Naujienos

Naujausia „Dell Precision“ mobilių kompiuterių (darbo stočių) linija

2015-10-16 18:38:16

Profesionalams, siekiantiems be trikdžių dirbti su galingais, tačiau tuo pat metu ir elegantiškais kompiuteriais, sumodeliuotais pagal jų poreikius, kompanija „Dell“ pristatė naujausius „Dell Precision“ mobilius darbo kompiuterius su specialiai atnaujintu korpusu.

foto

Nauji mobilūs darbo kompiuteriai atnaujinti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, bei jungia naujausias grafikos technologijas, grakštų industrinį dizainą, puikios kokybės ekraną, naujus procesorius ir greitesnę atmintį bei didesnę talpą.

„Siekdami sukurti aukščiausio našumo sistemas intensyviems profesionalų krūviams, mes atsižvelgėme į savo klientų iš žiniasklaidos ir pramogų pasaulio, inžinerijos, gamybos ir finansų atstovų pageidavimus, – sako Rahul'is Tikoo, „Dell Precision“ produktų generalinis direktorius. – Ši pirmaujančių sprendimų serija sujungia naujas technologijas ir programas iš mūsų partnerių kompanijų, netrikdomą funkcionalumą bei įspūdingas inovacijas, sukurtas „Dell“ komandų. Tokiu būdu mūsų klientai gauna galingus ir subalansuotus darbo kompiuterius.“

Ši serija yra itin pažangi darbo našumo atžvilgiu ir siūlo įspūdingą konfigūracijų pasirinkimą, įskaitant ir naujus šeštosios kartos „Intel® Core“ procesorius bei pirmuosius pasaulyje „Intel® Xeon®“ procesorius, skirtus mobiliems darbo kompiuteriams, ir vėlesnių kartų „Intel Xeon“ procesorius iš E3-1200 produktų šeimos. Naujausios kartos profesionalios vaizdo plokštės, sukurtos „AMD“ ir „NVIDIA“, suteikia darbo kompiuteriams itin didelį pajėgumą ir padeda perteikti itin ryškius ir detalius vaizdus. Inovatyvių ekranų pasirinkimą sudaro ir pirmieji „PremierColor 4k Ultra HD“ monitoriai, pasižymintys mažiausiai 100 proc. „Adobe RGB“ spalvų diapazonu. Full HD ir UHD ekrano raiškos pasirinkimas „InfinityEdge“ monitoriuose perteikia praktiškai berėmį vaizdą itin mažų išorinių matmenų 15.6“ ekrane. Šios kartos produktų linija pasižymi naujais industrinio dizaino elementais, panaudojant anglies pluoštą bei aliuminį, kurie leidžia išlaikyti ne tik itin tvirtą, tačiau lengvesnę ir plonesnę korpuso konstrukciją. Naujasis baterijos dizainas kartu su inovatyviomis terminėmis technologijomis padeda sukurti balansą tarp baterijos darbo našumo ir išradingo dizaino.

„Dell Precision“ mobiliosios darbo stotys skirtos profesionalams: kompiuteriai yra sertifikuoti įvairioms profesionalų naudojamoms programoms, o techninė įranga pritaikoma pagal poreikius. Taip pat teikiama visapusiška pagalba, siekiant sutrumpinti vartotojų darbų prastovas. Naujosios sistemos yra sertifikuotos nepriklausomų programų pardavėjų. Maksimaliam produktyvumo lygiui pasiekti, bendrovė kartu su „Dell Precission“ serijos kompiuteriais pateikia specialią programinę įrangą „Dell Precission Optimizer“ kartu su SCCM integracija. Tai padeda maksimaliai padidinanti daugelio profesionalių programų našumą: „Adobe“, „Autodesk“ ir daugelio kitų.

Naujosios mobilios darbo stotys palaikys naujausias USB technologijas, įskaitant ir „Thunderbolt™ 3“ bei naujus „M.2 PCIe NVMe“ duomenų laikmenų sprendimus, kurie užtikrins maksimalų pralaidumą, dirbant su itin didelės apimties failais. Klientui pageidaujant, taip pat bus galima rinktis „ProSupport Plus“ paslaugą kompiuteriams ir planšetėms, kuri suteiks vartotojams pilną pagalbos bei palaikymo paketą. Šį paketą sudaro prioritetinė ekspertų pagalba, netyčinių sugadinimų remontas bei nuolatinis sistemos stebėjimas, iš anksto įspėjantis apie galimą sistemos gedimą bei galimą problemos sprendimą[1]. Taip vartotojai galės mažiau nerimauti ir daugiau kurti, naudojant „Dell Precision“ mobilias darbo stotis.

