Naujienos

Saugumo iniciatyva: „Uber“ keleivius vežios pažangiu „Škoda“ ralio automobiliu

2016-02-27 13:38:42

Profesionalus lenktynininkas Martynas Samuitis dviem dienoms tapo „Uber“ partneriu - vairuotoju. Net 230 000 EUR kainuojantį naujutėlaitį ralio automobilį „Škoda Fabia R5“ šį savaitgalį tam tikru metu gali išsikviesti bet kuris „Uber“ naudotojas tiesiog savo telefono ekrane.

foto

Ralio komandos „Rimo Martin Sport“ sportininkas dalyvauja kampanijoje „Ubersaugiai“, kurios metu ne tik vairuos Lietuvoje ką tik pristatytą ralio automobilį, bet ir keleiviams papasakos, kodėl profesionalumą reikia demonstruoti ne gatvėse, bet ralio trasose.

„Nesvarbu, kokį automobilį vairuojate ar kokiu automobiliu vykstate, svarbu tai, kaip jis valdomas. Išvažiavęs į gatvę privalai elgtis pagal kelių eismo taisykles, nes esi atsakingas ne tik už save, bet ir už kitus eismo dalyvius. Tą šį savaitgalį pasakoju kiekvienam savo „Uber“ pakeleiviui“, – sakė Martynas Samuitis, „Rimo Martin Sport“ komandos sportininkas.

„Pakeleivių, partnerių-vairuotojų ir visų eismo dalyvių saugumas – mūsų prioritetas. Džiaugiamės gerėjančia eismo įvykių statistika Lietuvoje ir norime tapti šio pozityvaus pokyčio dalimi. Ieškojome būdo kalbėti visuomenėje aktualia tema tokia originalia, neįprasta forma“, – apie partnerystę su profesionaliais lenktynininkais pasakojo Vytautas Černiauskas, „Uber“ operacijų ir logistikos vadovas Lietuvoje.

Dalyvauti kampanijoje „Ubersaugiai“ penktadienio ir šeštadienio popietę gali bet kuris „Uber“ programėlės naudotojas visiškai nemokamai. Tereikia savo „Uber“ programėlėje spustelėti mygtuką „Ubersaugiai“. Penktadienį kampanijoje galima dalyvauti tarp 14:30 ir 16:30, o šeštadienį – nuo 13:30 iki 15:30.

Siekiant, kad kuo daugiau vilniečių pasinaudotų pasiūlymu kelionės trukmė apribota iki 15 minučių. Dėl techninių automobilio specifikacijų, vienu metu gali vykti tik vienas keleivis.

Kampanijos metu naujasis „Uber“ partneris-vairuotojas M. Samuitis keleiviams pasakoja apie atsakingo elgesio kelyje svarbą, diskutuoja su pakeleiviais apie kiekvienam mūsų tenkančią atsakomybę ne tik už savo, bet ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Bendrovė „Uber“ jau kuris laikas bendradarbiauja su komanda „Rimo Martin Sport“. Vasario viduryje specialiame bendrovės partneriams-vairuotojams vykusiame „UberAČIŪ“ renginyje komandos šturmanas Ramūnas Šaučikovas surengė saugaus ir rezultatyvaus vairavimo seminarą „Škoda Safe Drive“.

Apie „Rimo Martin Sport”

Oficiali Škoda Auto Lietuva ralio komanda „Rimo Martin Sport“ yra Lietuvos automobilių sporto meistrų – Martyno Samuičio ir Ramūno Šaučikovo – ekipažas. Kartu jie yra tapę Lietuvos (2010 m.) ir Šiaurės Europos Čempionais (2013 m.). Paskutinis pasiekimas – Latvijos Vice-Čempionai 2014-aisiais metais.

Apie „Uber“

„Uber“ yra technologijų kompanija, padedanti sujungti programėlės vartotojus su vairuotojais, kurie realiu laiku naudojasi platforma, norėdami pasidalinti savo transporto priemone su kitais. „Uber“ platforma siūlo alternatyvią keliavimo formą daugiau kaip trijuose šimtuose miestų beveik septyniose dešimtyse pasaulio šalių.

