Straipsniai

Darnus transporto sistemos vystymas Vilniaus savivaldybei neįkandamas?

2021-09-27 16:32:24

Pastaruoju metu, pasiremiant skambiomis idėjomis apie automobilių taršos mažinimą, vykdomos gatvių rekonstrukcijos, t. y. Vilniaus gatvių siaurinimas. Tik pamirštama, kad gyventojus reikia ne prievarta ir sukeliamais sunkumais iškrapštyti iš automobilių, bet pirmiau sukurti tinkamas judėjimo alternatyvas.

Tarša priklauso nuo to, kiek laiko ir kokį atstumą važiuosime. Kuo labiau apsunkintas pravažiavimas, kuo daugiau kamščių - tuo didesnė tarša mieste.

Siekiame mažesnės taršos, bet savo veiksmais savivaldybė organizuoja dar didesnę taršą mieste ir sukelia dar didesnius nepatogumus miesto gyventojams.

Štai, J.Baltrušaičio/Laisvės prospekto gatvės einančios pro Vilniaus rajono polikliniką rekonstrukcijos pavyzdys. Tokios rekonstrukcijos rezultatai:

1. Gatvė susiaurinta tiek, kad sukelia problemų prasilenkiant, sukant į kiemus. Išvažiuojant iš kiemo - nepakankamas matomumas į gatvę. O automobilio "nosies" iškišti jau negalima - įvyks avarija. Tai - dabar, o kas bus žiemą?

2. Rekonstrukcijos metu sumažėjo vietų skaičius, kur galima pastatyti automobilius. Užstatomi įvažiavimai, šiukšlių konteineriai.

3. Prie namo, pažymėto J.Baltrušaičio 11 numeriu, įvažiavimo suformuota duobė, tad žiemos metu, užšalus vandens nutekėjimo kanalui, formuosis didžiulė bala.

Beje, didžiulę balą šioje gatvėje suformavo ir pakelta pėsčiųjų perėja prie "Senukų" prekybos centro. Problemų nebuvo kol nebuvo investicijų. Gatvėje buvo tolygus nuolydis ir vanduo be problemų nubėgdavo. O dabar, kai lyja, net vasarą neišmaudytam sunku praeiti šaligatviu dėl transporto judėjimo. Pinigai į balą...

4. Prie Vilniaus rajono poliklinikos panaikinta pėsčiųjų perėja vedusi tiesiai link įėjimo. Nepatogu.

5. Skirtos didelės lėšos "įsisavintos", bet labai gaila, kad tie pinigai buvo skirti jau buvusios geros asfalto dangos pjaustymo, griovimo darbams. Tuo tarpu mieste yra tiek daug vietų, kurios niekaip nesulaukia naujo asfalto ir šaligatvių ar bent remonto.

Suprantama, kad gerais norais kelias į pragarą grįstas. Automobilių yra tiek kiek yra ir, kol visuomeninis transportas visai nepatrauklus, jų nemažės.

O visuomeninis transportas tikrai nepatrauklus. Be abejonės - pandemijos veiksnys ne paskutinis. Jos metu visuomeninis transportas turi važiuoti dažniau, o daroma atvirkščiai. Nuo "Senukų" prekybos centro 3G autobusas rytais būna prikimštas kaip silkių statinė. Tas pats ir vykstant iš miesto centro vakarinio piko metu. Pačios geriausios sąlygos apsikeisti turimais virusais.

Silkėmis būti nenorime, pabandykime į miesto centrą nuvažiuoti dviračių taku. Nuo Pašilaičių link Šeškinės važiuojam beviltiškai susenusiu suskeldėjusiu dviračių taku. Prie Šeškinės poliklinikos - naujas šaligatvis. Dabar jau visai siauras, meistrai pamiršo pažiūrėti, kad ta vieta miesto dviračių žemėlapyje pažymėta dviračių taku.

Per Šeškinę - judam, o toliau...? Nesiseka. Normalaus dviračių tako nėra. Per parką - tako asfalto danga visai nelygi, reikia remonto, o dabar tas takas visai uždarytas. Ukmergės gatve - labai siauras šaligatvis, plytelės išsiklaipę, pavojinga, reikia remonto.

Gal išsikviesti pavežėją, kad nuvežtų į Vilniaus centrą? Bet tai jau išbandyta - vairuotojas keikia eismą miesto centre, o dėl ratais nuvažiuojamo didelio atstumo, susidarančių kamščių auga tarša ir kelionės kaina.