„Dell“, kaip pirmaujančios pasaulyje monitorių gamintojos[2], monitorių pasirinkimas suteikia galimybę profesionalams iš pagrindų pakeisti savo monitorių naudojimo patirtį: lygių neturintis darbo našumas ir patikimumas bei inovatyvus dizainas jau ilgą laiką keri vartotojus. Naujieji „Dell UltraSharp 25 PremierColor“ ir „Dell UltraSharp 27 PremierColor“ monitoriai leidžia klientams mėgautis aukštos kokybės vaizdais, o itin ploni korpuso rėmeliai leidžia naudoti du ekranus ir sukurti dar didesnio, kvapą gniaužiančio vaizdo įspūdį. Šie monitoriai sukasi ir prieš, ir pagal laikrodžio rodyklę. Tai leidžia sukurti įtraukiantį vaizdą, pasitelkiant QHD raišką. Itin ploni ekrano rėmeliai suteikia galimybę mėgautis neprilygstamu ekrano ryškumu, spalvų tikslumu bei itin plačiu matymo kampu. „Dell PremierColor“ nustato naujus standartus kūrybingiems profesionalams. Gamykloje sukalibruoti monitoriai leidžia mėgautis itin tiksliai atkuriamomis spalvomis, jų gyliu bei išskirtiniu spalvų diapazonu. Taip pat, šiuos parametrus vartotojai gali koreguoti ir patys. Daugiau informacijos rasite čia.

Dell įsipareigoja kurti sprendimus, galinčius maksimaliai padidinti kompanijos gebėjimą gaminti mobilius produktus išlaikant ar padidinant jų produktyvumą. „Dell“ tobulins savo tvirtinimo sistemų pasirinkimą ir artimiausiu metu pristatys „Dell Dock“ ir „Dell Thunderbolt Dock“ sistemas. Į šias sistemas bus integruotos ir USB Type C, ir „Thunderbolt“ jungtys, kurios suteiks klientams būdą mėgautis sistemų patogumu ir produktyvumu.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-01-27 12:49:33

Stichinis snygis žmonėms per parą atnešė šimtatūkstantinius nuostolius

Stichinis snygis Lietuvos žmonėms, jų namams ir automobiliams padarė rekordinius nuostolius. Draudimo bendrovė „Gjensidige“ iki šio vidurdienio jau rezervavo virš 100 tūkst. eurų automobilių, žmonių bei įmonių turto nuostoliams atlyginti.
       2021-01-27 12:47:24

Prof. D. Matulis: tikiu, kad mokslo šviesa išsklaidys pandemijos tamsumas

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro (VU GMC) profesorius Daumantas Matulis už nuopelnus mokslui ir Vilniaus garsinimą pasaulyje šiemet pelnė Šv. Kristoforo apdovanojimą.
       2021-01-27 12:36:51

Valstybė didina finansavimą aukštajam mokslui

Didinti valstybės lėšas vienam studentui, taip užtikrinant geresnę studijų kokybę, didesnius atlyginimus dėstytojams ir mokslo darbuotojams. Sumažinti didžiulius ir nepagrįstus skirtumus tarp skirtingų studijų kainų bei padidinti finansavimą socialinių mokslų studijoms.
       2021-01-27 12:32:15

Kaip žiemą pramogauti saugiai ir padėti ištikus nelaimei

Lietuvoje įsitvirtinus žiemiškiems orams, sulaukus sniego, nemažai žmonių mėgsta leisti laiką gamtoje – važinėja rogutėmis, slidinėja, lipa ant užšalusių vandens telkinių. Be gryno oro, fizinio aktyvumo, geros nuotaikos užtaiso, žiemos pramogose slypi nemažai pavojų.
       2021-01-27 12:26:18

COVID-19 ligą įveikęs Tautvydas džiaugiasi neseniai gimusia dukra

Po intensyvaus gydymo iš Kauno klinikų į namus sugrįžęs Tautvydas džiaugiasi ne tik sėkmingai įveikęs COVID-19 ligą, bet ir neseniai pasaulį išvydusia dukra. „Taip jau gavosi, kad mane išvežė į Kauno klinikas dėl COVID-19 ligos, o draugę – gimdyti“, – savo istoriją prisimindamas šypsosi vaikinas.
       2021-01-27 12:22:29

Žmonės raginami prisidėti prie viruso suvaldymo

Greičiau nutraukti viruso plitimą ir išsaugoti daugiau gyvybių – prie šio tikslo gali prisidėti kiekvienas, kuriam patvirtinta koronavirusinė infekcija (COVID-19), savarankiškai užpildęs anketą ir pateikęs išsamius duomenis, kaip ir kur užsikrėtė, su kuo turėjo didelės rizikos kontaktą.
       2021-01-27 12:17:54