Apie „Škoda Motorsport”

„Škoda Motorsport“ yra „Škoda Auto” padalinys, skirtas vystyti automobilių sporto veiklą. Per daugiau nei 50 savo veiklos metų čia sukurti įvairių klasių automobiliai, skirti lenktyniauti ralyje. Nuo 2009 metų „Škoda Fabia“ modelis apskritai tapo šlovingiausiu automobiliu Europos ir kituose regioniniuose ralio čempionatuose. „Škoda Motorsport” atstovai Lietuvoje yra M. Samuitis ir R. Šaučikovas su komanda.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:2016-03-05 18:21:23 / adomas

Jei nepatenkinti taksistai sako, kad Uber daug geresnėje padėtyje, tai jie gali tapti Uber vairuotojais ir bus geresnėj padėty negu dabar yra. Kokia problema? Mobilių neturi?

2016-02-27 22:16:18 / As

GerbEmi taxistai... Versle reguliavimas atsiranda tada, kuomet verslo subjektai pradeda chamavot. Paprastai reguliavimai taikomi monopoliams, didelėms bendrovėms, tačiau yra išimčių, viena jų - taxi.

Čia taxi chamų ilgai ieškot nereikia. Nuvažiuojam į stoties rajoną, sėdim į gatvės taxi, važiuojam iki pylimo gatvės galo. Taxometro nejungs ir paims 20 EUR.

Atvažiuojam į oro uostą - važiuos ratais kvadratais - atveš už 50 EUR - ypač, jei tai koks nors ofisas. Įsodinam užsienietį - droš iki paskutinių trusikų siūlų. Įjungiam kokią žemaitišką ar dzūkišką tarmę - gausim tą patį.

Man, kaip vartotojui, kurio draugai/svečiai turi naudotis tokiu ŠŪDINU taxi - tai nepriimtina. Todėl UŽSIČIULPK lolipopais ir patylėk su savo protestais. Esi paslaugos teikėjas. Būk malonus - atlaikyk konkurenciją arba pasitrauk. Nes nusibodot juodai.

Pradėsit protestuot - NIEKAS jūsų Vilniuje nepalaikys. Esat senai atsibodę miesto parazitai, natūraliai dvesiantys dėl saulės šviesos....

2016-02-27 16:13:49 / Keleivis

Girdisi, kad taksistai protestuoja. Gal geriau neterminuotą streiką skelbtų. Greičiau UBER ir panašios kompanijos keleivius perimtų.

Gėda įlipti į Vilniaus taksi automobilį, ypač su užsienio svečiais, nes nežinai kiek bandys iš tavęs nulupti. Kiek teko taksi važiuoti, normalios kelionės Vilniuje nepasitaikė. O štai pas kaimynus Taline viskas su taksi sutvarkyta.

UBER vienintelis šansas žinoti kiek sumokėsi. Tai ateities sistema, besiremianti GPS duomenimis. Taigi, te ateina ateitis kuo greičiau, tuo geriau bus visiems. Na o taksistams turbūt geriau laikytis įsikabinus vakarykštės dienos, nes, kas galėtų paneigti, kad į kišenes krenta ženklios sumos ir neaišku kaip apskaitomos.

Daugiau naujų naujienų
       2021-04-20 17:04:12

Pradedamas paskutinis sudėtingas dujų jungties su Lenkija statybų etapas

Atlikus tris ketvirtadalius Lietuvą ir Lenkiją sujungsiančio dujotiekio tiesimo darbų, pradedamas baigiamasis jungties statybų etapas – dujų apskaitos ir slėgio reguliavimo stoties statyba.
       2021-04-20 15:42:53

Sriubos – puikus būdas praturtinti pavasarinį racioną: kaip paruošti?

Sriuba yra idealus pasirinkimas ieškantiems sveiko, lengvo ir skanaus maisto. Visgi sriubų ant pietų ar vakarienės stalo neretai atsisakoma dėl laiko joms pagaminti stokos.
       2021-04-20 14:12:59

Planuojate įsigyti naują miegamojo lovą? Štai, klausimai sau apie jau turimą

Toks pirkinys kaip miegamojo lova, tarnaus tikrai ne vienerius metus ir net ne penkerius, tačiau vis tiek netruks ateiti diena, kai nuspręsite ją pakeisti nauja.
       2021-04-20 12:57:06