O gal į Vilniaus miesto centrą galima nuskristi dronu? Hmm... ką aš čia prifantazavau... Dar ne šiandien.

Ar galima mesti automobilius tokioje situacijoje? Tikrai dar ne.

Tokiu atveju ir Vilniaus savivaldybės (meras Remigijus Šimašius) investicijas reiktų pirmiau nukreipti naujos alternatyvios susisiekimo infrastruktūros sukūrimui ar bent esamos remontui, o tik po to investuoti (kitaip pavadinus: mesti pinigus į balą) į automobiliams skirtos ir dar geros infrastruktūros griovimą? O šiuo metu atliekami savivaldybės darbai visai ne tokie, kokių reikia, ne laiku ir visai ne reikiamose vietose.

Nors lėšų skyrimas dar tinkamos infrastruktūros griovimui ir abejotinos naujos vertės kūrimui gali būti pateisinamas tik tuo atveju, kai pinigų yra per daug ir visi kiti infrastruktūros remonto ir vystymo klausimai mieste jau išspręsti. O iki to mums dar labai labai toli.

Ar tikrai darnus transporto sistemos vystymas Vilniaus savivaldybei neįkandamas? O gal trūksta noro įsigilinti į atokesnių Vilniaus vietų gyventojų realias problemas? O gal prioritetas - kai kurių neišmanėlių fantazijos?

Šis straipsnis peržiūrėtas 9023 kartus. Komentuojame:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:2022-04-11 21:09:56 / Kam ministras

Kartu ministras atkreipė dėmesį į R. Šimašiaus inicijuotą Vilniaus gatvių siaurinimą.

„Jeigu reikėtų karinį dalinį su sunkiąja technika greitai perdislokuoti per Vilniaus miestą (tuo atveju jei kitų kelių neliktų) – daug gatvių (kalbu ne apie Senamiestį) jau nebebūtų pravažiuojamos. Per daug susiaurintos. Norint įsukti/pasukti, tektų važiuoti per viduryje gatvių pasodintus medžius ir krūmus, išardyti dirbtines kliūtis. Sakysite tai smulkmena? Nemanau.

Jei reiktų nusileisti didesniam sraigtasparniui su pastiprinimu specialioje aikštelėje prie Baltojo tilto – ji per maža, lyg netyčia apsodinta medžiais (tikėtina, kad jie augs). Smulkmena? Nemanau“, – rašė A. Anušauskas.

„Reikia kariuomenės sraigtasparniui į Santariškes atgabenti donoro širdį – leidžiamasi vienintelėje aikštelėje, transporto žiedo viduryje. Ar miestas galvojo apie kitų galimybių sudarymą? Gal galvojo, bet aš apie tai negirdėjau. Taigi, ar skusimės ar barzdas auginsim, tai dar nereiškia sovietizmo. Dirbkim savo darbus. Pageidautina – gerai“, – pridūrė krašto apsaugos ministras.

2022-02-09 09:16:34 / Rezultatas

Štai ir gatvių pertvarkos, apie kurią buvo vasarą rašoma punkte Nr. 3, rezultatas. Kokius "specialistus" Remigijaus Šimašiaus valdoma savivaldybė samdo, kad rezultatai yra būtent tokie? Juk dar vasarą net ne specialistui buvo aišku, kad bus apsunkintas išvažiavimas iš kiemo, suformuota bala:

Ir šitas "vandeningas rezultatas", beje, pasiektas už Vilniaus gyventojų pinigus. Visų mūsų pinigai - balos suformavimui ir normalaus eismo gadinimui. Gėda Remigijaus Šimašiaus valdomai Vilniaus savivaldybei ir tokiems gatvių pertvarkų vykdytojams.

2021-12-19 15:01:52 / Ričardas

Judrioji darna, ar kaip tenai vadina. Darnusis jaudumas?

Žodžiu, kažkam jau neatlaikė nervai ir tą žiedinę sankryžą naktį truputį pataisė. Matyt, negalėjo posūkio padaryti - tai nepatingėjo padirbėti ir perkėlė krūvą savivaldybės paliktų šiukšlių į šonus, kad netrukdytų žmonėms.

Beje, kai prieš kokią savaitę tenai važiavau, tai jau želdinių plotai buvo išvažinėti kiaurai. Vieta, kur kamščių kadaise nematydavau, dabar užsikimušusi būna beveik visą dieną.

