomis, jų gyliu bei išskirtiniu spalvų diapazonu. Taip pat, šiuos parametrus vartotojai gali koreguoti ir patys. Daugiau informacijos rasite čia.

Dell įsipareigoja kurti sprendimus, galinčius maksimaliai padidinti kompanijos gebėjimą gaminti mobilius produktus išlaikant ar padidinant jų produktyvumą. „Dell“ tobulins savo tvirtinimo sistemų pasirinkimą ir artimiausiu metu pristatys „Dell Dock“ ir „Dell Thunderbolt Dock“ sistemas. Į šias sistemas bus integruotos ir USB Type C, ir „Thunderbolt“ jungtys, kurios suteiks klientams būdą mėgautis sistemų patogumu ir produktyvumu.

Reklama
Naujienos komentarai

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2020-01-25 09:03:38

Kainų ir atlyginimų lenktynėse ryški pastarųjų persvara, bet atotrūkis mažėja

Vartotojai šiemet galės įpirkti daugiau prekių ir paslaugų, kadangi prognozuojama, jog atlyginimų augimo tempas beveik triskart viršys infliaciją. Vis dėlto, lėtėjant ekonomikos apsukoms, gyventojų perkamoji galia taip pat didės lėčiau.
       2020-01-25 07:43:09

Lietuvos oro uostuose – laikinosios priemonės koronaviruso rizikai suvaldyti

Pasaulyje netylant kalboms apie koronaviruso grėsmę Kinijoje Lietuva imasi laikinųjų papildomų atsargos priemonių. Nuo šeštadienio visuose trijuose Lietuvos oro uostuose budi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai.
       2020-01-24 22:47:33

Efektyvios aplinkosaugos pagrindas – neišvengiama atsakomybė už taršą

Laikydamas aplinkos apsaugą ir jos išsaugojimą ateities kartoms vienu iš valstybės prioritetų, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda siekia efektyvios valstybinės kontrolės sistemos.
       2020-01-24 09:53:51

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį?

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems.
       2020-01-24 08:20:36

Praėjusiais metais lietuviai labiausiai pirko vyną – kodėl?

Valstybinei mokesčių inspekcijai paskelbus praėjusių metų alkoholio produktų realizavimo duomenis, akivaizdžiai matyti, kad galutinėje lentelėje karaliauja vynas. Jo pardavimai per 2019 m. išaugo net 18 proc.
       2020-01-24 08:16:37

Gali tekti susiveržti diržus: taupyti šiemet bus sunkiau

Pabrangusi elektra, degalų kainų šuolis ir iš paskos didėsiančios kitų prekių bei paslaugų kainos šiais metais sumažins Lietuvos gyventojų galimybes susitaupyti lėšų ilgesniam periodui. Juolab kad jau dabar šeimų biudžetą labiausiai tuština būtiniausios pragyvenimo išlaidos – šildymas, maistas ir paskolų grąžinimas.
       2020-01-23 17:34:28

Po „Brexit“ siuntas siųsti į Jungtinę Karalystę metus galėsime taip pat

Trečiadienį Jungtinės Karalystės Lordų Rūmams pritarus „Brexit“ sutarties įstatymo projektui ir, jeigu karalienė Elizabeth II jį patvirtins, iki šio mėnesio pabaigos ši šalis gali išstoti iš Europos Sąjungos.
       2020-01-23 17:30:14

Liudas Mažylis apie metų planus: „Bus intrigų“

Profesorius Liudas Mažylis jau daugiau nei pusmetį dirba Europos Parlamente (EP), kur jam pavyksta sėkmingai sujungti visas profesines patirtis: čia gelbsti ir chemiko, ir Europos Sąjungos politikos bei Europos integracijos dėstytojo žinios.
       2020-01-23 17:27:11

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai

Aiški 5G ryšio plėtros vizija ir koordinuoti veiksmai padės Lietuvai siekti lyderystės 5G ryšio technologijoje tarp kitų Europos Sąjungos valstybių. Lietuva, įdiegusi šią naujos kartos technologiją, gali tikėtis pokyčių visuose svarbiausiuose sektoriuose.
       2020-01-23 13:39:22