Pavasarinis organizmo valymas: kokie produktai atgaivins kūną

Artėjant šiltajam sezonui, norisi padailinti kūno linijas ir atsikratyti per žiemą apėmusio sąstingio. Vienas iš būdų tai padaryti – organizmo valymas.
       2021-04-20 12:42:11

Vaistininkų komplimentai žmonėms, dar miške apsižiūrintiems, ar neturi erkių

Šiltesnėmis pavasario dienomis daugiau žmonių mėgaujasi laisvu laiku gamtoje. „Eurovaistinės“ specialistai vienareikšmiškai sutinka – laikas lauke tikrai naudingas mūsų sveikatai, tačiau svarbu prisiminti, pasitikrinti, ar namo iš gamtos neparsinešame erkių.
       2021-04-20 12:39:13

Pandemija ir gerovės valstybė: vieni kaupia pinigus, kiti – skursta

Ženkliai sumažėjo kas trečio Lietuvos gyventojo pajamos, beveik tiek pat sako gyvenantys prasčiau nei per pirmąjį karantiną – rodo nevyriausybinių organizacijų užsakymu atlikta apklausa.
       2021-04-20 12:32:20

Seimas supaprastino sutikimo skiepytis tvarką

Seimas pritarė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo pataisoms (projektas Nr. XIVP-267(2), kuriomis apibrėžiam sutikimo skiepytis nuo užkrečiamosios, pandemiją sukėlusios ligos,
       2021-04-20 12:29:00

Dezinfekciniai skysčiai gali sutrikdyti sveikatą: kokių medžiagų vengti

Paviršiams dezinfekuoti skirtas skystis neturėtų būti naudojamas ant rankų, taip pat svarbu atidžiai perskaityti informaciją dezinfekcinio skysčio etiketėje, pataria chemikas.
       2021-04-20 12:16:13

Ministerija: valstybės valdomos įmonės neturi konkuruoti su privačiu verslu

Ekonomikos ir inovacijų ministerija Vyriausybei pateikė atnaujintą Valstybės valdomų įmonių (VVĮ) pertvarkos ir valdymo centralizavimo priemonių planą. Vyriausybė rytoj dar neketina jo svarstyti.
       2021-04-20 12:10:16

Iš ko susideda elektros kaina?

Nuosekliai atsisakant monopolinių elektros energijos tiekimo sąlygų ir kainų reguliavimo, kiekvienas Lietuvos gyventojas gali rinktis jam tinkamą elektros tiekėją. Iki 2023 m. vykstantis pokytis naudingas kiekvienam elektros vartotojui, nes būtent jis sprendžia iš ko ir už kokią kainą pirkti elektrą savo namams.
       2021-04-20 12:01:37

Jau galima įsigyti ekonomišką iš tinklo kraunamą hibridinį „Tiguan eHybrid“

„Tiguan“ – populiariausią „Volkswagen“ Europoje ir geriausiai parduodamą visureigį Baltijos šalyse – jau galima įsigyti ir su iš elektros tinklo kraunama hibridine pavara, kuri apjungia galingą elektros motorą bei 1,4 l TSI variklį.
       2021-04-20 11:43:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1138

Atlikus 19133 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1138. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-19 13:31:46

Ar paprastas skyrybų procesas iš tikrųjų didina skyrybų skaičių Lietuvoje?

Pagal statistiką, Lietuvoje išsiskiria beveik kas antra pora. Dažnai svarstoma, kad prie šios statistikos gali prisidėti skyrybas vykdančių kontorų žadamos greitos ir paprastos skyrybos arba net skyrybos internetu.
       2021-04-19 13:28:43

6 superproduktai, kurie pavasarį turi atsidurti kasdieniame valgiaraštyje

Pavasarį sveikesnės mitybos tendencijos dar labiau pastebimos. Prieš šiltąjį sezoną žmonės nori padailinti kūno linijas ir kartu jaustis žvalūs bei energingi.
       2021-04-19 10:20:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 594

Atlikus 8249 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 594. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-19 09:41:55

Anapilin iškeliavo garsus mikrochirurgas Kęstutis Vitkus

Šįryt Lietuva neteko garsaus šalies rekonstrukcinės ir plastinės mikrochirurgijos gydytojo, plastinės chirurgijos pradininko Lietuvoje prof. Kęstučio Vitkaus. Profesorius mirė eidamas 69-uosius metus.
       2021-04-19 09:34:43