Deja, nuotraukos labai sunkiai perteikia tą vaizdą - kol nepamatai gyvai, sunku suprasti, kad tenai realiai net su lengvąja mašina važiuojant, jau reikia pastangų.

Ši nepravažiuojama žiedinė sankryža buvo sukurta, dirbtinai susiaurinant dviejų keturių juostų gatvių (Naugarduko ir Vytenio) sankryžą iki to lygio, kad susikirtime gavosi dvi siauros dvijuostės gatvės, padarytos taip, kad netgi be jokio žiedo tenai sunku pravažiuoti. Padarius žiedą, bet kokiam ilgesniam transportui pasidarė įmanoma važiuoti nebent tiesiai.

Už nuotrauką ačiū Liuda Mila.

2021-12-14 19:10:20 / Ricardas

- Sakykite, o kaip dėl gatvių siaurinimo, kodėl tai darote?
- Mes nesiaurinom gatvių, nei vienos gatvės nesiaurinom
- Tai kad siaurinote, daugybė žmonių skundžiasi apie nepravažiuojamai susiaurintas gatves.
- Ne, nei vienos nesiaurinom, nu pasakykite nors vieną kurią siaurinom?
- Algirdo, Naugarduko, Vytenio, dar ir kitas gatves...
- Nu argi ten gatvė susiaurėjo? Atstumas tarp namų koks buvo, toks ir liko. Tai argi nors vieną gatvę susiaurinome?

2021-11-17 17:26:46 / Linas

Vilnius pats didžiausias ir judriausias miestas Lietuvoje, iš tikrųjų neretai parodydavęs pavyzdį, kaip dalykus tvarkyti naujai. Bet čia su eismu yra kažkokia krizė. Ne veltui aptardami temą, sakome – karas prieš vairuotojus.

2021-10-28 16:17:24 / Vaidotas

Kokia dar žiema? Šiandien ryte vos į avariją nepatekau. Nieko nesimato išvažiuojant nei iš kairės nei iš dešinės. Atsiųskit tą gatvių projektuotoją, kad pats kartu su meru Remigijumi Šimašiumi pravažiuotų per tokią susiaurintą savo nesąmonę.

2021-10-26 10:01:11 / Vytas Kavaliauskas

Šimašiui galim pasakyti AČIŪ. Palaukit, brangieji, bus dar ir žiema. Ši gatvelė valoma 65-oj vietoj gatvių valymo eilėje. Bus "smagu" išvažinėti iš garažo. Juk matomumas iš dešinės ir kairės yra nulinis. Turi iškišti auto priekį, kad pamatyti atvažiuojantį automobilį. Tada bus staigiai stabdoma ir UPS.

2021-10-21 09:07:31 / Ričardas Savukynas

Merui kažkas pakiša priešistorinį važiuojamųjų juostų plotį ir pasako, kad dabartinės juostos per plačios, nes yra pusantrinės (pusantrinės juostos yra standartas maždaug nuo kokių gal 1950 metų), o tada meras sugalvoja siaurinti magistralinių gatvių juostas, kad jos būtų kaip toje praeityje, kai 1000 gyventojų tekdavo 3 mašinos ir 5 arkliais traukiami vežimai.

Ir tada pradeda pas save pasakoti, kad pas mus gatvės per plačios ir eismo juostos per plačios ir kitokias blėnis, apie tai kaip gatves reikia siaurinti ir taip toliau.

Sorry, Remigijus Šimašius, tu jau ne nusišneki, tu kliedi. Gal tu jau eik iš politikos kur nors pailsėt, nes viskam yra ribos.