Investicija į vaikų ateitį: žinoma mama atskleidė, ką būtina žinoti

Planuojant šeimos pagausėjimą, o gal jau turint mažamečių vaikų – gyvenimas ir seni įpročiai kinta. Pasikeičia ne tik kasdieninė rutina, bet ir finansų planavimas bei skaičiavimas.
       2021-01-27 12:15:00

Gyventojų konsultavimui pasitelkiamos dirbtinio intelekto programos

Į skaitmeninę erdvę keliasi ne tik Lietuvos verslas, bet ir valstybinės įmonės bei viešųjų paslaugų tiekėjai. Jie pagal skaitmenizuotų viešųjų paslaugų indeksą Europoje užima šeštą vietą ir lenkia ES vidurkį.
       2021-01-27 12:05:27

Karantinas ir judėjimo ribojimai tarp savivaldybių pratęsti iki pavasario

Vyriausybė šiandien apsisprendė iki vasario 28 dienos pratęsti visoje šalyje galiojantį karantiną ir judėjimo ribojimus tarp savivaldybių. Tokį pasiūlymą ministrų kabinetui pristatė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).
       2021-01-27 10:13:17

Neatlaikęs sniego sankaupos Pilaitėje subliuško pripučiamas futbolo maniežas

Vilniaus miesto savivaldybė šiandien sulaukė pranešimo, kad nepaisant visų prevencinių priemonių, kurių buvo imtasi, Pilaitės gimnazijos futbolo maniežas neatlaikė sniego sankaupos ir jį dengiantis kupolas subliūško.
       2021-01-27 10:07:09

Kibernetinių piktavalių tipai: kaip juos atpažinti ir nuo jų apsiginti

Ekspertų vertinimu, šiemet įmonių išlaidos visame pasaulyje kibernetinei gynybai gali siekti net 166 mlrd. JAV dolerių. Skaičiuojama, jog kibernetinių atakų padaryta žala gali būti nepalyginamai didesnė ir sieks net 6 trilijonus JAV dolerių.
       2021-01-27 09:35:33

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti 1278 nauji koronaviruso atvejai

Atlikus 10181 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruoti 1278 nauji koronaviruso atvejai. Per paskutines 7 dienas teigiamų tyrimų dalis: 10,8% Patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 7 dienas: 6598
       2021-01-27 08:33:23

Sniegas atneša nuostolius gyventojų turtui: nepamirškite valyti namų stogų

Žiemai stebinant neįprastu sniego gausumu, pastarąją savaitę draudikai fiksuoja gerokai išaugusį žalų gyventojų turtui skaičių. Specialistai prognozuoja, kad šiomis dienomis šalį užklupus snygiui, nuostolių gyvenantys nuosavuose namuose patirs ir dar daugiau.
       2021-01-27 08:30:45

Snygis sostinėje: tarnybos dirba be perstojo, padėti kviečiami ir vilniečiai

Jau antrą parą Vilniuje ir visoje Lietuvoje tęsiasi sniego audra – vietomis prisnigta net iki 30 cm. Vilniaus savivaldybės įmonių grupė dirba ištisą parą: visame mieste nuolat sukasi 50 skirtingo dydžio ir pajėgumų sniego valymo mašinų, kurios prižiūri net 1690 sostinės gatvių.
       2021-01-27 08:22:10

Vaistininkai įspėja: nesistenkite nukasti viso sniego iškart

Didžiojoje dalyje Lietuvos vis dar nesibaigiantis snygis, daugelį kiemų užklojo storu sniego sluoksniu, kastuvus teko prisiminti ne tik nuosavų namų, bet ir daugiabučių gyventojams.
       2021-01-27 08:20:05

Šeimos gydytoja: technologijos sveikatai stebėti po truputį išstumia savigydą

Ant dažno gyventojo riešo galima pamatyti išmanųjį laikrodį ar apyrankę, matuojančią žingsnius ar pulsą, o prasidėjus koronaviruso pandemijai išpopuliarėjo ir pulsoksimetrai – prietaisai, matuojantys deguonies įsotinimą kraujyje.
       2021-01-27 08:13:31

COVID-19 iššūkiai Vilniuje: planuojant vakcinavimą – išankstinis testavimas

Vilnius pradeda dar vienos tikslinės grupės testavimą greitaisiais serologiniais testais. Išsitirti mobiliuosiuose punktuose jau šiandien kviečiami švietimo įstaigų darbuotojai.
       2021-01-26 15:41:21

Vilniaus TV bokštas rengiamas rekonstrukcijai

Prieš kiek daugiu nei keturis dešimtmečius pastatytas Vilniaus TV bokštas iki šiol nebuvo kapitaliai remontuojamas, tačiau atliktos ekspertizės išvadose teigiama, jog būtina iš esmės rekonstruoti tiek pagrindinę pastato konstrukciją, tiek vidaus infrastruktūros tinklus.
       2021-01-26 15:37:34