Paskaičiuota, kiek įmonėms kainuoja netinkamo IT specialisto įdarbinimas

Verslo sėkmė priklauso nuo darbuotojų ir jų turimų kompetencijų. Tačiau rasti tinkamą specialistą, ypač IT srityje, šiandien tampa tikru iššūkiu daugelyje pasaulio šalių.
       2020-01-23 13:35:01

Mitas, kad saulės energijai reikia elektrinės ant stogo

„Galimybė vartoti žaliąją energiją gyvenant daugiabutyje iš tiesų unikali, ypač įvertinus tai, jog galima net neturėti elektrinės ant stogo ar šalia daugiabučio“, – pasakoja vilnietė Renata Sagatauskė.
       2020-01-23 13:30:57

Ilgai lauktos slidinėjimo atostogos: kaip jomis džiaugtis be traumų?

Iki pat kovo mėnesio tęsiantis slidinėjimo sezonui, šio sporto mėgėjai traukia į populiarius kalnų kurortus užsienyje, o draudikai skaičiuoja išaugantį traumų skaičių. Nepalankiai susiklosčius aplinkybėms, nusileidimas nuo kalno gali baigtis ne malonių įspūdžių aptarimu su draugais.
       2020-01-22 07:52:07

Nuotolinė ateities buitis: namams skirtos inovacijos, kurių norės daugelis

Praūžus metų laukiamiausiai „CES 2020“ technologijų parodai, žiniasklaida mirga nuo dar nematytų inovacijų ir neįtikėtiną pažangą rodančių prietaisų. Technologijų gamintojai pasistengė ir savo vartotojams pristatė daugybę buitį palengvinsiančių įrenginių.
       2020-01-22 07:35:31

Ligonių kasos pataria: kaip pasirinkti gydymo įstaigą?

Nors laisvai pasirinkti gydymo įstaigą, kurioje norima gauti pirminės asmens sveikatos priežiūros bei šeimos gydytojo paslaugas, privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti Lietuvos gyventojai gali jau gerą dešimtmetį, dėl tokio sprendimo žmonėms vis dar kyla vienokių ar kitokių klausimų.
       2020-01-22 07:29:31

Atlyginimas be lubų: kodėl gerai, kai darbuotojai uždirba daugiau nei vadovai

Didesnis atlygis turi labai menką ryšį su pasitenkinimu savo darbu, rodo per pastaruosius 120 metų atliktų tyrimų apžvalga. Kaip pastebi „Bitės“ pardavimo vadovas Giedrius Skliutas, situacija pasikeičia į priešingą pusę, kai bendrovėje įvedama atlygio be lubų sistema.
       2020-01-22 07:24:39

Saugantiems automobilius nuo vagių – veiksmingi patarimai

Automobilių detalių vagysčių Lietuvoje nuosekliai mažėja, tačiau vagių padaroma žala auga. Draudikai skaičiuoja, kad taip yra dėl didėjančio modernesnių automobilių, kuriuose montuojama daugiau įvairios įrangos – neretai, ganėtinai brangios arba turinčios aukštą vertę antrinėje rinkoje, skaičiaus.
       2020-01-22 07:20:54

Per 2019 metus – 1000 pranešimų RRT apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

Per 2019 m. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija „Švarus internetas“ gavo 998 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Interneto vartotojai siuntė pranešimus apie internete aptiktą informaciją.
       2020-01-22 07:15:32

5 priežastys, kurios įtikins valgyti daugiau avokadų

Nors greitas gyvenimo tempas apsunkina galimybę į savo racioną įtraukti maistingų produktų, prekybos tinklo „Iki“ ekspertai išskiria svarbiausias avokadų savybes, kurios įtikins rinktis šį vaisių net labiausiai neturinčius laiko sveikai mitybai.
       2020-01-22 07:05:17

Lietuva turi ambiciją tapti žaliosios ekonomikos ir skaitmenizacijos lydere

Viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davoso mieste, Šveicarijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo Europos lyderiams organizuotuose pietuose, kuriuose pasakė sveikinimo kalbą tema „Ekonominio augimo skatinimas Vidurio ir Rytų Europoje“.
       2020-01-18 11:14:36

Autonominis avarinis stabdymas: revoliucinė, bet ne visada veikianti sistema

2022 metais visi nauji Europos Sąjungoje parduodami automobiliai privalės stabdyti patys, t. y. turėti autonominio avarinio stabdymo (angl. Autonomous Emergency Braking, AEB) sistemas.
       2020-01-18 11:05:38

Apsipirkimas mobiliuoju telefonu: ko galime pasimokyti iš jauniausių?