2021-10-18 16:22:45 / Marius

Apie eismą Vilniuje turiu daug klausimų.... 1. Kodėl iki šiol nėra nusukimo šalia Porsche centro Tūkstantmečio gatvėje į Dariaus ir Girėno. Dabar autobusas važiuodamas į stotį per Panerių gatvę sustoja ties 7 šviesaforais, važiuodamas per Dariaus ir Girėno gatve sustotų tik ties dviems? 2 Kas per nesąmonė su Titnago gatve?? Beveik neapgyvendinta ir pramoninė gatvė paversta ale "saugia"... Eismo juostos gerokai susiaurėjo ir dabar išsukantys iš tenais esančių pastatų rizikuoja papulti į avariją dėl ant gatvės besiparkuojančių automomobilių - nebesimato atvažiuojančių automobilių. taip pat, kodėl 2 eismo juostų nusukimas iš Savanorių į Titnago g. perdarytas į susiaurintą vienos eismo juostos vienpusį judėjimą? Juk ten galima buvo padaryti bent jau lengviesiems automomobiliams 1 juostą, kuria būtų galima iš Titnago gatvės patekti į Savanorių pr. Kauno link. 3. Kas suprojektavo Pavilnionių - Gileikių gatvių sankryžą, kurioje miesto autobusai neturi pakankamai vietos "išlaužti" posūkį...? Kas apskritai ten padaryta? Kai Ermitažas atvers duris - Pašilaičių gyventojai asmeniškai turėtų padėkoti už tuos gatvių zigzagus aplink naująją Rimi parduotuvę. Kitame Rimi gale Gileikių-Justiniškių-Gabijos pseudo-sankryža yra apskritai nesusipratimas. 4. Ar Talino gatvė gali kada nors sulaukti šaligatvių? 5. Kada atitrauksite Oslo gatvėje įvažiavimą į Depo parduotuvę? Dabar ten 3 juostos susiaurėja į 2 ir po 10 metrų tampa vėl 3 juostos...

Daugiau naujų straipsnių
       2022-01-12 14:21:32

Kuo televizijos antenos geriau nei internetinė televizija IPTV?

Šiame technologijų laikmetyje egzistuoja įvairios televizijos technologijos. Visos jos leidžia televizijos žiūrovams mėgautis įvairiu informaciniu ir pramogų turiniu. Tačiau jos turi ir išskirtinių savybių.
       2021-11-03 06:58:04

Apie teatrą paprastai. Scenos užkulisiai

Teatras mums visada asocijuojasi su aktoriais. Taip, režisierius ir jie čia svarbiausi. Bet šį kartą ne apie juos. Teatras yra gerokai didesnė sąvoka. Tai - organizacija, kuri turi daug funkcijų ir komandos narių.
       2021-10-15 09:50:43

LRT televizijos dažniai

LRT televizijos dažniai. LRT televiziją matyti gali visi antžeminės televizijos DVB-T žiūrovai, priimantys signalą TV antenų pagalba. Čia rasite informaciją apie LRT siuntimo dažnius ir kanalus.
       2021-10-07 09:01:29

Nerodo palydovinė ar antžeminė televizija: ar jau kviesti antenų meistrą?

Dažnai sulaukiu skambučių dėl kylančių televizijos problemų. Deja, ne visada dėl to būna kalta televizijos antena, priedėlis ar jungiamieji kabeliai.
       2021-06-24 11:43:18

Pirmojo DVB-T siųstuvų tinklo dažniai. Tinklu siunčiamos lietuviškos TV programos

TV žiūrovams pateikiami pirmojo DVB-T siųstuvų tinklo dažniai visuose Lietuvos miestuose. Po paskutinio dažnių keitimo visi dažniai virš 700 MHz atlaisvinti 5G interneto plėtrai. Siunčiamos TV programos: LNK, TV6, BTV, TV3, Info TV, 2 TV, TV1, TV8, Lietuvos rytas TV, Current Time, Delfi TV.
       2021-06-10 14:21:35

Televizijos antenų montavimas. Pagalba televizijos priėmimo, IT klausimais.

Turiu 20 metų patirtį televizijos priėmimo srityje. Dirbu Jums ir kviečiu naudotis mano paslaugomis įrengiant antenas nemokamoms (nėra abonentinio mokesčio) TV programoms. Televizija, radijas, internetas keičia mūsų gyvenimą.
       2021-04-23 09:02:59

Vilniaus, Klaipėdos ir Biržų regionuose bus keičiami televizijos DVB-T dažniai

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) informuoja, kad 2021 m. gegužės–birželio mėn. planuojama keisti skaitmeninės antžeminės televizijos DVB-T dažnius Vilniaus, Klaipėdos ir Biržų regionuose,
       2021-04-19 06:44:14

Pietryčių Lietuvai – Lenkijos televizijos programos

Pietryčių Lietuvoje per eterinės televizijos tinklą retransliuojamas TV kanalas lenkų kalba „TVP Wilno“. Kanalas „TVP Wilno“ retransliuojamas nemokamai, nekoduotu signalu greta 5 nemokamų nekoduotų Lenkijos TV kanalų, kurie šiame regione retransliuojami nuo 2018 metų gegužės.
       2021-04-06 18:00:54

