Naujienos

Pranešėjai iš „Tesla“, „Uber“, IBM ir „The Next Web“ - konferencijoje Vilniuje

2016-04-29 18:03:44

Gegužės 5-6 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose „Versli Lietuva“ ketvirtus metus iš eilės greta LOGIN konferencijos organizuoja startuolių, technologijų ir inovacijų renginį „LOGIN Startup Fair“.

foto

- Nemokama konferencija su tuzinu aukštas pareigas tokiose kompanijose kaip „Tesla“, „Uber“, IBM, „The Next Web“ ar „Vinted“ einančių pranešėjų;

- 50 perspektyviausių Lietuvos ir kaimyninių startuolių prisistatymas ir konkursas;

- Pažintis su visais svarbiausiais Lietuvos techninės kūrybos bendruomenės dalyviais;

- Galimybė konstruoti įrenginius patiems;

- „Uber“ ir „Startup.lt“ akceleratoriaus profesionalų vedama meistriškumo mokykla;

- ir daugybė kitos veiklos.

Visa tai - „LOGIN Startup Fair“ renginyje. Jo dalyviams įėjimas bus visiškai nemokamas, norint patekti į svarbiausią startuolių ekosistemos metų renginį nebus reikalingi greta vyksiančios LOGIN konferencijos bilietai. Kviečiame susipažinti su šių metų „LOGIN Startup Fair“ programa.

„LOGIN Startup Fair“ lankytojų laukia visų laikų stipriausia pranešėjų komanda. Tarp ryškesnių konferencijos žvaigždžių – automobilizmo ir energetikos ateitį perrašančios kompanijos „Tesla“ mechaninio dizaino inžinierius Jason Roesslein. Jis apie tvaraus rytojaus kūrimą su energetikos ir transporto inovacijų pagalba. O IBM vyr. technologė Susann Koehane kalbės apie tai, kad jau 2040 metais vyresnių žmonių pasaulyje pirmą kartą istorijoje turėtų būti daugiau nei jaunimo. Taigi internetas, technologijos ir išmanieji įrenginiai įgis naują vertę senstančioje visuomenėje. Ant scenos stos ir Martijn Scheijbeler, įtakingos technologijų žiniasklaidos ir renginių kompanijos „The Next Web“ rinkodaros vadovas. Jis papasakos, kaip šiuolaikiniai įrankiai analizuoja interneto portalus ir pažers patarimų, kaip įmonėms sudominti tarptautinę žiniasklaidą. Tarp „LOGIN Startup Fair“ konferencijos pranešėjų iš Lietuvos turėsime ir Mindaugą Mozūrą, sėkmingiausio, apie 50 mln. EUR investicijų pritraukusio Lietuvos startuolio „Vinted“ technologijų vadovą. Jis ketina išsklaidyti mitą, kad vien technologijos gali išgelbėti verslą. Apie kūrybinę ekonomiką diskutuos Skinner Layne, mokymosi programos „Exosphere“ vadovas, teigiantis, kad ateityje ir netgi jau dabar svarbiausia žmonių savybė yra gebėjimas mokytis naujų dalykų. Kiti konferencijos pranešėjai kalbės apie moteris technologijų versle, mobiliąsias technologijas, dabarties ir ateities verslumą, dirbtinį intelektą ir kitas temas. Kviečiame apsilankyti! Nemokama, DNB banko pristatoma konferencija vyks anglų kalba, o norint joje dalyvauti „LOGIN“ bilieto nereikės.

Šių metų „LOGIN Startup Fair“ naujovė – techninės kūrybos zona „Hardware District“, kurioje prisistatys ir keliolika kūrybinių dirbtuvių surengs pagrindiniai šios bendruomenės žaidėjai: „Green Garage“, „Padirbtuvės“, „Technariumas“, „Meškėnų laboratorija“, „Robotikos mokykla“, „KTU StartupSpace“, „BHV Generator“ bei „Linkmenų fabrikas“.