Dalis vaikų grįš į sostinės mokyklas: ką svarbu žinoti tėvams

Švietimo ir mokslo ministerija praėjusią savaitę paskelbus, jog dalis vaikų jau galės grįžti į mokyklas, Vilniaus savivaldybėje ugdymo įstaigas lanko 272 pradinukai ir 443 mokymosi sunkumus patiriantys vaikai, suformuotos 228 grupės.
       2021-01-26 12:23:37

Persikvalifikavimas: būdas užsitikrinti stabilesnį rytojų

Pasikeitęs gyvenimo ritmas privertė sustoti daugybę verslų, o anot Užimtumo tarnybos direktorės Ingos Balnanosienės pandemijos metu labiausiai nukentėjo ne konkrečios profesijos atstovai, o sektoriai.
       2021-01-26 12:19:16

Ekspertų taryba siūlo toliau tęsti karantino priemones

Ekspertų taryba, įvertinusi epidemiologinę šalies situaciją, konstatuoja, kad iki šiol Ekspertų tarybos siūlytos ir Vyriausybės įgyvendintos epidemijos valdymo priemonės duoda teigiamą rezultatą:
       2021-01-26 10:55:29

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti 686 nauji koronaviruso atvejai

Atlikus 7784 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruoti 686 nauji koronaviruso atvejai. Per paskutines 7 dienas teigiamų tyrimų dalis: 10,7% Patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 7 dienas: 6551
       2021-01-26 09:49:52

10 negirdėtų „iPhone“ triukų, kurie pakeis jūsų gyvenimą

Išmanieji telefonai turi daugybę kasdienybei palengvinti skirtų funkcijų. Tačiau ne visas jas naudojame, o dalies jų net nežinome. Štai „iPhone“ gerbėjai gali pasitikrinti, kiek iš žemiau įvardintų funkcijų naudoja, o kiek jų girdi pirmąjį kartą.
       2021-01-26 09:36:23

Dėl gausaus sniego sutriko laiškininkų bei kurjerių veikla

Lietuvos paštas perspėja, kad dėl gausaus sniego ir dėl to pablogėjusių eismo sąlygų, gali sutrikti laiškininkų bei kurjerių darbas, todėl gyventojus prenumerata, laiškai bei siuntos gali pasiekti vėliau.
       2021-01-26 09:30:29

Karpis: patarimai, kaip vartoti ir gardūs receptai

Lietuvių nuo seno pamėgtas karpis – iki šiol nepraranda savo populiarumo. Ši žuvis ne tik dažnai puošia šventinį gyventojų stalą, bet pamėgta vartoti ir kasdien. Karpis – skanus, lengvai pagaminamas, pasižymi ir įvairiausių vitaminų bei gerųjų medžiagų gausa.
       2021-01-26 09:03:42

Nudegimai, pirma pagalba nudegimų atvejais

Odos nudegimą paprastai sukelia tiesioginis sąlytis su ugnimi ar įkaitusiais daiktais, sausas karštis, trintis, karšti skysčiai ar garai, rūgštys, šarmai, elektros srovė, radiacija.
       2021-01-26 08:58:58

Ar bitkoinas ir pelenuose žiba?

Bitkoino − pirmosios ir populiariausios kriptovaliutos − kaina per pastaruosius kelerius mėnesius padidėjo maždaug keturis kartus. Ji šių metų pradžioje viršijo 40 tūkst. JAV dolerių už vieną bitkoiną. Tiesa, netrukus bitkoino kaina smuktelėjo ketvirtadaliu.
       2021-01-26 08:49:55

Draudikai įspėja: atėjus snygiui, vairuotojams teks atsiminti, ko mokėsi

Paskelbus apie į šalį atėjusį snygį, kuris truks kelias paras, draudikai perspėja vairuotojus apie pavojus keliuose ir siūlo prisiminti, ko mokėsi vairavimo mokyklose.
       2021-01-25 13:28:56

HELLA Lietuvoje pradeda gaminti degalų valdymo modulį: mažins CO2 išmetimą

Dvejus metus Lietuvoje veikianti „HELLA Lithuania“ pradeda gaminti degalų valdymo modulį, skirtą vokiečių gamintojo premium klasės automobiliams. Bendrovės produktas bus skirtas prisidėti prie automobilių išmetamo anglies dioksido mažinimo ir kartu užtikrinti efektyvesnį automobilių veikimą.
       2021-01-25 09:45:37

Praėjusią parą Lietuvoje registruotas 541 naujas koronaviruso atvejis

Atlikus 3832 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas 541 naujas koronaviruso atvejis. Per paskutines 7 dienas teigiamų tyrimų dalis: 10,8% Patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 7 dienas: 6726
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.