Šiuolaikiniai televizoriai, TV programos eteryje ir TV antenų montavimas

Apsilankę televizorių parduotuvėje nustembame: kokie dideli dabar televizorių ekranai. Ir daugumos televizorių pirkėjų pasirinkimu dažniausiai tampa didelio ekrano televizorius, sugebantis atkurti 4K raiškos ar net 8K raiškos vaizdą.
       2021-03-15 10:17:26

Nemokamos naujienos. Nemokamos televizijos programos

Puslapis internete www.tvnaujienos.lt pasipildo vis didesniu informacijos, naujienų kiekiu. Jas visas galite skaityti nemokamai. O, įsirengę vietinės DVB-T ir palydovinės DVB-S2 televizijos antenas, galite žiūrėti TV programas nemokamai.
       2021-02-12 07:11:19

Pirksime internetu arba: į pagalbą WEB puslapių dailidėms

Po to kai gavau penkis kilogramus pažaliavusių bulvių ir gabalą lašinių vietoje šaltai rūkyto kumpio, pradėjau galvoti apie maisto produktų pristatymo kompanijos pakeitimą, nors gal ir bus kiek brangiau. Na maniau, jei jau šį puslapį suprogramavau, tai elektroninėje parduotuvėje užsiregistruoti sugebėsiu.
       2021-02-08 07:53:49

Palydovinės antenos - suprantamai apie jas

Geriausia televizijos signalo priėmimo įranga yra palydovinės televizijos DVB-S2 antena. Transliaciją ji priima ne iš ant žemės esančio televizijos bokšto, bet iš palydovo. Tai yra didelė konstrukcija, kainuojanti kelis kartus daugiau nei antžeminės televizijos DVB-T lauko antena.
       2020-11-20 14:25:23

Kodėl krečia kompiuteris?

Dažnai kyla klausimas: kodėl, prisilietus prie kompiuterio korpuso, krečia elektros srovė? Toks pat klausimas gali kilti ir apie televizorius ar kitą elektroninę įrangą, kuri turi impulsinius maitinimo šaltinius.
       2020-10-31 07:51:56

Paspirtukai, automobiliai ir pėstieji. Kaip sugyventi?

Kai esi pabuvęs visų paminėtų eismo dalyvių kailyje, pradedi geriau suprasti kur yra probleminės vietos. Šiame straipsnelyje kiek detaliau apžvelgsime eismo problemas iš paspirtuko vairuotojo pusės.
       2020-10-29 17:17:26

Kaip prijungti lemputę su dviem jungikliais?

Tai ne taip jau sudėtinga, bet būtina, kad tarp jungiklių būtų pravestas laidas, bent į vieną jungiklį atvesta įtampa ir bent iš vieno nuvestas laidas į lemputę. Reikalingi du 3 kontaktų perjungiantys jungikliai.
       2020-10-08 10:50:16

IPTV paskutinės vystymosi tendencijos

Interneto greitaveika nestovi vietoje ir jos augimas leidžia vis stipriau jaustis IPTV paslaugų tiekėjams ir jų paslaugų vartotojams. Buvo įprasta, kad televizijos paslaugas savo vartotojams teikia tinklo turėtojas. Dabar auga ir TV tiekėjų skaičius, kurie neturi savo interneto tinklų, tačiau teikia paslaugas visiems interneto vartotojams.
       2020-09-19 10:42:11

Ar Lietuvoje bus dar vienas mobiliojo ryšio operatorius?

Pastaruoju metu kyla diskusijos dėl valstybės ryšio priemonių valdymo efektyvumo, dubliavimo, tolesnio vystymo modelio. Diskutuojama ir apie Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos valdymo modelio pakeitimą.
       2020-09-12 08:09:42

Antžeminės televizijos DVB-T antenų tipai pagal stiprinimą

Tai TV antenos be stiprintuvo ir antenos su stiprintuvais. Bet visos antenos dar pasižymi ir savo signalo stiprinimo savybėmis. Ne visais atvejais parduotuvėje reikia prašyti "stipriausios" antenos.
       2020-09-12 07:54:59