Lietuvoje visais laikais buvo didelės ir gyvos programinės įrangos ar žaidimų kūrimo bendruomenės (ir kompanijos), tačiau pastaraisiais metais ėmė ryškėti ir techninės įrangos („hardware“) kūrimo mada. Sostinėje ir Kaune išdygo naujų, modernių techninės kūrybos erdvių, į techninę įrangą vis daugiau dėmesio kreipia investuotojai, daugėja techninės kūrybos „hakatonų“ - savaitgalio renginių, per kuriuos sukuriamas produkto prototipas. Vieną tokių renginių serijų – „Hacker Games“ kūrėjų žaidynes Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – organizuoja ir „Verslios Lietuvos“ „Startup Lithuania“ komanda.

Taigi viso „LOGIN Startup Fair“ metu lankytojų lauks pažintis su Lietuvos techninės kūrybos pirmūnais bei jų darbais bei tuzinas įvairių dirbtuvių, kuriose bus galima kurti ir konstruoti patiems: organizuojamos šilkografijos, fizikos-chemijos, medžio apdirbimo, LED šviestuvo gamybos, 3D spausdinimo, CNC frezavimo, mestukų gamybos, greitojo prototipavimo, binauralinio garso, netgi blynų spausdinimo taikant CNC ir daugybė kitų dirbtuvių. Laukiami tiek vaikai, tiek suaugusieji!

Ir visam tam taip pat nereikia LOGIN bilietų - ateikite ir kurkite. Gal šiose dirbtuvėse atrasite savyje tūnantį techninio kūrėjo talentą!

Kita naujovė šiųmečiame „LOGIN Startup Fair“ – tiek startuoliuose, tiek kitose inovatyviose kompanijose dirbantiems įvairių sričių profesionalams skirta meistriškumo mokykla. Joje praktinius seminarus ves pavežėjimo paslaugų bendrovės „Uber“ ir startuolių akceleratoriaus „Startup.lt“ profesionalai. Meistriškumo mokyklos lektoriai dviejų valandų trukmės užsiėmimuose su nedidelėmis dalyvių grupėmis dalinsis savo patirtim tokiose srityse kaip naujų produktų paleidimas naujose arba esamose rinkose, spartusis samdymas, „techninės skolos“ valdymas, verslo plėtra užsienyje, prototipo vertimas tvariu verslu ir kitomis.

Dalyvavimas „Uber“ ir „Startup.lt“ meistriškumo mokykloje bus mokamas, vienas užsiėmimas kainuos 10 EUR. Bilietus galima įsigyti per „LOGIN“ konferencijos bilietavimo sistemą.

Nepaisant turtingos programos kiekvienam lankytojui, „LOGIN Startup Fair“ pavadinimas sufleruoja, kad renginyje didelis dėmesys bus skirtas startuoliams. Išties, renginyje dalyvaus per 50 perspektyviausių startuolių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos. Lietuvos startuolių ekosistemai atstovaus tokie vardai kaip nanopalydovų technologijų ir sprendimų įmonė „NanoAvionics“, išmanioji sistema žemės ūkiui „Farmis“, „SideWalk“ robotas, „TableAir“ išmanusis stalas ir daugybė kitų. Startuolių zoną remia ir startuoliams padės sėkmingiausia Lietuvos jauna kompanija „Vinted“. Startuoliai renginyje ne tik prisistatinės ir susitikinės su investuotojais, bet ir varžysis prisistatymų (angl. „pitch“) konkurse dėl TRINITI advokatų kontoros įsteigto 6.000 EUR prizų fondo.

Kalbant apie investuotojus, jų šįkart į renginį atvyksta apie 50, jie atstovauja tokiems pasauliniams fondams kaip „Intel Capital“, „Passion Capital“, „Techstars“, „Paua Ventures“ ir daugelį kitų. „LOGIN Startup Fair“ organizatorės Rimantės Ribačiauskaitės teigimu, toks gausus užsienio investuotojų būrys yra neeilinė proga mūsų startuoliams sulaukti vertingų bendradarbiavimo ir investicinių pasiūlymų, nes vietinio rizikos kapitalo rinkoje pastaruoju metu juntama tam tikra pauzė. Užsienio investuotojų susidomėjimas renginių liudija ir apie kokybinį Lietuvos startuolių ekosistemos šuolį per pastaruosius metus.