Pasaulinės elektroninės prekybos statistikos duomenys rodo, jog 2020-ieji bus tie metai, kai perkant internetu mobilieji įrenginiai nukonkuruos kompiuterius. Populiarėjantis apsipirkimo būdas yra daug patogesnis dėl galimybės įsigyti norimų prekių bet kur ir bet kada.
       2020-01-17 17:00:16

Programavime įgyvendinti sumanymą iš pirmo karto sunkiai pavyksta

Informacinės technologijos (IT) mūsų gyvenime jau apsigyveno seniai ir trauktis nežada. Su informatika susijusių specialybių populiarumas vis dar auga, nors galima išgirsti nuomonių, kad šioje srityje specialistų turime daug, bet šią sferą profesionaliai išmanančių – trūksta.
       2020-01-17 16:55:58

Slaptos „Google Chrome“ funkcijos: kaip iš naršyklės gauti dar daugiau?

Šiandien interneto naršyklė „Google Chrome“ vis dar yra populiariausia pasaulyje. Dėl jos funkcionalumo, greičio ir patogumo, naršykle naudojamasi įvairiose platformose nuo asmeninių kompiuterių iki „Android“, „iPhone“ ar „iPad“ įrenginių.
       2020-01-17 16:47:24

Pieno kaina išaugo – stambieji ūkiai gauna europinį vidurkį

Lietuvos pieno perdirbimo įmonės 2019 metų gruodį už natūralų pieną stambiesiems šalies pieno ūkiams mokėjo europinį vidurkį siekiančią supirkimo kainą – 338,5 eurus už toną, arba 0,8 proc. daugiau nei lapkritį.
       2020-01-17 16:44:38

Saugūs internete: virtualaus gyvenimo taisyklės jaunuoliui

Šiandien jaunuoliai yra aktyvūs technologijų vartotojai, tad niekur nepalikti skaitmeninių pėdsakų internete beveik neįmanoma. Dėl to, itin svarbu rūpintis savo skaitmenine tapatybe, virtualioje erdvėje elgtis atsakingai ir apgalvotai, taip, kaip realiame gyvenime.
       2020-01-17 16:40:53

Mokslininkas apie žiemą dygstančius grybus: šis reiškinys mums siunčia žinią

Viešojoje erdvėje šią žiemą netrūksta gyventojų keliamų nuotraukų, kuriose – miške rasti grybai. „Tai ne prasimanymas, o šių metų žiemos realybė.
       2020-01-17 16:37:26

Laikas, kai moterų akys nustoja blizgėti: kaip sau padėti?

Keičiantis amžiui, keičiasi ir moteriškų hormonų pusiausvyra, o tai turi įtakos ir savijautai. „Eurovaistinės“ sveikatos specialistai sako pastebintys, kad moterims, kurios nežino, kaip tinkamai pasirūpinti savimi, tai gali trukdyti netgi paprasčiausiai kasdienei veiklai.
       2020-01-17 08:11:18

Dakaro organizatoriai „Agrorodeo“ komandai įteikė medalius už pagalbą varžovui

Dakaro ralio organizatoriai Vaidotui Žalai ir Sauliui Jurgelėnui už pagalbą prancūzų R. Chabot ir G. Pillot ekipažui įteikė „Epic story“ atminimo medalius, kurie yra dalijami istorijų, labiausiai atspindinčių Dakaro ralio dvasią dalyviams.
       2020-01-16 12:15:31

Banko kortelės kodą bandė išgauti mirtinais smūgiais

Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Arvydas Gramba, surašęs kaltinamąjį aktą, teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje trys visaginiečiai kaltinami nužudymu. Jiems taip pat pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo nužudytojo mokėjimo kortele bei jos neteisėto panaudojimo.
       2020-01-16 12:08:03

ES suteikė Estijos pavėžėjimo paslaugų platformai „Bolt“ 50 mln. Eur kreditą

EIB suteikia įmonės „Bolt“ plėtrai bei tyrimams ir naujiems produktams kurti 50 mln. Eur vertės kvazikapitalo kreditą. „Bolt“ investuos šios paskolos lėšas į savo teikiamų pavėžėjimo paslaugų saugos, patikimumo ir tvarumo didinimą.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.
Reklama