Antžeminės televizijos DVB-T antenų tipai pagal pastatymo vietą

Antžeminės televizijos antenos paprastai skirstomos pagal įrengimo vietą, signalo stiprinimo tipą ir priimamų dažnių diapazoną. Čia apžvelgsime TV antenų klasifikaciją pagal pastatymo vietą.
       2020-09-12 07:03:34

Televizijos programos Rusijoje

Rusija TV programas transliuoja DVB-T2 skaitmeniniu standartu. Pasienio gyventojai gali pasmalsauti ir realiai pamatyti kokios programos yra rodomos. Tačiau, jei Lietuvoje TV programas žiūrite DVB-T televizoriumi ar priedėliu, tai kaimyninės šalies Rusijos TV programų galite ir nematyti.
       2020-08-15 10:05:43

FM radijo stotys visoje Lietuvoje: detali informacija

Visos Lietuvos radijo stotys vienoje lentelėje. Ji Jums padės tais atvejais, kai norite stotį išgirsti ne tik tame mieste, kur ji yra. Kuo didesnė galia, kuo aukščiau yra antena, tuo toliau girdima stotis.
       2020-08-11 08:55:39

Netikėtas vasaros atradimas: botanikos sodas Traupyje

Ši vasara išskirtinė tuo, kad daugelis ją praleidome Lietuvoje. Kai keliaujame, dažnai žinome kur norime nuvykti ir ką pamatyti. Buvome nuvykę į Traupį, Anykščių rajone, kur buvome nustebinti čia esančio botanikos sodo.
       2020-08-06 18:50:31

Palangoje transliuojančių FM radijo stočių dažniai

Lentelėje pateikiami Palangoje veikiančių radijo stočių dažniai FM diapazone. Kai kurios stotys gali būti girdimos ir gretimose vietovėse.
       2020-07-03 06:52:17

Parduoda tai, ko neturi. Arba verslo subtilybės

Šokiruojanti frazė, bet tai realybė Lietuvos internetinėje prekyboje. Vienoje žinomiausių internetinių parduotuvių, gražiu mažo šoklaus gyvūno vardu, jau antrą kartą iš eilės susiduriu su tokiu atveju. Pirmas kartas - monitorius, antras kartas - elektrinis paspirtukas.
       2020-05-17 08:49:18

Kabinsime televizorių ant sienos. Kokius kabelius atvesti?

Jei bute ar name vyksta remontas, tai pats geriausias laikas rasti atsakymus į kylančius klausimus. Vėliau, kai televizorius jau bus ant sienos, bus sunkiau gražiai tvarkytis su kabeliais.
       2020-04-16 17:00:42

ŽINIŲ RADIJO programos dažniai Lietuvoje

Lentelėje pateikiami Lietuvoje veikiančių ŽINIŲ RADIJO programos radijo stočių dažniai FM diapazone. Kai kurios ŽINIŲ RADIJO stotys gali būti girdimos didesniu atstumu lyginant su mažesnės galios stotimis.
       2020-04-14 08:14:47

GOLD FM radijo programos dažniai Lietuvoje

Lentelėje pateikiami Lietuvoje veikiančių GOLD FM radijo programos radijo stočių dažniai FM diapazone. Kai kurios GOLD FM stotys gali būti girdimos didesniu atstumu lyginant su mažesnės galios stotimis.
       2020-04-14 08:14:47

EUROPEAN HIT RADIO programos dažniai Lietuvoje

Lentelėje pateikiami Lietuvoje veikiančių EUROPEAN HIT RADIO programos radijo stočių dažniai FM diapazone. Jei gyvenate toliau nuo minimų miestų, EUROPEAN HIT RADIO priėmimui gali tekti naudoti išorinę anteną. Patikrinkite iš kurio miesto signalas yra stipresnis.
       2020-04-14 08:14:47

Radijo stoties KELYJE programos dažniai Lietuvoje

Lentelėje pateikiami Lietuvoje veikiančių Radijo stoties KELYJE radijo stočių dažniai FM diapazone. Jei gyvenate toliau nuo paminėtų miestų, Radijo stoties KELYJE priėmimui gali tekti naudoti išorinę anteną. Patikrinkite iš kurio miesto signalas yra stipresnis.
    Daugiau ankstesnės informacijos:  1  2
* Straipsniai, esantys šiame puslapyje, gali būti publikuojami kituose puslapiuose nurodant informacijos šaltinį www.tvnaujienos.lt aktyvia interneto nuoroda.