„LOGIN Startup Fair“ yra Europos Komisijos Single Market Forum iniciatyvos dalis. Renginį palaiko LR Ūkio ministerija.

Konferencijos programa:

Gegužės 5 d.

Laikas Tema Pranešėjas

10:00-10:30 Opening remarks Marius Skarupskas, Rūta Pentiokinaitė
10:30-11:00 Vilnius Tech Map Remigijus Šimašius, Mayor of Vilnius
11:00-11:30 What 500K articles have to say about the reality of tech news today Martijn Scheijbeler, The Next Web
11:30-12:00 Future of Work: 5.0 Kayvan Nikjou, Challengers
12:00-12:30 Rise of the Connected Consumer – Mobile disrupts all, governments included Roy Gunter, Mobility Ventures
12:30-13:30 Startup Battle Semifinal I
13:45-14:30 Engineering for Engineering's Sake Mindaugas Mozūras, Vinted
14:30-15:30 Startup Battle Semifinal II
15:45-16:30 Aging Population and the Internet of Caring Things Susann Keohane, IBM
16:30-17:30 Startup Battle Semifinal III

Gegužės 6 d.

Laikas Tema Pranešėjas

9:00-10:00 Why to become an entrepreneur? Tal Catran, TC Holdings
10:00-11:00 Why is Artificial Intelligence hard? Daniel Hulme, Satalia
11:00-12:00 Cleantech Jason Roesslein, Tesla
12:00-12:30 Women in Tech - Facts, Figures and the Future Tal Tochner, Tel Avi Capital
12:30-13:00 Legal aspects of startups Chris Grew, Orrick and Lina Sabaliauskas, Triniti
13:00-14:00 Startups Are Dead: How Entrepreneurs Can Thrive in the Unicorn Apocalypse Skinner Layne, Exosphere
14:00-14:30 Women in tech Linda Aiello, UBER
14:30-15:30 Investors Panel
17:00-18:00 Startup Battle Finals LOGIN Main Stage

Meistriškumo mokyklos programa:

UBER

Laikas Masterclass

Gegužės 5, 10:00 - 12:00 Launching new products in new and/or existing markets - Enn Metsar
Gegužės 5, 12:00 - 14:00 Uber for X: build your own! - Nicolas Buteau
Gegužės 5, 14:00 - 16:00 Engineering at Hypergrowth - Vaidas Zlotkus
Gegužės 6, 10:00 - 12:00 Recruiting At Speed - Linda Aiello
Gegužės 6, 12:00 - 14:00 How a strong design philosophy can help you tackle complex challenges - Joost van der Ree
Gegužės 6, 14:00 - 16:00 Managing Technical Debt - Povilas Balzaravicius

Startup.lt

Laikas Masterclass

Gegužės 5, 10:00 - 12:00 Talent Mapping within a growing organisation - Nicolas Blier
Gegužės 5, 12:00 - 14:00 Design process powered teams - Tautvydas Gylys
Gegužės 5, 14:00 - 16:00 B2B Marketing Essentials: Generating & Sustaining Business - Nils Michaelis
Gegužės 6, 10:00 - 12:00 Scaling your business overseas! - Mik Stroyberg
Gegužės 6, 12:00 - 14:00 Turning your hardware prototype into viable business - Aleksander Tonnisson & Indrek Rebane
Gegužės 6, 14:00 - 16:00 How to setup a dealer network for hardware startup - Jean-Baptiste Daguene

Iki susitikimo „LOGIN Startup Fair“! Primename, kad startuolių ir kūrybingų žmonių šventė bus visiškai nemokama, norint į ją patekti nereikės greta vyksiančios „LOGIN“ konferencijos bilietų.