Vilniuje – 9 nauji viešojo transporto maršrutai, 20 ekologiškų autobusų

Iki 2023 m. sostinės viešojo transporto parką papildys dar mažiausiai 22 nauji dujiniai arba elektriniai autobusai, kurie kursuos ir keleivius veš devyniais maršrutais periferinėse miesto teritorijose.
       2021-04-19 09:14:34

Žymios merginos dalinasi patarimais, kaip pasidaryti natūralų makiažą

Natūralus makiažas jau keletą metų iš eilės išlieka viena pagrindinių grožio tendencijų, o karantino metu, kuomet bendraujama tik technologijų pagalba, toks makiažas yra itin aktualus.
       2021-04-19 08:03:09

Įsirengiant saulės ar vėjo jėgainę būtina atkreipti dėmesį į prijungimo sąlygas

Nuolatos augant gyventojų ir verslo susidomėjimui įsirengti atsinaujinančių energijos šaltinių – saulės ar vėjo – jėgainę, bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) klientus ragina atkreipti dėmesį į svarbiausias elektrinių prijungimo sąlygas.
       2021-04-19 08:00:24

Ko dar galima laukti iš COVID-19?

Prof. Juozas Augutis, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius. Naujų atvejų prognozės Lietuvoje rodo, kad didinant vakcinavimo tempus atokvėpio nuo didelio naujų atvejų skaičiaus galime tikėtis birželio mėnesį.
       2021-04-18 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 733

Atlikus 13909 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 733. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-17 17:00:47

5 nauji įgūdžiai, kurie gali papildyti jūsų CV

Laiką namuose išnaudokite tikslingai. Pavyzdžiui, išmokite naujų įgūdžių ir įtraukite juos į savo gyvenimo aprašymą. Tam prireiks tik išmaniojo telefono arba kompiuterio, interneto ir šiek tiek motyvacijos.
       2021-04-17 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1276

Atlikus 19040 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1276. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-04-17 07:29:40

Nelaimingi atsitikimai darbe: ką svarbu žinoti darbdaviui ir darbuotojui

Nepriklausomai nuo Valstybinės darbo inspekcijos informacinio ir konsultacinio darbo rezultatų, parengtų rekomendacijų, inspekcinės veiklos, vis dar pasitaiko, kad žmonės žūsta statybose.
       2021-04-16 17:48:01

Nuolatinis karantino palydovas – akių sausumas

Karantino metu daugelis iš mūsų buvo priversti dirbti ir mokytis iš namų, gyvą bendravimą išmainyti į pokalbius vaizdo skambučiais.
       2021-04-16 14:30:17

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. įvedama nauja transporto priemonių savininkų sistema

Vyriausybei siekiant mažinti šešėlį automobilių versle ir apsaugoti automobilių pirkėjų interesus, nuo 2021 m. gegužės 1 d. pradės veikti nauja apskaitos sistema – bus fiksuojami visų transporto priemonių savininkai,
       2021-04-16 14:09:00

M. Skuodis: „Lietuvos paštas“ situaciją dėl siuntų skirstymo stabilizavo

Susisiekimo ministras konstatuoja, kad „Lietuvos paštas“ (LP) padėtį, skirstant išaugusį siuntų srautą, stabilizavo, tačiau visų suinteresuotų pusių lūkesčiai dar nėra patenkinti.
       2021-04-16 13:55:09

Benedikto kiaušinių diena: sugriaukime mitus dėl sunkumų ruošiant šį patiekalą

Balandžio 16-ąją minima Benedikto kiaušinių diena yra ypatinga šventė maisto gurmanams iš viso pasaulio. Šią dieną žmonės raginami išbandyti seniai daugumos pamėgtus priešpiečius, kuriems dažnai pagailima laiko.
       2021-04-16 13:45:35

Top 5 energetikos sektoriaus tendencijos: nuo virtualių elektrinių iki dronų

Apie vandenilį, kaip galimą ateities kurą, jau yra girdėję daugelis iš mūsų. Tačiau ateities energetika neįsivaizduojama ne tik be jo, bet ir be dronų, virtualių elektrinių ar masinio energijos kaupiklių naudojimo.
       2021-04-16 09:44:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti nauji koronaviruso atvejai: 1117

Atlikus 18687 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruotas naujų koronaviruso atvejų skaičius: 1117. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.