Komentuojame šią naujieną:

Jūsų komentaras

Jūsų vardas:


Jūsų kontaktai:


Fotorebuso atsakymas:


rebusas
Jūsų komentaro tekstas:Daugiau naujų naujienų
       2021-03-07 11:15:51

Siuntos Lietuvoje jau gabenamos naudojant degalus iš atliekų

Logistika ir transportas yra vienas iš didžiausius šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekius išmetančių sektorių pasaulyje. Siekdamos sumažinti daromą poveikį klimato kaitai, logistikos įmonės ieško įvairių būdų sumažinti išmetamų teršalų kiekius:
       2021-03-07 09:39:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruota 390 naujų koronaviruso atvejų

Atlikus 5398 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruota 390 naujų koronaviruso atvejų. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-03-07 07:52:20

Profesorius Vytautas Kasiulevičius apie COVID-19 anglišką atmainą

"Savaitė. Angliškoji SARS-CoV-2 atmaina B.1.1.7 įsitvirtina Europoje. Vokiečiai ir prancūzai tai atvaizdavo savo ataskaitose. Šiose šalyse jau pusė Covid-19 atvejų sudaro angliška atmaina."
       2021-03-06 09:39:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti 473 nauji koronaviruso atvejai

Atlikus 8226 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruoti 473 nauji koronaviruso atvejai. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-03-06 07:40:35

Nauji karantino atlaisvinimai: leidžiamos veiklos atvirose erdvėse

Įsigaliojus Vyriausybės sprendimui, nuo šeštadienio atnaujinamos sporto, laisvalaikio ir kultūros veiklos atvirose erdvėse, leidžiami renginiai, kurių metų neišlipama iš automobilio.
       2021-03-05 14:35:54

Lietuviai vis aktyviau domisi maisto tausojimo idėjomis

Vis aktyviau pasaulyje kalbant apie maisto tausojimo naudą, šiai idėjai nelieka abejingi ir lietuviai. Maisto švaistymas yra viena didžiausių šiuolaikinių vartotojų problemų, o norint jai užkirsti kelią, dažnai užtenka pradėti nuo savo virtuvės.
       2021-03-05 11:45:06

Matvei Linov apie mus internete rašo:

"Šiandien baigėsi mano leidimas laikinai gyventi Lietuvoje. Aš retai rašau tokiomis temomis, tačiau norėčiau pasidalinti užsieniečio, kuris čia gyvena daug metų, pastebėjimais.
       2021-03-05 11:41:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruota 447 naujų koronaviruso atvejų

Atlikus 7763 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruota 447 naujų koronaviruso atvejų. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-03-05 11:17:58

Praktiniai patarimai ieškantiems naujo televizoriaus

Renkantis naują televizorių, verta atkreipti dėmesį ne tik į svarbius jo techninius parametrus. Norint išsirinkti tinkamiausią variantą, svarbūs ir praktiniai kriterijai: koks rekomenduojamas televizoriaus dydis, kabinimo būdas, kokie kiti pasirinkimą lemiantys veiksniai.
       2021-03-05 11:08:32

Žiema priminė skaudžią problemą – saugiai šildyti būstą moka ne visi gyventojai

Pasibaigusi žiema kai kuriems atnešė skaudžių pamokų – pirmuosius šių metų mėnesius ugniagesiams gesinti gaisrų teko skubėti 18 proc. dažniau nei praėjusių metų pradžioje.
       2021-03-05 11:06:15

Po dviejų karantinų atoslūgis gali parodyti visiškai naują vartotojo veidą

„NielsenIQ“: po dviejų karantinų atoslūgis gali parodyti visiškai naują vartotojo veidą. Lietuvoje vasarį kiek sušvelninus karantino suvaržymus, klientai plūstelėjo į grožio salonus bei išsirikiavo prie nedidelių parduotuvių.
       2021-03-05 11:03:52

Daiktų interneto technologija: ko reikia, kad Lietuva taptų lydere

Telefonu įjungiama skalbimo mašina, laikrodžiu valdoma šaldytuvo temperatūra ar ryte suskambęs žadintuvas, automatiškai įjungiantis kavos aparatą ir ruošiantis jums skanią kavą, kol jūs keliatės iš lovos.
       2021-03-05 11:01:03

Įvaldykite savo „Android“ išmanųjį: 7 funkcijos, kurias mažai kas atradę

Kaip pasaulyje, taip ir Lietuvoje pirmaujanti mobilioji operacinė sistema yra „Android“. Visgi daug žmonių išnaudoja tik nedidelę dalį jos suteikiamų galimybių, o kai kurios naudingos „Android“ funkcijos yra kone paslėptos ir jas žino tik labiausiai įgudę naudotojai.
       2021-03-05 10:58:04

Vaistininkė apie makšties negalavimus: moterims vis dar gėda dėl jų prisipažinti

Makšties negalavimai – tai problemos, kuriomis moterys dar nedažnai drįsta pasidalinti atėjusios į vaistinę. Vaistininkai pastebi, kad pirmą kartą preparatus nuo makšties sausumo perkančios moterys nenoriai prisipažįsta turinčios šią problemą.
       2021-03-05 10:54:43

Iššūkis IT sektoriuje – stiprinti darbuotojų lojalumą

Informacinių technologijų specialistai jau dešimtmetį yra viena iš populiariausių ir paklausiausių profesijų Lietuvoje. Lietuvoje IT sektorius auga – šalis patraukli užsienio įmonėms, startuoliams.
       2021-03-05 10:52:18

Pandemija – ne priežastis atidėlioti skiepus nuo erkinio encefalito

Lietuva – didžiausias erkinio encefalito židinys Europoje. Net 30 proc. visų persirgusiųjų virusas visam gyvenimui palieka sunkių padarinių, tokių kaip atminties, koordinacijos sutrikimai ar net paralyžius.
       2021-03-05 10:44:15

Derlingi 2020 metai - kaip tuo pasinaudos Lietuvos agrosektorius?

Prieš metus visas agrosektorius su nerimu laukė naujojo sezono pradžios. Prieš tai buvęs trijų metų nederliaus ciklas stipriai paveikė viso sektoriaus investicinį potencialą. Žemės ūkio technikos pardavimai paprastai atspindi rinkos pajėgumą.
       2021-03-04 14:06:19

8 statiškai dažniausiai netoleruojami maisto produktai

Maisto netoleravimą galima apibūdinti kaip žalingą organizmo reakciją į tam tikrus maisto produktus ar jų priedus. Šis sutrikimas sukelia į alergiją panašius simptomus – slogą, astmą, kosulį, odos bėrimus, galvos skausmą ar netgi nuovargį bei nuotaikos svyravimus.
       2021-03-04 10:20:11

Siekiame liberalesnių taisyklių verslui ir paprastesnio reguliavimo

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitikusi su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovu Dariumi Remeika aptarė, kaip mažinti administracinę naštą verslui, užtikrinti liberalesnes smulkiojo verslo priežiūros taisykles bei prognozuojamą priežiūros institucijų veiklą.
       2021-03-04 09:58:05

Kelias į automobilių patikimumo olimpą grįstas patikrintomis technologijomis

Vieni automobilių gamintojai stengiasi patikimų kūrėjų vardą išsikovoti naujausiomis technologijomis, itin aukštais reikalavimais medžiagoms ar precizišku procesų valdymu, kiti siekia naudoti tik išbandytus ir tiksliai veikiančius produktus, kuriuos nuolat tobulina.
       2021-03-04 09:41:00

Praėjusią parą Lietuvoje registruoti 533 nauji koronaviruso atvejai

Atlikus 8163 (bendras tyrimų skaičius) tyrimus, vakar Lietuvoje registruoti 533 nauji koronaviruso atvejai. (* Pastaba: išankstiniai duomenys per kelias dienas gali pasipildyti vėluojančiais įrašais - Lietuvos statistika).
       2021-03-04 09:28:22

Telecentras ragina institucijas atlikti pasiūlymų dėl VKRT vertinimą

Pastaruoju metu žiniasklaidoje yra aktyviai platinamas dar vasario mėnesį agentūros ELTA pagal „Žinių radijo“ pokalbį parengtas tekstas „VRM atstovas: kompromisas – kurti valstybinį kritinio ryšio tinklą su operatoriais“.
       2021-03-04 08:58:43

Siekiantiems vidinės ramybės psichologė pataria susitvarkyti namus

Pavasaris Lietuvoje jau tradiciškai vadinamas švaros laiku – nuo seno įprasta, jog vis ryškesnė saulė ir bundanti gamta suteikia daugiau jėgų bei įkvėpimo susitvarkyti, atsišviežinti namus.
       2021-03-04 08:49:06

3 iš 4 studentų patiria stiprų stresą, beveik kas trečias – panikos atakas

Vasario mėnesio viduryje Lietuvos studentų sąjunga (LSS) atliko tyrimą „Psichologinė studentų būsena ir pagalba“, kuriuo buvo siekiama įvertinti studentų psichologinę būseną ir jos pokyčius lėmusius veiksnius, atsižvelgiant į paskutinius dvejus metus aukštosiose mokyklose inicijuotų pokyčių efektyvumą bei karantiną.
       2021-03-04 08:31:51

Vilnius kviečia pasaulio architektus: konkursas stoties teritorijai pertvarkyti

Vilniui ruošiantis iš esmės pertvarkyti Stoties rajoną, konkrečių idėjų laukiama iš architektų. Miesto savivaldybė kartu su „Lietuvos geležinkeliais“ (LTG) paskelbė tarptautinį architektūros konkursą geriausiam pasiūlymui atrinkti.
       2021-03-04 08:18:00

Prezidentas skiria naują Prezidentūros kanclerę ir Komunikacijos grupės vadovę

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda vadovauti Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai nuo kovo 15 dienos skiria Agilą Barzdienę, o naująja Prezidento vyriausiąja patarėja ir Komunikacijos grupės vadove taps Raminta Stanaitytė-Česnulienė.
       2021-03-04 07:59:32

Svarbi informacija projektuotojams

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad nuo 2021 m. vasario 23 d. įsigaliojo nauja statybos techninio reglamento STR 2.06.04:2014 „Gatvės ir vietinės reikšmės keliai.
       2021-03-04 07:53:30

„Ignitis“ pataria: ką reikia žinoti sudarant sutartis telefonu?

Prieš daugiau nei metus pasaulį sukausčiusi COVID-19 pandemija paslaugų teikimą nuotoliniu būdu pavertė kasdienybe. Konsultavimui įvairiais klausimais persikeliant į virtualią erdvę, vis daugiau žmonių pasinaudoja ir galimybe sutartis sudaryti telefonu.
       2021-03-04 07:49:28

Saugumo ekspertų patarimai tėvams: kaip pasirūpinti vaikų telefonų saugumu?

Vaikai pirmąjį savo mobilųjį telefoną gauna dar iki sulaukdami septynerių metų, rodo „ChildWise“ duomenys. Todėl jau ypač jauname amžiuje gali tapti programišių taikiniu – sulaukti melagingų laiškų ar žinučių,
       2021-03-04 07:36:00

Lietuvių abejingumas gaisro atveju: dūmų detektorių turi kas 5 gyventojas

Nors nuo reikalavimo privalomai gyvenamuosiuose būstuose įsirengti autonominį dūmų detektorių praėjo jau beveik treji metai, lietuviai vis dar linkę rizikuoti savo pačių sveikata ir gyvybe.
* Skelbiamos įvairių šaltinių naujienos, todėl už jas neatsakome. Kai kurie teiginiai gali nesutapti su www.tvnaujienos.lt nuomone. Neatsakome už vartotojų komentarus.